dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 885 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 885 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Brzeżanka

Brzeżanka,podkarpackie

150 000 zł4 700 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Idealna działka Z widokiem na wschód I zachód słońca Aż 47 arów pod lasem o wymiarach ok 65x73m. Całość stanowi grunt riva. W promieniu 100m działka zabudowana. Skrzynka en na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łukasińskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

699 000 zł54 m² 12 944,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 54m2 + garaż 16m2 (koszt dodatkowy 70.000). Do mieszkania przynależy ogródek 63m2. Możliwość kupna garażu - osobno płatny 70.000. Możliwość kupna mieszkania bez garażu. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

755 723 zł44 m² 17 250 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz własnej przestrzeni, z doskonałym dostępem do centrum Warszawy? Przedstawiam wyjątkową propozycję w wyjątkowej inwestycji. Kompaktowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - 4 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

190 000 zł33 m² 5 736,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bezczynszowa kawalerka na komfortowym piętrze. Idealny gotowiec inwestycyjny jako zakup pod wynajem. Oferta na wyłączność biura nieruchomości Prestige. Prestige Nieruchomości prezentuje dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

243 000 zł48 m² 5 062,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie: sprzedam atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie z wyposażeniem w Bydgoszczy o powierzchni 50 m2, usytuowane na trzecim piętrze. Opis oferty: mieszkanie składa się z: - salonu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Myślibórz

Myślibórz,zachodniopomorskie

180 000 zł772 m² 233,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty są działki rekreacyjne w miejscowości Dąbrowa nad Jeziorem Myśliborskim. Dostępne są dwie sąsiadujące ze sobą nieruchomości o pow. 772 m2 oraz 759m2. Cena za jedną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Skawińska

Kraków,małopolskie

1 104 700 zł49 m² 22 499 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowa oferta W samym centrum części krakowa najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą metraż 49,10 M2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borkowska

Gdańsk,pomorskie

743 140 zł74 m² 10 030,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Duże mieszkanie W rozwijającej się okolicy gotowe do odbioru: promocja - odbierz W grudniu I odzyskaj 3% ceny mieszkania! bez prowizji apartament gotowy do odbioru zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł40 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Do sprzedania 2-pokojowe, ciche mieszkanie przy ul. Sady Żoliborskie, 200 metrów od przystanku popiełuszki, składające się z: salonu sypialni oddzielnej kuchni łazienki przedpokoju zabudowanego balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

200 000 zł42 m² 4 722,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne, atrakcyjne mieszkanie usytuowane w budynku wielorodzinnym przy ul. Dworcowej. Oferta na wyłączność biura nieruchomości Prestige. Klucze w biurze! Prestige Nieruchomości prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Warszawa,mazowieckie

1 990 000 zł78 m² 25 539 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

| polecam stylowe, trzypokojowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy, przy ulicy Nowogrodzkiej, między Poznańską a Emilii Plater. Powierzchnia lokalu wynosi 77,92 m2. Trzy pokoje w amfiladzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stwosza

Kraków,małopolskie

979 000 zł50 m² 19 540,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

nr. lok. E.1.18 Do sprzedaży nowoczesna mieszkanie 2 pokojowe 50m2 m2 ul. Wita Stwosza, w centrum Krakowa, blisko Dworca Głównego i Starego Miasta. metraż 50.09 m2 loggia 4 m2 wysokość 2.68.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawadzkiego

Szczecin,zachodniopomorskie

515 000 zł47 m² 10 876,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową oferta nowoczesnego i komfortowego mieszkania, położonego w atrakcyjnej, zachodniej lokalizacji miasta, na osiedlu Zawadzkiego. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

1 050 000 zł180 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:606 m²

Firma Dobry Adres Nieruchomości pragnie zaprezentować do sprzedaży nieruchomość idealnie przygotowaną pod siedzibę Twojej firmy. Duża sala konferencyjna, 6 dobrze rozplanowanych pokoi biurowych, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Leonarda

Kielce,świętokrzyskie

1 000 000 zł94 m² 10 593 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy w ścisłym centrum Kielc. Idealny pod biuro lub punkt usługowy. Lokalizacja: lokal z witryną znajduje się w nowoczesnym i stylowym budunku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Tarnów,małopolskie

439 000 zł48 m² 9 170,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży stylowego, eleganckiego i nowoczesnego mieszkania o powierzchni 47,87 m , usytuowanego na parterze czteropiętrowego, ocieplonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Buszka

Kraków,małopolskie

1 544 804 zł82 m² 18 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc ostatnie gotowe wolne apartamenty podwyższony stan deweloperski *preferowany kontakt telefoniczny* Tu jest pięknie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lublin,lubelskie

438 000 zł58 m² 7 501,28 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Do sprzedania widne i słoneczne mieszkanie usytuowane przy ul. Lwowskiej w Lublinie. Wieżowiec z lat 70 po termomodernizacji, z windą. Mieszkanie do remontu z wysokim poziomem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podchorążych

Warszawa,mazowieckie

1 059 000 zł46 m² 22 897,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Odkryj miejsce gdzie historia łączy się z nieocenionym urokiem najbardziej zielonej części Warszawy! Prestiżowa lokalizacja zaledwie kilka kroków od warszawskich Łazienek! Ten adres nigdy się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górnickiego

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł30 m² 13 475 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: zapraszam do zapoznania się z gotową do zamieszkania kawalerką o powierzchni 29,61 m2. Otoczenie nieruchomości: śródmieście to część Wrocławia położona na północ od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki Dolne

Łomianki Dolne,mazowieckie

1 595 000 zł184 m² 8 692,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Podstawowe inforamcaje Jednorodzinny dom w stanie deweloperskim o powierzchni całkowitej 313 m 2 a użytkowej 183 m2, położony w Łomiankach w odległości 3 minut samochodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 450 000 zł207 m² 11 814,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedsprzedaż domów W zabudowie bliźniaczej W stanie deweloperskim zakup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji I podatku pcc osiedle: bruzdowa 43 to wyjątkowe osiedle 10 domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

327 177 zł43 m² 7 588,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najniższe ceny tylko w Biurze Sprzedaży. Dni otwarte (sobota)! Duży wybór mieszkań_przyjdź i zobacz na żywo naszą inwestycję : Przestronne zachodnie 2pok. Z dużym balkonem 4,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

464 265 zł49 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na II piętrze w inwestycji deweloperskiej w centrum miasta. Oferta dotyczy sprzedaży lokalu mieszkalnego nr 93 Termin oddania: III kwartał 2023.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

989 000 zł280 m² 3 532,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości budynek o łącznej powierzchni około 280m2, położony przy ul. Lwowskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie szpitala i wjazdu na obwodnicę Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łoś

Łoś,mazowieckie

12 000 000 zł450 m² 26 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:50 000 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość, w pobliżu Warszawy, składającą się z przestronnego domu mieszkalnego, nowoczesnej stajni oraz działającego biznesu, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bema

Radom,mazowieckie

315 000 zł53 m² 5 988,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Oferta dotyczy sprzedaży mieszkania trzypokojowego na osiedlu XV-Lecie. Mieszkania z wyjątkowym doświetleniem i pięknym drewnianym parkietem. Ulica Bema, drugie piętro, w otoczonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł63 m² 14 269,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie na Białołęce, przy ul. Głębockiej, w nowoczesnym osiedlu Chabry. Apartament nie wymaga absolutnie żadnego nakładu finansowego! Cechuje go bardzo dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

350 000 zł54 m² 6 481,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Prosta Analiza Inwestycyjna Szczegóły Nieruchomości: - cena zakupu: 365 000 pln - Powierzchnia:54 m - Liczba pokoi: 2 - Rok budowy: 1955 Dochód z Wynajmu: - średnia opłata za wynajem: 850 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

339 000 zł51 m² 6 647,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51m2 , usytuowane na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym, zlokalizowanym na Piaskowej Górze Ogrzewanie miejskie bez opomiarowania 3 piętro w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Łódź

Łódź,łódzkie

1 800 000 zł556 m² 3 237,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana oznaczona w planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną. Cena ofertowa: 1 800 000 zł + vat przeznaczenie podstawowe: - tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

525 000 zł60 m² 8 801,34 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Niesamowita okazja! bez prowizji! lublin - czechów - ul. Paderewskiego! mieszkanie sprzedawane Z pełnym wyposażeniem Na sprzedaż unikatowe 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Jerozolimska

Kraków,małopolskie

1 942 930 zł114 m² 17 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Newstate rei ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży lokalu użytkowego z najemcą o powierzchni 114 m2. Lokal położony jest w budynku położonym w kompleksie apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miodowa

Iwiny,dolnośląskie

548 000 zł43 m² 12 655,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Granica Wrocławia * Kolejny etap- planowane zakończenie budowy: 30.03.2025 Możliwość wykończenia pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

669 000 zł49 m² 13 653,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż widne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na parterze w 4-piętrowym bloku w zielonej i dobrze skomunikowanej części Pragi-Południe. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

722 350 zł30 m² 24 006,30 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Marzysz o przestrzeni, w której każdy detal został przemyślany z myślą o Twoim komforcie? Znakomita lokalizacja, nowoczesne udogodnienia i komfortowa przestrzeń - w tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł33 m² 17 575,80 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Powierzchnia: 33 m , jasna kawalerka Pomieszczenia: przestronny, dobrze doświetlony pokój z wyjściem na balkon Widna kuchnia z dużym oknem Ustawna łazienka z wc, wanną, umywalką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Promienista

Poznań,wielkopolskie

425 000 zł42 m² 10 071,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja oferty Poznań, grunwald, ul. Promienista. Mieszkanie o powierzchni 42,2 m2, usytuowane na VI piętrze wysokiego budynku z windą. Na powierzchnię lokalu składają się dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sapuny

Sapuny,warmińsko-mazurskie

90 000 zł1 800 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzialka Budowlana z wydanymi warunkami zabudowy z możliwością postawienia dwóch domow. Dz. nr 1/10 obręb Mokiny o powierzchni 1800m2 w odległości 3 km od Barczewa. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Łąkowa

Zgierz,łódzkie

1 200 000 zł2 485 m² 482,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla dewelopera lub inwestora prywatnego. Oferujemy do sprzedania działkę na ul. Łąkowej w Zgierzu o pow. niespełna 2500 m 2. Dla działki wykonano dokumentację projektową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tarnów

Tarnów,małopolskie

560 000 zł82 m² 6 804 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Zamieszkaj w spokojnej okolicy Tarnowa Lokalizacja: wola Rzędzińska (jedynie minuta od granicy Tarnowa) Inwestycja składa się z 4 domów w 2 osobnych budynkach zabudowy bliźniaczej - 82,3.