dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Geodetów

Warszawa,mazowieckie

526 000 zł24 m² 21 916,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Atrakcyjne mieszkanie na Ochocie. Lokal usytuowany na pierwszym piętrze w zadbanym budynku z lat 60-tych. Blok jest z roku 1967 i jest świeżo po wymianie ocieplenia i elewacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Wrocław,dolnośląskie

585 000 zł38 m² 15 394,70 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Atrakcyjne mieszkanie! eleganckie wnętrze! po gruntownym remoncie! świetna lokalizacja! mieszkanie Z piwnicą! wysoka jakość wykończeń! blisko przystanki tramwajowe I autobusowe! Osoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Czerwionka-Leszczyny

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

280 000 zł39 410 m² 7,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nr oferty: 4/1/06/2021 Działka w kształcie nieregularnego wieloboku. Teren nieruchomości jest niezabudowany, nieogrodzony, porośnięty zielenią nieurządzoną. Nieruchomość posiada dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

679 000 zł87 m² 7 769 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjny Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 87 m2, posadowiony na działce ok.200m2. Bardzo dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poranek

Poznań,wielkopolskie

360 000 zł28 m² 12 676,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na II piętrze w niskim IV piętrowym bloku przy ul. Poranek na poznańskim Grunwaldzie. Na powierzchnię mieszkania 28,4 m2 składają się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podwisłocze

Rzeszów,podkarpackie

420 000 zł53 m² 7 984,79 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 52,6 m , zlokalizowanego w samym sercu Rzeszowa. Nieruchomość znajduje się na 7. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

340 000 zł43 m² 7 894,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Oferta na wyłączność Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43,07 m 2 z loggią, mieszczące się na 3. piętrze bloku, dzielnica Fordon w Bydgoszczy. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

933 555 zł78 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego, czteropokojowego mieszkania w prężnie rozwijającej się lokalizacji - osiedle Piastów w Krakowie. Lokalizacja: osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czorsztyn

Czorsztyn,małopolskie

2 542 000 zł126 m² 20 174,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 542 m²

Z przyjemnością prezentujemy ofertę wyjątkowego domu na sprzedaż zlokalizowanego nad Zalewem Czorsztyńskim. Nieruchomość: architekci zadbali, aby budynek był harmonijną kombinacją tradycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

1 700 000 zł8 708 m² 195,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości obejmują niezabudowane działki gruntu o numerach 1982/59, 1984/57, 1990/60, 1991/60 o łącznej powierzchni 0,8708 ha. Działki 1982/59, 1984/57, 1991/60 posiadają kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Borówkowa

Księginice,dolnośląskie

2 500 000 zł350 m² 7 143 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 391 m²

Ksieginice, gmina Kobierzyce. Nowoczesny dom w trakcie budowy na sprzedaż. Pięknie zaprojektowany, z wewnętrznym patio i basenem. Parterowy, z poddaszem użytkowym, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miętkiewicza

Bytom,śląskie

127 000 zł58 m² 2 203,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Bytom, ul. Miętkiewicza 1/1 Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki z wc. Lokal wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

930 000 zł53 m² 17 547,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na drugim piętrze inwestycji z 2022 roku na Prądniku Białym. Mieszkanie charakteryzuje się wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł61 m² 14 641,70 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 61,40m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne dla rodziny. Mieszkanie jest 3 - pokojowe ma pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Głowackiego

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

235 000 zł6 662 m² 35,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nr oferty: kompleks działek położonych przy ul. Głowackiego. Działki posiadają kształt wydłużonego wieloboku o nieregularnym kształcie. Działki są nieabudowane, nieogrodzone, porośnięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

34 000 zł33 m² 1 024,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Wałbrzych ul. 1 maja 94/1 Lokal składa się z 1 pokoju oraz kuchni. WC wspólne znajdujące się na parterze budynku. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Chełmiec

Chełmiec,małopolskie

180 000 zł1 034 m² 174,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowa działka budowlana w miejscowości Wielopole gm. Chełmiec Nieruchomość jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, oznaczona symbolem: 1.1MN.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Teatralne

Kraków,małopolskie

750 000 zł69 m² 10 869,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

3 pokoje do remontu! lokalizacja: nieruchomość położona w Starej częśći Nowej Huty. Dzielnica ta charakteryzuje się dobrze rozwniętą infrastrukturą handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ligocka

Katowice,śląskie

225 000 zł33 m² 6 889,16 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1989

Tylko w Realton! Umowa na wyłączność! Mieszkanie znajduje się Katowicach ul. Ligocka. Mieszkanie w standardzie do remontu. Nieruchomość składa się z: przestronnego pokoju, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bukowa

Kraków,małopolskie

516 960 zł43 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zakup od dewelopera Brak podatku pcc 0% prowizji! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie w doskonale skomunikowanej dzielnicy Krakowa - Podgórze Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skowronkowa

Kiełczów,dolnośląskie

615 000 zł55 m² 11 095,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferuję mieszkanie jasne przestronne i fukcjonalne. Położone na ciszym, spokojnym osiedlu o niskiej zabudowie. Mieszkanie o pow. 55.43 mieści się przy ul. Skowronkowej w Kiełczowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Królewska

Kraków,małopolskie

1 490 000 zł91 m² 16 460,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1944

Przestronne mieszkanie w kamienicy w sercu Krakowa Królewska 68 Szukasz wyjątkowego mieszkania w centrum Krakowa, które łączy w sobie komfort, przestronność oraz klimatyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Raciechowice

Raciechowice,małopolskie

176 000 zł2 200 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w przepięknej okolicy. Serdecznie zapraszam do kontaktu aby przybliżyć szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

394 128 zł55 m² 7 025,71 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Najniższe ceny tylko w Biurze Sprzedaży. Dni otwarte (sobota)! Duży wybór mieszkań_przyjdź i zobacz na żywo naszą inwestycję : duże 3pok. w lokalizacji Oś. Kukułek, z mega.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Młodzieżowa

Bytom,śląskie

96 000 zł37 m² 2 610,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Bytom, ul. Młodzieżowa 9a/3 Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki i przedpokoju. Do lokalu należy pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

514 000 zł46 m² 11 174 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Południowe obrzeża Wrocławia, bielany Wrocławskie, atrakcyjna podwrocławska miejscowość z bezpośrednim dostępem do autostrady A4 i szybkim, prostym dojazdem do centrum dolnośląskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Chorzów

Chorzów,śląskie

459 784 zł51 m² 9 036,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mega rabaty ceny lokalu! szczegóły- tel! Z expanderem łączny rabat na materiały budowlane 25% 0 zł prowizji - bez ukrytych opłat bez podatku pcc 2% - Zakup mieszkania z balkonem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Ostródzka

Warszawa,mazowieckie

1 430 000 zł136 m² 10 523,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:163 m²

Ostatni segment na zamkniętym osiedlu domów jednorodzinnych -targówek/bródno, ul. Ostródzka 38ze. Segment środkowy o powierzchni wewnętrznej 135,75 m2 z garażem, ogródkiem oraz tarasem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Warszawa,mazowieckie

1 025 000 zł61 m² 16 803,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Digital Broker prezentuje mieszkanie idealnie zarówno dla rodziny jak i lokaty kapitału. Nieruchomość sprosta oczekiwaniom klientów ze względu na funkcjonalny rozkład pomieszczeń oraz dwa duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Stefanowo

Stefanowo,mazowieckie

350 000 zł1 200 m² 291,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W naszej ofercie piękna działka budowlana w miejscowości Stefanowo w gminie Lesznowola Działka o powierzchni 1200 m2 ma kształt prostokąta o wymiarach 27 m x 44 m. Do działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

229 220 zł31 m² 7 286,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na drugim piętrze w kamienicy w Boguszowie Gorcach w jednej z bocznych uliczek. Nieruchomość składa się z kuchni połączonej z dużym salonem, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wysłouchów

Kraków,małopolskie

419 000 zł27 m² 15 518,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Przedstawiamy Państwu ustawną kawalerkę z balkonem przy ul. Marii i Bolesława Wysłouchów w dzielnicy Kurdwanów. Mieszkanie ma 27m i jest zlokalizowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Na Błonie

Kraków,małopolskie

890 000 zł58 m² 15 344,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 57,77 m2 położone na pierwszym piętrze w kameralnym, niskim budynku przy ul. Na Błonie (bronowice, okolica ul. Filtrowej). Odnośnik do filmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skargi

Katowice,śląskie

474 069 zł40 m² 11 781 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w nowej inwestycji w centrum Katowic. Mieszkanie idealnie nadaje się pod wynajem w okolicy jest bardzo mało hoteli co przekłada się na dobry popyt wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

739 000 zł115 m² 6 412,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:70 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 115,24 m2 z dużym ogrodem i balkonem W stanie deweloperskim. Nieruchomość znajduję się w nowej, kameralnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Białostocka

Poznań,wielkopolskie

1 580 000 zł208 m² 7 596,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:741 m²

Na sprzedaż dom z charakterem o powierzchni około 208m2, działka 741m2, piwnica 41,18m2, garaż 19,54m2. W pobliżu jest sporo terenów rekreacyjnych m.in. jezioro Malta, las,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

1 079 771 zł83 m² 12 950 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja na Północy Krakowa Termin zakończenia: IV kw 2025 Funkcjonalne 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny,lubelskie

649 001 zł2 112 m² 307,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Unikatowa działka, w całości budowlana, na kazimierskim Okalu blisko Wisły i wyjątkowych krajobrazów, w świetnym miejscu docenianym przez znanych artystów. Posesja o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

861 304 zł69 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - mistrzejowice atrakcyjna lokalizacja|tereny rekreacyjne 0% prowizji Bardzo dobra komunikacja z centrum miasta a zarazem otoczenie licznych terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jastrzębia

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł57 m² 11 403,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji na Krzykach we Wrocławiu. Mieszkanie o funkcjonalnym układzie, idealne zarówno dla rodziny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

245 000 zł38 m² 6 498,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalne, wygodne mieszkanie typu M-3, pow. 37,70 m2, teofilów Lokal usytuowany na parterze w budynku z płyty, po termoizolacji i odmalowaniu. Zadbana klatka.