dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 210 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 210 ogłoszeń

100 000 zł300 m² 333,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rod 300 m z domkiem - Twoja prywatna leśna przystań! Wyobraź sobie poranki, kiedy budzi Cię śpiew ptaków i szum drzew, a zapach lasu otula Cię od pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Nowogard

Nowogard,zachodniopomorskie

885 000 zł132 m² 6 704,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 064 m²

Bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu cała infrastruktura - nieruchomość idealna pod inwestycję Do sprzedaży oferujemy pół domu w zabudowie bliźniaczej wraz z mieszkaniem 3-pokojowym.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł35,44 m² 13 797,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Twoje pierwsze mieszkanie na Jeżycach nowoczesne, świeżo po remoncie i gotowe do wprowadzenia! Szukasz idealnego miejsca na start? To 3-pokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł3 100 m² 33,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 3100 m2 , położona w jednym z najbardziej malowniczych zakątków Warmii i Mazur. Kształt regularnego prostokąta o bokach 49x62. W promieniu 2 km. znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Na sprzedaż przedstawiam ofertę działki w malowniczej miejscowości Jaraczewo gm.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 963 m² 53,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka siedliskowa o powierzchni 1963 m2 położona w Strzegowie, 12 km od Grodkowa, woj. opolskie. Działka ma płaskie ukształtowanie terenu i nie jest ogrodzona, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł218,98 m² 3 950,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:372 m²

Dom na sprzedaż - władysławowo, centrum - blisko morza Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny w sercu Władysławowa - zaledwie 1,5 km od szerokiej, piaszczystej plaży. W promieniu kilkuset.

Szczegóły ogłoszenia

46 740 zł18,50 m² 2 526,49 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferuję lokal na sprzedaż o powierzchni 18,5 m2 w centrum Słupska. Nieruchomość znajduje się na parterze w nowoczesnym centrum handlowym. Posiada witrynę sklepową. Idealny na biuro,.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł46,50 m² 21 397,85 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe do wprowadzenia się od zaraz! Centrum Krakowa w zasięgu ręki! Biuro Nieruchomości aprest zaprasza do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na sprzedaż zlokalizowanego przy.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł1 816 m² 209,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Skrajnica gmina Olsztyn, działka budowlana, sprzedaż Oferujemy do sprzedaży działkę w Skrajnicy przy ulicy Gwiezdnej. Działka zabudowana małym domkiem wymagającym nakładów finansowych. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

608 880 zł2 537 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka rezydencjalna o powierzchni 2537 m w Cerekwicy, gmina Rokietnica. Nieruchomość malowniczo położona przy lesie, z bardzo dobrym dojazdem trasą S-11. W bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł260 m² 13 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:450 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż rozpoczęty budynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł1 470 m² 1 496,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka budowlana w prestiżowej części Komorowa Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o regularnym, prostokątnym kształcie (ok. 25 54 m), położona w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł1 300 m² 342,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1300m kw położona w Woli Mrokowskiej w gminie Lesznowola w cichym miejscu. Dojazd do działki drogą gminną asfaltową i 100 m drogą.

Szczegóły ogłoszenia

168 000 zł2 043 m² 82,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę rolną nr 2821 o powierzchni 0,2043 ha zlokalizowana w miejscowości Żarki, powiat myszkowski, woj. Śląskie. Działka objęta mpzp P - tereny obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł76,40 m² 11 767,02 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie inwestycyjne W centrum sopotu 4 pokoje | Możliwość wydzielenia 5 | Osobne wejście | Miejsce parkingowe za bramą | Piwnica | Pełna własność | Potencjał najmu krótkoterminowego To.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł4 935 m² 172,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym pośrednikiem. Oferujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową zlokalizowaną w Krapkowicach (powiat Krapkowice, woj. opolskie) składającą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 352 zł47,30 m² 10 472,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

666 468 zł67,32 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowopowstającą inwestycję przy ul. Nałęczowskiej. W bliskim sąsiedztwie znajdują się wszelkie udogodnienia ważne w codziennym życiu: przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł800 m² 193,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana w gorzowie z wszystkimi mediami - gotowa do budowy W ofercie prezentujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 800 m2, zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł554 m² 1 227,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: osowa to modna i świetnie rozwijająca się dzielnica Gdańska położona zaledwie 10 km od ścisłego centrum miasta. Bliskość Obwodnicy Trójmiasta pozwala na bezproblemowy dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł1 019 m² 57,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

**woj.lubuskie - Lubiszyn ** od centrum Gorzowa tylko 24 kilometry , 20 km od trasy szybkiego ruchu S3, przy drodze asfaltowej prawi w centrum Lubiszyna znajdziemy działkę budowlaną przeznaczoną na.

Szczegóły ogłoszenia

86 160 zł1 436 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy w sprzedaży atrakcyjne działki budowlane o powierzchni od 1436 m2 do 2314 m2, położone na Nowym Gizewie gmina Szczytno. Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 900 zł89,84 m² 8 569,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Lokal mieszkalny w budynku dwulokalowym z ogrodem i miejscami postojowymi teraz niższa cena! cena przed promocją 796.700 zł Na sprzedaż funkcjonalny lokal mieszkalny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

448 125 zł37,50 m² 11 950 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

NA spzredaż / komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5 m2 z ogródkiem 33,5 m2 - Kupujący nie płaci (0% prowizji, 0% podatku pcc) - Super lokalizacja - Duży ogródek 33,5 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 000 zł51,20 m² 10 839,84 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, świetnie zaprojektowane mieszkanie 3-pokojowe, położone w Katowicach, zwolnione z podatku pcc oraz z prowizji. Na tej inwestycji wszystko ma swoje miejsce: jasny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

502 992 zł59,88 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Dni Otwarte Tarasów Śląskich zapraszamy! Zapraszamy na Dni Otwarte inwestycji Tarasy Śląskie w Chorzowie. To najlepsza okazja, aby zobaczyć inwestycję na własne oczy, porozmawiać.

Szczegóły ogłoszenia

458 000 zł57,30 m² 7 993,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie 3 pokoje * 57,30 m2 * II piętro * balkon * piwnica * Leszka Czarnego opis mieszkania : - mieszkanie o powierzchni 57,30 m2 - piętro: 2 / 4 - niski blok z cegły z 1993 roku -.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł86,30 m² 16 570,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1983

Oferta w ekskluzywnej formule wyłączności w Agencji naba house. Zapraszamy Inwestorów oraz Pośredników ze swoimi Klientami. Mieszkanie w Górnym Sopocie to przywilej. To ta część.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 582 m² 119,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni ok.1550 m2 usytuowaną w gminie Zduńska Wola - Czechy. Działka z bezpośrednim dostęp do drogi publicznej, w kształcie litery L. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł700 m² 227,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dzialka w Mierzynie w okolicy ul. Lukasinskiego. Brak planu, ale istnieje mozliwosc wystapienia o warunki zabudowy. Media w bezposrednim sasiedztwie. Woda na dzialce. Powyższa propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł30 m² 28 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Bliska wola Mieszkanie na parterze - urządzone w wysokim standardzie na nowopowstałym osiedlu. Lokalizacja - Bliska Wola przy ulicy Kasprzaka. Mieszkanie z dużym tarasem i miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł131,85 m² 7 205,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Ager Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący parterowy z poddaszem nieużytkowym, o pow. użytkowej 132 m2 położony w ochli (8 km od centrum Zielonej Góry ), usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

118 899 zł1 201 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyobraź sobie poranek w nowym domu, w spokojnej okolicy, a jednocześnie w samym sercu miejscowości. Brzmi dobrze? Teraz możesz to zrealizować! Najważniejsze informacje: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł68,70 m² 12 954,88 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni prawie 70 m , położone na parterze kameralnego budynku w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł93 m² 6 978,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Witamy na naszym bezpiecznym zamkniętym osiedlu, gdzie zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu dla naszych mieszkańców. Wzgórze herburtów" osiedle smart & eco Całe osiedle będzie.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł39,14 m² 22 457,84 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wykończone mieszkanie premium Ocean Apartments, ul. Pana Tadeusza, kraków (zabłocie) Powierzchnia: 39,14 m -piętro: 5/7 - Ekspozycja: południe / wschód - Forma własności: pełna.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł2 200 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sobin, działka usługowa, 0,2227 ha, 165 000zł, sprzedam. Na sprzedaż działka usługowa o powierzchni 22 ar, położona w Sobinie, gmina Polkowice. Zlokalizowana jest w kompleksie działek.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł1 355 m² 368 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1355 m, położona w malowniczej okolicy we wsi Korzystno, na przedmieściach Kołobrzegu. Działka znajduje się przy ulicy Szerokiej.

Szczegóły ogłoszenia

273 280 zł1 708 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, gdzie naprawdę można zwolnić i odpocząć od codziennego tempa? Ta działka w Mała Ruś to idealna propozycja dla osób, które chcą połączyć ciszę, naturę i wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł140 m² 1 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 271 m²

Oferujemy wyjątkową, poniemiecką leśniczówkę o powierzchni użytkowej ok. 140 m, położoną w malowniczej miejscowości Piasutno (gmina Świętajno), na działce o powierzchni 1271 m,.