dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 283 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 283 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

900 000 zł135 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Dom z dużą działką.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

910 200 zł37,58 m² 24 220,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Funkcjonalny apartament o powierzchni 37,58 m z przestronnym balkonem, zaprojektowany z myślą o najmie krótkoterminowym. 2 pokoje optymalny układ pod wynajem w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

910 200 zł37,58 m² 24 220,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 076 250 zł44,78 m² 24 034,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Funkcjonalny apartament o powierzchni 44,78 m z przestronnym balkonem, zaprojektowany z myślą o najmie krótkoterminowym. 2 pokoje optymalny układ pod wynajem w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 074 291 zł95,07 m² 11 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:159 m²

Kameralny luksus blisko Krakowa Na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni 95,07 m , stanowiący połówkę bliźniaka w otoczeniu zieleni z 160m2 ogrodem. Inwestycja obejmuje zaledwie 4.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł21,34 m² 22 914,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż Apartament Inwestycyjny w Bukowinie Tatrzańskiej Idealny pod wynajem krótkoterminowy lub jako miejsce dla własnego wypoczynku. Apartament jest sprzedawany z pełnym wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł73,30 m² 7 626,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:224 m²

Przedstawiamy kameralną inwestycję nowoczesnych lokali mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowaną w spokojnej części miasta na osiedlu Raduszka przy ul. Krokusów. Pierwszy etap.

Szczegóły ogłoszenia

676 000 zł41,50 m² 16 289,16 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Oferuję na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Elbląskiej 37 na Żoliborzu (sady Żoliborskie). Atrakcyjny układ | oddzielna kuchnia z oknem | doskonale doświetlone | ciche |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

863 945 zł69,29 m² 12 468,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc i dwóch balkonów. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

714 107 zł50,79 m² 14 060 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł47,77 m² 14 025,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, garderoby i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł40,64 m² 17 199,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Kraków Górka Narodowa ul. Stefana Banacha dwupokojowe mieszkanie z loggią, miejscem postojowym i komórką lokatorską Nieruchomość: proponujemy Państwu do kupna dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł100,80 m² 8 422,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Oferujemy na sprzedaż piękne, duże i komfortowe mieszkanie w Siechnicach. Zadbane, bardzo gustownie urządzone i gotowe do zamieszkania. W skład mieszkania wchodzą: poziom I -.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 440 m² 110,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1440 m2, położoną w Cyprzanowie w gminie Pietrowice Wielkie. Działka ma kształt prostokąta o wymiarach 32 m x 45.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł46,47 m² 25 823,11 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Apartament w inwestycji premium w samym centrum Gdańska. Atuty: dostęp do najlepszych restauracji, bliskość atrakcji turystycznych, m.in. Muzeum II wojny światowej, dostęp do strefy saun,.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł115,87 m² 15 966,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie położone w kamienicy z 1926 roku, w sercu Gdańska-Wrzeszcza, w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych otuliny Trójmiejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł54,83 m² 15 411 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Józefosław 55m2 - atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe, z aneksem kuchennym, w nowym osiedlu (z 2020 roku) Salon z aneksem kuchennym to duża, otwarta przestrzeń, wygodnie zaaranżowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 990 000 zł173,71 m² 22 969,32 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:kwiecień 2027

Dom w zabudowie szeregowej Biegasa 7e, wrocław Wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej Biegasa 7e na prestiżowej Wielkiej Wyspie we Wrocławiu, gdzie bliskość centrum miasta łączy się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 990 000 zł176,44 m² 22 613,92 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:kwiecień 2027

Biegasa 7D to dom położony przy malowniczej ścieżce wśród roślin, która wiedzie od starej, wysokiej topoli wyznaczającej zieloną dominantę naszego osiedla, do kameralnej, ukrytej wśród drzew.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 790 000 zł175,53 m² 21 591,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:kwiecień 2027

Na parterze zaprojektowano przestronny salon z dużymi przeszkleniami, który łączy się z jadalnią i otwartą kuchnią. W tej części znajduje się również praktyczna spiżarnia,.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł58 m² 18 086,21 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Prezentuję Państwu ofertę mieszkania w inwestycji Aurora na pograniczu Ochoty i Włoch. Wygodne 3 pokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 57,63m2 z 3 m2 tarasem oraz 65m2.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł65,97 m² 13 021,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania zlokalizowanego w sercu Płaszowa - idealnego miejsca dla rodziny, inwestora czy osoby ceniącej sobie dogodny dostęp do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 726 zł63,08 m² 10 950 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie na parterze 63,08 m 2 z ogródkiem i miejscem postojowym! Nowoczesne osiedle inspirowane harmonią natury i komfortem życia. N20 Nieruchomości oferuje do.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł105 m² 10 942,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:48 m²

Sprzedam bezpośrednio segment w zabudowie szeregowej na pograniczu Pruszkowa z Piastowem na Osiedlu Uroczym. Całkowita powierzchnia domu 105m2. Budynek składa się z dwóch kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł43 m² 18 023,26 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o pow. 43 m2 zlokalizowane przy ul. Myśliwskiej - Płaszów. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym bloku z 2025 roku. Blok posiada windę.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 000 zł66 m² 42 409,09 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3 pokojowy Apartament o powierzchni 66,4 m w prestiżowej inwestycji - Rezydencja Łazienki Park. Jest to unikatowa inwestycja położona w części Śródmieścia, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

479 900 zł62,20 m² 7 715,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie Centrum Białegostoku, ul. Wyszyńskiego. Przestronne mieszkanie o powierzchni 62,20 m , położone w doskonałej lokalizacji w sercu Białystok na.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł66 m² 13 621,21 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, usytuowane na 4 piętrze w 5-piętrowym budynku z 2019 roku. Osiedle z bezpośrednim przejściem do Parku.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł29,55 m² 22 978 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Prestiżowe mieszkanie na urokliwym kazimierzu N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,5m2 z antresolą zlokalizowane na krakowskim Kazimierzu, ul. Brzozowa.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł39,50 m² 17 696,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

2-pokojowe mieszkanie 39,5 m Stara Krowodrza ul. Kronikarza Galla obok Królewskiej Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39,5 m , położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł60 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Blisko sklepów, usług I komunikacji. Mieszkanie na ulic wrocławskiej. Ulica Wrocławska i jej okolica tętnią życiem i mają wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom. Od licznych sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

440 900 zł71,50 m² 6 166,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania, które zapewni Ci komfort, przestrzeń i wygodę w codziennym użytkowaniu? Z własnym ogródkiem? Blisko natury, ale i z bliskim dostępem do miasta? Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł153 m² 16 274,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:533 m²

To nie jest dom dla każdego. To propozycja dla człowieka, który rozumie, że czas jest jedyną walutą, której nie da się odzyskać. Większość luksusowych nieruchomości w Toruniu to obietnice.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł68,84 m² 7 975,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:172 m²

dom wolnostojący na sprzedaż o powierzchni 68.84 m2, z 4 pokojami. Lokalizacja:Kasztanowa. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Dom położony jest na działce o powierzchni 172 m2.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł53,26 m² 4 111,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Duże okna wpuszczają mnóstwo światła, tworząc przytulną, ciepłą atmosferę przez cały dzień. Wystarczy kilka minut spaceru, by znaleźć się wśród zieleni i leśnych ścieżek. To miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł55,19 m² 12 502,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - ul. Strzeszyńska 67D, poznań Na sprzedaż dwustronne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,38 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł103 m² 11 650,49 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 103 m2, zrealizowane w 2024 roku, wykończone w wysokim standardzie z dbałością o detale i spójną, nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł59,76 m² 3 848,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Prezentujemy mieszkanie znajdujące się w miejscowości Chynowo w gminie i na Wyspie Wolin. 50 m od Jeziora Koprowo 9,5 km do nadmorskiej miejscowości Międzywodzie 14 km do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł54 m² 14 240,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą klimatycznego mieszkania o powierzchni 54 m , położonego w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Zakopanego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Koszalin,zachodniopomorskie

375 000 zł65,80 m² 5 699,09 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe 65,8 m2 z balkonem | winda | świetna lokalizacja - Koszalin Przylesie Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 65,8 m2 położone w Koszalinie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł172 m² 9 296,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:589 m²

Dom wolnostojący 172m2, działka 589m2. Idealna spokojna okolica, w bocznej uliczce, a jednak w centrum i z pełną infrastrukturą na wyciągnięcie ręki. Dobre sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł433,96 m² 3 339,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:42

 

Parking:garaż wolnostojący

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł31,43 m² 24 976,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowy apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Augustiańska Residence, w samym sercu krakowskiego Kazimierza jednej z najbardziej klimatycznych i pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł39,17 m² 16 824,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Kraków Prądnik Biały ul. Białoprądnicka trzypokojowe mieszkanie z balkonem w kameralnym budynku Nieruchomość: proponujemy Państwu do kupna trzypokojowe mieszkanie o metrażu 39,17.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

863 040 zł107,88 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 108 m położone na parterze i 1. piętrze w nowoczesnym, kameralnym budynku dwulokalowym w inwestycji Nałkowskiej 14. Idealne dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł55,70 m² 13 447,04 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Kraków - Podgórze Duchackie / Piaski Wielkie / 3 pokoje ok. 55,7 m balkon/loggia widok na panorame miasta Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 55,7 m ,.