dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 965 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 965 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

430 000 zł58 m² 7 465,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania w nowym budownictwie o powierzchni 54,32m2 składającego się z dwóch pokoi o powierzchni około 18 i 16m2, kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Makowa

Kiełczów,dolnośląskie

698 833 zł65 m² 10 751,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zadbane mieszkanie na spokojnym osiedlu w Kiełczowie! Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie, w którym można się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nikielkowo

Nikielkowo,warmińsko-mazurskie

130 400 zł1 304 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana uzbrojona o powierzchni 1304 m2 ujęta w planie zagospodarowania przestrzennego gminy Barczewo. Media : prąd, woda i gaz obok działki. Działki położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

994 000 zł177 m² 5 615,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:931 m²

Makler poleca Do sprzedania dom w stanie developerskim podwyższonym tz z pompą ciepła i rekuperacją. Idealny dom dla wymagającego klienta.Miejsce idealne droga gminna.Komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

180 000 zł400 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż mała działka budowlana 4 ar z rozpoczętą budową, janowice koło Wieliczki. Działka przy drodze mało ruchliwej, na działce skrzynka z prądem, woda i gaz w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kolejowa

Ornontowice,śląskie

275 000 zł2 000 m² 137,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Duża działka budowlana na sprzedaż Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 2000m2 położoną w spokojnej części Ornontowic przy ul. Kolejowej. Działka budowlana w mpzp oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

620 000 zł47 m² 13 185,90 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Grabiszyn/3pok./lux./piwnica/winda/hit/okazja! Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne, jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 47 m położone w atrakcyjnej lokalizacji Grabiszyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

357 817 zł35 m² 10 514,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy po dodatkowe rabaty tylko bezpośrednio u Nas w biurze sprzedaży. Dostępni jesteśmy również w weekendy. Dodatkowo mamy Duży wybór gotowych mieszkań_przyjdź i zobacz na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

334 734 zł36 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Szczyrk

Szczyrk,śląskie

570 000 zł26 m² 22 309,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Firma Dream Estate mam przyjemność zaoferować Państwu elegancki wpełni wypasazony apartament inwestycyjny o powierzchni 25,55 m 2 zlokalizowany na 2 piętrze jedynego hotelu 5-gwaizdkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

279 000 zł43 m² 6 488,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Makler nieruchomości poleca Państwu nietuzinkowe, bardzo przytulne mieszkanie usytuowane na II piętrze dwupiętrowej kamienicy na bydgoskim Okolu. To bardzo przestronne mieszkanie o powierzchni 43,09.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

404 600 zł45 m² 8 991,11 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Radochów

Radochów,dolnośląskie

145 000 zł1 542 m² 94,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Radochowie na terenie niezalewowym. Działka ma powierzchnię 1542 mkw. Jest położona bezpośrednio przy drodze asfaltowej, co sprawia, że dojazd do niej jest bardzo wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rybnicka

Wrocław,dolnośląskie

756 543 zł60 m² 12 630,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Plusy: 0 zł prowizji + 0 zł pcc => płacisz tylko za mieszkanie + notariusza Nie masz czasu zapoznać się z ogłoszeniem zadzwoń! Jestem dostępny pod numerem telefonu: - możliwość obsługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przemysława

Wodzisław Śląski,śląskie

280 000 zł52 m² 5 406 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Przemysława. Lokal o powierzchni 51,79 m2 znajduje się na VII piętrze. Układ pomieszczeń: - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

3 500 000 zł537 m² 6 522,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Makler poleca Do sprzedania budynek usługowy z częścią socjalno-biurową i magazynową. Idealny budynek dla prowadzenia firmy.Miejscówka idealna pod firmę ,przedszkole, żłobek.Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Odlewnicza

Kraków,małopolskie

1 649 000 zł85 m² 19 372,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecamy! - do sprzedaży 3-pokojowy apartament (85,12m2) z ogrodem na ul. Odlewniczej - dzielnica: (wola Justowska). Apartament usytuowane jest na parterze w 1 piętrowym budynku z 2023 roku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Akacjowa

Nowy Prażmów,mazowieckie

234 000 zł1 300 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ostatnia atrakcyjna działka budowlana w Nowym Prażmowie 1300 m2. W najbliższym sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Powierzchnia działki płaska. Dojazd do posesji drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sasanki

Rzeszów,podkarpackie

1 250 000 zł160 m² 7 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Marzysz o własnym domu w spokojnej i prestiżowej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Atuty: *lokalizacja * dom wolnostojący * ogrzewanie podłogowe *ogródek * do aranżacji własnej Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Słoneczna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

875 000 zł102 m² 8 578,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferujemy wyjątkowy dwupoziomowy apartament o powierzchni ok. 102 m , zlokalizowany przy ul. Słonecznej w Bydgoszczy. Prywatny basen i siłownia tylko dla mieszkańców! To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

685 000 zł101 m² 6 799,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:460 m²

Długołęka/tarasx2/dom/ogród/parking/top/okazja! Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom, jednorodzinny dwulokalowy w Długołęce 100,74m. Osobny wjazd, osobne dwa wejścia do domu. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

515 300 zł56 m² 9 201,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opoczyńska

Wrocław,dolnośląskie

510 000 zł39 m² 13 117,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym - ul. Opoczyńska, złotniki Oferujemy na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 38,88 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

159 000 zł38 m² 4 184,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! M3 W zdroju Oferta dostępna tylko w naszym biurze! wolne od zaraz! Do sprzedaży mieszkanie M-3 o pow. 38 M2 usytuowane na IV piętrze w niskim bloku na ulicy Karola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

560 241 zł41 m² 13 731,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Rezerwacja oferty Mieszkanie jest rozkładowe, 2 - pokojowe o pow. 40,8 m2 na parterze w 2 piętrowym bloku z windą z poziomu garaży. Główna część mieszkania stanowi salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Gdańsk,pomorskie

1 685 000 zł86 m² 19 593 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Penthouse na sprzedaż - ostoja myśliwska - Gdańsk, myśliwska 33 Cena: 1 685 000 pln Na sprzedaż wyjątkowy penthouse o powierzchni 86 m z ogromnym tarasem o powierzchni 98 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł25 m² 13 697 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kruszew

Kruszew,mazowieckie

500 000 zł1 290 m² 387,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Biuro Nieruchomości Prosperity Broker Prezentuje: na sprzedaż: malownicza działka budowlana wraz z domkiem całorocznym (stan deweloperski) 70m2 powierzchni użytkowej obok Tarczyna, gmina Pniewy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

487 300 zł55 m² 8 892,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

690 000 zł38 m² 18 302,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja! Lepszej lokalizacji nie ma! Do sprzedaży kameralny apartament znajdujący się na parterze nowego budynku z recepcją Lokal jednopokojowy o powierzchni 37,80 m2 posiada funkconalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

390 180 zł42 m² 9 292,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Kromera

Wrocław,dolnośląskie

679 000 zł50 m² 13 499 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Polecam na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,30 m2 w super lokalizacji przy Al.Kromera. Nieruchomość na drugim piętrze w bloku z windą, na nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jarczechowo

Jarczechowo,kujawsko-pomorskie

6 000 000 zł250 m² 24 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 615 m²

Marzysz o idealnym domu nad jeziorem, który łączy luksus z możliwością generowania dochodów. Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję. Niezwykłą nieruchomość o powierzchni działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

4 500 000 zł4 501 m² 999,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem oferty są działki budowlane zlokalizowane w Osielsku przy Szosie Gdańskiej. Działki przeznaczone pod budowę np. niewielki market typu Dino, stokrotka lub galerię handlową. Łącznie 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

380 000 zł33 m² 11 515,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Makler Nieruchomości polecają do sprzedaży klimatyczne mieszkanie po generalnym remoncie, w samym Centrum miasta. Pomieszczenia - salon z aneksem kuchennym, - oddzielna sypialnia, - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Seminaryjska

Kielce,świętokrzyskie

380 000 zł48 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48 m2 położone na pierwszym piętrze budynku przy ul. Seminaryjskiej w ścisłym centrum Kielc. Na powierzchnię 48 m2 składają się: salon, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

824 175 zł83 m² 9 950,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komuny Paryskiej

Kraków,małopolskie

665 000 zł49 m² 13 599,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 48,9 m2 w bloku z windą. Oferuję wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 48,9 m2, usytuowane na III piętrze w bloku z 2016 roku, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Spiżowa

Wrocław,dolnośląskie

398 999 zł25 m² 15 708,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

toplokalizacja/centrum/piwnica/premium/spiżowa/grabiszyńska Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 1-pokojowy apartament z wydzielonym aneksem sypialnianym mieszczący się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strażacka

Rzeszów,podkarpackie

614 500 zł57 m² 10 694,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Biuro Dobry Adres Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży piękne 3 pokojowe mieszkanie, położone w niskim bloku na ulicy Strażackiej. Mieszkanie o powierzchni 57,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

310 000 zł48 m² 6 398,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Makler nieruchomości ma przyjemność sprzedawać Mieszkanie 2 pokojowe w bloku o powierzchni 48,45 m2 na osiedlu Bajka w Fordonie w atrakcyjnej lokalizacji przeznaczone do remontu oraz.