dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 984 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 984 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Koty

Koty,śląskie

183 680 zł1 148 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W cichej spokojnej okolicy - koty, przy lasie! Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1148 m2 w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

399 000 zł55 m² 7 318,42 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Przestronne mieszkanie 2-pokojowe W zielonej dzielnicy - ogrody - 10 minut od morza, w kołobrzegu! zainwestuj swój kapitał! idealne dla rodziny jak również pod wynajem blisko dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Nowy Staw

Nowy Staw,pomorskie

89 000 zł1 000 m² 89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

. Na sprzedaż działka budowlana w malowniczej miejscowości Trępnowy, gm. Nowy Staw! Oferujemy wyjątkową działkę o powierzchni 1000 m , częściowo ogrodzoną, idealną do wybudowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiśniowa

Kielce,świętokrzyskie

480 000 zł60 m² 7 986,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas - brak prowizji od kupujacego! Wyjątkowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia w doskonałej lokalizacji, przy ul. Wiśniowej 9! Marzysz o komfortowym mieszkaniu w sercu miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Krępki

Krępki,pomorskie

79 000 zł12 611 m² 6,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pełna własność z księgą wieczystą. Pomagamy w skutecznym nabyciu działki załatwiamy wszystkie formalności. Świetne warunki do odpoczynku zróżnicowany teren 200m od rzeki Wdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kraków

Kraków,małopolskie

505 270 zł36 m² 14 036 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Specjalna okazja na zakup pięknego, przestrzennego mieszkania w wyjątkowej cenie: jedno z ostatnich najmniejsze 2pok. na osiedlu! najniższe ceny tylko u w Biurze Sprzedaży. Jeśli nie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Strzelno

Strzelno,dolnośląskie

9 750 000 zł98 100 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka pod logistykę, produkcję, przy A4. Magazyn dla instalacji fotowoltaicznych. Wydana decyzja środowiskowa. Oferowana nieruchomość, o powierzchni 9,81 ha znajduje się w obrębie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

259 000 zł46 m² 5 667,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie w bloku, które wymaga remontu. Nieruchomość charakteryzuje się funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń, co daje duże możliwości aranżacyjne. Okna są plastikowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilczyn

Wilczyn,dolnośląskie

1 599 000 zł190 m² 8 416 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 386 m²

Wilczyn, gmina oborniki śląskie. Piękny dom wolnostojący, na dużej parceli, graniczącej z lasem. Dom wybudowany w 2012 roku, na działce 2385,5 mkw ( w raz z drogą dojazdową ok 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piotrkowice Małe

Piotrkowice Małe,małopolskie

783 000 zł142 m² 5 517,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 095 m²

Twój wymarzony dom w malowniczej okolicy! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu na działce o powierzchni 10 arów, położonej w malowniczych Piotrkowicach Małych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czartoryskiego

Wrocław,dolnośląskie

737 000 zł50 m² 14 740 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dwupokojowe mieszkanie o wysokim standardzie. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 50 m usytuowane na 5. piętrze w budynku z windą. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Swojska

Szczecin,zachodniopomorskie

45 000 zł34 m² 1 339,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę wynajmu lokalu gastronomicznego, który przeszedł kompleksowy remont i jest gotowy do adaptacji na potrzeby działalności gastronomicznej. Lokal pozostaje do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bogatki

Bogatki,mazowieckie

330 000 zł1 500 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do sprzedania, ładna działka w Bogatkach koło Piaseczna. Działka ma kształt prostokątny o wym. 55m x 27m. Leży przy drodze gminnej asfaltowej, ale wjazd jest od drogi utwardzonej. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. 29 Listopada

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł56 m² 23 214,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Dwa mieszkania dwupokojowe o pow. 27.5m2 i 26.5m2 usytuowane na parterze w budynku z lat 50tych w sąsiedztwie Łazienek Królewskich. Kapitalne miejsce - Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Miłoszyce

Miłoszyce,dolnośląskie

719 000 zł126 m² 5 687,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:242 m²

Oferowany dom w zabudowie bliźniaczej - segment B ma powierzchnię łączną 126,41m2 z działką o powierzchni 242,01m2. Dom posiada: - strefę tj. dzienną na parterze o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łysa Góra

Łysa Góra,małopolskie

120 000 zł5 500 m² 21,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzy Ci się cisza, chcesz wybudować się w spokojnej, sielskiej okolicy? Doskonale trafiłeś. Oferowana na sprzedaż nieruchomość położona jest w malowniczej miejscowości Łysa Góra,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staropolska

Wrocław,dolnośląskie

517 999 zł46 m² 11 359,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Premium/staropolska/gotowiec inwestycyjny/2pok./Psie Pole/taras/piwnica Aktualnie wynajmowane - możliwość przeniesienia umowy najmu! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nowocześnie zaaranżowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nyska

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł47 m² 12 717,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Sprzedam mieszkanie 47,1 m - Krzyki, wrocław (ul. Nyska) Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,1 m , usytuowane na 2. piętrze kamienicy w jednej z najlepszych lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

519 000 zł44 m² 11 742,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Tylko w Biurze Stoprocent Nieruchomości sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,3 m , zlokalizowane na osiedlu Projektant przy ul. Plenerowej w Rzeszowie. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wacława

Łódź,łódzkie

587 000 zł58 m² 10 154 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szukasz mieszkania, które jest przestronne, funkcjonalne i w doskonałej lokalizacji? To wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 57,81 m spełni Twoje oczekiwania! Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ludgierzowice

Ludgierzowice,dolnośląskie

198 000 zł1 800 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działek budowlanych Na sprzedaż oferujemy 2 działki budowlane, każda o powierzchni 1800 m , z możliwością zakupu całego gruntu. Działki położone są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mikołajki,warmińsko-mazurskie

458 000 zł59 m² 7 749,58 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Jeżeli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji przy rynku w Mikołajkach, to zapraszam do poznania tej oferty. Mieszkanie o powierzchni 59,1 m2 wraz z dużym tarasem wychodzącym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ziołowa

Białystok,podlaskie

1 100 000 zł150 m² 7 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 m²

Dom w zabudowie szeregowej, położony na osiedlu Wygoda. Lokalizacja oferuje wiele udogodnień, takich jak kompleks sklepów - Centrum handlowe trawiasta, restauracje. W najbliższym sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Matejki

Gdańsk,pomorskie

829 000 zł95 m² 8 686,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie położone w świetnej lokalizacji! Przedmiotem oferty jest sprzedaż nieruchomości, która składa się z 2 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Legnica,dolnośląskie

260 000 zł37 m² 6 951,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe, mieszkanie o powierzchni 37,40 m , znajdujące się na 1 piętrze w bloku na osiedlu Zosinek w Legnicy. Kluczowe atuty nieruchomości: -Funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hallera

Świdnik,lubelskie

490 000 zł49 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne, trzypokojowe, jasne mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane w Centrum Świdnika bez piecyka gazowego. Rozkład mieszkania 49.00m2: -Pokój (12.00m2), -Pokój (12.50m2), -Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Modlnica

Modlnica,małopolskie

940 000 zł110 m² 8 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:923 m²

Ostatnie wolny dom zakup od dewelopera - bez prowizji - domy Z pozwoleniem na użytkowanie - możliwość wykończenia pod klucz Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Chochorowice

Chochorowice,małopolskie

160 000 zł3 800 m² 42,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Piękna działka z projektem zabudowy! Marzysz o Zbudowaniu Swojego Miejsca na Ziemi? Piękny dom w otoczeniu natury, ciszy i spokoju, z dala od zgiełku miasta? Znaleźliśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Starogard Gdański

Starogard Gdański,pomorskie

149 000 zł1 371 m² 108,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1371m2 położona przy ulicy Radosnej. 5 min od centrum Starogardu Gdańskiego. Sieć wodociągu gminnego 40m od granicy działki, sieć instalacji gazowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Ciężkowice

Ciężkowice,małopolskie

660 000 zł42 800 m² 15,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Siedlisko ponad 4 ha, częściowo zalesione Sercem jest dom po generalnym remoncie w 2014 roku, w domu: sień, sypialnia, komórka, kuchnia, poddasze wyłożone płytami osb, łazienka oraz główna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rybaki

Toruń,kujawsko-pomorskie

669 000 zł70 m² 9 497,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Nie lubisz remontów? Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia? Ta oferta może być dla Ciebie! Przedstawiam ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania, zlokalizowanego na 3 piętrze budynku na 'bydgoskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Heweliusza

Gdańsk,pomorskie

1 500 000 zł100 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo - usługowy 100 m2 Lokalizacja: centrum Gdańska, ul. Heweliusza w sąsiedztwie hotelu Ibis i Merkury 10 min pieszo dworzec pkp 12 min pieszo "neptun" ul. Długa Nieruchomość: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piotrkowice Małe

Piotrkowice Małe,małopolskie

838 000 zł152 m² 5 531,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 255 m²

Twój wymarzony dom w malowniczej okolicy! Marzysz o miejscu, w którym życie płynie spokojnie, a każdy dzień zaczyna się od szumu wiatru w koronach drzew? Projekt Dom Przytulny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wysin

Wysin,pomorskie

26 000 zł2 578 m² 11 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka leśna o powierzchni 2578m2 położona w miejscowości Wysin gmina Liniewo, powiat kościerski. Działka w kształcie zbliżonym do trójkąta granicząca bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gajowicka

Wrocław,dolnośląskie

529 000 zł35 m² 15 114 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie na start, lub pod inwestycję. Idealnie położone, ulica Gajowicka, blisko sky Tower, w dzielnicy Krzyki. Do wprowadzenia, zrobione pod klucz, z materiałów dobrej jakości. Mimo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Psary

Psary,dolnośląskie

4 450 000 zł320 m² 13 906 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:6 100 m²

Rezydencja Z pięknym ogrodem I stawem. Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży pięknego domu z 2008 roku. Położony w gminie Wisznia Mała, w miejscowości Psary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Okrzei

Jelenia Góra,dolnośląskie

329 999 zł71 m² 4 633,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Tylko u nas - nie szukaj dalej :-) Biuro Nieruchomości Team4home prezentuje przestronne mieszkanie 3-pokojowe z osobną kuchnią o powierzchni 71,22 m 2 położone na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Konopnickiej

Bogunów,dolnośląskie

389 000 zł1 430 m² 272 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gmina żórawina Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Bogunów, gmina Żórawina o pow. 1430 m2. Bezpośredni dostęp do drogi publicznej ul. Konopnickiej. Działka w układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Katowice

Katowice,śląskie

1 430 000 zł162 m² 8 841,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Brak podatku pcc. Zakup bezprowizyjny. Najlepsze warunki tylko dla naszych klientów. Zapraszam serdecznie Państwa do zakupu luksusowych domów, znajdujących się w Katowice-Szopienice. Wszędzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polna

Tczew,pomorskie

289 000 zł36 m² 8 104,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie położone w spokojnej lokalizacji! Przedmiotem oferty jest sprzedaż 2 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 35,66.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Gdańsk,pomorskie

845 000 zł33 m² 25 864,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Prezentujemy Państwu absolutną perełkę! Mieszkanie przy ulicy Długiej w Gdańsku, zaledwie 90 metrów od Ratusza i 140 metrów od Fontanny.