dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 741 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 741 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

300 000 zł30 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Ogólne Informacje Typ lokalu: studio o powierzchni 30 m . Stan: po remoncie, gotowe do indywidualnego urządzenia według własnych potrzeb. Lokalizacja: mieszkanie usytuowane w piwnicy, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

1 414 755 zł95 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie z Tarasemw nowoczesnej inwestycji z własnym parkiem o powierzchni 1 ha. Zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji oraz brak podatku pcc Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

269 000 zł27 m² 9 962,96 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie o powierzchni użytkowej 27 m , znajdującego się w gruntownie rewitalizowanym budynku z 1987 roku. Oferta skierowana jest do klientów gotówkowych, stanowi idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Warszawa

Warszawa,mazowieckie

710 000 zł49 m² 14 489,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49 m znajdujące się na 1. piętrze w 6-piętrowym bloku z windą. Lokal idealny dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Rozkład i stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

907 764 zł33 m² 27 600 zł/m²

 

Piętro:3/28

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferujemy unikatową kawalerkę w prestiżowej inwestycji Royal Tulip Warsaw Apartments idealne dla inwestorów szukających pasywnego dochodu bez konieczności zarządzania wynajmem. Charakterystyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

293 000 zł52 m² 5 616,25 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4, wodzisław Śl. ul. 26 Marca Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 52,17 m2 położone na X piętrze w wieżowcu. Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni z oknem, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

389 000 zł19 m² 20 473,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1911

Na sprzedaż przytulna kawalerka w wyjątkowej lokalizacji na warszawskiej Pradze Północ! Mieszkanie jest idealne na inwestycję - znajduje się naprzeciwko rewitalizowanej Fabryki Pollena (warzelnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

779 000 zł61 m² 12 770,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga: trzy pierwsze zdjęcia to przykładowe wizualizacje, jak można zaaranżować to mieszkanie. Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 61 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żmudzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

320 000 zł39 m² 8 205,13 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Takie mieszkania zdarzają się rzadko - 2 pokoje na Bartodziejach idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja przynosząca stały dochód w postaci wynajmu! Oferta wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Parkowe

Mrągowo,warmińsko-mazurskie

228 900 zł39 m² 5 809,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu mieszkanie na Osiedlu Parkowym w Mrągowie. Lokalizacja: osiedle znajduję się w cichej oraz spokojnej części Mrągowa z dala od ulicznego zgiełku. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Akademicka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

389 472 zł36 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie na sprzedaż Dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim - idealne dla osób, które pragną urządzić wnętrze według własnego stylu i potrzeb. Zlokalizowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

259 000 zł26 m² 10 073,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka w stanie deweloperskim w Grodzisku Mazowieckim! Mieszkania w dwupiętrowym budynku na parterze. W bliskiej okolicy sklepy, przychodnia, szkoła. Miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lubicz

Kraków,małopolskie

1 250 000 zł46 m² 27 173,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Biuro Nieruchomości Helton prezentuje do sprzedaży 2 pokojowy apartament w dzielnicy Grzegórzki przy ul. Lubicz na osiedlu "browar Lubicz" w cenie 1250 000 zł. Apartament: apartament znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ostródzka

Warszawa,mazowieckie

844 000 zł70 m² 12 034,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rodzinne 4 pokojowe mieszkanie z ogródkiem Przedstawiamy doskonałe mieszkanie około 70 m2 dla 4-osobowej rodziny, które wyróżnia się dużym, prywatnym ogrodem o powierzchni około 107.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł38 m² 14 259,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Mieszkanie na sprzedaż przestronne i funkcjonalne w świetnej lokalizacji Oferujemy mieszkanie o powierzchni 38,5 m , usytuowane na 2. piętrze w 3-piętrowym bloku z 1959 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

551 618 zł50 m² 11 032,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, położone w nowoczesnym osiedlu o niskiej zabudowie (4 kondygnacje), doskonale doświetlone. Mieszkanie ma dwie sypialnie, salon z aneksem i balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gryfa Pomorskiego

Gdynia,pomorskie

389 000 zł29 m² 13 231,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Oferta w biurze miocasa! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 29,4m2, zlokalizowane na Wielkim Kacku (fikakowie), w spokojnej i otoczonej zielenią dzielnicy Gdyni. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lublin,lubelskie

399 000 zł39 m² 10 336,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie, idealne zarówno dla rodzin, jak i inwestorów pod wynajem. Położone na 2. piętrze z 4 mieszkanie oferuje komfortowy i funkcjonalny układ: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

529 000 zł33 m² 16 020,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Warszawa - Praga Południe / Grochów stacja warszawa grochów kawalerka 33,02m2 + balkon Zamieszkaj na nowoczesnym osiedlu położonym w dzielnicy Praga - Południe (grochów) obok stacji Warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Sucha

Gdańsk,pomorskie

990 000 zł68 m² 14 558,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy położony w Gdańsku Letnicy o powierzchni 68 mkw. miejscem na reklamę. Lokal pod działalność gospodarczą, również gastronomię. Posiada 2 duże witryny. Przynależy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Gliwice

Gliwice,śląskie

1 200 000 zł234 m² 5 126,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja, stabilność inwestycji, potencjał zysku, źródło pasywnego dochodu,dywersyfikacja. Ta nieruchomość oferuje wiele możliwości dla osób, które chcą mieszkać lub prowadzić działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ostrowiec Świętokrzyski

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

310 000 zł58 m² 5 373,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości super locum oferuje Piękne mieszkanie 3 pokojowe z balkonem oraz oddzielną kuchnią! Bez piecyka gazowego! Na sprzedaż oferujemy mieszkanie na Os. Stawki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Bytom

Bytom,śląskie

1 194 880 zł7 468 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna - bytom - na granicy górniki/stolarzowice Do sprzedaży działka inwestycyjna o powierzchni 7468 m2. Działka płaska w kształcie prostokąta, w pierwszej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mikołowska

Katowice,śląskie

318 535 zł34 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rewelacyjne M w centrum Katowic pod inwestycję mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 33 ,53 m 2 na które składa się: salon połączony z kuchnią, sypialnia oraz łazienka z wc. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Parcelacyjna

Łódź,łódzkie

335 000 zł45 m² 7 393,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wprowadzenie Prezentujemy mieszkanie na 1. piętrze w bloku przy ul. Parcelacyjnej 9a w dzielnicy Łódź-Bałuty (teofilów). To idealna propozycja dla osób poszukujących ciszy i zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł50 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Do sprzedaży: piękne mieszkanie na Praga-Południe. Położenie: na piątym piętrze 7-piętrowego budynku z cegły, wybudowanego w latach 2000-tych. Widok: z dużego balkonu rozpościera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Balonowa

Wrocław,dolnośląskie

938 995 zł77 m² 12 185,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny układ! | 3 pok |2 łazienki | garderoba||. Polecam na sprzedaż duże, komfortowe 3pokojowe mieszkanie, w zachodniej części : Wrocławia Gądów- ul. Balonowa 16-26. Nowa inwestycja Dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

669 000 zł49 m² 13 653,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż widne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na parterze w 4-piętrowym bloku w zielonej i dobrze skomunikowanej części Pragi-Południe. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Oświęcimska

Opole,opolskie

309 000 zł34 m² 9 000,87 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1994

Oferujemy Państwu kawalerkę na sprzedaż zlokalizowaną w Opolu w dzielnicy Grotowice. Mieszkanie składa się z: - przestronnego salonu, - kuchni, - łazienki. - balkon Usytuowane jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Partyzantów

Szklarska Poręba,dolnośląskie

235 000 zł41 m² 5 703,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie do generalnego remontu Na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 28m2 + dwie komórki ponad 12m2. Lokal przy ul. Partyzantów składający się z oddzielnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

820 000 zł72 m² 11 388,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

3 pokoje do remontu! lokalizacja: nieruchomość położona w starej częśći Nowej Huty. Świetnie rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa: sklepy, szkoły, przedszkola, apteki, restauracje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

870 607 zł58 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Trzypokojowe mieszkanie z balkonem. Kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura oraz podatku pcc. W ofercie dostępne mieszkania o innych metrażach i układach. Ponadto obsługujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kajdasza

Wrocław,dolnośląskie

879 000 zł60 m² 14 650 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zamieszkaj w wyjątkowym, luksusowym mieszkaniu, gotowym na nowe życie! Szukasz przestrzeni, która zachwyci nie tylko Ciebie, ale i Twoich gości? Prezentujemy eleganckie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bursztynowa

Lublin,lubelskie

549 000 zł50 m² 10 980 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Słoneczne mieszkanie przy ul. Bursztynowej ogłoszenie prywatne, bez pośrednika. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przytulnego, jasnego mieszkania zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jugowicka

Kraków,małopolskie

481 400 zł30 m² 16 154,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulna kawalerka z wydzielonym ogródkiem 29,9 m , Kraków/ Borek Fałęcki Oferuję na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni 29,9 m , położoną na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ropczyce

Ropczyce,podkarpackie

669 000 zł100 m² 6 688,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:663 m²

S p R Z E D A Ż > gotowy dom do urządzenia > atrakcyjna lokalizacja > piękna działka > nowoczesny design - Unikalny i bardzo przestronny dom - Funkcjonalny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

949 000 zł122 m² 7 756,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:585 m²

Nowoczesny i energooszczędny dom o wysokim standardzie. Oferta na wyłączność biura nieruchomości Prestige. Prestige Nieruchomości prezentuje wolnostojący dom o pow. użytkowej 122,35 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

860 000 zł45 m² 19 153,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Sprzedam w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 44,9 m , położone na warszawskiej Pradze Południe. Mieszkanie usytuowane jest na 1. piętrze w nowoczesnym budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kraków,małopolskie

688 339 zł52 m² 13 199,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Przedstawiam mieszkanie z ogródkiem o metrażu 52 m2 w nowej inwestycji na Prądniku Białym. Mieszkanie narożne, gdzie z salonu mamy okna na południe i zachód. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Horodelska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

448 380 zł50 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

NA sprzedaż Mieszkanie w inwestycji deweloperskiej Bydgoszcz, szwederowo Dobra lokalizacja/wysoka jakość wykonania! i pcc! Oferta dotyczy mieszkania nr: D10 Powierzchnia mieszkania: 49,82.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Pokoju

Kraków,małopolskie

813 834 zł43 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowa oferta W zacisznej części krakowa najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą metraż 43,06 M2 -.