dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 964 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 964 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł58 m² 13 752,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wrocław, krzyki, partynice, ul. Jeździecka. Nowe, przepiękne mieszkanie z balkonem i miejscem w garażu i komórką lokatorską! Pełny rozkład! Blisko Park, tramwaj i kolej skm -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

679 000 zł39 m² 17 572,50 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferujemy do sprzedaży 2. pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,64 mkw., położone na parterze wysokiego bloku we Wrocławiu. Prezentowany do sprzedaży lokal składa się z: - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Krzeszów

Krzeszów,dolnośląskie

150 000 zł1 088 m² 137,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! Nie szukaj dalej. Sprzedam działkę budowlaną z panoramicznym widokiem na opactwo w Krzeszowie, śnieżkę i okoliczne wzgórza! Zapraszam na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Iława

Iława,warmińsko-mazurskie

120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana z bezpośrednim dostępem do drogi gminnej. W zacisznym miejscu ale z dostępem do wszystkich mediów okolicy takich jak gaz, woda , Prąd przy działce. komunikacja miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

680 000 zł114 m² 5 968,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu komfortowe M3 na pierwszym piętrze kamienicy w centrum miasta. Powierzchnie całkowita nieruchomości wynosi 113,93 m2, do której wliczamy: przestronny salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwitnąca

Warszawa,mazowieckie

659 000 zł44 m² 14 977,30 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mam przyjemność zaprezentowania lokalu położonego na warszawskich zielonych Bielanach na osiedlu Chomiczówka ul.Kwitnąca. Blok z lat 80-tych po termomodernizacji i wymianie pionów wod-kan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Węgrzce Wielkie

Węgrzce Wielkie,małopolskie

559 000 zł57 m² 9 807,02 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem oferty jest mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 56,78 m2 z obszernym poddaszem do samodzielnej aranżacji oraz miejscem postojowym w czterolokalowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Górna

Karpacz,dolnośląskie

3 900 000 zł26 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dwie leżące jedna nad drugą rozdzielone drogą gminną działki /14000 i 12000 m2/ usytuowane pod lasem na zboczu góry Srzelec przy ul Górnej w dolnym Karpaczu z widokiem na Śnieżkę. Nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Glinki

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł52 m² 11 563,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam na prezentację 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 51,8 m , położonego w urokliwej dzielnicy Gdańska - Strzyża. Dostęp do komunikacji (tramwaj, autobus, skm) bliska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piastowska

Gdańsk,pomorskie

389 000 zł30 m² 12 966,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atuty: - 15 minut spacerem do Parku Reagana - idealne na wynajem (blisko uczelnie) - zaledwie 1,2 km od plaży Brzeźno i 1,3 km od plaży Jelitkowo - 3 min do przystanku autobusowego i tramwajowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

340 000 zł52 m² 6 589,15 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,6m 2 , na osiedlu Kolorowym w Dzierżoniowie. Mieszkanie usytuowane na parterze w bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chochołów

Chochołów,małopolskie

999 000 zł97 m² 10 299 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:810 m²

Witam do sprzedania zabytkowy drewniany dom w centrum Chochołowa jest to dom odrestaurowany w 2013 roku pod nadzorem wojewódzkiego konserwatora zabytków pierwowzór domu powstał w 1867 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kolejowa

Warszawa,mazowieckie

800 800 zł31 m² 25 658,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Idealne mieszkanie na Woli - inwestycja w rewelacyjnej lokalizacji, 10 minut spacerem do Metra Rondo Daszyńskiego! bez prowizji , bez pcc! Mieszkanie o powierzchni około 30 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Białoprądnicka

Kraków,małopolskie

2 113 000 zł163 m² 12 925,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Ogłoszenie sprzedaży lokalu handlowego Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży lokalu handlowego położonego przy ulicy Białoprądnickiej 5 w Krakowie! Opis lokalu: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosmonautów

Wrocław,dolnośląskie

537 949 zł40 m² 13 299,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż - nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe na rynku pierwotnym! Lokalizacja: wrocław Żerniki, ul. Kosmonautów Powierzchnia: 40,45 m Balkon: 7 m Bezpośredni dostęp do aow, świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mrozów

Mrozów,dolnośląskie

724 995 zł89 m² 8 127,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Skrajny segment - klucze do odbioru Na sprzedaż atrakcyjne szeregi zlokalizowane w Mrozowie - 6 km od zachodniej granicy Wrocławia. Domy w zabudowie szeregowej znajdują się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mechaników

Pruszków,mazowieckie

699 000 zł46 m² 15 061,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Jeżeli szukasz w Pruszkowie, w świetnej lokalizacji przy ul. Mechaników 1a, w pobliżu galerii handlowej Nowa Stacja i pkp, ustawnego 3 pokojowego mieszkania z ogródkiem, dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Komuny Paryskiej

Kraków,małopolskie

799 000 zł53 m² 15 075,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2 pokojowe mieszkanie Z ogródkiem Z miejscem postojowym I komórką lokatorką N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż gotowe do zamieszkania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zagłoby

Gdynia,pomorskie

1 060 633 zł160 m² 6 608,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:463 m²

Inwestycja zlokalizowana w jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Gdyni - Wiczlino. To idealne miejsce dla osób szukających spokoju i komfortu życia w otoczeniu natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Łokietka

Kraków,małopolskie

509 000 zł34 m² 14 970,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie położone przy ul. Łokietka w inwestycji "armada Garden", w dzielnicy Prądnik Biały, w rejonie ulic Rybałtowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Nowodworska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 000 zł60 m² 8 316,67 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: komfortowe i przestronne mieszkanie 4-pokojowe, znajdujące się na pierwszym piętrze budynku na Szwederowie, ul. Nowodworska. Pomieszczenia: 60 m2 - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Raciborskiego

Kraków,małopolskie

5 200 000 zł400 m² 13 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesny budynek usługowo-mieszkalny w doskonałej lokalizacji. Budynek czterokondygnacyjny - na poziomie minus 1 znajduje się garaż nawet na sześć samochodów, ze stacjami do ładowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Kraków,małopolskie

643 000 zł39 m² 16 295 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie tylko 20 min od centrum Krakowa w cichej spokojnej okolicy. Nowoczesna inwestycja! Niska zabudowa! Wszystkie udogodnienia dla Ciebie! Spektakularne dwupoziomowe lobby - komfortowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Krusze

Krusze,mazowieckie

145 000 zł1 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka W spokojnej miejscowości Na sprzedaż 1000m2 działka budowlana. Położona w rozwijającej się okolicy. Z dala od miejskiego zgiełku. W okolicy nowo powstałe domy, szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł40 m² 12 475 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2 znajdujące się na ulicy Racławickiej , dzielnica Krzyki-Borek. Usytuowane jest na drugim piętrze , niskiego bloku (bez windy) wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komornicka

Dąbrówka,wielkopolskie

620 000 zł59 m² 10 508,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Jeśli lubisz przestronne wnętrza, skosy, możliwość dowolnej aranżacji przestrzeni to mieszkanie dla Ciebie. Oferta zarówno dla rodziny (mieszkała tu rodzina 4-osobowa), pary jak również idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

670 000 zł78 m² 8 589,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Zamieszkaj w centrum Szczecina przy Jasnych Błoniach -mieszkanie jasne, przestronne, gotowe do aranżacji! Cena do negocjacji! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nietuzinkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Klementowice

Klementowice,lubelskie

340 000 zł3 312 m² 102,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę położoną we wsi Klementowice, w gminie Kurów, w powiecie puławskim, w województwie lubelskim. Działka o powierzchni 33 arów, oznaczona numerem 239.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Noniewicza

Suwałki,podlaskie

510 000 zł65 m² 7 846,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie z możliwością wykorzystania jako lokal usługowy w centrum Suwałk do sprzedaży. Dwa niezależne wejścia. Parking publiczny w pobliżu. Dobrze ocieplone Latem chłodne, zimą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

901 718 zł63 m² 14 370 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkania gotowe do odbioru kraków - prądnik biały ok. UL. Pachońskiego / ok. Dworku białoprądnickiego Pragniemy zaprezentować Państwu nowe osiedle mieszkaniowe o niskiej intensywności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

757 260 zł54 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwa pokoje gotowe do odbioru W nowym budynku istnieje możliwość wykończenia pod klucz bez prowizji zakup bezpośrednio od dewelopera inwestycja: nowoczesna inwestycja w rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wojciechowskiego

Poznań,wielkopolskie

685 000 zł57 m² 12 036,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam luksusowy apartament w stanie deweloperskim o powierzchni 56,91 m2, składa się z 3 pokoi, łazienki oraz ogródka o powierzchni 42,25m2. Na powierzchnię mieszkania (56,91m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Jasienica

Jasienica,śląskie

5 490 000 zł811 m² 6 769,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:51 568 m²

Tylko w Best Nest Nieruchomości do sprzedania wyjątkowa rezydencja zlokalizowana w gminie Jasienica. Willa posadowiona jest na pięknej widokowej działce o łącznej powierzchni ponad 5 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Poznań,wielkopolskie

430 703 zł40 m² 10 716,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przestronne mieszkanie 2-pokojowe w topowej lokalizacji podolany! Wykończenie deweloperskie klucze już W grudniu! - zadzwoń i umów się na obejrzenie mieszkania! bez prowizji! bez podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

328 999 zł54 m² 6 092,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Bardzo dobra lokalizacja wszystkie szkoły w odległości 500m przedszkole, podstawowa, liceum, politechnika Powierzchnia ok 54M: -Salon z balkonem -sypialnia -sypialnia z balkonem -kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turmoncka

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł38 m² 14 485,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,9 m , położone na 9. piętrze w 10-piętrowym bloku z 1970 roku przy ulicy Turmonckiej 17, na osiedlu Bródno w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Złotego Wieku

Kraków,małopolskie

613 000 zł48 m² 12 797,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszam na prezentację mieszkania 3-pokojowego zlokalizowanego na 4 piętrze 4-piętrowego bloku. Powierzchnia mieszkania 47,9m2 na którą składają się 3 oddzielne pokoje o pow. 16m2, 9m2, 6m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

514 501 zł37 m² 13 894,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ładne 2pok przy Legnickiej/10 minut do Rynku! Oferujemy na sprzedaż piękne, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią położone w samym centrum Wrocławia przy ulicy Legnickiej, nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ułańska

Poznań,wielkopolskie

1 159 000 zł85 m² 13 635,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowy Prestiżowy adres na mapie Poznania, wśród secesyjnej zabudowy. Z przyjemnością zapraszam do zapoznania się z ofertą apartamentu w wysokiej klasy inwestycji zlokalizowanej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 310 000 zł148 m² 8 823,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:291 m²

Zapraszam do zakupu inwestycji w której każdy budynek jest niepowtarzalny, elewacja z elementami cegły rozbiórkowej i tynku. Domy są ekologiczne, ogrzewanie pompą ciepła, okna hst,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Centralna

Kraków,małopolskie

668 468 zł50 m² 13 499 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupujesz od dewelopera Inwestycja jest w trakcie budowy Termin oddania koniec 2025 roku Forma własności: pelna wlasność Brak podatku pcc 2% wartości nieruchomości cena 668 468 pln metraż 49,52 m2.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij