dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 218 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 218 ogłoszeń

1 500 000 zł1 587 m² 945,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna przy jednej z głównych arterii Bydgoszczy, znakomicie zlokalizowana nieruchomość gruntowa objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Intensywność zabudowy od.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł3 400 m² 61,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bardzo Ładna i cicha okolica, działka przy drodze gruntowej, zjazd z asfaltowej publicznej. W odległości tylko 9 km od trasy S8 zjazd Zawady. Wydane są warunki zabudowy na dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł500 m² 72 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:25 000 m²

Na sprzedaż unikalna nieruchomość o charakterze wypoczynkowo-eventowym, położona w malowniczej miejscowości Zajki (gmina Trzcianne, woj. podlaskie), w otoczeniu natury i w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

458 535 zł39,70 m² 11 550 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 499 000 zł222 m² 11 256,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowoczesny dom w stylu skandynawskim w sercu Wilanowa - Twoje wymarzone miejsce do życia zakup bezpośrednio od dewelopera - kupujący zwolniony Z 2% podatku pcc Lokalizacja: dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 855 350 zł54 m² 34 358,33 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Klimatyczne mieszkanie W mennica residance Balkon | Klimatyzacja | Wysoki standard | Miejsce parkingowe | Centrum miasta ***** rozkład pomieszczeń: * Salon z wyjściem na prywatny balkon, * aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Brzozie

Brzozie,kujawsko-pomorskie

540 000 zł160 m² 3 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Kontakt: marta Wolf Tel.   Mam przyjemność zaprezentować Państwu Dom w cichej i spokojnej miejscowości Brzozie oddalonej od Tucholi o 18km, cekcyna 5km ( miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł3 977 m² 218,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna w Choczni 39,77 ar z bezpośrednim zjazdem z krajowej trasy 52 Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 39,77 ar, zlokalizowana w Choczni,.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł182,60 m² 6 018,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 314 m²

Oferujemy dom wolnostojący z ogromnym potencjałem, położony w Głoskowie na przestronnej działce o powierzchni 2314 m2. Układ domu: parter: wysoki salon, przedpokój, oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł83 m² 6 867,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:606 m²

Oferta biura The House Nieruchomości. Oferta bez prowizji Szukasz idealnego miejsca na wypoczynek w otoczeniu przyrody, z dala od miejskiego zgiełku? Możesz zostać Właścicielem całorocznego.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł43,10 m² 16 937,35 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Zwięźle I na temat: dobra lokalizacja, charakterystyczny budynek i mieszkanie, które można urządzić dokładnie po swojemu. Jeśli zależy Ci na wygodzie Ursynowa, bliskości metra.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł61,47 m² 4 229,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie na sprzedaż biała podlaska, ul. Sidorska Szukasz przestrzeni dla swojej rodziny w świetnej lokalizacji? To mieszkanie ma ogromny potencjał! Biała Podlaska ul. Sidorska 4. piętro (bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

573 195 zł72,10 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kameralne Zawady nowoczesna inwestycja mieszkaniowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Faryny

Faryny,warmińsko-mazurskie

800 000 zł121,69 m² 6 574,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:12 912 m²

Oferujemy na sprzedaż posiadłość położoną na skraju lasu, z domem z 2015 roku i obszernymi zabudowaniami gospodarczymi, idealną zarówno do zamieszkania, jak do prowadzenia gospodarstwa.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł1 520 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowo-budowlana w miejscowości Milanówek, pow.Grodzisk Mazowiecki o powierzchni 1520m2 o wymiarach ok 30 x 50 m. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł294,66 m² 2 782,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Biuro Nieruchomości Dudek zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowo wybudowanego domu jednorodzinnego, dwulokalowego, o powierzchni całkowitej 294,66 m2, umiejscowionego na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł51,33 m² 13 617,77 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Tylko U nas - nowa, kameralna inwestycja blisko stacji pkp! Rolety zewnętrze i ogrzewanie podłogowe w standardzie! Ząbki, ul. Piłsudskiego, mieszkanie dwupoziomowe, 4 pokoje, 51,33 m2, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

385 000 zł92 m² 4 184,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Rejowiec, ul. Fabryczna, 92m2 Opis mieszkania: - deweloperskie (bez podatku pcc) - piętro: 4/4 - powierzchnia mieszkania: 92 m po podłodze (57m powierzchni użytkowej) - 3 pokoje - kuchnia - ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Mielenko

Mielenko,zachodniopomorskie

120 000 zł1 065 m² 112,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w atrakcyjnym regionie nadmorskim - Niegoszcz gm. Mielnko, niedaleko Morza Bałtyckiego. Świetne miejsce na budowę domu, który zapewni dostęp do pięknych plaż i atrakcji.

Szczegóły ogłoszenia

7 961 270 zł46 831 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży działkę z mpzp pod przemysł, usługi, fotowoltaikę, stacje benzynowe Dostępne media: woda, prąd ,kanaliza. Możliwość podziału działki na mniejsze powierzchnie. Cena za.

Szczegóły ogłoszenia

171 100 zł1 711 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działki budowlane (z mpzp) w Kamienicy Szlacheckiej. Kilkadziesiąt metrów od ściany lasu, w sielskim, polnym otoczeniu. Bardzo ładna i spokojna lokalizacja, co.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł51 m² 7 647,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Sprzedaż nr oferty: sldoc7429 kategoria: mieszkanie miasto: legnica dzielnica: tarninów powierzchnia: 51m2 ilość pokoi: 2 piętro: II, winda Komfortowe mieszkanie 2-pokojowe położone.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł67 m² 4 477,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Do sprzedania dom wolnostojący w miejscowości Kaszewska Wola Gm. Przytyk w stanie do remontu o powierzchni 67 m2 wybudowany w 1945 r. Dom składa się z 2 pokoi. Dach domu pokryty.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł72 m² 7 847,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż mieszkanie w Wejherowie! atuty: otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł2 022 m² 2 077,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:2 693 m²

Czechowice-Dziedzice - obiekt noclegowy / hostel na sprzedaż Na sprzedaż 5-kondygnacyjny budynek , obecnie wykorzystywany jako hostel i obiekt wynajmu pokoi pracowniczych. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł54,46 m² 11 568,12 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Piękne, słoneczne 3 pokojowe mieszkanie, kompletnie wykończone na nowym osiedlu Panorama w Lublinie. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze z windą w nowoczesnym bloku. Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł59,58 m² 4 196,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Biuro Metrohouse prezentuje na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, zlokalizowane w samym centrum Zgorzelca, w zadbanej i odświeżonej kamienicy na 3. piętrze. Lokal, o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł1 209 m² 380,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1209 m , składająca się z dwóch działek geodezyjnych nr 60/11 i 60/12, położonych we wsi Rybczyzna w gminie Rajgród, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł150,56 m² 5 878,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:552 m²

Na sprzedaż: dom o powierzchni ponad 150 m , położony w malowniczej miejscowości Czaplinek, na ulicy Krętej. To gotowy do zamieszkania dom o indywidualnym projekcie, idealny dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł50 m² 3 380 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:307 m²

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży przytulny dom w trakcie remontu na ul. Zygmuntówka w Ostrowcu Świętokrzyskim. Parterowy dom jednorodzinny z potencjałem w trakcie remontu.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł38 m² 8 394,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz nieruchomości, która generuje wysoki zwrot z wynajmu przy minimalnych kosztach utrzymania? Prezentuję unikatowy apartament w ścisłym centrum Gliwic przy ul. Wyszyńskiego, który.

Szczegóły ogłoszenia

1 312 570 zł7 721 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż działkę położoną w południowej dzielnicy Radomia na ul. Potokowej. Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, co znacznie.

Szczegóły ogłoszenia

2 157 000 zł1 814 m² 1 189,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1814 m2 w Magdalence koło piaseczna/janek Działka przy gminnej drodze utwardzonej. Działka w kształcie prostokąta o szerokości od drogi.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł53,60 m² 12 966,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Jasne trzy pokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 53,60 m2, znajdujące się na pierwszym piętrze bloku mieszkalnego, usytuowanego w Borkowie gm. Pruszcz Gdański przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł54 900 m² 36,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki inwestycyjne tp/u horbów kolonia 5,4 ha Na sprzedaż atrakcyjne działki inwestycyjne położone w miejscowości Horbów Kolonia, w obszarze dynamicznego rozwoju gospodarczego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

906 920 zł64,78 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska Kraków- bieżanów Prezentowana kameralna inwestycja składa się z dwóch czteropiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne mieszkania 2, 3 oraz 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł80,83 m² 7 410,61 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kameralne osiedle w Marcinkowicach | bez pcc | Ogród | Nowoczesny standard Bez podatku pcc oszczędzasz na starcie! Na sprzedaż komfortowe mieszkania w kameralnej inwestycji położonej.

Szczegóły ogłoszenia

74 900 zł524 m² 142,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Narew, w niewielkiej odległości od Puszczy Białej, jedynie 59 minut od Warszawy. Panorama 360 - sprawdź na wirtualnym spacerze.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł6 586 m² 39,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży siedliska położonego w uroczym miejscu między Hajnówką , a Bielskiem Podlaskim we wsi Berezewo Stare. Dokładnie to 3 działki o powierzchni: nr 185/6- 0.2961ha, Br/RIVa.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł45,60 m² 5 679,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Sobieskiego, w dzielnicy Centrum. Budynek po termomodernizacji, odnowiona klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

850 000 zł101,05 m² 8 412 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:59 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu mieszkalnego w budynku jednorodzinnym w zabudowie szeregowej zlokalizowanego w doskonałej lokalizacji, na pograniczu Gumieniec.