dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 740 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 740 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Rodzinna

Jamno,śląskie

130 000 zł3 800 m² 34,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Umowa na wyłączność, dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Na sprzedaż działka budowlano-rolna o powierzchni 3810m2 położona w miejscowości Jamno, przy ul. Rodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Moniuszki

Kościerzyna,pomorskie

341 475 zł46 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

:na skróty: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,53 m2 w Kościerzynie. :dla kogo?: -Dla singla i pary -dla rodziny z dzieckiem -do dalszego wynajmu : lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kraków

Kraków,małopolskie

550 300 zł42 m² 12 951,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Specjalna okazja na zakup pięknego, przestrzennego mieszkania w wyjątkowej cenie: jedno z ostatnich najmniejsze 2pok. na osiedlu! najniższe ceny tylko u w Biurze Sprzedaży. Jeśli nie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Gdańsk,pomorskie

1 699 000 zł85 m² 19 988,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 85 m , usytuowane na parterze w domu dwulokalowym, położonym w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Gdańska -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rymarska

Szczecin,zachodniopomorskie

485 000 zł72 m² 6 783,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na parterze w przedwojennym budynku z cegły. W skład mieszkania wchodzą : - salon z wyjściem na balkon od strony zachodniej, - dwa pokoje (w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wieżycka

Gdańsk,pomorskie

649 999 zł57 m² 11 403,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą mieszkania nie opodal zabytkowego dworku Zakoniczyn, przy ul. Wieżycka Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę nowego, trzypokojowego

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

399 990 zł48 m² 8 385,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

*** 2 niezależne pokoje *** *** centrum *** Polecamy funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone w centrum Białegostoku na 2-gim piętrze w niskim bloku ze starszej cegły. Blok ocieplony, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Gdańsk,pomorskie

799 999 zł65 m² 12 232 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

:na skróty: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 65,4 m2 w Gdańskiej dzielnicy Przymorze. :dla kogo?: -Dla osób, które cenią sobie bezpośrednie sąsiedztwo bogato.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

550 000 zł39 m² 14 103 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż. Okazja. Apartament 39 M2. Nowoczesny. Urządzony! kołobrzeg. Centrum! Przedmiotem sprzedaży jest własnościowe, dwupokojowe mieszkanie ( apartament z osobną sypialnią, salonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kopanka

Kopanka,małopolskie

600 000 zł5 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Emmerson poleca: w ofercie sprzedażowej działka budowlana o powierzchni 5000 m2 (50ar) z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne. Działka położona w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Stanisławie

Stanisławie,pomorskie

248 201 zł30 m² 8 371,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

:na skróty: na sprzedaż kawalerka o powierzchni prawie 30m2 w Stanisławiu, koło Tczewa :dla kogo?: -Dla singla, młodej pary, uczniów, którzy potrzebują szybkiego dojazdu do Tczewa lub do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaręby

Tychy,śląskie

399 000 zł50 m² 7 995,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

|| bliskość natury, przyzwoity standard, duży balkon || Tychy Paprocany, ul. Zaręby, os. Z, cicha i zielona część osiedla z szybkim wyjazdem na miasto Szukasz mieszkania z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 745 000 zł102 m² 17 107,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartament 102m2 - mokotów Mieszkanie położone w nowo powstałej inwestycji na warszawskim Mokotowie. Do dyspozycji mamy część dzienną w którą wchodzi przestronny salon z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garbary

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

570 633 zł57 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż Mieszkanie deweloperskie, w nowej inwestycji w samym sercu Bydgoszczy. Inwestycja: garbary 22 Termin oddania: oddane do użytku Mieszkanie: 4 inwestycja Kameralna kamienica z 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gniewska

Gdynia,pomorskie

430 000 zł37 m² 11 599,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Słoneczne przestronne mieszkanie dwupokojowe położone na trzecim piętrze w bloku w Gdyni Chyloni przy ulicy Gniewskiej. Budynek Budynek, w którym znajduje się mieszkanie, to blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Pawła Adamowicza

Gdańsk,pomorskie

576 516 zł41 m² 13 996,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

:na skróty: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,19 m2 w promocyjnej cenie 576 516 zł, w nazywanej ostatnio dzielnicy Morenowy Jasień :dla kogo?: -Dla studentów -dla rodziny -dla singli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kozodrza

Kozodrza,podkarpackie

190 000 zł3 800 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt pod zabudowę pow. 38 arów w pełni uzbrojony - miejscowość Kozodrza, gmina Ostrów pow. ropczycko-sędziszowski. Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Dąbrowa Zielona

Dąbrowa Zielona,śląskie

700 000 zł700 m² 1 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dąbrowa Zielona wieś w Polsce, położona w województwie śląskim, w powiecie częstochowskim, w gminie Dąbrowa Zielona. Miejscowość o dużym potencjale ekonomicznym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dożynkowa

Wrocław,dolnośląskie

700 000 zł40 m² 17 708,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 39.53 m , znajdujące się na trzecim piętrze kameralnego budynku oddanego do użytku w 2020 roku. Mieszkanie zaprojektowane z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bułgarska

Poznań,wielkopolskie

610 000 zł50 m² 12 079,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Grunwald po remoncie 3 pokoje Czynsz tylko 480zł! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49 m , znajdujące się na 3. piętrze solidnego bloku z lat 60-tych. Budynek położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

320 000 zł47 m² 6 808,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okolice K. Miarki. Mieszkanie usytuowane w budynku wielorodzinnym z cegły z lat 50-tych. Pow. 46,72 m2, 2 pokoje, p. 1/3. Łazienka z kabiną prysznicową, przystosowana dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czartoryskiego

Częstochowa,śląskie

243 000 zł43 m² 5 651,16 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Umowa na wyłączność, dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt"! Na sprzedaż słoneczne, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,9m2, z balkonem, usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Azaliowa

Różyny,pomorskie

799 999 zł90 m² 8 888,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Nowoczesny dom bliźniak w rewelacyjnej lokalizacji! Na sprzedaż dom o powierzchni 90 m , imponująca działka o wielkości ponad 3000 m . Dom został wybudowany z najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kraków

Kraków,małopolskie

582 000 zł41 m² 13 778,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Specjalna okazja na zakup pięknego, przestrzennego mieszkania w wyjątkowej cenie: jedno z ostatnich południowych 2pok. na osiedlu! najniższe ceny tylko u w Biurze Sprzedaży. Jeśli nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

719 000 zł52 m² 13 797,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż: wyjątkowe mieszkanie na Grunwaldzie styl, komfort i idealna lokalizacja! re search nieruchomości I inwestycje Sp. z o.o. z dumą prezentuje nowoczesne mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Dziekanowice

Dziekanowice,małopolskie

549 000 zł3 156 m² 173,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w Dziekanowicach, w gminie Zielonki. Opis: oferowana działka ma kształt prostokąta o wymiarach około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Narewska

Białystok,podlaskie

279 000 zł37 m² 7 540,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się przy ulicy Narewskiej, na os. Antoniuk w Białymstoku. Lokalizacja mieszkania jest niezwykle korzystna dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Władysława Jagiełły

Gdańsk,pomorskie

1 499 000 zł148 m² 10 110,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

:na skróty: na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 148,26 m2. Jest to segment środkowy inwestycji Futura Park. :dla kogo?: -Dla osób, które potrzebują przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

585 167 zł50 m² 11 804,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położonej w kameralnym 4-piętrowym budynku. Mieszkanie z rynku pierwotnego w nowej inwestycji osiedla położonego w gdańskim Śródmieściu, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pastelowa

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł39 m² 14 102,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z loggią, blisko metra Zacisze Oferujemy na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 39m , które idealnie sprawdzi się dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sportowa

Gdańsk,pomorskie

2 700 000 zł244 m² 11 065,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Luksusowy dom z widokiem na las i rzekę Raduni - gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 244 m , wykończony w najwyższym standardzie, z użyciem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balonowa

Wrocław,dolnośląskie

615 000 zł47 m² 13 057,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Polecam na sprzedaż rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,10 m2, usytuowane na trzecim piętrze dziesięciopiętrowego budynku z wielkiej płyty z 1984 roku, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna zabudowana Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

1 219 000 zł4 809 m² 253,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna w Wilczycach - gmina Długołęka przy granicy z Wrocławiem ( mpzp - z przeznaczeniem U - Teren usług lokalnych (publicznych i komercyjnych) Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Załuskich

Warszawa,mazowieckie

459 000 zł26 m² 17 653,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Z przyjemnością prezentuję Państwu 1-pokojowe mieszkanie do remontu o powierzchni 26,2m , zlokalizowane w Warszawie, w pobliżu stacji Metra Marymont. To doskonała propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cebertowicza

Gdańsk,pomorskie

658 000 zł63 m² 10 378,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

:na skróty: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 63,4 m2 w Gdańskiej dzielnicy Chełm. Oddzielna kuchnia i osobna jadalnia - możliwa zamiana na trzeci pokój :dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Makuszyńskiego

Wocławy,pomorskie

3 415 000 zł934 m² 3 655,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta dostępna wyłącznie w westate Gdańsk. Na sprzedaż oferujemy wyjątkową nieruchomość, która stanowi idealne rozwiązanie dla przedsiębiorstwa poszukującego przestrzeni biurowej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lawendowa

Piecowice,dolnośląskie

1 150 000 zł116 m² 9 913,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:319 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 115,68 m , położony na działce o powierzchni 319 m w Piecowicach, urokliwej wsi zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orbitalna

Głogów,dolnośląskie

345 000 zł50 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Potrzebujesz ciszy i spokoju? Zależy Ci na osiedlu, gdzie wszystko będzie w zasięgu ręki? Idealnie! Mam coś, co spełni Twoje oczekiwania. Oferta dostępna tylko w cuprum house.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

320 086 zł123 m² 2 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży lokale w samym Centrum miasta! Klucze w biurze! Prestige Nieruchomości prezentuje lokal o pow. 123,11 m2 usytuowany na pierwszym piętrze w budynku w ścisłym Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kiedrowskiego

Gdańsk,pomorskie

2 203 775 zł185 m² 11 923,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:344 m²

:na skróty: na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 184,83 m2 - w dzielnicy nazywanej ostatnio Morenowy Jasień Segment gotowy do odbioru! :dla kogo?: -Dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

723 163 zł70 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 70,21m2 na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku z windą na zielonym, spokojnym Brochowie we Wrocławiu. Oferowane Mieszkanie jest dwustronne, przeciwległe.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij