dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 977 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 977 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Trzęsacz

Trzęsacz,zachodniopomorskie

580 000 zł44 m² 9 253,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny apartament gotowy do odbioru O pow. 43,55 m2 na osiedlu zamkniętym Z basenem I jacuzzi! duży rabat około 100 tysięcy złotych ze względu na zimowy sezon (przed sezonem cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zbożowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

565 000 zł63 m² 8 999,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Toruń, wrzosy, ul. Zbożowa. .: Wynagrodzenie pośrednika prowadzącego ofertę pokrywa sprzedający :. Szukasz mieszkania znajdującego się na wygodnym 1 piętrze? Zależy Ci na nowym budownictwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

399 539 zł42 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do Biura Sprzedaży po prawdziwą najniższą możliwą cenę. Oferta na Wyłączność! Dostępni jesteśmy w godzinach 9-18, w sobotę od 9-14, gdzie znajdziecie Bezpośrednią ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Poznań,wielkopolskie

799 000 zł46 m² 17 411,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji stare miasto wyjątkowa lokalizacja wysoki standard wykończenia apartamentowiec nowe budownictwo loggia garaż opis nieruchomości: mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kunickiego

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł60 m² 15 049 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwustronne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 59,74 m2, które wykończone zostało w sposób ergonomiczny i estetyczny a użyte materiały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kraków

Kraków,małopolskie

551 199 zł38 m² 14 505,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Specjalna okazja na zakup pięknego, przestrzennego mieszkania w wyjątkowej cenie: jedno z ostatnich najmniejsze 2pok. na osiedlu! najniższe ceny tylko u w Biurze Sprzedaży. Jeśli nie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

334 234 zł47 m² 7 512,32 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dodatkowe rabaty tylko w Biurze dewelopera! dni otwarte (sobota)! najniższe ceny tylko w Biurze Sprzedaży / Rabaty na mieszkania Ø Rabaty od 40 tys do 80 tys Ø Skorzystaj z indywidualnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bartnicza

Warszawa,mazowieckie

738 000 zł53 m² 13 924,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Atrakcyjna nieruchomość z pięknym widokiem na panoramę miasta. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o pow. 53 m2 z przyległym przeszklonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gryfa Pomorskiego

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

915 692 zł48 m² 19 065 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja Gryfa Pomorskiego to doskonała propozycja dla tych, którzy marzą o komfortowym życiu blisko morza oraz centrum miasta. Zlokalizowana w pobliżu ulicy Gryfa Pomorskiego i Polnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wiślana

Łomianki Dolne,mazowieckie

560 000 zł40 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wprowadzenie Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 40 m , usytuowane na parterze w atrakcyjnej lokalizacji w Łomiankach Dolnych. Jest to doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Mestwina

Trzepowo,pomorskie

420 000 zł90 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:60 m²

Dom bliźniak w Trzepowie - mieszkalny i słoneczny, zamiana na mieszkanie w Trójmieście Na sprzedaż dom bliźniak z końca lat 80., położony w malowniczej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Centrum D

Kraków,małopolskie

680 000 zł57 m² 11 848,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

2 pokoje do remontu W nowej hucie! lokalizacja: dzielnica Nowa Huta charakteryzuje się dobrze rozwinięta infrastrukturą handlowo-usługową: sklepy, punkty usługowe, drogerie, apteki, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Kraków,małopolskie

2 186 975 zł125 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera - bez podatku pcc i bez prowizji! Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży prestiżowy dom w kameralnej inwestycji na Woli Justowskiej w Krakowie Prezentowany budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Ogrodowa

Białystok,podlaskie

149 000 zł18 m² 8 142,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży lokalu o powierzchni 18,3 m2 w świetnej lokalizacji przy ul. Ogrodowa. Lokalizacja: lokal przy ul. Ogrodowa jest korzystnie położony blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Lenarty

Lenarty,warmińsko-mazurskie

499 000 zł174 237 m² 2,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

działka rolna Judziki / Lenarty - 17,4 hektarów Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki rolnej położonej w obrębie Judziki przy Lenartach, gmina Olecko. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Witkiewicza

Stargard,zachodniopomorskie

619 000 zł89 m² 6 927,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:259 m²

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! II etap W sprzedaży Oferta obejmuje dwa budynki jednorodzinne dwulokalowe w zabudowie bliźniaczej (liczba lokali - 4) charakteryzujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł27 m² 16 791 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Opis mieszkania: jednopokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią oraz łazienką z wc o łącznej powierzchni 26,80 m2, do remontu. W mieszkaniu okna pcv w dobrym stanie. Parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kistowo

Kistowo,pomorskie

699 999 zł29 000 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

!Cudowna działka w sercu Szwajcarii Kaszubskiej! Przedmiotem sprzedaży jest przepiękna działka o powierzchni prawie 3 hektarów, położona w urokliwej miejscowości Kistowo, zaledwie 50 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Klepacze

Klepacze,podlaskie

1 075 000 zł150 m² 7 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:505 m²

*** wygodny dom wolnostojący *** *** klepacze *** *** piękny ogród *** Polecamy atrakcyjny dom wolnostojący z 2016 roku , zlokalizowany na obrzeżach Białegostoku w Klepaczach. Spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kwiatowa

Łazy,mazowieckie

520 000 zł62 m² 8 361,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie z zakończeniem budowy już w tym roku do 30.10.2024! Lokalizacja: ul. Kwiatowa w Łazach Przystanki autobusowe Radiostacja Łazy 01 i 02 oddalone są o 450 km,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Katowice

Katowice,śląskie

1 430 000 zł162 m² 8 841,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Brak podatku pcc. Zakup bezprowizyjny. Najlepsze warunki tylko dla naszych klientów. Zapraszam serdecznie Państwa do zakupu luksusowych domów, znajdujących się w Katowice-Szopienice. Wszędzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Warszawa

Warszawa,mazowieckie

495 000 zł1 998 m² 247,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie działka o powierzchni 1 998 m2 położona w Wilanowie, w okolicy ulicy Augustówka. Parcela o wymiarach 5,5 m x 371 m nie jest objęta mpzp. Dojazd do działki ulicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kraków

Kraków,małopolskie

1 499 000 zł10 950 m² 136,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Vestalia Property oferuję na sprzedaż działkę budowlano rolną o powierzchni o powierzchni 10948m 2. Działka inwestycyjna w Krakowie, okolice terenów rekreacyjnych -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cypryjska

Warszawa,mazowieckie

892 500 zł60 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

892 500 zł | sprzedaż | 59,5m2 | 3 pokoje | warszawa | cypryjska | stegny Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie, usytuowane na 3 piętrze budynku bez windy przy ul. Cypryjskiej w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Mazurska

Węgorzewo,warmińsko-mazurskie

549 000 zł617 m² 889,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Bez prowizji! Oferujemy nieruchomość gruntową stanowiącą działkę budowlaną przeznaczoną w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę usługową (usługi nieuciążliwe),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 990 000 zł78 m² 25 539 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1898

Szukasz klimatycznego mieszkania w ścisłym Centrum Warszawy? To jest oferta właśnie dla Ciebie. Oferujemy do sprzedaży klimatyczne mieszkanie w kamienicy z 1898 r. zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Różyckiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

299 000 zł34 m² 8 794,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje na sprzedaż: dwupokojowe mieszkanie z balkonem - ul. Różyckiego, zabobrze Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej dzielnicy? Ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

9 000 000 zł2 255 m² 3 991,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 840 m²

Obiekt wielofunkcyjnmy w Białych Błotach o szerokim spektrum przeznaczenia: przychodnia,klinika,szkoła,biurowiec,hotel,rehabilitacja,dom dla ludzi starszych inne. Powierzchnia całkowita budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimczaka

Warszawa,mazowieckie

5 690 000 zł190 m² 29 884,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Przedstawiamy Państwu elegancki 190 metrowy apartament na sprzedaż usytuowany na drugim piętrze jednej z najładniejszych inwestycji w Miasteczku Wilanów Fountain. Inwestycja Fountain to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym

Wrocław,dolnośląskie

490 000 zł13 000 m² 37,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Rezerwacja Działka rolna z pięknym widokiem nad rzeką Wrocław Jarnołtów Działka rolna o powierzchni 1,3ha we Wrocławiu w widełkach ulic Jarnołtowskiej i Samotworskiej. Cała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

179 999 zł39 m² 4 563,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze w kamienicy zlokalizowanej w spokojnej części Starego Zdroju/ Piaskowej Góry - ulica Legnicka. Nieruchomość składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Celiny

Celiny,świętokrzyskie

99 000 zł1 530 m² 64,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości twoje M oferuje działkę budowlaną w miejscowości Celiny koło Rakowa. Działka budowlana o powierzchni 1530m2. Nieruchomość jest ogrodzona siatką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Zielona

Poznań,wielkopolskie

399 500 zł25 m² 15 967,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, wyjątkową ofertę mieszkania w stanie deweloperskim w topowej lokalizacji, w samym centrum zabytkowego Poznania w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rossiniego

Warszawa,mazowieckie

575 000 zł47 m² 12 234 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dane : Ogrzewanie: miejskie Piętro: parter/2 Czynsz: 560 zł Stan wykończenia: do zamieszkania, nie wymaga remontu Rynek: wtórny Forma własności: pełna własność Dostępne od: od zaraz Typ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Husarska

Kębłowo,pomorskie

1 090 000 zł180 m² 6 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Szukasz przestrzeni do życia w spokojnej okolicy? Oto wyjątkowa oferta dla Ciebie! Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż unikalny, wolnostojący dom, położony w dobrze skomunikowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

525 000 zł37 m² 14 173,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio u Developera. Gotowe mieszkanie! 0% prowizji Klucze do odbioru w czerwcu 2025 Miejsce postojowe naziemne przy budynku 32.000 4 piętro (przedostatnie) - widok na Las - zdjęcia.