dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 850 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 850 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komisji Edukacji Narodowej

Białystok,podlaskie

448 000 zł50 m² 8 995,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Rezerwacja Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie położone na parterze w bloku z 2001 roku, które idealnie nadaje się dla osób ceniących sobie wygodę i bliskość do miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zwrotnicza

Zabrze,śląskie

159 000 zł29 m² 5 482,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 29 m , usytułowana na 2 piętrze 5 poziomowego budynku. Położona w Zabrzu przy ulicy Zwrotniczej. Mieszkanie wymaga odświeżenia bądź remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Szczecin,zachodniopomorskie

1 199 999 zł210 m² 5 714,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:147 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę domu w zabudowie szeregowej na Warszewie w Szczecinie o powierzchni 210 metrów kwadratowych. Nieruchomość rozłożona na trzech piętrach zapewnia komfortową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Warszawa,mazowieckie

2 359 000 zł91 m² 25 869,10 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Czy jest coś cenniejszego niż życie w samym sercu tętniącego życiem miasta? Czy można sobie wyobrazić lepszą inwestycję niż 4 pokoje w najszybciej rozwijającej się części Warszawy?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dębowa

Uwieliny,mazowieckie

1 200 000 zł268 m² 4 477,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Witam serdecznie Państwa, oferta wyłącznie w naszym biurze. Mam przyjemność zaoferować Państwu dom położony nieopodal Zalesia Górnego, w miejscowości Uwieliny, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bohaterów Getta

Ziębice,dolnośląskie

145 000 zł80 m² 1 812,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie na sprzedaż przy ulicy Bohaterów Getta w Ziębicach, mieszkanie bezczynszowe, do remontu. W skład mieszkania wchodzą 3 pokoje, łazienka, ubikacja, kuchnia, dwa korytarze, ogródek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kościuszki

Świdwin,zachodniopomorskie

1 190 000 zł717 m² 1 660,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 422 m²

Przedmiotem sprzedaży jest budynek mieszkalno-usługowy zlokalizowany w Świdwinie, w samym centrum miasta.* Lokalizacja: -obiekt położony jest bezpośrednio przy jednej z głównych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Witczaka

Bytom,śląskie

190 000 zł35 m² 5 387,01 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Bardzo ładne mieszkanie M3- 2 pokojowe 35,27 m2 , na 6 piętrze, z oddzielną kuchnią, łazienką, przedpokojem i balkonem, zlokalizowane na rozwidleniu ul. Witczaka i Piłsudskiego przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polna

Warszawa,mazowieckie

2 950 000 zł74 m² 39 864,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krępice

Krępice,dolnośląskie

839 100 zł156 m² 5 378,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

stan deweloperski/blisko granicy Wrocławia/6 pokoi/ogród/krępice/bliźniak/okazja/pompa ciepła/okolica Lutyni Obecna cena tylko do końca roku! Okazja! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 300 000 zł110 m² 11 818,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:690 m²

Makler poleca dom W bydgoszczy Dom na sprzedaż w Bydgoszczy po kapitalnym remoncie wszystkie czynności remontowe wykonane na wysokim poziomie. Dom piętrowy o powierzchni 110 m składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Koziołka

Zabrze,śląskie

200 000 zł43 m² 4 651,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze, szeregowa zabudowa dwukondygnacyjna z poddaszami przy ul. Ks. Karola Koziołka w Zabrzu. Dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Janika

Zabrze,śląskie

329 000 zł70 m² 4 695,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia Z potencjałem na 3 pokoje Idealny dla osób poszukujących przestrzeni Lokal znajduje się w Zabrzu, zaborze ul. Ks. Pawła Janika. Składa się z: salonu, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

459 000 zł47 m² 9 786,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo atrakcyjnego mieszkania zlokalizowanego w zielonej i spokojnej dzielnicy Zaodrza w Opolu. Mieszkanie o metrażu 46,90 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dulin'a

Gdańsk,pomorskie

834 624 zł99 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mam Państwu do zaoferowania funkcjonalne 2 - kondygnacyjne mieszkanie 4-pokojowe usytuowane na 4 i 5 piętrze w kameralnym 4-piętrowym budynku z windą, zlokalizowane w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sopot,pomorskie

1 099 000 zł55 m² 19 916,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje | blisko morza | sopot dolny I inwestycja I spokojna okolica | wyposażone | Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w jednej z najpiękniejszych części Trójmiasta, dolnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Włocławska

Toruń,kujawsko-pomorskie

679 000 zł64 m² 10 606,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przedstawiam ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania 64,02 m2 na lewobrzeżu Torunia - dzielnica Stawki. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w nowoczesnym, kameralnym budynku z 2017 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Żukowska

Przyjaźń,pomorskie

650 000 zł7 700 m² 84,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu działkę zlokalizowaną w Przyjaźni. Działka ma 7700 m2, jest oznaczona nr 9 i ma bezpośredni dojazd do drogi gminnej - ul. Żukowskiej. Stoi na uboczu z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dulin'a

Gdańsk,pomorskie

670 152 zł80 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam Państwu do zaoferowania funkcjonalne 2 - kondygnacyjne mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 4- piętrze w kameralnym 4-piętrowym budynku z windą, zlokalizowane w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Parole

Parole,mazowieckie

237 000 zł1 557 m² 152,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Duża działka budowlana, piękna okolica. Sprzedam działkę budowlaną w Parolach k. Nadarzyna. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, oznaczony jako symbol M. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Rudołtowice

Rudołtowice,śląskie

126 000 zł47 417 m² 2,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość jest położona w Rudołtowicach, gmina Pszczyna. Zlokalizowana jest pomiędzy wałem przeciwpowodziowym rzeki Wisły a dawnym zbiornikiem wód dołowych kopalni Silesia - Rontok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sikorskiego

Kęty,małopolskie

299 000 zł35 m² 8 641,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie os. Sikorskiego 7 w Kętach po generalnym remoncie: nowe meble kuchenne wykonane na wymiar - lakier/płyta meblowa, blat kwarcytowy, oświetlenie led, zlew, płyta indukcyjna, okap, piekarnik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Zaprężyn

Zaprężyn,dolnośląskie

499 000 zł2 205 m² 226,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2205m2 w miejscowości Zaprężyn. Zaprężyn to cicha miejscowość znajdująca się na uboczu, w okolicy nie ma żadnych uciążliwych usług,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Poznań,wielkopolskie

439 000 zł85 m² 10 975 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania na drugim piętrze urokliwej kamienicy blisko serca Poznania! To mieszkanie oferuje idealną harmonię między historycznym urokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

1 280 000 zł55 m² 23 272,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Śródmieściu przy ul. Czerniakowskiej, w pobliżu ul. Szwoleżerów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 199 000 zł180 m² 12 216,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Ołtaszyn/krzyki/bliźniak/stan deweloperski/180m2 Oferta Premium! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej mieszczący się na wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Janickiego

Kraków,małopolskie

799 000 zł49 m² 16 436,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Do sprzedaży mieszkanie nieopodal ul. Meissnera o powierzchni 48,61 m2 na 5 piętrze w 10-piętrowym budynku. Mieszkanie o funkcjonalnym układzie składające się z: salonu z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Hyżne,podkarpackie

239 000 zł40 m² 5 975 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu to mieszkanie zlokalizowane w urokliwej miejscowości Hyżne. To idealna propozycja dla osób poszukujących przestrzeni do własnej aranżacji oraz chcących osiedlić się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Myślenice

Myślenice,małopolskie

2 200 000 zł578 m² 3 804 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:937 m²

Nieruchomość mieszkaniowo- usługowa w Myślenicach przy drodze na Dobczyce. Rewelacyjne miejsce na prowadzenie działalności gospodarczej jak i na zamieszkanie. Głośno? Nie, ciszę zapewniają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Bogdanowicza

Słupsk,pomorskie

92 000 zł17 m² 5 318 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży garażu jednostanowiskowego zlokalizowanego w budynku wielorodzinnym przy ul. Bogdanowicza 4 w Słupsku. To idealne rozwiązanie dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

610 000 zł27 m² 22 592,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie o łącznejpowierzchni wraz z komórką o pow. 29,19 m.kw. położone na 3 piętrze w budynku " Apartamenty Halo" przy ul. Tęczowej. Mieszkanie zaaranżowane w doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

999 000 zł53 m² 18 735,90 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

CO sprzedajemy? Dwupokojowe mieszkanie na szóstym piętrze w ośmiopiętrowym apartamantowym budyku z 2010 r., zlokalizowany nad rzeką w centrum Wrocławia. Gdzie znajduje się mieszkanie?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świeradowska

Wrocław,dolnośląskie

855 540 zł48 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

CO sprzedajemy? Jednopoziomowy apartament w nowopowostałej inwestycji przy ul. Świeradowskiej. Gdzie znajduje się mieszkanie? Położone jest na wrocławskim Gaju przy ulicy Świeradowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gwarna

Wrocław,dolnośląskie

842 726 zł51 m² 16 550 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

CO sprzedajemy? Przestronne dwupokojowe mieszkanie na trzecim piętrze w nowopowstającym pięciopiętrowym apartamantowym budyku w centrum Wrocławia. Gdzie znajduje się mieszkanie? Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bąkowo

Bąkowo,pomorskie

650 000 zł97 m² 6 701,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:30 m²

Przedstawiam szeregowiec w dobrze skomunikowanej i cichej okolicy, nieruchomość łączy bliskość do lasu oraz obwodnicy. Odbiory jeszcze w tym roku! Zapraszam na prezentację! Udogodnienia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Spacerowa

Zawonia,dolnośląskie

510 250 zł3 925 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż cała duża działka budowlana o powierzchni 4925 m2 w miejscowości Zawonia: - ok. 10 km od Trzebnicy - ok. 20 km od trasy A8 - ok. 30 km od Wrocławia Nieruchomość gruntowa znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cukrowa

Wrocław,dolnośląskie

540 000 zł50 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

CO sprzedajemy? Dwupokojowe mieszkanie o łacznej powierzchni 50m na parterze z tarasem, zlokalizowane w budynku trzykondygnacyjnym budynku z 2005 r. z garażem podziemnym. Gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kraków,małopolskie

1 220 000 zł72 m² 17 008,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż apartament o powierzchni 71.73 m2, z przestronnym tarasem położony przy ul. Ludmiły Korbutowej w samym centrum krakowskiej Woli Justowskiej. Bardzo dobra lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Bruliny

Bruliny,mazowieckie

120 000 zł16 300 m² 7,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Biuro eko-invest nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość gruntową. Działka zagrodowo- rolna zlokalizowana w miejscowości Bruliny, gm. Świercze ,pow. pułtuski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Weteranów

Zamość,lubelskie

361 550 zł1 033 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: ul. Weteranów- noskowskiego, os.Św.Piątka, Zamość, woj.lubelskie Obok do sprzedaży przeznaczona jest jeszcze działka o pow. 995 mkw Działka budowlana położona w wyśmienitym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

462 990 zł52 m² 8 943,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.