dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 884 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 884 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Boryny

Szczecin,zachodniopomorskie

372 000 zł31 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

1- pokojowe mieszkanie na ul Boryny po kapitalnym remoncie. Mieszkanie o powierzchni 31 m2, na 3 piętrze budynku 4 piętrowego bez windy. Nieruchomość składa się z Kuchnia w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Krupski Młyn

Krupski Młyn,śląskie

161 000 zł922 m² 174,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W cichej spokojnej okolicy W krupskim młynie przy lesie! Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 922 m2 w drugiej linii od lasu. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł48 m² 23 809,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Avenue Estate prezentuje klimatyczne 2 pokojowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy położone w prestiżowej dzielnicy Warszawy Mokotowie. Nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 48 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

759 000 zł51 m² 14 838,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prywatny apartament 2 pokojowy w Hotelu Diva spa w Kołobrzegu! Apartament znajduje się w samym sercu Uzdrowiskowej Dzielnicy Kołobrzegu, niedaleko Promenady Nadmorskiej. Lokal położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Zielona

Poznań,wielkopolskie

579 000 zł25 m² 22 876,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania w zrewitalizowanej, 5 kondygnacyjnej kamienicy, wybudowanej pod koniec XIX wieku. Całkowita powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 25,31 m2. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cicha

Szczytniki,wielkopolskie

549 000 zł61 m² 8 932,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0%, bez prowizji 0%, bez pcc zakup od dewelopera Zadzwoń 4 pokoje pięknie doświetlone Z ogromnym tarasem 32,65m2 61,46m2 za 549 000zł Garaż. Ogródek. Pomieszczenia: parter: garaż 16,91m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Wierzbica,lubelskie

84 000 zł1 000 m² 84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka/działki budowlane o powierzchni 11 ar oraz 10 ar, położone w ścisłym centrum spokojnej wsi Wierzbica. Dokładna lokalizacja działki: wierzbica, ul. Leśna, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

319 000 zł54 m² 5 907,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe , o powierzchni 54m2, zlokalizowane na osiedlu Kazimierza Wielkiego. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze z ładnym widokiem, w najbliższej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Pruszków,mazowieckie

999 000 zł75 m² 13 320 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie na osiedlu Zielone Patio Pruszków z widokiem na miasto i centrum Warszawy. Oferta bezpośrednia - pośrednikom serdecznie dziękujemy. Ogólne zdjęcia budynku i okolicy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wojska Polskiego

Piotrków Trybunalski,łódzkie

599 000 zł106 m² 5 650,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:525 m²

Osiedle Nowa Szczekanica! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowych domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej w Piotrkowie Trybunalskim. Nowoczesne, funkcjonalne domy zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Tąpadła,dolnośląskie

345 000 zł2 713 m² 127,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana położona we wsi Tąpadła u podnóży góry Ślęży, w gminie Marcinowice, w powiecie świdnickim. Działka znajduje się w otulinie Ślężańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ostródzka

Warszawa,mazowieckie

879 000 zł73 m² 12 041,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rodzinne 4 pokojowe mieszkanie z ogródkiem 0% - prowizji , 0% - pcc - zakup od dewelopera - bezpośrednio Nowa inwestycja na Białołęce 15 minut autobusem do Metro Bródno , 25 minut do Metro Młociny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Glazurowa

Kowale,pomorskie

529 000 zł45 m² 11 834,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta dostępna W naszym biurze! Mieszkanie w pełni wykończone znajduje się w okolicy południowej części Gdańska - Gdańsk Kowale. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 44,70m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

777 000 zł41 m² 18 951,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

R e Z E R W A C J A Piękne, nowo wyremontowane, 2 pokojowe mieszkanie na Ursynowie na Pyrach, dostępne od ręki, z garażem podziemnym oraz komórką lokatorską (dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krzepice

Krzepice,śląskie

259 000 zł86 m² 3 011,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:856 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomość położonej w Krzepicach/ Kuźniczka Dom przy ul asfaltowej z dogodnym dojazdem do obwodnicy oraz Krzepic, kłobucka czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 790 000 zł700 m² 2 557,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:550 m²

Kamienica po kapitalnym remoncie do własnej aranżacji w centrum Gorzowa. Budynek do adaptacji pod mieszkania,hotel,firmę itd Cena 2950zł .m2+ 8%vat DO NEGOCJACJI! Budynek trzykondygnacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Pawlikowice

Pawlikowice,małopolskie

1 199 000 zł360 m² 3 330,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Proponujemy Państwu okazały, wykończony dom do zamieszkania z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej, zaledwie 2 km od centrum Wieliczki w Pawlikowicach. Dom w całości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowy Tomyśl

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

430 000 zł56 m² 7 692 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży uroczego mieszkania położonego w Nowym Tomyślu, na osiedlu Północ 3. Mieszkanie jest położone na 3 piętrze i składa się z: kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gumińska

Warszawa,mazowieckie

722 350 zł30 m² 24 006,30 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Atrakcyjna kawalerka na Woli z niesamowitym widokiem 0% prowizji od kupującego Posiadam wszystkie dostępne lokale w tej inwestycji, co pozwala na wybór idealnego mieszkania dopasowanego do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamienna

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł48 m² 12 976,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w 5 minutach od Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu! Cena: 619 000 pln Lokalizacja: wrocław, ul. Kamienna 15 Powierzchnia: 48 m Piętro: 5/10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 049 000 zł117 m² 8 965,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie na Górzyskowie w bardzo dobrej lokalizacji. Apartament o powierzchni 117m składa się z salonu z aneksem kuchennym o powierzchni około 40m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Pasłęk,warmińsko-mazurskie

170 000 zł64 m² 2 644,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3- pokojowe na sprzedaż W pasłęku nowa cena 170 tys. zł! Proponujemy Państwu kupno mieszkania 3-pokojowego z kuchnią, łazienką i przedpokoju o łącznej pow. 64,28 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Marsa

Warszawa,mazowieckie

627 249 zł41 m² 15 250,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przełomowe Inwestycje na wawrze: twój Nowy Dom w Warszawie Nowa inwestycja mieszkaniowa realizowana na styku dwóch warszawskich dzielnic: wawra i Pragi Południe 20/80 - to atrakcyjna oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Gniezno

Gniezno,wielkopolskie

233 090 zł36 m² 6 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy w Gnieźnie, przy skrzyżowaniu ul. Chrobrego/lecha i Sobieskiego. Wejście z ulicy, witryna w kierunku skrzyżowania. Lokal składa się z otwartej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wilkowice

Wilkowice,śląskie

1 590 000 zł167 m² 9 538,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 103 m²

Nowoczesny Dom w Cichej, spokojnej dzielnicy Zbrosławic - Wilkowice! Połączenie nowoczesności z komfortem w otoczeniu pięknego ogrodu, w niedalekiej odległości las. Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

870 000 zł56 m² 15 591,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Istnieje możliwość zakupu lokalu pod własny biznes, jak i również przejęcia lokalu z najemcą - 5500zł miesięcznie + opłaty. Podana Kwota w ogłoszeniu 870 000zł jest kwotą netto Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

419 000 zł56 m² 7 482,14 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta tylko W makler nieruchomości! Makler nieruchomości poleca mieszkanie na Wzgórzu Wolności. Lokal mieszkalny położony jest w wieżowcu na czwartym piętrze i jego powierzchnia to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lazurowa

Poznań,wielkopolskie

489 000 zł48 m² 10 187,50 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone na ósmym piętrze w budynku (bloku) przy ul. Lazurowej 16 w Poznaniu. Dwie sypialnie (9 i 9,3 m2), pokój dzienny (16,6 m2) z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Przemysław,lubuskie

1 200 000 zł230 m² 5 217,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:27 500 m²

Przedmiotem oferty jest domu wraz z zabudową gospodarczą w miejscowości Przemysława nieopodal Krzeszyc. Na działce siedliskowej o pow. 2,75 ha znajdują się 230 m2 dom oraz 4 budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

569 000 zł38 m² 14 973,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Szukasz 2-pokojowego mieszkania, po remoncie nieopodal skm? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - po generalnym remoncie, - fantastyczna lokalizacja tj. blisko Sopotu, - dobrze skomunikowane, - bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wschodnia

Luboń,wielkopolskie

555 000 zł60 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na III piętrze niskiego budynku z 2005 roku z windą, przy ul. Wschodniej w Luboniu. Na powierzchnię 60 m2 składają się: - jasny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gnieźnieńska

Kraków,małopolskie

655 000 zł49 m² 13 367,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Do sprzedania mieszkanie na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku w Krakowie / Azory lokalizacja: bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura, szkoła, przedszkole, basen, apteka dużo sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

831 000 zł45 m² 18 598,90 zł/m²

 

Piętro:10/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 44,68m2 z dużym balkonem o pow. 10,98m2 z niesamowitym widokiem na miasto w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hawelańska

Poznań,wielkopolskie

535 000 zł50 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bezpieczny zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji bez pcc Na sprzedaż atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie na poznańskich winogradach! największa promocja! cena niższa O 140 tyś! dodatkowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 902 000 zł79 m² 24 201,60 zł/m²

 

Piętro:21/23

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartament 4 pokojowy o pow. 78,59m2 z zapierającą dech w piersiach panoramą Wrocławia położony jest na 21 pietrze w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

2 176 460 zł124 m² 17 499,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 m²

Elegancka nowoczesna architektura w prestiżowej dzielnicy Krakowa. Najwyższa jakość wykonania! nowe technologie! -rekuperacja z odzyskiem ciepła - ogrzewanie podłogowe -dwufunkcyjny piec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kontkiewicza

Częstochowa,śląskie

450 000 zł76 m² 5 944,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Oferuję do sprzedaży: przestronne, słoneczne czteropokojowe mieszkanie w dzielnicy Wyczerpy, przy ul Kontkiewicza Mieszkanie, położone na 3 piętrze w bloku trzypiętrowym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

286 000 zł35 m² 8 101,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania po kapitalnym remoncie, w pełni umeblowane. Nieruchomość znajduje się na ,zosinku, na wysokim parterze. Okolice Stanisławowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Warszawa,mazowieckie

1 099 000 zł69 m² 15 927,50 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Agencja Nieruchomości Digital Broker zaprasza do zakupu trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego na Bielanach przy ul. Bogusławskiego 19. Mieszkanie położone jest na 1 piętrze budynku w bloku.