dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 850 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 850 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rekreacyjna Buszów

Buszów,lubuskie

51 000 zł640 m² 79,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna nad jeziorem Polecam na sprzedaż działkę pod zabudowę rekreacyjną o pow. 640 m2 w drugiej linii od jeziora Postne, w miejscowości Buszów, gmina Lubiszyn- 30 km. od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kręta

Brzezia Łąka,dolnośląskie

1 599 000 zł150 m² 10 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

W ofercie dom parterowy wolnostojący z ładnie zagospodarowaną działką Nieruchomość zlokalizowana w Brzeziej Łące przy spokojnej uliczce w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

865 000 zł60 m² 14 309,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Połączenie miejskiego komfortu i podmiejskiego spokoju z szybkim dostępem do centrum Warszawy. Przedstawiam wyjątkową propozycję w kameralnej inwestycji. Ustawne, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

480 780 zł38 m² 12 652,10 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedsprzedaż inwestycji Ceny od 9900 zł/m2 Przedmiotem niniejszej oferty jest 2 pokojowe mieszkanie z ogrodem i tarasem w prestiżowej lokalizacji na poznańskich Jeżycach posiadam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Leszczyniec

Leszczyniec,dolnośląskie

210 000 zł3 724 m² 56,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas! Na sprzedaż 5/6 działki w miejscowości Szarocin, obręb Leszczyniec o powierzchni 3724,16m2 (działka powstanie z podziału geodezyjnego działki nr 372/2 - koncepcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stara Stocznia

Gdańsk,pomorskie

5 600 000 zł164 m² 34 146,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2021

Perełka Brabanku z panoramicznym widokiem na historyczną część Gdańska. Atuty: - frontowy apartament z widokiem na Bazylikę Mariacką, koło Amber Sky, motławę, muzeum II Wojny Światowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wawelska

Rybnik,śląskie

350 000 zł75 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie typu M-5 Rybnik ul. Wawelska Przestronne mieszkanie o pow. 75 m2 usytuowane w odremontowanym i docieplonym bloku na VI piętrze. Informacje ogólne: mieszkanie o bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

360 000 zł45 m² 8 078,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia w centrum Chełmińskiego Przedmieścia. Zapraszam do obejrzenia mieszkania, urządzonego i zagospodarowanego. Mieszkanie położne jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lasówka

Kraków,małopolskie

585 255 zł41 m² 14 229,40 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na piątym piętrze w siedmiopiętrowym bloku z windą. Kupujący nie płaci podatku pcc 2% Mieszkanie ma bardzo funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Kębłowo,pomorskie

671 000 zł84 m² 7 988,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:85 m²

| dom Z ogrodem | malownicza okolica | blisko lasu | taras | wykończony | Na sprzedaż dwupoziomowy dom o powierzchni użytkowej 71,50 m2 (całkowita powierzchnia po podłodze to 85 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stradomska

Kraków,małopolskie

1 800 000 zł48 m² 37 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Budynek I okolica: apartamentowiec Angel Stradom wybudowano w 2021r. Budynek pod całodobową ochroną wraz z dostępem do recepcji. Dla mieszkańców dostępne jest również słoneczne patio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Roosevelta

Legnica,dolnośląskie

399 000 zł108 m² 3 687,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Lokalizacja: na sprzedaż II - poziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w Legnicy w dzielnicy Tarninów przy ul. Franklina Roosevelta. Opis nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pieszyce

Pieszyce,dolnośląskie

1 690 000 zł245 m² 6 897,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wombat nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego, wolnostojącego domu, który został wybudowany z najwyższej jakości materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Dzianisz

Dzianisz,małopolskie

520 000 zł3 447 m² 150,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka rolno-budowlana z widokiem na Tatry. Do sprzedania nieruchomość położona w Dzianiszu, gmina Kościelisko. Działka jest częściowo budowlana, częściowo rolna. Teren ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

480 000 zł53 m² 9 054,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Makler poleca mieszkanie na bartodziejach Mieszkanie o powierzchni 54 m składa się z salonu z balkonem, dwóch sypialni, łazienki, wc i korytarza. Lokal przestronny , gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł53 m² 13 168,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Kowale, nowe budownictwo, 3 letni budynek, 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem. Wszystko w cenie! wchodzisz i mieszkasz :) Mieszkanie wolne od zaraz czynsz całoroczny 567 zł komórka lokatorka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 17 Stycznia

Ciechanów,mazowieckie

299 000 zł83 m² 3 619,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1941

Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze przy ul. 17 Stycznia w Ciechanowie. W skład mieszkania o powierzchni 82,61 m2 wchodzą: salon, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Piastów

Szczecin,zachodniopomorskie

589 000 zł106 m² 5 556,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 106 m , usytuowany na poddaszu kamienicy przy Alei Piastów w Szczecinie. Lokal składa się z czterech pokoi o powierzchniach: pokój 1 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Warzelnicza

Warszawa,mazowieckie

595 000 zł40 m² 14 875 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiam na sprzedaż wyjątkowe, przytulne mieszkanie o powierzchni 40 m , które zachwyci najbardziej wymagających klientów. Atuty nieruchomości: znajduje się na nowoczesnym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kostrzyn

Kostrzyn,wielkopolskie

625 000 zł136 m² 4 595,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:304 m²

Rynek pierwotny. Kupujący nie płaci podatku pcc! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu zlokalizowanego w Kostrzynie, w spokojnej okolicy, na obrzeżach miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Strażacka

Karpacz,dolnośląskie

492 000 zł21 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja: karpacz/ul. Strażacka Metraż: 20,93 m2 Zabudowa: kameralna, trzy wolnostojące budynki(tylko 56 apartamentów). Działka inwestycji 1,5 ha. Dostępny: do uzgodnienia. Przedmiotem sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

459 000 zł66 m² 7 007,63 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oryginalnie wyremontowane mieszkanie trzypokojowe o pow. 65,5m2 usytuowane na IV piętrze w kamienicy w Centrum Świdnicy. Nieruchomość składa się z: salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Huta Amalii

Mysłowice,śląskie

496 440 zł59 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie w stanie deweloperskim, oddane do użytkowania! bez prowizji oraz podatku pcc 2%. Piętro- 2 Pokoje- 3 Komórka lokatorska: tak Garaż: tak Szczegółowy metraż według rzutu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dmowskiego

Łomża,podlaskie

200 000 zł33 m² 6 060,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Przytulne mieszkanie z balkonem na drugim piętrze, z piwnicą. Duży pokój z dostępem do balkonu; kuchnia z oknem; rozejście z korytarza do wszystkich pomieszczeń. Do kapitalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

472 833 zł46 m² 10 279 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Magnolii

Rzeszów,podkarpackie

1 049 000 zł187 m² 5 609,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Na sprzedaż piękny i przestronny dom bliźniak zlokalizowany w spokojnej i zielonej okolicy na ul. Magnolii w Rzeszowie. Idealny dla rodzin szukających komfortu, nowoczesności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Rysiowa

Dołuje,zachodniopomorskie

519 750 zł1 155 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, znajdująca się w Dołujach w obszarze objętym obowiązującym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego ( Uchwała nr V/35/98 Gminy Dobra) oznaczonym jako mj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Trzcinna

Trzcinna,zachodniopomorskie

800 000 zł220 m² 3 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom o powierzchni użytkowej 198m2, na działce 3000m2 w technologii murowanej z zakończoną budową w 2019r w niewielkiej miejscowości między Gorzowem Wlk. a Myśliborzem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fordońska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 424 309 zł109 m² 13 070,70 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż Deweloperskie, czteropokojowe mieszkanie na bydgoskich Bartodziejach- ulica Fordońska. Oferta dotyczy mieszkania: nr B.16.128 Powierzchnia mieszkania: 108,97m2 Nowoczesne osiedle, wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Olecko

Olecko,warmińsko-mazurskie

120 000 zł1 501 m² 79,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks 37 działek budowlanych, położonych na Mazurach Garbatych w Olecku przy ulicy Wiejskiej. Wszystkie działki objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mostek

Gdańsk,pomorskie

346 990 zł30 m² 11 691 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji, w samym sercu Gdańska, w dzielnicy Śródmieście. Budynek oddany do użytku. #### Szczegóły mieszkania: - *parter*.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gumińska

Warszawa,mazowieckie

2 498 750 zł86 m² 29 008 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Atrakcyjne 4-pokojowe mieszkanie na Woli z niesamowitym widokiem 0% prowizji od kupującego Posiadam wszystkie dostępne lokale w tej inwestycji, co pozwala na wybór idealnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Warszawa,mazowieckie

892 318 zł54 m² 16 592 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

No Commission! No pcc Tax! English-speaking assistance available, please don't hesitate to call. Sale through the developer's outside sales office *developed by a trusted and well-known company *the.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Janowice

Janowice,małopolskie

350 000 zł6 200 m² 56,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie na sprzedaż działka budowlano-rolna 62 ar Janowice gm. Wieliczka tym 44 ar budowlanego, reszta zieleń nieurządzona Dojazd drogą utwardzoną 150 m od asfaltu Media: gaz w drodze, prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białystok,podlaskie

569 000 zł56 m² 10 178,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Przedstawiamy Państwu świetne mieszkanie w idealnym położeniu, na pierwszym piętrze, do zamieszkania bez remontu. Informacje o mieszkaniu: mieszkanie z bardzo dobrym rozkładem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

365 800 zł37 m² 9 857,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zabawa

Zabawa,małopolskie

1 299 000 zł374 m² 3 473,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:815 m²

Proponujemy Państwu duży, trzykondygnacyjny dom położony w miejscowości Zabawa, koło Wieliczki. Cena do negocjacji! Zaproponuj swoją cenę! Dom z 1998r. w stanie stanie ogólnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Botaniczna

Skórzewo,wielkopolskie

2 180 000 zł275 m² 7 927,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 295 m²

Dom w Skórzewie pod Poznaniem - przestrzenny i komfortowy. Korzystny układ pomieszczeń i bardzo dobre warunki mieszkaniowe dla rodziny o modelu 2+2 lub 2+3, wymagającej najwyższych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 239 000 zł82 m² 15 109,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Warszawa - Praga Południe / Grochów stacja warszawa grochów 4 pokoje 82m2 + balkon 15m2 Zamieszkaj na nowoczesnym osiedlu położonym w dzielnicy Praga - Południe (grochów) obok stacji Warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Basztowa

Wałbrzych,dolnośląskie

389 000 zł64 m² 6 031,01 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie usytuowane w wałbrzyskiej dzielnicy Podzamcze, przy ulicy Basztowej. Oferowana nieruchomość składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

980 000 zł156 m² 6 278,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Przedmiotem sprzedaży jest pół bliźniaka w stanie deweloperskim z garażem o powierzchni całkowitej 156,09 m2 posadowiony na działce o powierzchni 310 m2 w miejscowości Wólka.