dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 009 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 009 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 190 000 zł82 m² 14 466 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Inwestycja, lokal z umową najmu. Plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 190 000 zł82 m² 14 466 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł54 m² 11 463 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Popowicach, ul Białowieska. Powierzchnia 54 mkw, na którą składają się: - trzy pokoje, - oddzielna kuchnia, - łazienka, - wc. Z dwóch pokoi jest wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ceglana

Katowice,śląskie

608 000 zł57 m² 10 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Miejsce dla ludzi ceniących sobie aktywne życie! Bez podatku pcc oraz prowizji dla biura! Oferujemy do sprzedaży mieszkania o różnych metrażach od 27 do 87 mkw w stanie deweloperskim. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Czarne Dolne

Czarne Dolne,pomorskie

130 000 zł2 600 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2600 mkw w miejscowości Czarne Dolne (działka nr 266). Województwo Pomorskie, powiat Kwidzyński, gmina Gardeja. Działka o powierzchni 2600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ossy,śląskie

1 849 000 zł301 m² 6 142,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 430 m²

Nowoczesny dom wolnostojący - Wysoki Standard | Ossy ul. Leśna zadzwoń: współpracując z Homeon nieruchomości biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia nie podpisujesz żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 800 001 zł312 m² 5 761,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:273 m²

super inwestycja 7 pokoi Krzyki-dom Klecina Ogród garaż*top premium Przedstawiamy Państwu 4- kondygnacyjny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 280 m2, znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Dąbrowskiego

Kraków,małopolskie

839 619 zł41 m² 20 315 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji, zakup bezpośrednio od dewelopera. 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem Mieszkanie składa się z: przedpokoju sypialni salonu z aneksem kuchennym łazienki tarasu wraz z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kliniska Wielkie

Kliniska Wielkie,zachodniopomorskie

1 250 000 zł214 m² 5 847,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 036 m²

Wolnostojący pięknie usytuowany pod lasem dom w Kliniskach Wielkich, położony na działce 2036m2, o powierzchni użytkowej 213,77m2. Budynek parterowy z poddaszem użytkowym, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marmurowa

Smolec,dolnośląskie

728 998 zł103 m² 7 070,79 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Komórka lokatorska w cenie!/obniżona cena!/okazja/smolec/premium/parking/balkon/top!/marmurowa/4pok. Nowa kuchnia na gwarancji. Montaż w styczniu 2024r. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modra

Wrocław,dolnośląskie

509 998 zł36 m² 13 972,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Modra/kozanów/obniżona cena!/2pok./balkon/piwnica/premium Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2-pokojowy apartament - świeżo po remoncie generalnym, mieszczący się na wysokim parterze 8-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 090 000 zł129 m² 8 449,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 115 m²

/ oferta biura nieruchomości / Na sprzedaż funkcjonalny dom o powierzchni całkowitej 129,82m2 , użytkowej 99,42 m2 + garaż wolnostojący o powierzchni 30m2 , posadowione na działce 1115m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. 1000-lecia Państwa Polskiego

Władysławowo,pomorskie

969 000 zł75 m² 12 920 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Nowość W mio casa! eleganckie 4-pokojowe mieszkanie W nadmorskim kurorcie! Nieruchomość zlokalizowana jest w samym centrum Władysławowa. Jest to jeden z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Knosały

Radzionków,śląskie

240 000 zł36 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż bardzo słoneczne i przestronne mieszkanie o powierzchni 36 m2 w Radzionkowie przy ul. Knosały. Lokal usytuowany na 2 piętrze, 4 piętrowego bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 305 000 zł186 m² 6 998,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:235 m²

Parter domu 3-lokalowego o powierzchni użytkowej 131,5m2 pełniący obecnie funkcję lokalu biurowego z 5 pomieszczeniami rozkładowymi: cztery ok. 25-20m2, piąte ok. 12m2 + zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zagony

Wrocław,dolnośląskie

1 499 000 zł154 m² 9 733,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:154 m²

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to dom dla ceniących dobrą komunikację z miastem, praktyczne układy, przestronne salony oraz życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeromskiego

Gdynia,pomorskie

849 000 zł45 m² 18 938,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj Lub Zainwestuj Apartament z Antresolą w samym Centrum Gdyni Oferujemy Państwu wyjątkowy apartament w samym centrum Miasta, w sąsiedztwie Morza, bulwaru, atrakcji Gdyni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Mszczonów

Mszczonów,mazowieckie

1 936 000 zł55 324 m² 34,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka inwestycyjna budowlana / usługowa, zlokalizowana bezpośrednio przy drodze asfaltowej w miejscowości Gąba koło Mszczonowa. Ten region rozwija się bardzo intensywnie, więc jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kaczyńskiego

Gdańsk,pomorskie

1 499 000 zł88 m² 17 034,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferta prywatna Atuty: 1. linia brzegowa | Apartament nad morzem! minuta do Parku Reagana zamknięte osiedle strzeżone z dziedzińcem niska zabudowa cicha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Olbrachta

Warszawa,mazowieckie

1 149 900 zł68 m² 16 786,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. J. Olbrachta. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym osiedlu z ochroną i monitoringiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poelziga

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł51 m² 14 692 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania nowoczesne i przestronne mieszkanie 2 poziomowe z pięknym dużym tarasem 19m2. * mieszkanie jest 2 pokojowe * kuchnia wypełni umeblowana i wyposażona * w sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

1 230 699 zł40 m² 31 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Apartamenty wykończone w standardzie pod klucz już w cenie! bez ukrytych kosztów z dodatkowymi rabatami tylko dla naszych Klientów Mam na sprzedaż pulę luksusowych mieszkań w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bohaterów Westerplatte

Zielona Góra,lubuskie

319 000 zł37 m² 8 621,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnej kawalerki na Osiedlu Zastalowskim przy ul. Batorego w Zielonej Górze. Mieszkanie znajduje się na 4-tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Kraków

Kraków,małopolskie

681 272 zł52 m² 12 991,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Specjalna okazja na zakup pięknego, przestrzennego mieszkania w wyjątkowej cenie: wyjątkowy układ 3 pokoi, z ogrodem. Najniższe ceny tylko u w Biurze Sprzedaży. Jeśli nie dla siebie to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poręba

Częstochowa,śląskie

735 000 zł200 m² 3 675 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:770 m²

Na sprzedaż dom piętrowy o powierzchni 200m2, zlokalizowany w spokojnej okolicy w Częstochowie Położony na działce o powierzchni 770m2, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Będzin,śląskie

1 550 000 zł269 m² 5 754,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:953 m²

Wyjątkowej urody dom parterowy na zagospodarowanej działce z pięknym ogrodem prowadzonym przez ogrodnika. Powierzchnia zabudowy 269,35 m kw, użytkowa 227,50 m kw ,powierzchnia działki 953.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Suwalska

Warszawa,mazowieckie

676 000 zł44 m² 15 218,40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,42m2, usytuowane na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1969 roku zlokalizowane na Targówku przy ul. Suwalskiej. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gajowicka

Wrocław,dolnośląskie

529 000 zł35 m² 15 114 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie na start, lub pod inwestycję. Idealnie położone, ulica Gajowicka, blisko sky Tower, w dzielnicy Krzyki. Do wprowadzenia, zrobione pod klucz, z materiałów dobrej jakości. Mimo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Jary,dolnośląskie

374 500 zł4 047 m² 92,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 4047 m , położoną w malowniczej miejscowości Jary, zaledwie 3 km od Obornik Śląskich. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wrocławska

Domasław,dolnośląskie

550 000 zł1 001 m² 549 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z pozwoleniem na budowę w Domasławiu, gmina Kobierzyce. Projekt uwzględnia budynek jednorodzinny, dwulokalowy, z funkcją usługową. Na 3 kondygnacjach powierzchnie użytkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pogodna

Cesarzowice,dolnośląskie

1 680 000 zł160 m² 10 519,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:217 m²

Wyjątkowa inwestycja w podwrocławskich Cesarzowicach! Osiedle składa się z 18 budynków dwulokalowych, tym 4 w zabudowie bliźniaczej, co daje łącznie aż 36 lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Firletki

Koszalin,zachodniopomorskie

449 000 zł73 m² 6 138,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:52 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego lokalu mieszkalnego w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 73,15 m2, usytuowanego przy ulicy Firletki 16 w Koszalinie. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Puławy

Puławy,lubelskie

419 000 zł48 m² 8 729,17 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro ids Home Nieruchomości oferuje nieruchomość znajdującą się w Puławach, ul Leśna Na powierzchnię użytkową 48 m2 składają się: - duży salon z aneksem kuchennym i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Zawadzkie,opolskie

219 999 zł53 m² 4 326,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu wyjątkowe, ustawne i bardzo ciepłe mieszkanie o powierzchni idealnie dopasowanej do potrzeb pary, singla lub rodziny. Budynek jest ocieplony, co zapewnia niski koszt ogrzewania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Borówkowa

Księginice,dolnośląskie

2 500 000 zł350 m² 7 143 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 391 m²

Ksieginice, gmina Kobierzyce. Nowoczesny dom w trakcie budowy na sprzedaż. Pięknie zaprojektowany, z wewnętrznym patio i basenem. Parterowy, z poddaszem użytkowym, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radomierz

Radomierz,dolnośląskie

720 000 zł66 m² 10 909,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

->   Ekologiczny Dom Skandynawski, w technologii szkieletowej. Marzysz o własnym, przytulnym miejscu w otoczeniu natury, które jednocześnie urzeka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Załakowo

Załakowo,pomorskie

520 000 zł80 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:442 m²

Szukasz wyjątkowego miejsca do odpoczynku, a jednocześnie pewnej inwestycji? Marzysz, aby zaszyć się w zaciszu pięknego domu blisko lasu i jeziora? Z największą przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

937 575 zł47 m² 20 089,50 zł/m²

 

Piętro:23/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 46,67m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym. Wyjątkowa lokalizacja, panoramiczne widoki i bezpośredni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 049 000 zł68 m² 15 510,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Minimalistyczny budynek z 86 mieszkaniami o zróżnicowanym metrażu od 26 aż do 139 mkw. i rozkładach od 1 do 5 pokoi. Inwestycję wyróżniają tarasy, które będą przynależały do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

820 000 zł117 m² 6 979,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

W ofercie stoprocent Nieruchomości zapraszamy do zapoznania się z ofertą skrajnego segmentu domu w zabudowie szeregowej o metrażu 117,49m2. Dom jest w stanie deweloperskim gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzymowskiego

Warszawa,mazowieckie

682 000 zł53 m² 12 790 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Przestronne i jasne dwupokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą usytuowane na pierwszym piętrze w pięciopiętrowym budynku z lat osiemdziesiątych należącym do zamkniętego,.