dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 985 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 985 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

2 420 000 zł90 m² 26 963,80 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

UA and en below eurovilla prezentuje przestronne, 4 pokojowe mieszkanie na sprzedaż, wykończone w bardzo wysokim standardzie. To doskonałe miejsce do życia dla rodziny 2+2 usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Stronno

Stronno,kujawsko-pomorskie

90 000 zł1 380 m² 65,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową o powierzchni 1380 m2 położoną w miejscowości Stronno przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Toruń,kujawsko-pomorskie

529 000 zł85 m² 6 187,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyłącznie w Copernicus Nieruchomości Komfortowe mieszkanie w budynku wielorodzinnym na osiedlu Mokrym w Toruniu - 15 minut spacerem do Starówki - okolice Bumaru. Atrakcyjna cena za m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jastrzębia

Lubin,dolnośląskie

335 000 zł54 m² 6 215,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż oferujemy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,9 m , położone na parterze w czteropiętrowym bloku bez windy. Mieszkanie jest dwustronne, co zapewnia dobre doświetlenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nicejska

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł48 m² 14 375 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 usytuowane na 1 piętrze w 12 piętrowym budynku z 1976 roku zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Nicejskiej. Mieszkanie składa się z: - duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żuromińska

Warszawa,mazowieckie

529 000 zł38 m² 13 921 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Żuromińskiej w budynku z 1972 roku na Targówku. Bezpośrednie sąsiedztwo malowniczego Parku Bródnowskiego. Jest to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Galicyjska

Kraków,małopolskie

735 000 zł45 m² 16 189,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dzień dobry, posiadam mieszkanie na sprzedaż: kuchnia + 2x sypialnia + łazienka + przedpokój o łącznej powierzchni 45,40 m2 przy ul. Galicyjskiej w Krakowie. Lokalizacja: dzielnica: czyżyny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Radzymin

Radzymin,mazowieckie

270 000 zł603 m² 447,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Działki budowlanych, dobry dojazd do warszawy trasa szybkiego ruchu S8 lub autobus miejski z centrum Radzymina Do sprzedaży działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jamnicka

Nowy Sącz,małopolskie

850 000 zł137 m² 6 215,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

TO ostatni Z ośmiu domów W zabudowie szeregowej! standard premium! Biuro klimczak nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nowoczesny dom o powierzchni 137m2 w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 500 000 zł77 m² 19 480,50 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Dwustronny i cichy 3-pokojowy apartament o powierzchni 77m2 w bezpośredniej okolicy stacji Metra Wilanowska. Lokal znajduje się na 15 ostatnim piętrze apartamentowca z 2008r. Basen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Police,zachodniopomorskie

514 000 zł54 m² 9 577,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedam bezpośrednio (bez pośredników / bez prowizji) komfortowe, 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie własnościowe o powierzchni 53,67 m , położone w tzw. Starych Policach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

534 000 zł45 m² 11 793,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe osiedle Smart. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 45,28 m2 znajduje się na prężnie rozwijającym osiedlu Jar. Usytuowane na parterze z ogródkiem, dodatkowo w mieszkaniu zainstalowano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

519 870 zł40 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stalowa

Warszawa,mazowieckie

925 000 zł56 m² 16 517,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Mieszkanie: bardzo ładne z niesamowitym klimatem i urokiem. Słoneczne (pd./wsch.), wysokie na 3,20m. Kilka lat temu przeszło gruntowny remont. Salon z wyjściem na balkon i do sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

290 000 zł160 m² 1 811,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Okolice/jagodno/lokal/gastronomiczny/odstępne/hit Prezentujemy Państwu w pełni wyposażoną i działającą restaurację do obsługi gości a la carte i imprez okolicznościowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Kosynierów

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

50 000 zł5 343 m² 9,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nr oferty: działka nr 320/36 położona jest w rejonie ul. Kosynierów. Działka stanowi teren niezabudowany, drogę z płyt betonowych, drogę nieutwardzoną oraz teren zieleni. Bezpośrednie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kowalskiego

Leszno,wielkopolskie

449 000 zł95 m² 4 726,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:490 m²

*******rezerwacja************** Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomość składa się z: i piętro: - przedpokój - salon (z możliwością podziału na dwa pokoje) - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

547 000 zł42 m² 12 992,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Home Brand oferuje piękne mieszkanie usytuowane na prestiżowym Osiedlu przy ulicy Drabika w dzielnicy Jagodno. Mieszkanie: znajduje się na trzecim piętrze budynku wybudowanego w 2021 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Domaniewska

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł31 m² 20 322,60 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyremontowane dwupokojowe mieszkanie przy Metrze Wilanowska Prezentowane mieszkanie ma 31m ; składa się z otwartej kuchni w salonie, sypialni oraz łazienki. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wesoła

Zalasewo,wielkopolskie

619 000 zł62 m² 9 919,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Prześliczne, zadbane, słoneczne I ustawne Z ogromną loggią W zalasewie K. Swarzędza Z wyposażeniem Mieszkanie do wprowadzenia bez żadnych nakładów Serdecznie zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żołnierska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

527 000 zł44 m² 11 977,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Good Life Estates oferuje atrakcyjne mieszkanie przy ul. Żołnierskiej 14D w Olsztynie, w nowoczesnym budynku z 2020 roku. Nieruchomość położona jest w pożądanej lokalizacji, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turmoncka

Warszawa,mazowieckie

500 000 zł38 m² 13 192,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż, 2-pokojowe mieszkanie na Bródnie - ul. Turmoncka, warszawa Powierzchnia: 37,9 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 3/10 Rodzaj własności: spółdzielcze własnościowe prawo bez księgi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mirków

Mirków,dolnośląskie

949 000 zł185 m² 5 129,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Szanowni Państwo, zachęcam do zakupu domu wraz z 13 arową działką w Mirkowie Dom w stanie deweloperskim z ociepleniem i elewacją. Teren niezalewowy! rezerwacja! Parter: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marymoncka

Warszawa,mazowieckie

865 000 zł54 m² 15 941,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1942

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 54,26m2 usytuowane na 1 piętrze w budynku 3 piętrowym z 1942 roku zlokalizowane na warszawskich Bielanach, przy ul. Marymonckiej. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

1 298 000 zł141 m² 9 205,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 125 m²

Gorąco polecam dom wolno stojący położony w gminie Czernica Budynek budowany według projektu Dom w Gardeniach firmy Archon Na pierwszej kondygnacji znajduje się: parter 140,89 1. Wiatrołap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Rozalin

Rozalin,mazowieckie

9 000 000 zł61 100 m² 147 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka inwestycyjna z przykładowym podziałem na 25 działek przeznaczonych pod zabudowę jednorodzinną z dopuszczeniem usług nieuciążliwych. Minimalna powierzchnia nowo wydzielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pilotów

Gdańsk,pomorskie

640 000 zł43 m² 14 988,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

W sprzedaży dwupokojowe, słoneczne, dwustronne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie w popularnej lokalizacji Trójmiasta - gdańskiej Zaspie. Mieszkanie dobrze utrzymane i gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 450 000 zł180 m² 8 056 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do sprzedaży przestronny parterowy dom o powierzchni całkowitej 180m2 usytuowany na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni ok. 1500 m2. Dom składa się, parter: -Wiatrołap -hall -3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

599 998 zł60 m² 9 999,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Siechnice/premium/3pok./centrum/miejsce parkingowe/balkon/piwnica Gotowiec inwestycyjny! Możliwość przejęcia umowy najmu - 3200 zł / miesiąc! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe, słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Zielona Góra,lubuskie

359 000 zł44 m² 8 159,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Biuro nieruchomości prospace oferuje do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się w Zielonej Górze przy ulicy Towarowej, o powierzchni całkowitej 44m2. Lokal jest usytuowany na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 337 900 zł102 m² 13 116,70 zł/m²

 

Piętro:17/19

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji w prestiżowej inwestycji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Częstochowa,śląskie

379 000 zł57 m² 6 649,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Optimum Nieruchomości przedstawia na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy tysiąclecie. Mieszkanie o powierzchni 57 m2 usytuowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Skórzewo

Skórzewo,kujawsko-pomorskie

90 725 zł955 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż: działki budowlane w Skórzewie obok Rynarzewa. Kształty prostokątów, metraże od 664m2. W drodze (zaraz przy działkach) prąd oraz przyłącza. Dojazd do drogi asfaltowej od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

641 938 zł75 m² 8 559,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Najniższe ceny tylko u w Biurze dewelopera. Jeśli nie dla siebie to idealne mieszkania pod inwestycję. Ø rabaty od 40 tys do 80 tys Ø Skorzystaj z indywidualnych rabatów tylko dla decyzyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aleksandry

Kraków,małopolskie

665 000 zł49 m² 13 646,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,73 m , położone przy ul. Aleksandry w dzielnicy Bieżanów-Prokocim w Krakowie. Mieszkanie mieści się w nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Gdynia,pomorskie

459 000 zł46 m² 9 978,26 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Szukasz 2 pokojowego dobrze skomunikowanego mieszkania w Gdyni? Idealnie trafiłeś! atuty: - mieszkanie świetnie skomunikowane, 5 min pieszo do stacji skm Leszczynki, - 5 min pieszo do przystanku.