dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 977 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 977 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Marysieńki

Warszawa,mazowieckie

4 799 000 zł416 m² 11 536,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 088 m²

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową połówkę bliźniaka, usytuowaną w atrakcyjnej części Wilanowa przy ulicy Królowej Marysieńki. Parter: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

304 000 zł800 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka W cichej spokojnej okolicy przy lesie! Do sprzedaży działka o powierzchni 800 m2 w Tarnowskich Górach, dzielnica Rybna. Działka w kształcie prostokąta, wymiary około 26x30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wójcin

Wójcin,zachodniopomorskie

99 000 zł104 m² 951,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:100 m²

Oferuję na sprzedaż segment szeregowca w małej spokojnej miejscowości Wójcin położonej zaledwie 15 km od Stargardu Szczecińskiego i 10 km. od Jeziora Miedwie. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna, ul. Zdrojowa

Chodzież,wielkopolskie

89 000 zł440 m² 2 022,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Budynek położony na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych im. Jordana w Chodzieży. Dom został wybudowany w 2020 roku i posadowiony na płycie fundamentowej. Stan budynku jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona

Ispina,małopolskie

60 000 zł7 600 m² 7,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu działki rolnej w Ispini! Concept Biuro Nieruchomości z przyjemnością prezentuje na sprzedaż wyjątkową działkę rolną położoną w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orłowska

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

485 000 zł50 m² 9 752,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne, nowoczesne mieszkanie usytuowane w bloku z 2018 roku w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Orłowskiej. Oferta na wyłączność biura nieruchomości Prestige. Prestige Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa ogrodzona Kawęczyn

Kawęczyn,mazowieckie

350 000 zł7 600 m² 46,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 7600 m , położona w miejscowości Kawęczyn, w gminie Tarczyn, powiat piaseczyński. Działka jest długości 710 metrów i szerokość 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym

Jędrzejowice,świętokrzyskie

67 000 zł12 500 m² 5,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży dużą działkę rolną w miejscowości Jędrzejowice pod Ostrowcem Św. Działka o powierzchni 12500m2 mieści się w Jędrzejowicach. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głowackiego

Kraków,małopolskie

617 144 zł39 m² 15 824,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2 pokojowe 39 m2 z balkonem mieszkanie w dzielnicy bronowice! bez pcc! bez prowizji! Nowoczesne osiedle spełni Twoje oczekiwania - dynamiczne życie na wyciągnięcie ręki dobrze okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

320 000 zł31 m² 10 249,80 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta tylko w Biurze Nieruchomości prestige polecam , nie zamieszkałe jeszcze przez nikogo ,ekonomiczne mieszkanie. . Dostępne od zaraz, na Osiedlu Leśnym przy ul.GDAŃSKIEJ 220/2 w cenie 320.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

449 999 zł46 m² 9 776,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oleśnica/2pok./2024/parking/hit/balkon/od/zaraz! Prezentujemy Państwu na sprzedaż wykończone, nowy i gotowe do zamieszkania od zaraz mieszkanie w Boguszycach, 1,5 km od Oleśnicy z 2024 r!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosmonautów

Rybnik,śląskie

309 500 zł58 m² 5 290,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Idealna oferta dla rodzin, które chcą wprowadzić się bez konieczności przeprowadzania remontów! Na sprzedaż atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,5 m2, usytuowane na wygodnym II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

698 240 zł75 m² 9 334,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe osiedle na terenie Zespołu Dworsko-Folwarcznego! Nowoczesna architektura połączona z klimatem Folwarku! Super lokalizacja - wspaniałe tereny nadwarciańskie! Przy osiedlu park z pięknymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wiśniowa

Kończyce Małe,śląskie

112 000 zł1 199 m² 93,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zbuduj swoje marzenia w Kończycach Małych! Działki budowlane Kończyce Małe - spokojna lokalizacja. Z radością prezentujemy na sprzedaż działkę budowlaną o numerze ewidencyjnym 198/23.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Roszczep

Roszczep,mazowieckie

350 000 zł4 043 m² 86,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Bezpiecznie I zielono, sklepy, trasa S8. # bezpieczeństwo - niewielka miejscowość, zabudowa jednorodzinna i przyjaźni sąsiedzi - wszystko to sprawia, że możesz się czuć bezpiecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łódzka

Częstochowa,śląskie

700 000 zł85 m² 8 255,69 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartament A.M.23 to luksusowa nieruchomość z widokiem na Jasną Górę. Osiedle Łódzka 200 realizowane na styku dzielnic parkitka, północy i tysiąclecia. Dobra lokalizacja: - centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Brukselska

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł44 m² 15 778,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż wyjątkowe studio z kuchnią do własnej aranżacji w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na saskiej kępie Podstawowe informacje: zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kalisz,wielkopolskie

320 000 zł56 m² 5 673,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 56,40m2. Mieszkanie jest rozkładowe znajduje się na wysokim parterze w bloku z cegły na spokojnym osiedlu Kaliniec. Rozkład mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Oleśnica,dolnośląskie

390 000 zł35 m² 11 079,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oleśnica/2pok/top/rowerownia/park/okazja/od/zaraz! Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne, dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ul. Daszyńskiego w Oleśnicy. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

399 000 zł45 m² 8 788,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Rezerwacja Szukasz ładnego mieszkania 2. pokojowego w dobrym standardzie z pięknym balkonem na Zatorzu/ Podleśnej? Umeblowanego, wyposażonego z niskimi kosztami utrzymania? Tej oferty nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krakowska

Krosno,podkarpackie

375 000 zł52 m² 7 228,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

> krótki opis nieruchomości Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,88 m , zlokalizowane w Krośnie przy ul. Krakowskiej. Mieszkanie znajduje się na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zielona

Czerwonak,wielkopolskie

319 000 zł85 m² 3 752,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:207 m²

Zastanawiasz się nad przeprowadzką z dala od miejskiego zgiełku, do domu zaprojektowanego według Twoich oczekiwań, gdzie będziesz cieszyć się ciszą i spokojem oraz tworzyć swój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grottgera

Szczytniki,wielkopolskie

350 000 zł37 m² 9 555,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gotowe i ostatnie w takiej cenie! 0%, bez prowizji i kosztów 0%, bez pcc zakup od dewelopera 2 pokoje Z balkonem i miejscem postojowym w doskonałej cenie 36,63m2 za 350 000zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł33 m² 17 966,40 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Cena do negocjacji! na Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 33,34m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin idealne pod wynajem. Etap w trakcie realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szkolna

Żabnica,zachodniopomorskie

650 000 zł152 m² 4 290,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1980

! możliwość zamiany mieszkania na mniejsze z dopłatą! Na sprzedaż mieszkanie 6-pokojowe znajdujące się na działce o powierzchni 2200m2. Działka jest ogrodzona i wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Albatrosów

Piaseczno,mazowieckie

599 000 zł49 m² 12 325,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

599 000 zł | sprzedaż | 48,6 m2 | 2 pokoje | piaseczno| ul. Albatrosów Wirtualny spacer: przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Albatrosów w Piasecznie. Lokal usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Akacjowa

Krzyżowice,dolnośląskie

865 000 zł105 m² 8 238,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Inwestycja przy skrzyżowaniu ulicy Akacjowej oraz Głównej w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Stargard,zachodniopomorskie

239 001 zł25 m² 9 379,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Urokliwe, nowobudowane mieszkania na Os. Pyrzyckim, inwestycja prowadzona przy ul. Żybułtowskiej/broniewskiego - Stargard. Przedstawiany lokal o powierzchni 25,47 m.kw. w skład lokalu wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem

Poznań,wielkopolskie

287 287 zł25 m² 11 427,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Idealna inwestycja - kompleks kawalerek w centrum Poznania! najniższa cena W poznaniu! klucze już W marcu 2025! zadzwoń I umów się na obejrzenie inwestycji Pewny zakup bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

793 267 zł61 m² 13 068,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc świetna lokalizacja/spokojna okolica/wysoki standard inwestycji inwestycja jest gotowa! umów się - zobacz! forma wlasnosci: pelna wlasność brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marki

Marki,mazowieckie

2 520 000 zł300 m² 8 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Nieruchomość komercyjna przy głównej drodze. Przestronny dom wraz z zabudowaniami pod działalność gospodarczą. Całość pobudowana w 2003 roku, utrzymana w dobrym stanie. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zamoyskiego

Zalasewo,wielkopolskie

519 000 zł50 m² 10 442,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szukasz komfortowego i funkcjonalnego mieszkania, gdzie idealna infrastruktura oraz bliskość terenów zielonych będzie świetnym dodatkiem? Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bochenka

Trzebnica,dolnośląskie

349 000 zł41 m² 8 429,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od właściciela - Prezentowana nieruchomość to dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy ks. Bochenka 45 w Trzebnicy. Mieszkanie ma 41,4 m2, mieści się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dębe Wielkie

Dębe Wielkie,mazowieckie

135 000 zł778 m² 173,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

* tylko u nas * Do sprzedaży działka budowlana położona w miejscowości Celinów w gm. Dębe Wielkie. Nieruchomość ma powierzchnię 778 m2. Wydane zostały warunki zabudowy, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

265 999 zł52 m² 5 115,37 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Powierzchnia ok 52M2 -salon z balkonem -sypialnia -kuchnia -łazienka -garderoba | sypialnia Czynsz wynosi ok 680 zł Okna pcv Na podłogach panele, płytki Politechnika Częstochowska W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Kraków,małopolskie

988 505 zł93 m² 10 648,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Brak kosztów znanych z rynku wtórnego prowizji oraz podatku pcc! Apartament położony w zielonej okolicy w niedalekiej odległości od centrum Krakowa. Z łatwością dostaniemy się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rotmanka

Rotmanka,pomorskie

460 000 zł48 m² 9 500,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze w środkowej klatce budynku, co zapewnia doskonałą izolację termiczną i niskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosińskiego

Szczecinek,zachodniopomorskie

529 000 zł66 m² 8 051,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

- rezerwacja - Prezentujemy Państwu nowoczesne i słoneczne mieszkanie, stylowo wykończone, nie wymagające żadnych remontów ani dodatkowych nakładów. Zlokalizowane w świetnej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Centralna

Kraków,małopolskie

653 653 zł50 m² 13 197,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupujesz od dewelopera Inwestycja jest w trakcie budowy Termin oddania koniec 2025 roku Forma własności: pelna wlasność Brak podatku pcc 2% wartości nieruchomości cena 653 653 pln metraż 49,53 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

458 055 zł35 m² 13 050 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje + balkon 35,08m2 Warszawa | Rembertów Zamieszkaj na nowoczesnym osiedlu położonym w Rembertowie. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie ciszę, kontakt z naturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Trzcianka,wielkopolskie

610 000 zł306 m² 1 993,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:465 m²

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! zapraszam! świetna oferta domu W trzciance, w dobrej cenie! Na sprzedaż.