dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 976 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 976 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Gdańsk,pomorskie

715 000 zł54 m² 13 240,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz trzypokojowego mieszkania na gdańskim Przymorzu? Idealnie trafiłeś! atuty: - niska zabudowa, - mieszkanie po generalnym remoncie, - fantastyczna lokalizacja tj. blisko centrum oraz Sopotu, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Ordona

Warszawa,mazowieckie

1 507 050 zł92 m² 16 326 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa prestiżowa inwestycja na woli przy blue city - 6km od centrum Mieszkanie czteropokojowe usytuowane na 1 piętrze z korzystnym układem o powierzchni 92,31 m2 z przynależnym balkonem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pękowicka

Kraków,małopolskie

715 782 zł52 m² 13 861 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Bez prowizji, zakup bezpośrednio od dewelopera. 3 pokojowe mieszkanie balkonem. Lokal składa się z: przedpokoju salonu z aneksem kuchennym łazienki sypialni sypialni balkonu Dostępne miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Stara Wieś

Stara Wieś,śląskie

338 000 zł3 911 m² 86,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę budowlano-rolną o łącznej pow.3911m2 (467/172) o kształcie litery L. Pow. budowlana 969m2, pow. rolna 2942m2 + droga dojazdowa wew. ( 467/173 ). Dojazd drogą asfaltową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Jedlina

Jedlina,śląskie

1 500 000 zł7 988 m² 187,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka położona jest w malowniczej miejscowości powiatu bieruńsko-lędzińskiego, w dogodnym miejscu z łatwym dostępem do głównych tras komunikacyjnych. Idealna przestrzeń pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Wrocław,dolnośląskie

724 259 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą z poziomu garaży. Budynek gotowy - zakup umową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

886 766 zł49 m² 18 097,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kraków, zabłocie bez prowizji/bez pcc/gotowe do oddania/ lok.B0.07 Zapraszam do obejrzenia kameralnej inwestycji kilka minut spacerkiem do bulwarów nadwiślanych. Oferowane mieszkanie jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Antczaka

Toruń,kujawsko-pomorskie

525 000 zł69 m² 7 608,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Dostępne do zamieszkania od grudnia 2024. Witam, z przyjemnością chciałbym przedstawić ofertę sprzedaży mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Jakubskie Przedmieście (w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Stokrotki

Otrębusy,mazowieckie

1 420 000 zł120 m² 11 833,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż bezpośrednio przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 120 m2, usytuowany na działce o powierzchni 300m2 w Otrębusach, w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Mickiewicza

Jastarnia,pomorskie

4 950 000 zł1 723 m² 2 872,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania kompleks działek nr 16, 17, 18 dających możliwość budowy obiektu turystycznego z ok. 22 apartamentami o powierzchni pum około 1000m2. Teren oznaczony w mpzp jako 7 ut,us,mn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipowa

Murów,opolskie

260 000 zł54 m² 4 814,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Sprzedane! Polecam na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o pow 55,9 m2, usytuowane w Murowie przy ul Lipowej. Mieści się na drugim piętrze w murowanym, sześcio-lokalowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niecia

Rzeszów,podkarpackie

424 900 zł34 m² 12 556,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe, gotowe w stanie deweloperskim 2 pokojowe mieszkanie o pow. 33,84 m2 zlokalizowane na wysokim parterze niskiego bloku na nowym Osiedlu przy ul. Niecia (dzielnica Staromieście).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Sokolniki

Sokolniki,dolnośląskie

450 000 zł3 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana siedliskowa (zagrodowa) o powierzchni 3000 m2 w super i niespotykanej cenie 150zł/m2. Działka położona w gminie Kąty Wrocławskie (sokolniki), spokojna sielska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Racławicka

Bytom,śląskie

63 000 zł27 m² 2 352,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Bytom, ul. Racławicka 16/16 Lokal składa się z 1 pokoju z aneksem kuchennym. Dostęp do wspólnego wc na korytarzu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Spółdzielczości Pracy

Lublin,lubelskie

438 254 zł36 m² 12 221,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mam dla Was 2 pokojowe mieszkanie z ogrodem w nowej inwestycji na osiedlu smart home znajdującej się przy al. Spółdzielczości pracy w Lublinie. Nieruchomość posiada powierzchnię 34.94m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Słoneczna

Katowice,śląskie

720 000 zł78 m² 9 230,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy Państwu wyjątkową okazję zakupu mieszkania w nowo wybudowanym apartamentowcu znajdującym się na Koszutce w Katowicach. Metraże od 25-85 mkw. W budynku będą znajdować się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Flaminga

Szczecin,zachodniopomorskie

549 000 zł45 m² 12 227,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowa niższa cena! Najniższa cena na tym osiedlu! Nowoczesne mieszkanie z antresolą Żelechowa gotowe do zamieszkania Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 44,90 m (faktyczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrząstawa Mała

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

909 000 zł130 m² 6 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Złóż ofertę , porozmawiamy o cenie :) Nie musisz martwić się o ekipę, nadzorować prac budowlanych, ten dom jest już wykończony w standardzie premium i gotowy do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czerska

Warszawa,mazowieckie

895 000 zł48 m² 18 759,20 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Zapraszam do zapoznania się z ofertą niezwykle przyjemnego mieszkania na Sielcach, idealnego dla singla lub pary. Mieszkanie to, o metrażu 47,71 m2 składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dziewulskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

569 000 zł61 m² 9 327,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: toruń, rubinkowo II. Biskość nowego mostu oraz świetna komunikacja (w najbliższym sąsiedztwie przystanek mzk, tramwaj) sprawiają, że lokalizacja mieszkania staje się bardzo atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pozowice

Pozowice,małopolskie

1 200 000 zł136 m² 8 791,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Studio Nieruchomości Kraków przedstawia dom jednorodzinny w odległości 11 km od Krakowa, w zielonej nadwiślańskiej okolicy, gmina Skawina - miejscowość Pozowice dom i ogród -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Elbląska

Warszawa,mazowieckie

635 000 zł37 m² 17 162,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Ciche, przestronne i rozkładowe mieszkanie w urokliwej okolicy Żoliborza. Na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni 36,7 m2 zlokalizowane na Żoliborzu ul. Elbląska 10. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Warszawa,mazowieckie

1 700 000 zł78 m² 21 794,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Tylko W the estate warsaw Przedstawiamy wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Starym Żoliborzu. W mieszkaniu o powierzchni 78m2 znajdziemy: -Salon z wyjściem na balkon, -2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

620 000 zł60 m² 10 333,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Opis nieruchomości: zapraszam do odkrycia wyjątkowego mieszkania o powierzchni60 m , które zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających klientów. Mieszkanie jest wykończone w najwyższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staffa

Gdynia,pomorskie

580 000 zł60 m² 9 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w Gdyni Karwiny - blisko natury i dogodnej komunikacji Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Poznańska

Zielona Góra,lubuskie

1 500 000 zł289 m² 5 183,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 028 m²

Dzień dobry. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużego domu, z przeznaczeniem mieszkalno-biurowym) o powierzchni użytkowej 198,60 m2 mieszczącego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Długosza

Piekary Śląskie,śląskie

81 000 zł607 m² 133,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nr oferty: nieruchomość położona w Piekarach Śląskich przy ul. Jana Długosza. Nieruchomość niezabudowana o kształcie regularnego wielokąta. Teren działki nie wykazuje zmiany rzędnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

642 072 zł65 m² 9 878,03 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wygodny apartament o powierzchni 65m2 z dodatkowym balkonem od strony południowej. Mieszkanie ma przestronny salon, dwie foremne sypialnie oraz łazienkę i wc. Zadzwoń i zarezerwuj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 432 660 zł110 m² 13 001 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkanie o powierzchni 110,2m2. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 7-piętrowym budynku z windą tuż koło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczańska

Warszawa,mazowieckie

599 999 zł31 m² 19 537,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Opiekun oferty tel. 2-pokojowe mieszkanie o pow 30,71m przy Parku Akcji Burza. Podstawowe informacje: zadbany budynek z 2003r. Mieszkanie jednostronne z południową ekspozycją okien, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

567 900 zł32 m² 14 158,80 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj na Browarach Wrocławskich gdzie toczyła się historia polskiego gorzelnictwa. Mieszkanie o pow. 32,63m2 gotowe do zamieszkania. Budynek został oddany do użytku więc zapraszam Państwa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Stargard,zachodniopomorskie

369 000 zł42 m² 8 682,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne mieszkanie w Centrum Stargardu na ul. Juliusza Słowackiego. W skład mieszkania wchodzą: -korytarz z obszerną szafą, -salon z kominkiem i klimatyzacją,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Braniewo,warmińsko-mazurskie

329 000 zł48 m² 6 854,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Przestronne 3-Pokojowe Mieszkanie z Garderobą w Braniewie Ciesz się komfortem i przestronnością w tym urokliwym 3-pokojowym pokoju z osobną toaletą i garderobą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 350 000 zł126 m² 10 689,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:343 m²

Łomianki dąbrowa. Ostatni segment. Oferuję do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej na kameralnym osiedlu w Łomiankach Dąbrowie. Prestiżowa okolica z pięknymi rezydencjami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bartycka

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł32 m² 15 312,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Z ogromną przyjemnością oferuję Państwu przytulną, umeblowaną kawalerkę dostępną od zaraz! mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 32m składa się z pokoju z balkonem, hallu, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Katowice

Katowice,śląskie

1 890 000 zł262 m² 7 213,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż piękny dom wolnostojący w wysokim standardzie o powierzchni całkowitej 262m2. W skład nieruchomości wchodzi: parter: - salon - sypialnia - pokój dziecięcy/gabinet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spadzista

Tarnów,małopolskie

299 000 zł32 m² 9 256,97 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Sprzedam moje prywatne mieszkanie w bardzo wysokim standardzie znajdujące się w ścisłym centrum Tarnowa. Mieszkanie zakupiłem dla siebie w 2018 roku i nigdy nie była to inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Katowice

Katowice,śląskie

1 430 000 zł162 m² 8 841,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:465 m²

Osiedle eleganckich domów z ogródkami 16 domów w zabudowie typu bliźniak 1 dom wolnostojący Prywatność i swoboda Domy dopasowane do różnych potrzeb Nowoczesne budownictwo 0 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Rybnik

Rybnik,śląskie

2 205 000 zł100 483 m² 21,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nr oferty: działki położone są w Rybniku, w rejonie ul. Sportowej. Stanowią kompleks o kształcie nieregularnego wielokąta. Konfiguracja terenu działek wykazuje znaczące zmiany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Dziwnów

Dziwnów,zachodniopomorskie

399 000 zł32 m² 12 650,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego i komfortowego mieszkania o powierzchni 31,54 m2, położonego w atrakcyjnej lokalizacji w Dziwnowie. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Na Zagajnik

Kowalewo,pomorskie

189 000 zł2 010 m² 94,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zielony zagajnik - działki budowlane z prywatnym lasem Już niebawem zdjęcia z drona! Kompleks działek budowlanych w Kowalewie skierowany jest do osób, które zawsze marzyły.