dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 882 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 882 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

432 000 zł24 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na warszawskim Kamionku. Kameralna kawalerka w doskonałej lokalizacji, idealna dla singla, studenta lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wojcieszów

Wojcieszów,dolnośląskie

359 990 zł56 m² 6 423,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Masz dość zgiełku miasta i pragniesz zamieszkać w miejscu gdzie czas płynie wolniej, a po ciężkim dniu pracy odpoczniesz na tarasie z ulubioną książką? A może po prostu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Rusiecka

Warszawa,mazowieckie

299 000 zł23 m² 13 230,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Dzień dobry, mam przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę w cichej i spokojnej okolicy przy Lesie Bródnowskim. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze w 3 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac gen. Józefa Hallera

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł63 m² 17 460,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Plac Hallera, 3 pokojowe mieszkanie 63m2, praga-Północ Na sprzedaż: duże, jasne, mieszkanie na warszawskiej Pradze-Północ (nowa Praga) w świetnej lokalizacji. Bardzo dobrze skomunikowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Grzmiąca,dolnośląskie

181 000 zł1 130 m² 160,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta tylko w Naszym biurze! Marzysz o budowie domu dla siebie i swojej rodziny, ale nie znalazłeś jeszcze dla siebie takiego miejsca na ziemi? Mam dla Ciebie niesamowitą działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Koronowo

Koronowo,kujawsko-pomorskie

379 000 zł50 m² 7 580 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie w Koronowie o powierzchni 50m składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki z wc.Lokal usytuowany na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

245 000 zł38 m² 6 363,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

To mieszkanie na Żubardziu to prawdziwa okazja dla inwestora, który wie, co to opłacalność! - 38,5 m na 3. piętrze, - dwa pokoje - Balkon - Wymienione piony, a czynsz tylko 350 zł same plusy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Brynek

Brynek,śląskie

210 000 zł1 212 m² 173,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W cichej spokojnej okolicy - brynek, z każdej strony ściana lasu! Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1212 m2 w bezpośrednim sąsiedztwie lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Zielona Góra,lubuskie

283 000 zł26 m² 10 884,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Oferujemy do sprzedaży urokliwą, niedużą kawalerkę za 283 000 zł z pięknym widokiem na podwórko. Mieszkanie ma nie tylko atrakcyjną cenę, ale także nowoczesne udogodnienia, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Żagań,lubuskie

229 000 zł34 m² 6 656,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Żagań ulica Dworcowa, na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe po kapitalnym remoncie, o powierzchni 32,4m2 na II piętrze. Oferuję mieszkanie po kapitalnym remoncie w skład którego wchodzą : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Działowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

448 000 zł61 m² 7 320,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

*** mieszkanie rozkładowe, dwustronne na rubinkowie II, 61,20 m2, 3 pokoje, osobna kuchnia, balkon, 4 piętro, niski blok 4 piętrowy - po remoncie W 2019 R *** Przedstawiamy ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Mosina

Mosina,wielkopolskie

260 000 zł54 m² 4 828,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w bliskiej odległości od Mosiny? osa Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania z balkonem o pow. 53,85 m2, położonego na drugim piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Heroldów

Warszawa,mazowieckie

715 000 zł44 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Cena nieruchomości do negocjacji. Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 44,02 m2 na warszawskich Bielanach przy ulicy Heroldów. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Turystyczna

Lublin,lubelskie

798 000 zł2 200 m² 362,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę przy ul. Turystycznej 9 o powierzchni 2200 m 2. Kształt działki prostokątny. W planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczenie ag. Cena netto. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Szosa Ełcka

Białystok,podlaskie

1 512 900 zł5 043 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka przemysłowo - usługowa w doskonałej lokalizacji, przy trasie S8 i Szosie Ełckiej. Możliwość zakupu sąsiedniej działki o powierzchni 4607 m2 - znacznie zwiększa możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żołędowo

Żołędowo,kujawsko-pomorskie

1 100 000 zł1 176 m² 935,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 176 m²

Makler nieruchomości serdecznie poleca dom wolnostojący, wybudowany w 2007 roku, o powierzchni użytkowej 122,52 m2, na działce o powierzchni 1176 m2. W bryle budynku garaż. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

416 420 zł44 m² 9 464,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Urbanowicza

Lublin,lubelskie

279 000 zł1 234 m² 226,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy Państwu ofertę dwóch działek budowlanych przeznaczonych pod zabudowę jednorodzinną, bliźniaczą i szeregową. Nieruchomości zlokalizowane są w Lublinie, przy nowo powstającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Trzcianka

Trzcianka,wielkopolskie

666 000 zł280 m² 2 553,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Pragniemy z przyjemnością zaprezentować Państwu ofertę domu położonego w urokliwej miejscowości Trzcianka. Nieruchomość składająca się z ponad dziesięciu pokoi to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sopot

Sopot,pomorskie

825 000 zł47 m² 17 553,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szanowni Państwo, na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze 4-piętrowego bloku w urokliwej dzielnicy Sopotu - Kamienny Potok. Nieruchomość o powierzchni 47 m składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Motycz

Motycz,lubelskie

299 000 zł3 597 m² 83,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż doskonale zlokalizowaną działkę o numerze geodezyjnym 543 i powierzchni 3597 m , położoną w malowniczej miejscowości Motycz, w gminie Konopnica. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

490 500 zł54 m² 9 083,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łężyca-Ceglana

Zielona Góra,lubuskie

655 000 zł62 m² 10 564,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta dodana za pomocą addom Zapraszam do zakupu przepięknego mieszkania o powierzchni 62.5m2, położonego w Zielonej Górze Łężyca. Mieszkanie składa się z 2 przytulnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Żegary

Żegary,podlaskie

1 500 000 zł15 032 m² 99,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Takich działek już nie ma. Piękna, ponad 1.5 hektarowa działka z linią brzegową Jeziora Gaładuś - drugiego pod względem wielkości jeziora Suwalszczyzny, znajdującego się na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Porosły,podlaskie

919 000 zł83 m² 11 047 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:155 m²

Do sprzedaży atrakcyjny, nowy, klimatyzowany dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy), z własnym ogródkiem 50m2, wykończony pod klucz , wg załączonego projektu. Inwestycja znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Kamieńsk,łódzkie

159 000 zł80 m² 1 987,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:780 m²

Optimum Nieruchomości prezentuje Państwu nieruchomość w Kamieńsku. Prezentowana oferta to: -dom mieszkalny -budynek gospodarczy -działka o pow. 770m2 W budynku mieszkalnym znajdą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wrocławska

Kraków,małopolskie

959 900 zł47 m² 20 480,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opis W tym budynku posiadam kilka podobnych mieszkań na sprzedaż. 1,2 oraz 3 Pokojowe - zapraszam do kontaktu żeby zapoznać się z pełną ofertą. Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

4 160 000 zł160 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż apartament w prestiżowej lokalizacji. Marina Mokotów to enklawa ciszy i zieleni w samym sercu warszawskiego Mokotowa. Prywatny park,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Kalisz,wielkopolskie

449 000 zł48 m² 9 354,17 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią w atrakcyjnej lokalizacji - na cichym i spokojnym osiedlu Dobrzec. - lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szeligowska

Warszawa,mazowieckie

1 499 000 zł81 m² 18 506,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

***tylko 5 min.do METRA Chrzanów*** NOWE MIESZKANIE 3 pokojowe 81,07 m2 z balkonem 15m2 i tarasem 46m2 W cenie 1 499 000,00 pln Kontakt Nowoczesna nwestycja jest realizowana w rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piekarska

Kalisz,wielkopolskie

390 592 zł57 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowych apartamentów w samym centrum miasta w Kaliszu. Oferowane mieszkanie ma powierzchnię 57,44 m2 i znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Mościckiego

Rybnik,śląskie

270 000 zł5 085 m² 53,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nr oferty: nieruchomość zlokalizowana w Rybniku, obręb Niewiadom Górny, przy ul. Ignacego Mościckiego. Nieznaczna odległość od punktów handlowych i usługowych oraz zabytkowej kopalni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

464 900 zł68 m² 6 786,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży mieszkanie usytuowane na II piętrze w dwupiętrowym bloku ze strychem użytkowym na bydgoskim Siernieczku. Mieszkanie zajmuje powierzchnię 68m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Barcelońska

Pogórze,pomorskie

869 000 zł72 m² 12 052,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż nowoczesny 4- pokojowy apartament na osiedlu ogrody tesoro apartament: niezamieszkały 4 pokojowy Apartament o powierzchni 72,10 m2, usytuowany jest na 1 piętrze cztero - lokalowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Poznań,wielkopolskie

699 900 zł55 m² 12 725,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Poszukujesz apartamentu blisko centrum z zieloną okolicą? Interesuje cię nowoczesny styl, a prywatny kawałek zieleni byłby wisienką na torcie? bingo! Mam przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kaniów

Kaniów,śląskie

150 000 zł13 152 m² 11,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nr oferty: nieruchomość położona w niewielkiej odległości od lotniska w Kniowie. Nieruchomość nieogrodzona porośnięta zielenią nieurządzoną. Informacja telefoniczna w sprawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Koziegłowy,wielkopolskie

568 000 zł55 m² 10 327,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Szukasz przestronnego mieszkania z komfortowym układem pomieszczeń? Marzysz by zamieszkać z dala od zatłoczonych miast, w zielonej, spokojnej lokalizacji? Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

624 997 zł54 m² 11 680 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dlaczego warto się zainteresować tą ofertą?: blisko zieleni i środków edukacyjnych dla dzieci (szkoła i przedszkola) Niska zabudowa - kameralne osiedle Umów się na spotkanie Zadzwoń już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

537 500 zł56 m² 9 618,83 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koncertowa

Lublin,lubelskie

574 080 zł60 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! możliwość wejścia na budowę od godziny 8:00 do 16:00! Budynek B5 mieszkanie numer 7 ( Salon z aneksem kuchennym + 2 sypialnie ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pyszczyn

Pyszczyn,kujawsko-pomorskie

2 150 001 zł200 m² 10 738,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący