dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 740 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 740 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Horeszków

Szczecin,zachodniopomorskie

799 000 zł130 m² 6 146,15 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie na Krzekowie z przypisanym miejscem postojowym. Na powierzchnię całkowitą 130 m2 składa się: na pierwszym poziomie dwa pokoje, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grottgera

Gdańsk,pomorskie

1 699 000 zł86 m² 19 755,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie 3 pokojowe w Oliwie przy ul. Grottgera. Budynek: kamienica z lat 40 w niskiej zabudowie (1 piętrowa z poddaszem); zrobiona elewacja, izolacja pionowa; działka 1230 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kraków

Kraków,małopolskie

505 270 zł36 m² 14 036 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Specjalna okazja na zakup pięknego, przestrzennego mieszkania w wyjątkowej cenie: jedno z ostatnich najmniejsze 2pok. na osiedlu! najniższe ceny tylko u w Biurze Sprzedaży. Jeśli nie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lubelska

Kraśnik,lubelskie

229 000 zł46 m² 5 032,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż oferujemy przytulne mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji w Kraśniku, przy ulicy Lubelskiej 53, na Starym Kraśniku! Nieruchomość oferuje wygodę życia w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

839 000 zł126 m² 6 674,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bez pcc l bez prowizji wysoki standard deweloperski! wszystkie media - woda, prąd, kanalizajca, gaz, drogi drogą asfaltową Gorąco polecam domy w zabudowie bliźniaczej położone w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Gdynia,pomorskie

494 900 zł45 m² 10 997,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż doskonale zlokalizowane 2-pokojowe mieszkanie do generalnego remontu, mieszczące się w ścisłym centrum Gdyni. Powierzchnia całkowita mieszkania to 45m2 , w którego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kaliskiego

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł34 m² 17 362,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 2-pokojowe na parterze w świetnej lokalizacji. Wszędzie blisko, cała infrastruktura na wyciągnięcie ręki. Na powierzchnię 34,5m2 składa się: - duży salon - Sypialnia (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bobrowskiego

Kraków,małopolskie

850 000 zł65 m² 13 157,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kraków, dzielnica grzegórzki, ulica bobrowskiego mieszkanie 3-pokojowe położone na 4-tym piętrze / poddaszu zadbanego bloku w cichej uliczce blisko Ronda Grzegórzeckiego / Wisły i centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Motylkowa

Wrocław,dolnośląskie

392 942 zł28 m² 13 899,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nie trać czasu - zadzwoń, a na wszystko Ci odpowiem! dlaczego warto się zainteresować tą ofertą?: blisko zieleni i autobusu Umów się na spotkanie Zadzwoń już dziś! , nawet po 18.00 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skwierzyńska

Wrocław,dolnośląskie

595 000 zł46 m² 12 920,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Krzyki/wrocław/2pok./komórka/parter/top/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2 we Wrocławiu, przy ulicy Skwierzyńskiej. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Lniana

Tarnów,małopolskie

549 000 zł72 m² 7 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż gotowy oddany do użytku "lokal A" w budynku mieszkalnym czterolokalowym lokalowym dwupiętrowym (parter + 1 piętro)w stanie deweloperskim przy ul. Konopnej w Tarnowie składającym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lasówka

Kraków,małopolskie

710 000 zł51 m² 13 927 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Lasówka w Krakowie (dzielnica Płaszów). Mieszkanie zlokalizowane w nowym (ostatnim) etapie osiedla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 3 Maja

Pruszków,mazowieckie

484 000 zł53 m² 9 132 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Sprzedaż bezpośrednia | bez prowizji Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie w centrum Pruszkowa przy ulicy 3-go Maja 18. Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze 2 piętrowej kamienicy, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Na Lotnisku

Kraków,małopolskie

749 000 zł45 m² 16 570,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością prezentuję Państwu trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż po generalnym remoncie, w pełni wyposażone! Mieszkanie w trakcie generalnego remontu, istnieje możliwość dopasowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kraków

Kraków,małopolskie

556 400 zł41 m² 13 778,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Specjalna okazja na zakup pięknego, przestrzennego mieszkania w wyjątkowej cenie: jedno z ostatnich południowych 2pok. na osiedlu! najniższe ceny tylko u w Biurze Sprzedaży. Jeśli nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

705 912 zł29 m² 24 553,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc W ofercie mieszkania od 1 do 4 pokoi, powierzchnia od 28 do 97 m2 mieszkania gotowe IV kwartał 2025 - przedsprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tucholska

Gdynia,pomorskie

359 000 zł29 m² 12 231,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Oferta biura The House Nieruchomości. Słoneczne mieszkanie z oddzielną kuchnią zlokalizowanego w cichej i zielonej okolicy. To idealna propozycja zarówno dla osób szukających swojego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

437 330 zł55 m² 7 944,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3-pokojowe dwustronne mieszkanie w centrum Ciechocinka - w stanie deweloperskim. Nowa inwestycja - budynek z windą, położony blisko centrum. Budynek pośród zabudowy wielorodzinnej lecz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

419 000 zł44 m² 9 588,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania w Bielsku-Białej na os. Beskidzkim. Nieruchomość o powierzchni 43,7 m 2 znajduje się na wysokim 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

839 718 zł61 m² 13 747,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 11.2026 * Świetna lokalizacja Trzypokojowe mieszkanie z ogrodem W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Przytulna

Wójtowo,warmińsko-mazurskie

228 280 zł1 756 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kancelaria Nieruchomości Olsztyn przedstawia działkę budowlaną zlokalizowaną w Wójtowie przy ulicy Przytulnej w odległości 10 km od Olsztyna! Działka objęta jest planem miejscowym (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Legnica,dolnośląskie

399 000 zł79 m² 5 283 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z nowa oferta - 3 pokojowego mieszkania w samym Centrum Legnicy. Mieszkanie jest usytuowane na 2 piętrze w zadbanej kamienicy, gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 170 000 zł112 m² 10 446,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:335 m²

Luksusowy dom W raculi Oferujemy Państwu nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej zaprojektowany z wielką starannością. Podczas prac projektowych korzystano z wieloletniego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Byszyce

Byszyce,małopolskie

250 000 zł1 500 m² 166,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż widokowa działka 15ar Byszyce gmina Wieliczka Dojazd drogą utwardzoną gminną od asfaltu 300m Media: prąd, woda, gaz na sąsiedniej działce ,blisko drogi. Wystawa południowa z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Rzeszów,podkarpackie

645 000 zł75 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży dwupoziomowego mieszkania przy ul. Żywicznej. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 60,60 m2 ( całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Kościuszki

Kraków,małopolskie

3 440 923 zł200 m² 17 204,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowa oferta W centrum krakowa najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy metraż 200 M 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

799 000 zł104 m² 7 665,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:171 m²

Osiedle Wiosenny Zakątek powstanie w Wólce Mińskiej przy ul. Wiosennej, w urokliwym i spokojnym miejscu. Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych Klientów, którzy pragną ciszy, spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Flisacka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

382 148 zł38 m² 10 150 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż Mieszkanie deweloperskie, w nowej inwestycji na Bydgoskim Czyżkówku, ulica Flisacka. Start budowy od 01.04.2023, budynek A. Planowane zakończenie: II kwartał 2025 r. Inwestycja: nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szybowcowa

Wrocław,dolnośląskie

759 000 zł62 m² 12 210,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie 3 pokojowe, o pow. 62,16 m.kw. położone na 2 piętrze w budynku przy ul. Szybowcowej. Budynek z 1997 r. znajdujący się w zasobach sm Szóstka. Mieszkanie dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stanisława Leszczyńskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

416 328 zł50 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Uwaga: rynek pierwotny, brak podatku pcc: na sprzedaż Trzypokojowe deweloperskie mieszkanie na parterze, bydgoszcz Szwederowo. Powierzchnia mieszkania: 50,16m2 Oferta dotyczy sprzedaży lokalu nr 11. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Starzyńskiego

Dawidy Bankowe,mazowieckie

905 250 zł1 775 m² 510 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 1775m2 w miejscowości Dawidy Bankowe gmina Raszyn. Nieruchomość znajduje się przy ul. Starzyńskiego. Działka o wymiarach 17,5 x 100m2 jest nieogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

498 000 zł33 m² 15 090,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie bez prowizji, bez podatku pcc! bezpośrednio od dewelopera! dobra lokalizacja! Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż ładne i ustawne mieszkanie w dobrej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Wolności

Gdynia,pomorskie

399 000 zł30 m² 13 525,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Działki Leśne to miejsce, w którym zgodnie zazębiają się dwa klimaty - natury i bliskości terenów zielonych - płynący z sąsiedztwa lasów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Zabłocie

Kraków,małopolskie

1 366 825 zł58 m² 23 709 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wyjątkowa oferta W dobrze rozwiniętej części krakowa najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

684 900 zł50 m² 13 698 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie we Wrocławiu o łącznej powierzchni 50m2 plus piwnica 3m2. Położone w największej oraz najbardziej zielonej części Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Westerplatte

Koszalin,zachodniopomorskie

364 000 zł88 m² 4 115,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:148 m²

Promocja! nowa niższa cena! Na sprzedaż parter domu na osiedlu Rokosowo przy ul. Westerplatte. Nieruchomość o pow. 88,44 m2 na parterze budynku dwurodzinnego. Rozkład pomieszczeń: 4 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Runowo

Runowo,warmińsko-mazurskie

311 250 zł100 500 m² 3,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji, w drodze elektronicznej, nieruchomości gruntowej, położonej pod adresem Runowo, 11-100 Lidzbark Warmiński. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kruszyna

Kruszyna,śląskie

398 000 zł83 m² 4 795,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Umowa na wyłączność, oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym, wolnostojący, parterowy, o pow. użytkowej 83m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Akacjowa

Mrozy Wielkie,warmińsko-mazurskie

1 090 000 zł176 m² 6 193,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 690 m²

Oferuję dom na sprzedaż o powierzchni użytkowej 176m2 wraz z garażem, dwoma drewnianymi wiatami oraz zagospodarowanym dużym ogrodem. Dom jednorodzinny, dwukondygnacyjny, zlokalizowany we wsi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przyjaźni

Lublin,lubelskie

399 000 zł46 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,6m2 położone przy ulicy Przyjaźni w Lublinie. Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Dodatkowo do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Kraków

Kraków,małopolskie

775 000 zł60 m² 12 852,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Specjalna okazja na zakup pięknego, przestrzennego mieszkania w wyjątkowej cenie: wyjątkowy układ 4 pokoi Z bardzo dużym balkonem oraz 2 łazienkami. Najniższe ceny tylko u w Biurze.