dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaporoska

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł66 m² 9 789,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Wygoda i Komfort w Doskonałej Lokalizacji bez prowizji super pod najem, możliwość 5 pok. Lokalizacja, której nie trzeba przedstawiać! Mieszkanie znajduje się na Krzykach, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sojowa

Gdynia,pomorskie

639 000 zł53 m² 11 959,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Przestronne mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie. Idealne dla pary. Otwarta część dzienna składa się ze słonecznego salonu wraz z aneksem kuchennym w zabudowie. Z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

3 100 000 zł286 m² 12 587,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:352 m²

Wyjątkowa nieruchomość w unikalnej lokalizacji. Nowy, w pełni wykończony i wyposażony dom jednorodzinny w centrum Konstancina. Doskonała lokalizacja. Nieruchomość zbudowano na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Warszawa

Warszawa,mazowieckie

92 000 zł60 m² 1 533,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal gastronomiczny na warszawskiej Pradze Południe. Powierzchnia użytkowa lokalu to 30 m2, dodatkowe 30 m2 to piwnica (w piwnicy znajduje się również wc). Lokal ogrzewany elektrycznie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Wrocław,dolnośląskie

469 999 zł48 m² 9 751,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Żelazna/pereca!/!grabiszyńska/2pok./tanio/balkon Toplokalizacja! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie do remontu mieszczące się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

849 000 zł121 m² 7 039,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości wyjątkowa oferta domu wolnostojącego o powierzchni 120,5m2 usytuowanego na 6-arowej działce. Widokowa działka zapewnia nam przepiękny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Wilczyn,lubelskie

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1 000 m2 Położona jest w otoczeniu, domów jednorodzinnych w miejscowości Wilczyn gmina Biała Podlaska Cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Sikorskiego

Łomża,podlaskie

2 850 000 zł490 m² 5 816,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję do sprzedaży Nieruchomość, która jest idealnie przystosowana na siedzibę firmy z zapleczem biurowo usługowym. Dwa budynki wyposażone i wykończone w wysokim standardzie, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

669 000 zł42 m² 15 928,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Rezerwacja Prezentuję Państwu 2 pokojowe mieszkanie na Bielanach. Specyfikacja: 2 pokojowe 42 m mieszkanie w spokojnej okolicy Bielan. Świetna lokalizacja mieszkania sprawia, że jest ono idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona

Grodków,opolskie

2 450 000 zł5 350 m² 458 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Uwaga! Zabudowana działka w centrum Grodkowa , teren płaski grodzony, o powierzchni 5350 mkw mpzp , przeznaczenie podstawowe; tereny usług, ( handel, gastronomia). Częściowo zabudowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krańcowa

Lublin,lubelskie

367 000 zł31 m² 11 838,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Ofertą sprzedaży jest kawalerka o powierzchni 31m2 w dzielnicy Maki. Nieruchomość o której mowa znajduje się dokładnie przy ulicy Krańcowej, położone jest na pierwszym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Rakowicka

Kraków,małopolskie

1 271 478 zł55 m² 23 117,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowa oferta W samym centrum krakowa najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy metraż 55M 2 - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Semaforowa

Wrocław,dolnośląskie

710 000 zł58 m² 12 153,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie położone w południowej części Wrocławia, dzielnica - Brochów, w nowej części tego osiedla przy ul. Semaforowej (osiedle Grafitowe). Mieszkanie dwupoziomowe mierzące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Szkolna

Jakubowice Konińskie,lubelskie

800 000 zł2 001 m² 399,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Ogłoszenie sprzedaży działki nr 516/1 w Jakubowicach Konińskich uwaga: istnieje możliwość podziału działki na dwie! Na sprzedaż wyjątkowa działka nr 516/1 o powierzchni 20 arów (2000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

487 500 zł51 m² 9 731,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W dni Otwarte Oferta na dodatkowe rabaty tylko bezpośrednio u Nas w biurze Sprzedaży. Zapraszamy do Biura na inwestycji w godzinach 9-18, w sobotę od 9-14, gdzie znajdziecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Jastków

Jastków,lubelskie

660 000 zł3 075 m² 214,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

****oferta na wyłączność nie szukaj dalej**** Na sprzedaż dogodnie położona działka budowlana w drugiej linii zabudowy, z własną wyznaczoną drogą. Dostępne media: - prąd -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Strzelecka

Wejherowo,pomorskie

253 000 zł26 m² 9 619,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Rezerwacja! Mieszkanie Spółdzielcze własnościowe Na sprzedaż mieszkanie typu kawalerka o powierzchni 26,3 m2, zlokalizowane na parterze budynku w centrum miasta przy ul. Strzeleckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Moszczona Pańska

Moszczona Pańska,podlaskie

850 000 zł146 m² 5 835,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Moszczona Pańska - podlaska, urocza wieś położona w gminie Nurzec Stacja. To miejsce, gdzie wolniej plynie czas, gdzie natura przeszywa wnętrza domów oraz serca ich domowników. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Tworóg

Tworóg,śląskie

240 240 zł3 003 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - Inwestycyjna! Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 3003 m2 w Tworogu. Działka w kształcie prostokąta. Działka w planie zagospodarowania 20mn - tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Obozowa

Warszawa,mazowieckie

454 000 zł19 m² 23 894,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Atrakcyjna kawalerka na warszawskiej Woli przy ulicy Obozowej. Lokal na parterze w niskim budynku z lat 50-tych. Mieszkanie po remoncie z pełnym wyposażeniem +piwnica. Budynek bez windy. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kobylanka

Kobylanka,zachodniopomorskie

1 175 000 zł167 m² 7 051,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Na sprzedaż piękny i komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w Kobylance, na osiedlu domków, tuż przy lesie, nieopodal Jeziora Miedwie, zaledwie 10 minut od Stargardu, 20 min od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Relaksowa

Lublin,lubelskie

549 000 zł49 m² 11 254,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mam dla Was 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na wysokim parterze przy ulicy Relaksowej w bloku z 2012 roku. Nieruchomość posiada powierzchnię 48,78m2 w skład, której wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rokitnica

Rokitnica,pomorskie

1 390 000 zł174 m² 7 988,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 152 m²

Nieruchomość położona na granicy Pruszcza Gdańskiego i Rokitnicy, zaledwie 4 km od centrum Pruszcza, w cichej i spokojnej okolicy. W niedalekiej odległości znajduje Obwodnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Stargard,zachodniopomorskie

339 000 zł51 m² 6 647,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Mieszkanie dwupokojowe położone na 1 piętrze ocieplonego bloku w ścisłym centrum Stargardu. W skład lokalu wchodzą następujące pomieszczenia: - pokój - pokój - łazienka - przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zamostne

Zamostne,pomorskie

299 700 zł3 400 m² 88,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki przy lesie! w miejscowości Zamostne. Na sprzedaż każda z 8 działek: 72- 3000 m2 73- 3001 m2 74- 3622 m2 75- 3000 m2 76- 3430 m2 77- 3430 m2 78- 3430 m2 79- 3452 m2 Cena 100 zł/ m2. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bitwy pod Rokitną

Warszawa,mazowieckie

8 500 000 zł290 m² 29 310,30 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą jedynego w swoim rodzaju apartamentu. Lokalizacja Nieruchomość mieści się w samym sercu Starego Żoliborza, w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wilcza

Ustka,pomorskie

1 140 000 zł267 m² 4 269,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:333 m²

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na sprzedaż dom w Ustce, o powierzchni całkowitej 267m2 znajdujący się przy ulicy Wilcza 22. Nieruchomość położona jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

696 665 zł40 m² 17 214,40 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja, duży wybór mieszkań od 1do 4 pokojowych zlokalizowana na Krzykach Partynice we Wrocławiu Mieszkanie proponowane jest 2 pokojowego o powierzchni 40,5m2 z balkonem usytuowane na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Częstochowa

Częstochowa,śląskie

2 318 000 zł1 500 m² 1 545,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o przeznaczeniu mw - mieszkalnictwo wielorodzinne w centrum Częstochowy. Najważniejsze informacje: działka o powierzchni 1501 m2 z wydaną decyzją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Słoneczna

Pobiedziska,wielkopolskie

826 215 zł124 m² 6 690 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:315 m²

Osiedle Słoneczne w Pobiedziskach to wyjątkowa inwestycja, która definiuje nowe standardy w branży mieszkaniowej. Przedmiotem oferty jest nowoczesny, energooszczędny dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Zwycięstwa

Koszalin,zachodniopomorskie

880 000 zł479 m² 1 836,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży nieruchomość położona w Śródmieściu, bezpośrednio przy ul. Zwycięstwa z opracowanym projektem budowlanym. Jest to nieruchomość idealna pod inwestycje, w którym można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czartoryskiego

Częstochowa,śląskie

227 000 zł36 m² 6 291,57 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2-pokojowe w popularnej i bogatej w infrastrukturę dzielnicy Tysiąclecie. Główne atuty bardzo dobra lokalizacja (tramwaj, autobus, politechnika, uniwersytet im. Jana Długosza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Słocin

Słocin,wielkopolskie

178 000 zł1 159 m² 153,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Klimatyczna działka budowlana 1159 m2 w Słocinie k/ Grodziska. Działka położona jest przy drodze gminnej. Przy drodze znajdują się media (woda i prąd). Dla działki wydane są warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kajetany

Kajetany,mazowieckie

1 500 000 zł140 m² 10 714,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedaży przedstawiam bardzo ciekawą ofertę domu wolnostojącego położonego w podwarszawskiej miejscowości Kajetany. Nieruchomość o łącznej powierzchni użytkowej ok. 140m posadowiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

469 000 zł60 m² 7 816,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 60 m2 położonego na trzecim piętrze trzypiętrowego bloku przy ul. Warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Zgody

Kraków,małopolskie

540 000 zł38 m² 14 335 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Prezentujemy na sprzedaż mieszanie dwupokojowe o powierzchni 37,67 m2 znajdujące się na III piętrze budynku bez windy na Osiedlu Zgody w Krakowie. Cena lokalu mieszkalnego wynosi: 540 000 tyś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

397 150 zł46 m² 8 550 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

W ofercie sprzedaży dwustronne, rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie w centrum Stargardu. Oferowana nieruchomość to przestrzeń 46,45 m kw zlokalizowana na drugim piętrze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł45 m² 14 282,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 45,44 m mieści się na 7. piętrze zadbanego budynku z windą i monitoringiem. W jego skład wchodzą kuchnia, trzy pokoje (w tym jeden przechodni),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Żelewo

Żelewo,zachodniopomorskie

165 000 zł623 m² 264,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka o powierzchni 623 m2 z murowanym budynkiem gospodarczym! Lokalizacja: nieruchomość położona w Żelewie gmina Stare Czarnowo, zaledwie 8 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bażancia

Chyliczki,mazowieckie

1 829 000 zł187 m² 9 780,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:493 m²

Szukasz atrakcyjnego domu, w którym od wejścia poczujesz dobrą energię? Chcesz cieszyć się pięknym ogrodem? Zamieszkać w funkcjonalnie zaplanowanych wnętrzach? Przedstawiam Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Miłoszyce

Miłoszyce,dolnośląskie

299 000 zł1 301 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Miłoszyce gmina jelcz-laskowice zaprasza! malownicza, kształtna działka 12 km od wrocławia! O powierzchni 1.301M2 NR DZIAŁKI 16/7. Klientom kupującym oferuję pomoc we wszystkich formalnościach.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij