dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 317 ogłoszeń

1 350 000 zł163 m² 8 282,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:702 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Oferujemy Państwu dom wolnostojący w miejscowości Płoty znajdującej się niespełna 10 km od centrum Zielonej Góry. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

632 000 zł6 027 m² 104,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł27,39 m² 13 107 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta biura The House Nieruchomości. Szanowni Państwo, informujemy, że prezentowana oferta jest zarezerwowana Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 27,39 m położone na 8. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł72,40 m² 8 977,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Oferuję do sprzedaży nowoczesne, eleganckie mieszkanie typ apartament w Łomży, ul. Kazańska 15, III piętro. pięknie urządzone, w pełni wyposażone, idealne i komfortowe miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł769 m² 188,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 769 m , położona w Myszkowie przy ul. B. Prusa. Nieruchomość ma regularny kształt prostokąta , co stwarza dogodne warunki pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł834 m² 827,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Podhale umiera, tłok, przepych i magia znika? Zacznijmy od tego, co jest tu nie tak, żebyśmy nie tracili swojego czasu. Działka przy Rycerskiej 8 spada lekko w dół względem drogi. To znaczy,.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł3 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka w miejscowości Siemianówka, w sercu Puszczy Białowieskiej idealna dla osób poszukujących ciszy, spokoju i bliskości natury! Powierzchnia: 3000.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

444 375 zł56,25 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje / 56,25 m / 1 piętro / balkon 9m Nowa inwestycja zakątek ozdobna to projekt polegający na budowie kameralnego osiedla zlokalizowanego przy ul. Ozdobnej w Radomiu w ramach którego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Dąbrowskiego

Iława,warmińsko-mazurskie

1 349 000 zł359 m² 3 757,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:171 m²

Wyjątkowy lokal mieszkalno-usługowy o łącznej powierzchni 359 m nad jeziorem Jeziorak w centrum Iławy. Świetna lokalizacja! To unikalna oferta dla osób poszukujących nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

795 000 zł132,64 m² 5 729,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:346 m²

Został ostatni segment! bez pcc. Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej, budowanego w cichej i dogodnej lokalizacji Nieborowic -przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł2 319 m² 3 019 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Nieruchomość zabudowana budynkiem czterokondygnacyjnym, niepodpiwniczonym, wykonanym w technologii żelbetowej, wylewanej. Budynek w stanie surowym zamkniętym. Otoczenie nieruchomości to.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł185 m² 3 513,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:155 m²

Na sprzedaż niepowtarzalna kamienica o powierzchni ok.185 m , zlokalizowana w sercu dzielnicy Michałkowice w Siemianowicach Śląskich. To propozycja skierowana do inwestorów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

99 900 zł1 700 m² 58,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Do zaoferowania działka budowlana we wsi Górczyca w bliskiej odległości Szklarskiej Poręby oraz Świeradowa Zdrój. Nowa niższa cena! Wieś położona obok Marczowa i m. Przeździedza przy.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł96,95 m² 8 767,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Do sprzedania nowobudowane domy w zabudowie dwulokalowej położone w zielonej części Łomianek, na zamkniętym osiedlu. Idealna propozycja dla rodzin z dziećmi , które preferują.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł302 m² 5 960,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:605 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę domu jednorodzinnego w Stargardzie. Cena z możliwością negocjacji. Budynek piętrowy z 1997 roku o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł36,80 m² 15 461,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Komfortowy apartament blisko morza | Jastrzębia Góra, ul. Kuracyjna 5a Szukasz miejsca, które łączy elegancję, spokój i prawdziwie nadmorski klimat? Ten apartament w Jastrzębiej Górze to.

Szczegóły ogłoszenia

83 999 zł1 450 m² 57,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

> krótki opis nieruchomości: oferujemy Państwu na sprzedaż działki położone w urokliwej miejscowości Machnówka (gmina Chorkówka, powiat krośnieński na podkarpaciu). Oferta idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Jaglisko,zachodniopomorskie

279 000 zł100 m² 2 790 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Ofertą sprzedaży jest położony w zacisznym miejscu , ukryty w zieleni , z ciekawą i prywatną drogą dojazdową do gospodarstwa, dom wolnostojący oraz budynki gospodarcze. Dach domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł144 m² 9 020,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom jednorodzinny dwulokalowy o powierzchni 144 m2, usytuowany w Brwinowie na ogrodzonej działce o powierzchni 500 m2. Energooszczędne rozwiązania: pompa ciepła (auratsu 8 kw) + panele.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Kolwiny

Kolwiny,warmińsko-mazurskie

665 000 zł126 200 m² 5,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż Teren o pow. 12,62 hektarów Obręb Kolwiny gmina Barciany powiat Kętrzyński Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość w przeważającej części zadrzewiona zlokalizowana na uboczu.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł1 200 m² 106,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1200 mkw. położona blisko Lublina w miejscowości Wierciszów. Nieruchomość zgodnie z mpzp to teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

476 392 zł1 088 m² 437,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa oferta W biurze nieruchomości pepper house Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1088 m , położona w spokojnej i rozwijającej się części Chwaszczyna,.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł185,37 m² 2 260,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Rudziny, dom 6 pokoi, 185 m2, sprzedam, cena 419 000 zł. Nowa cena! Oferta wyłącznie w wgn Nieruchomości. Mam do sprzedania dwupiętrowy dom w Rudzinach. Na parterze znajduje się duża kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

283 410 zł3 149 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działki Rolne z Możliwością Zabudowy - Chruściele k. Ełku - dojazd drogą s8/s61 ok 2:30h od Warszawy Doskonała inwestycja! Lokalizacja: kompleks działek rolnych położonych przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 404 000 zł196 m² 7 163,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 388 m²

Dom w stanie deweloperskim. Polecam państwu piękny i funkcjonalny dom w/g projektu ,dom w aurorach 11" , powierzchnia całkowita 196m2 na dużej działce 1388m2 położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 000 zł151 m² 8 609,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta z rynku pierwotnego. Oferta z rynku pierwotnego - Nowoczesny dom jednorodzinny w Osielsku Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego, wolnostojącego domu.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł3 001 m² 61,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana położona w miejscowości Zagórze koło Rożnowa, gm. Gródek nad Dunajcem - płaska działka w kształcie prostokąta. - pow. działki: 3001 m2. - teren objęty.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł1 620 m² 554,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Węgrzce, zielonki, krakowski, małopolskie Do sprzedania działka budowlano-rolna o pow. 16,2 ara w tym 9 arów części budowlanej - zlokalizowana w miejscowości Węgrzce gm. Zielonki.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł316,01 m² 1 041,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:448 m²

Mamy do zaoferowania na sprzedaż budynek handlowo usługowy o powierzchni około 316,01 m2 położony w centrum Izbicy Kujawskiej, ul. Augustowska 6, gm. Izbica Kujawska, pow. włocławski.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł48 m² 9 562,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Biuro vesta przedstawia wyjątkową nieruchomość położoną w dzielnicy Czechów w Lublinie. Mieszkanie: całe mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi, jeden z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł206 m² 2 907,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:422 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży budynku w Makowie Podhalańskim, w zabudowie szeregowej, w którym znajdują się dwa oddzielne mieszkania, piwnica, poddasze oraz wspólna klatka.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł86,10 m² 13 356,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie: 3- pokojowe, w którego skład wchodzą: - kuchnia z oknem i wydzieloną strefą jadalnianą - łazienka z wanną - pokój dzienny z wyjściem na balkon - 2 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł5 800 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

>Krótki opis nieruchomości Oferujemy na sprzedaż niezwykle atrakcyjną działkę o powierzchni 58ar, położoną w miejscowości Żeglce (gm. Chorkówka). Dojazd do działki prowadzi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

294 419 zł20,12 m² 14 633,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od Inwestora - sprzedaż apartamentów port 69 Do ceny należy doliczyć podatek vat 23%. Apartamenty port 69 to luksusowa enklawa w sąsiedztwie jeziora. Inwestycja powstaje w samym.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł329 m² 9 726,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowo-usługowy w centrum! Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy o powierzchni 329m2 usytuowany na parterze w kamienicy. Na uwagę zasługuje dogodna lokalizacja - znakomicie.

Szczegóły ogłoszenia

66 000 zł13 000 m² 5,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna : Położona w województwie mazowieckim, powiecie ostrowskim, gminie Nur, miejscowości Zaszków. Działka ewidencyjna nr 250 o powierzchni 1,300 ha, niezabudowana o regularnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł167 m² 6 586,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:187 m²

MS Lokalizacja Kamienica znajduje się w samym rynku Kątów Wrocławskich jednej z najbardziej urokliwych części miasta. Wychodząc z domu, masz dostęp do restauracji, kawiarni, przychodni,.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł213 m² 3 469,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:648 m²

Dom wolnostojący 177 m | działka 648 m | sauna, basen, fotowoltaika | Rybnik Chwałowice Na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 177 m (213.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 226 714 zł83,18 m² 14 747,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Piękny lokal usługowy o pow. 83,18m2 znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy ul. Jedności Narodowej budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł40 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 832 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 2832 m2 zabudowana drewnianym domem, garażem, instalacją fotowoltaiczną oraz budynkami gospodarczymi położona w Wólce Dobryńskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł63,72 m² 8 474,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,72 m , z dużym balkonem 6 m oraz piwnicą 4 m . Mieszkanie zlokalizowane na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku (bez windy).