dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 882 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 882 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Jaworowa

Domaszczyn,dolnośląskie

8 000 000 zł19 999 m² 400,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane W domaszczynie! Istnieje możliwość zakupu części gruntów - w przypadku zainteresowania zapraszam do kontaktu! Grunt o łącznej powierzchni 2h składa się z 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Pułtusk

Pułtusk,mazowieckie

1 100 000 zł320 m² 3 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 301 m²

Pułtusk Dom 320 m2,działka 1301 m2 -cena 1 100 000 pln. Dom o powierzchni całkowitej 320m2 z 2 balkonami, ogrodem oraz drugim budynkiem mieszkalnym ,parterowym o powierzchni 66 m2. :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym

Szewna,świętokrzyskie

119 000 zł1 515 m² 78,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży działkę z prywatną drogą wewnętrzną na ulicy Langiewicza w miejscowości Szewna. Działka o powierzchni 1515m2 mieści się na ul. Langiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

824 111 zł82 m² 10 036,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Struga

Wrocław,dolnośląskie

383 000 zł33 m² 11 589 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, salon z aneksem i dodatkowo nyża przystosowana na sypialnie, łazienka z wanną. Opiekun oferty: tel: mieszkanie znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Mosina

Mosina,wielkopolskie

273 500 zł1 094 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki położonej w malowniczej okolicy, blisko pól i lasów? Jeżeli tak, to zapraszamy do zakupu działki o pow. 1094 m2 położonej w Borkowicach, tylko 7 km od Mosiny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sołtysowska

Kraków,małopolskie

160 000 zł16 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Oferujemy Państwu przestronny garaż o powierzchni 16 m , zlokalizowany w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Krakowa - Czyżyny. Garaż znajduje się w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Głogowska

Legnica,dolnośląskie

249 000 zł63 m² 3 958,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 62,90 m2 zlokalizowane na parterze w budynku przy ul. Głogowskiej 59 w Legnicy. Lokal składa się z salonu, 2 sypialni, kuchni oraz przedpokoju. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Rybnik,śląskie

399 000 zł175 m² 2 280 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:548 m²

Dom Rybnik - Centrum Przedmiotem oferty jest budynek wolnostojący w stanie surowym zamkniętym o pow. użytkowej 132 m2 , zlokalizowany w Rybniku przy ulicy Stefana Żeromskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janusza I

Łomża,podlaskie

380 000 zł60 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Lokal własnościowy .Jeden właściciel. Jeden duży pokój dwa małe , kuchnia i łazienka oraz balkon w zabudowie Posiada podstawowe agd jak pralka ,lodówka ,kuchenka z piekarnikiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukasińskiego

Łódź,łódzkie

333 000 zł52 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Nieruchomość usytuowana na 3 piętrze bloku 4 piętrowego bez windy z lat 60-tych w cichej okolicy z pobliskim parkiem oraz Czerwonym Rynkiem. Okolica dobrze skomunikowa niedaleko Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Słoneczna

Katowice,śląskie

628 927 zł62 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zarezerwuj już dziś i zamieszkaj w swoim wymarzonym miejscu! Przewidywany termin zakończenia budowy: 31.12.2026 roku. Mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okocimska

Warszawa,mazowieckie

579 000 zł30 m² 18 983,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przedstawiam mieszkanie 2 pokojowe , zlokalizowane około 100 metrów od stacji metra Księcia Janusza. Bliskość centrum handlowego wola park, szkół, sklepów, usług i przystanków komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bochenka

Kraków,małopolskie

598 599 zł45 m² 13 302,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Do sprzedania mieszkanie na 9 piętrze w 10 piętrowym bloku w Krakowie / Podgórze Duchackie lokalizacja: bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura, szkoła, przedszkole, basen, apteka dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szkolna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 900 zł69 m² 5 107 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Dzień dobry, oferujemy do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie "z duszą" zlokalizowane w Ostromecku w zabytkowym budynku, z garażem i prywatnymi miejscami postojowymi, dwoma ogródkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Unii Lubelskiej

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

360 000 zł29 m² 12 448,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż 2-pokojowe zadbane mieszkanie po generalnym remoncie o pow. 29 m2 na parterze 4-piętrowego budynku z 1969 roku znajdujące się w samym centrum Kołobrzegu, położone jedynie 1,3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szwedzka

Kraków,małopolskie

950 000 zł53 m² 18 018,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Przestronne mieszkanie z osobną kuchnią i dużym balkonem w atrakcyjnej lokalizacji Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania znajdującego się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Opole,opolskie

377 479 zł37 m² 10 150 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w nowo powstałej inwestycji Apartamenty Barona. Inwestycja została zaprojektowana ze szczególną dbałością o detale zarówno wewnątrz, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Złotniki Lubańskie

Złotniki Lubańskie,dolnośląskie

76 150 zł8 900 m² 8,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

_____oferta dostępna wyłącznie W biurze_____ Przedstawiam Państwu na sprzedaż 2 działki zlokalizowane w Złotnikach Lubańskich, przy Jeziorze Złotnickim, położone w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Widok

Kraków,małopolskie

750 000 zł44 m² 16 891,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Zapraszam na prezentację mieszkania zlokalizowanego w Krakowie, przy Alei Pokoju - Dąbie, grzegórzki. Blisko centrum miasta a jednocześnie tuż poza strefą płatnego parkowania. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

487 200 zł42 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloperskie mieszkania lublin Apartamenty o najwyższym współczynniku atrakcyjności dla nietuzinkowych i wymagających osób. Bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! Możliwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Białystok

Białystok,podlaskie

569 000 zł60 m² 9 483,33 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Polecamy Państwu przestronne mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Sienkiewicza. W pobliżu duży market spożywczy, przystanek komunikacji miejskiej i punkty medyczne. Lokalizacja szczególnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Ignacewo

Kostrzyn,wielkopolskie

4 968 000 zł27 600 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż świetnie zlokalizowany grunt w Kostrzynie! Działka o powierzchni 2,76 ha położona przy drodze gminnej - ul. Ignacewo. Dla przedmiotowego terenu co prawda nie obowiązuje miejscowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pod Brzozami

Warszawa,mazowieckie

1 099 000 zł71 m² 15 478,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na Wawrze przy ulicy Pod Brzozami. Ta nieruchomość dostępna jedynie w naszym biurze. Nieruchomość: jasna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Młynowa

Białystok,podlaskie

699 000 zł46 m² 15 195,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

__prestiżowa kamienica przy ulicy Młynowej 40__ To komfortowe i gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 46,42mkw położone na I piętrze zaaranżowane zostało według najnowszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sielska

Poznań,wielkopolskie

490 000 zł39 m² 12 532 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w niskim 4 piętrowym bloku z 2020r z windą przy ul. Sielskiej na poznańskim Górczynie. Na powierzchnię 39,1 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Groń,małopolskie

850 000 zł200 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Groń, gmina Bukowina Tatrzańska - dom na sprzedaż Na działce o powierzchni 800 m2 usytuowano drewniany dom, o powierzchni 200 m2. Działka jest niemal płaska, w kształcie zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bronowo

Bronowo,pomorskie

79 000 zł1 506 m² 52,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zapraszam do zakupu działki pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Bronowo, woj. pomorskie Parametry: - pow. 1500 m2 (działka nr 2 na zdjęciu) - przyłącza, elektryczne i telekomunikacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasińskiego

Gdańsk,pomorskie

460 000 zł50 m² 9 201,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Osiedle Villa Park to inwestycja skierowana dla osób ceniących sobie kameralną zabudowę w spokojnej lokalizacji z łatwym dostępem do centrum miasta. Inwestycja zakłada realizację 6 domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wawrzyńca

Poznań,wielkopolskie

460 000 zł34 m² 13 529,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Polecam na sprzedaż dużą kawalerkę położone na I piętrze w niskim bloku z 2007r z windą w kompleksie Bamberski Dwór przy ul. Św. Wawrzyńca na poznańskich Jeżycach. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

287 000 zł46 m² 6 239,13 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie na parterze w bloku 10 piętrowym na Podzamczu. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - możliwość zakupienia nieruchomości przez obywateli ukrainy! Dwa pokoje do wejścia, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

889 000 zł54 m² 16 463 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Warszawa - Praga Południe / Gocław 2 pokoje - 53,78m2 + balkon Zamieszkaj na nowoczesnym osiedlu położonym w dzielnicy Praga - Południe (gocław) w świetnie rozwiniętej okolicy obok Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Lublin

Lublin,lubelskie

815 000 zł96 m² 8 507,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 95,80 m2 na osiedlu Szerokie w Lublinie, gotowy do wykończenia. Stan deweloperski. Działka o powierzchni 200 m2 z ogrodem i bramą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Mała Andrzeja

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

189 555 zł24 m² 7 871,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prestige Nieruchomości prezentuje wyjątkowy apartament wykończony "pod klucz" usytuowany w pięknej, wyremontowanej, bardzo stylowej kamienicy Nova Andrzeja, która oferuje funkcjonalne lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Róży Wiatrów

Wrocław,dolnośląskie

367 999 zł28 m² 13 381,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Top/krzyki/tolokalizacja/róży Wiatrów/! 1pok- 27m2/balkon/komórka Lokatorska`! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 1-pokojowy apartament o powierzchni 27m2 mieszczący się przy ul. Roży Wiatrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Spiżowa

Wrocław,dolnośląskie

398 999 zł25 m² 15 708,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

premium/spiżowa/grabiszyńskacentrum/piwnica/toplokalizacja Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 1-pokojowy apartament z wydzielonym aneksem sypialnianym mieszczący się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gruszewnia

Gruszewnia,śląskie

780 000 zł145 m² 5 388,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:732 m²

Ostatni dostępny dom W tej inwestycji! Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Sprzedający! najnowsza inwestycja W gruszewni! pełny stan deweloperski!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ordona

Warszawa,mazowieckie

1 220 000 zł55 m² 22 344,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Z przyjemnością prezentujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie na Warszawskich Odolanach położoną w Warszawie przy ul. Juliana Konstantego Ordona Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Okrężna

Niepołomice,małopolskie

1 194 558 zł165 m² 7 239,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:165 m²

Biuro Lakado prezentuje dom w stanie deweloperskim z możliwością wykończenia pod klucz w zielonej, rekreacyjnej części Niepołomic. Zakup bez prowizji oraz pcc! W budowie! Planowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

613 500 zł60 m² 10 225 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji, bez podatku pcc - Kupujesz bez dodatkowych kosztów. I speak English - feel free to contact me for assistance in English. Zielone i spokojne miejsce dla tych, którzy pragną uciec od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Mostek

Gdańsk,pomorskie

309 779 zł26 m² 11 983,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie w tej inwestycji to przestrzeń o powierzchni 25.85m , idealna dla osób szukających funkcjonalności i nowoczesnych rozwiązań w kompaktowym układzie. Lokal,.