dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 977 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 977 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

533 977 zł50 m² 10 599 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to technologie, które ułatwią życie Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

1 015 000 zł41 m² 24 732 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjną ofertę, gotowego do zamieszkania, jasnego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 41,04 m2 położonego na 2- gim piętrze - usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polna

Kiełczów,dolnośląskie

800 000 zł132 m² 6 045,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:349 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę domu w zabudowie bliźniaczej, w Kiełczowie, gmina Długołęka. Trzy sypialnie I ogródek I dostęp do infrastruktury I malownicze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pobiedziska

Pobiedziska,wielkopolskie

949 000 zł130 m² 7 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

0% prowizji dla kupującego! Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości, których jest niewiele na rynku! :) Dom premium w Wagowie znajdujący się blisko drogi S5 z widokiem na las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Brzoza

Brzoza,kujawsko-pomorskie

614 900 zł88 m² 7 003,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wyjątkowego osiedla "brzozowy Zakątek" w miejscowości Brzoza pod Bydgoszczą - miejsca, które łączy nowoczesność, komfort i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorcza

Koninko,wielkopolskie

679 000 zł64 m² 10 609,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kochasz sport i marzy Ci się by rano zawiązać sznurówki i prosto z łózka wybiec na trasę? Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia bez czasochłonnych remontów? A może masz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 320 000 zł59 m² 22 252,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie Lokalizacja: doskonała: z dostępem do placów zabaw, stref rekreacyjnych, boiska do koszykówki oraz sklepu w budynku. W bliskiej odległości przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Białobrzegi

Białobrzegi,podkarpackie

160 000 zł3 000 m² 53,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Good Life Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę położoną w Dębinie, gmina Białobrzegi. Nieruchomość o powierzchni 30 ar posiada wydane warunki zabudowy na "budowa budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

340 000 zł18 m² 18 888,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 18 m , idealna dla singla, pary lub pod wynajem! 1. piętro w 2-piętrowej, wolnostojącej kamienicy z lat 30. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podłęska

Kraków,małopolskie

530 000 zł42 m² 12 771,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Jeżeli poszukujesz mieszkania z balkonem w pobliżu Parku Aleksandry, szpitala Uniwersyteckiego zapoznaj się z moją ofertą. Najważniejsze atuty: - 1 pokój, możliwość wyodrębnienia 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Załuskich

Warszawa,mazowieckie

470 000 zł26 m² 17 735,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Aktualizacja: do 16.12.2024 jest zrobiona rezerwacja na to mieszkanie. Dzień dobry, w swojej ofercie posiadamy na sprzedaż kawalerkę na Żoliborzu zlokalizowaną w bloku przy ul. Braci Załuskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł57 m² 19 210,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opis mieszkania: na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie, które znajduje się w nowoczesnym osiedlu. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia, wyposażone w klimatyzację oraz w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Czarnucha

Poznań,wielkopolskie

1 249 000 zł114 m² 10 994,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Mam ogromną przyjemność zaprezentować dziś Państwu jasny, przestronny, dwupoziomowy apartament w pięknej, przyjaznej i zielonej części Naramowic, przy ulicy Czarnucha. Lokal zajmuje 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

295 000 zł56 m² 5 296,23 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie do wprowadzenia dla rodziny. Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny, które połączy spokój natury z bliskością centrum? To mieszkanie w Jastrzębiu Zdroju, na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Starołęcka

Poznań,wielkopolskie

518 000 zł42 m² 12 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nie podbieramy prowizji! Bezpieczny zakup u zaufanego dewelopera! Bez podatku pcc! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu położonego w okolicy malowniczego parku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Boruszowice

Boruszowice,śląskie

290 420 zł2 234 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W cichej spokojnej okolicy - boruszowice, przy Lesie! Do sprzedania atrakcyjna działka w malowniczej okolicy - Boruszowice, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Szeligowska

Warszawa,mazowieckie

520 150 zł27 m² 18 983,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Atrakcyjna kawalerka na Bemowie - idealne miejsce na start! 0% prowizji od kupującego Posiadam wszystkie dostępne lokale w tej inwestycji, co pozwala na wybór idealnego mieszkania dopasowanego do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Adamów-Wieś,mazowieckie

180 000 zł1 681 m² 107,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka dla osób poszukujących nieruchomości w leśnym klimacie! Do sprzedaży piękna zadrzewiona działka budowlana w Adamów-Wieś, gmina Radziejowice. Powierzchnia działki to 1681.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

298 466 zł27 m² 11 054,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do Biura Sprzedaży po prawdziwą najniższą możliwą cenę. Oferta na Wyłączność! Dostępni jesteśmy w godzinach 9-18, w sobotę od 9-14, gdzie znajdziecie Bezpośrednią ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł45 m² 14 282,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 45,44 m mieści się na 7. piętrze zadbanego budynku z windą i monitoringiem. W jego skład wchodzą kuchnia, trzy pokoje (w tym jeden przechodni),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kraków

Kraków,małopolskie

556 400 zł41 m² 13 778,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Specjalna okazja na zakup pięknego, przestrzennego mieszkania w wyjątkowej cenie: jedno z ostatnich południowych 2pok. na osiedlu! najniższe ceny tylko u w Biurze Sprzedaży. Jeśli nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Górna

Nowogard,zachodniopomorskie

4 000 000 zł33 561 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży są 3 działki inwestycyjne o łącznej powierzchni 33561 m2 położone przy ulicy Górnej, w pobliżu centrum Nowogardu z możliwym dojazdem. Przeznaczone są pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Odrodzenia

Częstochowa,śląskie

649 000 zł150 m² 4 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W nieruchomości labirynt! Na sprzedaż dom dwurodzinny, wolnostojący, piętrowy, w całości podpiwniczony, położony w dzielnicy Grabówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

620 000 zł58 m² 10 598,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji, bez podatku pcc - Kupujesz bez dodatkowych kosztów. I speak English - feel free to contact me for assistance in English. - 3-pokojowe mieszkanie w zielonym i spokojnym miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł49 m² 15 368,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż przestronne mieszkanie, które świetnie sprawdzi się zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja. W skład mieszkania wchodzą: -przestronny salon -duży balkon -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poligonowa

Warszawa,mazowieckie

865 000 zł51 m² 16 927,60 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Zapraszamy do zapoznania się z przytulnym mieszkaniem 51.1 m2 na Gocławiu. Wyjątkowym atutem tego lokalu jest obszerny ok. 11 m2 balkon, z którego rozpościera się widok na centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

399 539 zł42 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Koczargi Stare

Koczargi Stare,mazowieckie

1 200 000 zł3 775 m² 317,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka zagrodowa- siedliskowa mr o powierzchni 3775m , położona w miejscowości Koczargi Stare gmina Stare Babice. Ładna i spokojna okolica, dużo zieleni i czystego powietrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

1 799 999 zł155 m² 11 612,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w sąsiedztwie prestiżowej dzielnicy Wola Justowska! Gotowy abyś mógł w nim zamieszkać od zaraz! promocja! cena do negocjacji! bez prowizji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

469 000 zł45 m² 10 350,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

> super okazja - hit na Naramowicach < najtaniej, ostatnie wolne mieszkania - taniej nie kupisz. Tylko u mnie maksymalny rabat. Zakup bezpośrednio od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Ząbkowice Śląskie

Ząbkowice Śląskie,dolnośląskie

2 092 000 zł2 361 m² 886,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Uwarunkowania planistyczne Działka położona jest na obszarze oznaczonym symbolem planu A.3.26. MU1 - podstawowe przeznaczenie: zabudowa śródmiejska tj.: przemieszana zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

934 000 zł55 m² 16 981,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , usytuowane na piątym piętrze sześciopiętrowego budynku z 2023 roku. Mieszkanie jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

419 500 zł47 m² 8 925,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji, bez podatku pcc - Kupujesz bez dodatkowych kosztów. I speak English - feel free to contact me for assistance in English. Przestronne mieszkanie w zielonej, spokojnej okolicy - idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

425 000 zł24 m² 18 085,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasna kawalerka o powierzchni 23,5 m z przynależną komórką lokatorską o wielkości 4 m , usytuowana na 3., ostatnim piętrze kameralnego bloku w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skargi

Wrocław,dolnośląskie

590 000 zł49 m² 12 040,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

English version below Szanowni Państwo, pragnę zaprezentować mieszkanie znajdujące się w centrum miasta na ul. Piotra Skargi. Mieszkanie jest dwupokojowe ( salon i sypialnia) o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Radziejowice-Parcel

Radziejowice-Parcel,mazowieckie

349 000 zł1 697 m² 205,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działki budowlana o powierzchni 1690 m 2 położona w Radziejowice Parcel, gmina Radziejowice. Wymiary 35 x 48 Media: prąd, woda, gaz Teren objęty mpzp - zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Chodów,łódzkie

145 000 zł58 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 075 m²

Przedmiotem sprzedaży jest zabudowana nieruchomość położona przy drodze 703 (łęczyca-Poddębice) w gm. Wartkowice, woj. łódzkim. Jedyne 4 km od zjazdu z autostrady A2 (węzeł Wartkowice).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Rzeczypospolitej

Gdańsk,pomorskie

569 000 zł46 m² 12 369,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nieruchomość idealna pod inwestycję. Budynek I lokalizacja: nieruchomość znajduje się w jednym z falowców w jednej z bardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Przymorzu. Od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Szczecińska

Stargard,zachodniopomorskie

1 049 999 zł139 m² 7 554,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 144 m²

Ofertą sprzedaży jest bardzo atrakcyjny dom wolnostojący usytuowany w spokojnym miejscu w grzędzicach (około 8 km od ścisłego centrum Stargardu, 20 km od granicy Szczecina). W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

1 250 000 zł2 352 m² 531,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę o powierzchni 2352 m2 w Wieliczce niedaleko centrum. Okolica cicha i spokojna, w sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Działka lekko nachylona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

624 000 zł45 m² 13 991 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,60 m , 2 piętro w 8-piętrowym bloku z windą -warszawa, białołęka, ul. Aluzyjna. W mieszkaniu wykonany był generalny remont w 2020 r.