dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 847 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 847 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fordońska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

412 094 zł32 m² 12 829,80 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż Deweloperskie, mieszkanie na bydgoskich Bartodziejach- ulica Fordońska. Oferta dotyczy mieszkania: nr C.13.105 Powierzchnia mieszkania: 32,12m2 Nowoczesne osiedle, wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Stawowa

Gorenice,małopolskie

469 000 zł136 m² 3 448,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą tego wyjątkowego domu w Gorenicach, gdzie cisza, przestrzeń i bliskość natury tworzą idealne warunki do życia oraz wypoczynku. Gorenice to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wojska Polskiego

Gryfice,zachodniopomorskie

2 230 000 zł1 412 m² 1 579,32 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 15, 02-515 Warszawa ogłasza przetarg pisemny nieograniczony nr I/2024 na sprzedaż praw do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Borówkowa

Księginice,dolnośląskie

2 500 000 zł350 m² 7 143 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 391 m²

Ksieginice, gmina Kobierzyce. Nowoczesny dom w trakcie budowy na sprzedaż. Pięknie zaprojektowany, z wewnętrznym patio i basenem. Parterowy, z poddaszem użytkowym, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Federowicza

Kraków,małopolskie

600 480 zł39 m² 15 213,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie Czerwone Maki / Federowicza Zdjęcia przedstawiają wizualizację Bez pcc Nie pobieramy prowizji. Lokalizacja: nowoczesna architektura, filtry antysmogowe, tereny zielone - lasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

399 000 zł57 m² 7 042 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Do sprzedaży mieszkanie z balkonem zlokalizowane na 4 piętrze w bloku IV piętrowym w bardzo atrakcyjnej lokalizacji osiedla Ustronie IV - z ładnym widokiem na panoramę terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nałęczowska

Lublin,lubelskie

588 000 zł51 m² 11 529,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Nałęczowskiej o powierzchni użytkowej 50,69mkw. Bez pcc, bez prowizji. _ w skład mieszkania wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Graniczna

Marki,mazowieckie

1 203 796 zł110 m² 16 066,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne Mieszkanie z Ogrodem (104,52 m ) w Markach blisko Targówka - 110,44 m , 5 Pokoi, odbiór kluczy - Listopad 2024! Zakup bez prowizji i podatku pcc! Szukasz idealnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Milczańska

Poznań,wielkopolskie

1 039 000 zł71 m² 14 633,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości z 2020r. i 2021r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

435 000 zł43 m² 10 116,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na 2 piętrze niskiego bloku na os. Złote Łany w Bielsku-Białej. Rozkład pomieszczeń: mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tatarkiewicza

Zabrze,śląskie

225 000 zł31 m² 7 258,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Niesamowita okazja! Wyremontowane mieszkanie w zielonej okolicy Zabrza czeka na Ciebie! Dla klienta gotówkowego rabat 15.000 zł! Do sprzedaży oferujemy wyjątkowe mieszkanie na osiedlu Kotarbińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Buczek

Buczek,łódzkie

299 000 zł150 m² 1 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 038 m²

Jeśli marzy Ci się duża zielona działka z pięknym widokiem na las, dodatkowo szukasz terenu pod budowę domu jednorodzinnego z już rozpoczętą inwestycją, a priorytetem jest spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Toruń,kujawsko-pomorskie

319 000 zł36 m² 8 960,67 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Przytulne mieszkanie o powierzchni 35,6 m , usytuowane na 4 piętrze w 10-piętrowym budynku. Mieszkanie przeszło remont, dzięki czemu jest w doskonałym stanie, gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Nowe Grochale

Nowe Grochale,mazowieckie

129 000 zł1 212 m² 106,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Witam, do sprzedania wyjątkowa działka budowlana w okolicach Warszawy, we wsi Nowe Grochale (gmina Leoncin). Działka położona jest w bliskim sąsiedztwie malowniczej Puszczy Kampinoskiej, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Szkolna

Chudów,śląskie

500 000 zł2 200 m² 227,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do sprzedania bezpośrednio krztałtna działka oznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jako pod zabudowę. Położona w cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

750 000 zł200 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż dwie nieruchomości gruntowe zabudowane, we Włocławku, województwo kujawsko-pomorskie, osiedle Michelin. Oferta dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

360 000 zł45 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Prezentujemy Państwu wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy na Chełmińskim Przedmieściu. Układ mieszkania: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Osiedle Akacjowe

Wierzyce,wielkopolskie

811 860 zł7 732 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż znakomitą działkę dla dewelopera lub pod inwestycję! Świetna lokalizacja zaledwie ok 1,3 km od drogi ekspresowej S5. Bezpośrednie sąsiedztwo urządzonej drogi powiatowej (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Toruń,kujawsko-pomorskie

409 000 zł60 m² 6 760,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

*Tylko u nas * Przestronne trzy pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej cenie. Os. Na Skarpie, ul. Ludwika Ślaskiego 1a Mieszkanie składa się z: dwóch rozkładowych sypialni przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Stopka

Stopka,kujawsko-pomorskie

75 000 zł1 117 m² 67,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler poleca Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który pozwala na budowę domów jednorodzinnych z dopuszczeniem usług. Teren uzbrojony w drodze , w wodę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

716 000 zł29 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Kontakt do doradcy: pm silesia nieruchomości Nowe 1-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

1 968 515 zł67 m² 29 358,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja zlokalizowana w samym sercu Gdańska, na malowniczej Wyspie Spichrzów, łączy nowoczesność z bogatym dziedzictwem historycznym. Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ossów

Ossów,mazowieckie

510 000 zł2 370 m² 215,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka wśród natury Do sprzedania działka 2370m2 w tym 1370m2 działka inwestycyjna budowlana, a druga 1000m2z zezwoleniem na budowę na granicy lasu. Działka piękna, przestrzenna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Koszalin,zachodniopomorskie

385 000 zł60 m² 6 405,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Rezerwacja Słoneczne, rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe o pow. 60,10 m2 na III piętrze z loggią z budynku IV piętrowym przy ul. Staszica. W pobliżu znajduje się pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł60 m² 17 647,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo dobra lokalizacja oraz punkt komunikacyjny zielona okolica jasne mieszkanie, okna na 3 strony świata komórka lokatorska I garaż W cenie! Mieszkanie na drugim piętrze w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wisła

Wisła,śląskie

400 000 zł1 355 m² 295,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka w drugim pasie zabudowy z przestrzenią i widokiem na góry. Teren znajduje się na delikatnym wzniesieniu i graniczy z obszarem rolnym i leśnym. Prąd, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Władysława Łokietka

Kraków,małopolskie

1 199 000 zł90 m² 13 322,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję mieszkanie 90 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie. Cena: 1 199 000 pln za mieszkanie z garażem w bryle budynku + 50 000 pln za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Żbikowska

Pruszków,mazowieckie

790 000 zł85 m² 9 321,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:132 m²

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą Bliźniaka w Pruszkowie Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż bliźniak o powierzchni 84,75 m . Obie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mogilany,małopolskie

786 000 zł91 m² 8 594,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 m²

Twój wymarzony dom w otoczeniu zieleni! Zainwestuj w dom, który spełni wszystkie Twoje marzenia o komforcie i jakości życia! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Komorowice

Komorowice,dolnośląskie

559 000 zł48 m² 11 641 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Komorowice/3pok./parter/hit/parking/balkon/okazja! Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwustronne, trzypokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 48 m2 w Komorowicach na osiedlu Osada Gencz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Sosnowiec,śląskie

164 035 zł619 m² 265 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 619 m2 z dostępem do drogi gminnej. Nieruchomość położona jest na terenie miasta Sosnowiec w dzielnicy Niwka. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwiatkowskiego

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł63 m² 12 682,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Rezerwacja **oferta sprzedaży mieszkania - Gocław, ul. Kwiatkowskiego** Mieszkanie 3 pokojowe z dużym balkonem na Pradze Południe. **zalety oferty:** - Doskonała lokalizacja w Warszawie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

699 000 zł74 m² 9 445,95 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! już gotowe do odbioru odbioru Stan - deweloperski/ do wykończenia 4 pokojowe mieszkanie! - Dojazd samochodem do centrum w kwadrans rondo rataje 5 min. Politechnika 10 min - Bardzo dogodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Marysieńki

Warszawa,mazowieckie

4 799 000 zł416 m² 11 536,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 088 m²

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową połówkę bliźniaka, usytuowaną w atrakcyjnej części Wilanowa przy ulicy Królowej Marysieńki. Parter: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

304 000 zł800 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka W cichej spokojnej okolicy przy lesie! Do sprzedaży działka o powierzchni 800 m2 w Tarnowskich Górach, dzielnica Rybna. Działka w kształcie prostokąta, wymiary około 26x30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wójcin

Wójcin,zachodniopomorskie

99 000 zł104 m² 951,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:100 m²

Oferuję na sprzedaż segment szeregowca w małej spokojnej miejscowości Wójcin położonej zaledwie 15 km od Stargardu Szczecińskiego i 10 km. od Jeziora Miedwie. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna, ul. Zdrojowa

Chodzież,wielkopolskie

89 000 zł440 m² 2 022,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Budynek położony na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych im. Jordana w Chodzieży. Dom został wybudowany w 2020 roku i posadowiony na płycie fundamentowej. Stan budynku jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona

Ispina,małopolskie

60 000 zł7 600 m² 7,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu działki rolnej w Ispini! Concept Biuro Nieruchomości z przyjemnością prezentuje na sprzedaż wyjątkową działkę rolną położoną w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orłowska

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

485 000 zł50 m² 9 752,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne, nowoczesne mieszkanie usytuowane w bloku z 2018 roku w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Orłowskiej. Oferta na wyłączność biura nieruchomości Prestige. Prestige Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa ogrodzona Kawęczyn

Kawęczyn,mazowieckie

350 000 zł7 600 m² 46,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 7600 m , położona w miejscowości Kawęczyn, w gminie Tarczyn, powiat piaseczyński. Działka jest długości 710 metrów i szerokość 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym

Jędrzejowice,świętokrzyskie

67 000 zł12 500 m² 5,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży dużą działkę rolną w miejscowości Jędrzejowice pod Ostrowcem Św. Działka o powierzchni 12500m2 mieści się w Jędrzejowicach. Składa się.