dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 892 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 892 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzeska

Wrocław,dolnośląskie

648 000 zł54 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Na Sprzedaż: przestronne Dwupokojowe Mieszkanie w Atrakcyjnej Lokalizacji Wrocław, okolice ul. Brzeskiej Stylowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , położone w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym

Kielce,świętokrzyskie

240 000 zł25 m² 9 756,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę na osiedlu ksm Znajdujące się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku przy ulicy Konarskiego. Lokal 24,6 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł56 m² 12 402,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz promocja! cena transakcyjna 639000 zł Funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łódź,łódzkie

299 000 zł38 m² 7 868,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Historia o pewnym mieszkaniu, które czeka na swojego nowego właściciela. Gotowi? Zaczynamy! Przedpokój król organizacji Otwierasz drzwi antywłamaniowe czujesz się jak agent 007, który właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatowa

Skowarcz,pomorskie

649 000 zł112 m² 5 794,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Skowarczu. Lokalizacja: skowarcz to urokliwa wieś na północy Polski, blisko Trójmiasta, oferująca spokój i kontakt z naturą, przy jednoczesnym wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Węgrzce Wielkie

Węgrzce Wielkie,małopolskie

1 390 000 zł245 m² 5 673,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom wolnostojący 250 m2 Oferta bezpośrednio od właściciela Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, wolnostojącego domu jednorodzinnego, położonego w Węgrzcach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Skargi

Katowice,śląskie

352 157 zł26 m² 13 349,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w nowej inwestycji w centrum Katowic. Mieszkanie idealnie nadaje się pod wynajem w okolicy jest bardzo mało hoteli co przekłada się na dobry popyt wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

409 000 zł44 m² 9 295,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

- rezerwacja- szukasz niedużego mieszkania 3. pokojowego w dobrym standardzie z pięknym balkonem, wybudowanego w nowej technologii? W pełni umeblowanego, wyposażonego z niskimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klaudyny

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł90 m² 11 038,70 zł/m²

 

Piętro:10/20

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przepiękne mieszkanie na 10. piętrze zlokalizowane na skraju Bielan na granicy z Żoliborzem, ul. Klaudyny. Powierzchnia całkowita: 90,45 m2 Z przyjemnością prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Czarne Dolne

Czarne Dolne,pomorskie

130 000 zł2 600 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2600 mkw w miejscowości Czarne Dolne (działka nr 266). Województwo Pomorskie, powiat Kwidzyński, gmina Gardeja. Działka o powierzchni 2600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Agatowa

Kraków,małopolskie

389 000 zł28 m² 13 892,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie 1-pokojowe z osobną kuchnią, łazienką w kameralnej inwestycji. Mieszkanie znajduje się na parterze kameralnego, dwupiętrowego bloku przy ul. Agatowej. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Zalesie

Zalesie,mazowieckie

595 000 zł5 700 m² 104 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działki na sprzedaż Żabia Wola okolice. Do sprzedaży wyjątkowej wielkości działka budowlana w pięknej i cichej miejscowości Zalesie niedaleko od węzła trasy S8 w Siestrzeni. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Gdynia,pomorskie

495 000 zł47 m² 10 622,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Polskiego Czerwonego Krzyża w Gdyni na Witominie. Dane nieruchomości: - pomieszczenia: salon z wyjściem na balkon, oddzielna kuchnia, sypialnia, pokój dzienny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poleska

Częstochowa,śląskie

425 000 zł45 m² 9 427,68 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ustawne, funkcjonalne zupełnie nowe dwupokojowe mieszkanie w nowym budynku apartamentowym przy ul. Poleskiej Mieszkanie składa się z: (45,08m2) -pokój dzienny z aneksem kuchennym 27,45 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

507 963 zł29 m² 17 656 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny projekt nieruchomościowy zaprojektowany w oryginalnej stylistyce na terenie dawnej dzielnicy Fabrycznej. Niegdyś funkcjonowały tutaj największe zakłady przemysłowe w regionie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Miłosza

Wałbrzych,dolnośląskie

199 000 zł27 m² 7 370,37 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka 26m2 położona w dzielnicy Piaskowa Góra w bliskiej lokalizacji sklepów, szkół przychodni oraz przystanków autobusowych - ulica Miłosza. Mieszkanie po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ptakowice

Ptakowice,śląskie

798 000 zł102 m² 7 800,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:583 m²

Na sprzedaż parterowy wolnostojący dom w stanie deweloperskim o wysokim standardzie wykończenia z wszystkimi możliwymi instalacjami, na nowoczesnym osiedlu w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

706 598 zł64 m² 10 975,40 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to technologie, które ułatwią życie Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł70 m² 11 414,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

> 4 balkony > Widok na park > Miejsce postojowe w garażu > Do wprowadzenia > Nowoczesna architektura 2009 rok Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Matejki

Gdynia,pomorskie

649 000 zł50 m² 12 902,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Zapraszam do zapoznania się z nieruchomością, która oferuje nie tylko wyjątkowy widok na morze i las, ale także komfortowe warunki mieszkalne oraz dogodną lokalizację. To trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

398 000 zł65 m² 6 160,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta w nowym budownictwie! Prestige Nieruchomości prezentuje mieszkanie deweloperskie usytuowane na I piętrze w zabudowie bliźniaczej. Lokal mieszkalny o pow. 64,60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

369 000 zł28 m² 12 947,40 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Przedsprzedaż inwestycji Ceny od 9900 zł/m2 Kawalerka w prestiżowej lokalizacji na poznańskich Jeżycach 0% prowizji brak podatku pcc 2% zakup bezpośrednio od dewelopera posiadam W ofercie inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lulkowo,kujawsko-pomorskie

295 000 zł47 m² 6 223,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Lulkowo, gmina Łysomice, powiat toruński. .: Wynagrodzenie pośrednika prowadzącego ofertę pokrywa sprzedający :. 2 pokoje na parterze, do wprowadzenia! - Lulkowo koło Torunia. Mieszkanie Prezentowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nadawki

Wasilków,podlaskie

489 000 zł48 m² 10 187,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania z ogródkiem w nowym budownictwie. Jeśli cenisz estetykę i preferujesz niską zabudowę - ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hokejowa

Gdańsk,pomorskie

489 000 zł42 m² 11 777,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 41,52 m2 w budynku z 2021 r. przy ul. Hokejowej 8 w miejscowości Gdańsk. Mieszkanie składa się z przestronnego, jasnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

765 000 zł118 m² 6 483 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

W ofercie przedstawiamy do sprzedaży 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 118 m2. Dom usytuowany jest w bardzo ładnej i malowniczej części Osowca, na pięknej działce o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stachowicza

Kraków,małopolskie

1 100 000 zł68 m² 16 224,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Salwator/stachowicza - duże mieszkanie 3-pokojowe, 64 m2, w doskonałej lokalizacji. Powierzchnię mieszkania tworzą: duży salon, dwie sypialnie, kuchnia zamykana z oknem, przedpokój, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bryla

Gdynia,pomorskie

633 900 zł66 m² 9 604,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie 66 m2 z ogrodem 64m2. W pełni wyposażone i gotowe do wprowadzenia. Salon z aneksem. Łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Flaminga

Szczecin,zachodniopomorskie

859 000 zł76 m² 11 310,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

-rezerwacja- oferta dostępna wyłącznie U - nieruchomości wgn Przytulne 4 pokojowe mieszkanie idealne dla rodziny z dużym ogródkiem w cichej i kameralnej zabudowie na Warszewie. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

620 840 zł37 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy Państwu ustawne mieszkanie 37,4 m2 w świetnej części Mokotowa - na ulicy Czerniakowskiej. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się zaledwie 1km od Łazienek Królewskich, ma doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kościuszki

Sulejówek,mazowieckie

600 000 zł800 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę Sulejówek - 800 m2 w kwadracie ul. Kościuszki (druga linia zabudowy z szeroką ulicą dojazdową prostopadłą do Kościuszki - ulica miejska). Idealna pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

2 549 900 zł160 m² 15 937 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 432 m²

Rezydencja usytuowana świetnej lokalizacji w Podkowie Leśnej. Dom wybudowany w latach 70-tych XX wieku idealnie nada się dla 2 rodzin. W skład nieruchomości wchodzą: parter: - wiatrołap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

405 900 zł34 m² 11 851,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwa pokoje W promocji na rozwijającym się osiedlu Z dobrym dojazdem do gdańska istnieje możliwość wykończenia pod klucz bez prowizji zakup bezpośrednio od dewelopera lokalizacja: blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Olszyniec

Olszyniec,dolnośląskie

245 000 zł4 900 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuje do sprzedaży przestrzenną działkę w jednej z bocznych uliczek miejscowości Olszyniec gm Walim. Działka pięknie nasłoneczniona na granicy " skalna ścianka" oraz część zadrzewiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zdrojowa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

530 000 zł31 m² 17 097 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Okazja! Dobrze prosperujący apartament blisko morza! Przedstawiamy wyjątkowy apartament, którego atutem poza wysokim standardem wykończenia, jest bardzo dobra lokalizacja, zaledwie 5 min od plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

469 000 zł57 m² 8 257,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości Komfort przedstawia na sprzedaż mieszkanie w Świdnicy. Nieruchomość znajduje się na parterze 4 kondygnacyjnej kamienicy o pow.56,8 m2. Mieszkanie po kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

956 528 zł72 m² 13 350 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Trzypokojowe mieszkanie w nowej inwestycji. Kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura oraz podatku pcc. Gotowe do odbioru. W ofercie dostępne mieszkania o innych metrażach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gagarina

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł50 m² 12 071,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,48 m2, usytuowane na 3 piętrze budynku przy ul. Jurija Gagarina we Wrocławiu. Zalety : - Wysoki standard wykończenia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ostródzka

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł64 m² 12 417,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Niesamowite rodzinne mieszkanie z dużym ogrodem! Marzysz o mieszkaniu z własnym ogrodem? Mamy to dla Ciebie! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Białołęce o powierzchni 63 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

814 000 zł49 m² 16 625,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

W ofercie na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,96 m2 położone w doskonałej lokalizacji, w samym sercu Wrocławia, przy ul. Jedności Narodowej. To nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

329 000 zł190 m² 1 731,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż lokal do kapitalnego remontu o powierzchni 190m 2 w Świdnicy, w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Świdnicy. Mieszkanie usytuowane na parterze.