dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 741 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 741 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

722 350 zł30 m² 24 006,30 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Marzysz o przestrzeni, w której każdy detal został przemyślany z myślą o Twoim komforcie? Znakomita lokalizacja, nowoczesne udogodnienia i komfortowa przestrzeń - w tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł33 m² 17 575,80 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Powierzchnia: 33 m , jasna kawalerka Pomieszczenia: przestronny, dobrze doświetlony pokój z wyjściem na balkon Widna kuchnia z dużym oknem Ustawna łazienka z wc, wanną, umywalką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Promienista

Poznań,wielkopolskie

425 000 zł42 m² 10 071,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja oferty Poznań, grunwald, ul. Promienista. Mieszkanie o powierzchni 42,2 m2, usytuowane na VI piętrze wysokiego budynku z windą. Na powierzchnię lokalu składają się dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sapuny

Sapuny,warmińsko-mazurskie

90 000 zł1 800 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzialka Budowlana z wydanymi warunkami zabudowy z możliwością postawienia dwóch domow. Dz. nr 1/10 obręb Mokiny o powierzchni 1800m2 w odległości 3 km od Barczewa. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Łąkowa

Zgierz,łódzkie

1 200 000 zł2 485 m² 482,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla dewelopera lub inwestora prywatnego. Oferujemy do sprzedania działkę na ul. Łąkowej w Zgierzu o pow. niespełna 2500 m 2. Dla działki wykonano dokumentację projektową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tarnów

Tarnów,małopolskie

560 000 zł82 m² 6 804 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Zamieszkaj w spokojnej okolicy Tarnowa Lokalizacja: wola Rzędzińska (jedynie minuta od granicy Tarnowa) Inwestycja składa się z 4 domów w 2 osobnych budynkach zabudowy bliźniaczej - 82,3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bohaterów Kragujewca

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

597 264 zł66 m² 8 968 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż Deweloperskie, dwupokojowe mieszkanie na bydgoskich Wyżynach. Oferta dotyczy mieszkania: nr 46 Powierzchnia mieszkania: 65,94m2 Nowoczesne osiedle, wysoki standard i doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 197 000 zł200 m² 7 878,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 610 m²

Lokalizacja: śródmieście, blisko parku, w zielonej okolicy. Bliskość natury, możliwość korzystania z terenów zielonych na codzienne spacery czy aktywności na świeżym powietrzu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Orawska

Kraków,małopolskie

1 370 000 zł48 m² 28 417 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność przedstawić bardzo ciekawe mieszkanie pod inwestycję. Orawska 14 - od uznanego skandynawskiego dewelopera - skanska. Blisko: kazimierz, bulwary Wiślane, forum Przestrzenie, wisła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

269 000 zł27 m² 9 962,96 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie o powierzchni użytkowej 27 m , znajdującego się w gruntownie rewitalizowanym budynku z 1987 roku. Oferta skierowana jest do klientów gotówkowych, stanowi idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Częstochowa

Częstochowa,śląskie

599 000 zł9 600 m² 62,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Teren przemysłowy niższa cena Powierzchnia gruntu -0,9600 ha Stan prawny gruntu - pełna własność Szerokość działki 53m, długość około 165m. Atrakcyjna działka z przeznaczeniem podstawowym:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Radzikowicka

Jędrzychów,opolskie

155 000 zł776 m² 199,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana w spokojnej okolicy, położona w Jędrzychowie ul. Radzikowicka, gm. Nysa ( teren niezalewowy) Powierzchnia działki 7,76ar. Posiada dostęp do mediów ( woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gniewska

Gdynia,pomorskie

490 000 zł44 m² 11 053,50 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Przytulne mieszkanie w atrakcyjnej okolicy Zakup bez pcc Lokalizacja: gdynia, ul. Gniewska Cena: 490 000 zł Opis: oferujemy na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 44,33 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pileckiego

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

435 000 zł56 m² 7 756,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prestige Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe mieszkania o wysokim stanie deweloperskim na nowo powstającym osiedlu niedaleko ul. rtm. Witolda Pileckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skoroszewska

Warszawa,mazowieckie

1 399 000 zł95 m² 14 676,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Nietuzinkowe mieszkanie w zacisznej lokalizacji, a jednocześnie rewelacyjnie skomunikowane. Lokal w którego skład wchodzi : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowowiejskiego

Mława,mazowieckie

298 000 zł51 m² 5 793,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie nr 14 w stanie deweloperskim o powierzchni 51,51 m2: piętro: 3 Pokoje: 2 Strona: pn-ws Metraż: 51,44 m2 Balkon: 4,88 m2 Osiedle Naturalnie jest położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

875 000 zł49 m² 17 857,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w pięknej, zielonej okolicy, idealnej dla osób ceniących spokój i bliskość natury. Mieszkanie jest doskonale skomunikowane z resztą miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Lublin,lubelskie

529 000 zł47 m² 11 169,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Ofertą sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Kalinowszczyzna-ul. Lwowska! Nieruchomość idealna na wynajem, bądź dla rodziny, salon z aneksem, 2 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

1 020 000 zł68 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży atrakcyjne 4-pokojowe mieszkanie o pow. 68 m2 z balkonem blisko centrum Krakowa. Mieszkanie sprzedawane w stanie deweloperskim, istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piecewska

Gdańsk,pomorskie

999 999 zł64 m² 15 625 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy Państwu piękne 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się w inwestycji Centrapark dewelopera Hossa. Lokalizacja: inwestycja zlokalizowana jest nad Jaśkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwierzyniecka

Warszawa,mazowieckie

768 000 zł40 m² 19 393,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,6m2, usytuowane na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1970roku zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Zwierzynieckiej. W mieszkaniu został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł68 m² 10 934,30 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,5m2, zlokalizowane przy ulicy Żeromskiego, (ołbin, wrocław). Jest to idealna nieruchomość dla rodziny/inwestycja kapitału. Ołbin to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Będkowo

Będkowo,dolnośląskie

189 000 zł3 402 m² 55,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka w Będkowie - idealna na Twój wymarzony dom! Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę w Będkowie, usytuowaną zaledwie 1 km od Trzebnicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morcinka

Kraków,małopolskie

699 000 zł60 m² 11 718,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Do sprzedania ustawne mieszkanie 59,65 m2 w Krakowie Bez pcc Gustawa Morcinka 7 lokalizacja: to wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja, dla osób pragnących cieszyć się spokojnym otoczeniem, jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 12 Lutego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

290 000 zł42 m² 6 872 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poszukujesz dwupokojowego mieszkania? Chcesz mieszkać w okolicy dobrze skomunikowanej z pozostałą częścią miasta? A może chcesz zainwestować swoje pieniądze i czerpać dochód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szymborskiej

Kleszczewo,wielkopolskie

515 000 zł59 m² 8 801,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości z 2020r. i 2021r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pękowicka

Kraków,małopolskie

888 234 zł68 m² 13 081,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w nowej inwestycji. Zdjęcia przedstawiają wizualizację Bez pcc Nie pobieramy prowizji. Lokalizacja: nowoczesna architektura, stacja ładowania samochodów elektrycznych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastów

Krosno Odrzańskie,lubuskie

355 000 zł54 m² 6 610,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w krośnie odrzańskim. Blisko jednostki wojskowej. W bloku po termomodernizacji. Opis nieruchomości : Przedmiotem oferty jest trzy pokojowe mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łasaka

Warszawa,mazowieckie

1 790 000 zł138 m² 12 971 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Serdecznie zapraszam do prezentacji atrakcyjnego domu - segmentu środkowego na bliskim Wawrze (ul. Łasaka) o powierzchni 138 m2 i powierzchni działki 220 m2, idealnego dla rodziny pragnącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Architektów

Rzeszów,podkarpackie

570 000 zł44 m² 12 954,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2 pokoje | 44 m2 | ul. Architektów | Rzeszów Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 44 m2. Znajduje się na 4 piętrze w 7-piętrowym bloku, który został oddany do użytkowania w 2013 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Dobra Wola

Dobra Wola,warmińsko-mazurskie

165 150 zł3 303 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż blisko lasów i jezior idealna pod budowę domu lub inwestycję Przedstawiamy atrakcyjną działkę na sprzedaż, położoną w malowniczej okolicy, w pobliżu lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

715 000 zł43 m² 16 627,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 2-pokojowe mieszkanie w Wawrze. Nieruchomość mieści się na kameralnym osiedlu składającym się z trzech 3-piętrowych bloków z 2005 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł45 m² 14 282,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 45,44 m mieści się na 7. piętrze zadbanego budynku z windą i monitoringiem. W jego skład wchodzą kuchnia, trzy pokoje (w tym jeden przechodni),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 3 Maja

Pasłęk,warmińsko-mazurskie

280 000 zł53 m² 5 310 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Poszukujesz mieszkania na parterze dobrej lokalizacji ? Doceniasz nieruchomości z potencjałem? To ta oferta jest dla Ciebie! Prezentuje nieruchomość zlokalizowaną na parterze w boku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 629 775 zł117 m² 13 917,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 117,1m2 znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku z windą. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy ul. Jedności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

300 000 zł30 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Ogólne Informacje Typ lokalu: studio o powierzchni 30 m . Stan: po remoncie, gotowe do indywidualnego urządzenia według własnych potrzeb. Lokalizacja: mieszkanie usytuowane w piwnicy, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Chrzanów Mały,mazowieckie

390 000 zł1 500 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1500 m w Chrzanowie Małym. Szczegóły oferty: powierzchnia: 1500 m Wymiary: 34 m x 44 m Media: prąd i działająca studnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł38 m² 14 259,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Mieszkanie na sprzedaż przestronne i funkcjonalne w świetnej lokalizacji Oferujemy mieszkanie o powierzchni 38,5 m , usytuowane na 2. piętrze w 3-piętrowym bloku z 1959 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szeligowska

Warszawa,mazowieckie

526 000 zł28 m² 18 586,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zakup od dewelopera Zainwestuj mądrze w rozwijającą się dzielnicę! Mieszkanie zaledwie 500 metrów od planowanej stacji metra M2 na Bemowie, to doskonała okazja dla inwestorów, którzy myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

779 000 zł61 m² 12 770,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga: trzy pierwsze zdjęcia to przykładowe wizualizacje, jak można zaaranżować to mieszkanie. Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 61 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

4 500 000 zł3 680 m² 1 222,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kościelisko - duża, widokowa działka na sprzedaż. Działka położona jest w Kościelisku, w rejonie Rysulówki. Powierzchnia terenu 3680 m2 , z czego 1800 m2 to tereny budowlane , 1880 m2.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij