dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 235 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 235 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żaka

Kraków,małopolskie

599 000 zł35 m² 17 114,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Kawalerka gotowa do wejścia! lokalizacja: nieruchomość znajduje się w dzielnicy Podgórze Duchackie, ul. Żaka. Dzielnica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Harcerska

Starachowice,świętokrzyskie

230 000 zł42 m² 5 469,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe w Starachowicach na ul .Harcerskiej o powierzchni 42,05m , na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym .Bardzo dobra lokalizacja, parking pod blokiem .Dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wróblewskiego

Wrocław,dolnośląskie

945 000 zł48 m² 19 524,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,4 m , położone w cichej okolicy, blisko rzeki i parków, idealne dla osób ceniących spokój i naturę. Przestronny taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Leżajska

Warszawa,mazowieckie

733 000 zł48 m² 15 334,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mam do sprzedania klimatyczne mieszkanie na ostatnim piętrze z otwartym widokiem na południe i południowy zachód w bardzo spokojnej okolicy na granicy Ochoty Rakowca i Włoch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Napoleon

Napoleon,śląskie

471 000 zł3 628 m² 129,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjne Działki budowlane od 3000m2, napoleon, gm. Lipie Na sprzedaż duże działki budowlane z możliwością podziału na mniejsze. Bardzo ładna i rozwijająca się rekreacyjnie okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielonka

Zielonka,mazowieckie

2 075 000 zł250 m² 8 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:634 m²

Willa W zielonce Do sprzedania dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 190m2, a całkowitej 250m2. Położony wśród domów jednorodzinnych przy jednej z głównych dróg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gościcino

Gościcino,pomorskie

399 000 zł52 m² 7 687,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

- kup U nas bez prowizji - mieszkanie 51,90m2 - W stanie deweloperskim | do własnej aranżacji | wydanie od zaraz lokalizacja Gościcino to miejscowość położona niedaleko Wejherowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zalewowa

Sztutowo,pomorskie

542 000 zł31 m² 17 654,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji oraz pcc. Możliwość skorzystania z bezpłatnej pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Przedstawiam propozycję mieszkania gotowego do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stawki

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł29 m² 18 965,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Zapraszam do zapoznania się z cichą, w pełni wyposażoną jak i umeblowaną kawalerką o powierzchni 28,50 m , usytuowaną w sercu miasta w pobliżu Al. Jana Pawła II,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Tysiąclecia

Gdańsk,pomorskie

470 000 zł32 m² 15 593,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie blisko morza Gdańsk Żabianka Opis mieszkania: powierzchnia: 32 m Mieszkanie na 3. piętrze w bloku bez windy Składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwarna

Wrocław,dolnośląskie

871 850 zł51 m² 17 025 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania w znakomitej lokalizacji, ul. Gwarna , które zapewnia wygodę i dostęp do pełnej infrastruktury miasta. Idealne dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

689 265 zł28 m² 24 643 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Twoje miejsce w centrum Wrocławia! Proponuję Państwu prestiżową inwestycję, która wyróżnia się znakomitą lokalizacją (plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Józefa Becka

Warszawa,mazowieckie

1 087 677 zł71 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Sprzedam Mieszkanie 4-Pokojwe w Nowopowstającym Osiedlu na Dolnym Mokotowie kupujesz - nie płacisz prowizji Zadzwoń Lokalizacja: warszawa, mokotów Opis Nieruchomości: w sercu tętniącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Długołęka,dolnośląskie

599 000 zł100 m² 5 989,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wrocław, wilczyce, ul. Wałowa. Nowa inwestycja, mieszkania z ogródkiem 130m2 i miejscem postojowym w zabudowie bliźniaczej, możliwość rozbudowy o dodatkowe 49 m2!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Solarza

Rzeszów,podkarpackie

579 000 zł54 m² 10 782,10 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż w pełni wyposażone komfortowe mieszkanie ul. Solarza w Rzeszowie. W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości mieszkanie 3 pokojowe o pow. 53,7m2 z balkonem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Fitelberga

Mysłowice,śląskie

400 000 zł109 m² 3 669,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

dom wolnostojący 4-kondygnacyjny z ogrodem ,bezpośredni dostęp do drogi publicznej

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Warsztat z parkingiem, ul. Cienista

Gdańsk,pomorskie

4 300 000 zł344 m² 12 512 zł/m²

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Budynek warsztatowo - biurowo - mieszkalny o pow. 343,67 m2 (uż. 285,67 m2) z możliwością rozbudowy, posadowiony na działce o pow. 864m2. Teren z ogromnym potencjałem - zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Stępin

Stępin,dolnośląskie

589 000 zł117 m² 5 034,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej inwestycji Słoneczny Zakątek, składającej się z czterech komfortowych lokali mieszkalnych (4 pokoje) , każdy z przestronnym ogródkiem i dedykowanymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Katowice

Katowice,śląskie

309 602 zł27 m² 11 466,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka w kameralnym budynku, przedsprzedaż apartamentów tuż obok Parku wełnowieckiego. Najniższa cena tylko u w Biurze dewelopera. Jeśli nie dla siebie to idealne mieszkania pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Batorego

Żukowo,pomorskie

825 000 zł167 m² 4 928,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:630 m²

**westate Gdańsk** ma przyjemność zaprezentować Państwu dom o ogromnym potencjale wykończeniowym w dogodnej lokalizacji, z doskonałą komunikacją z Trójmiastem. **lokalizacja**.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 140 000 zł182 m² 6 263,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:575 m²

Do sprzedania duży dom w zabudowie bliźniaczej na obrzeżach Grodziska Maz. blisko przystanku wkd. Powierzchnia mieszkalna 147 m , całkowita 182 m2 z garażem i pomieszczeniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bajki

Gdańsk,pomorskie

489 000 zł43 m² 11 332,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe na gdańskiej Przeróbce przy ul. Bajki! Mieszkanie jest świetnie skomunikowane a w okolicy znajduje się wszystko co potrzebne do wygodnego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

731 800 zł48 m² 15 201,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Zabrze,śląskie

370 000 zł47 m² 7 857,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się w Zabrzu przy ul. Grunwaldzkiej 12 na zamkniętym kameralnym osiedlu. Mieszkanie usytuowane na I piętrze w budynku IV piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Robotnicza

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł71 m² 9 817,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

We speak English, call for more details. English version below! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie idealne pod inwestycję, z możliwością przejęcia obecnych najemców. Informacje podstawowe: cena :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwarcowa

Opole,opolskie

925 000 zł136 m² 6 801,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:641 m²

Dom wybudowany wg projektu "harmonia Nova A" z poddaszem użytkowym i garażem. Kuchnia znajduje się od strony wejścia do domu i z jej okien można obserwować wejście na posesję. Salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Biskupice

Biskupice,małopolskie

816 000 zł176 m² 4 638,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Twój wymarzony dom w malowniczej okolicy! Wyobraź sobie, że budzisz się w domu, który idealnie łączy nowoczesną estetykę z funkcjonalnością, a za oknem rozciąga się Twój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Suwałki

Suwałki,podlaskie

225 000 zł35 m² 6 368,53 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kup mieszkanie W dobrej cenie! Prezentujemy Państwu przytulne, dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Kowalskiego w Suwałkach. Bardzo dobra lokalizacja - blisko markety, sklepy, przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 150 000 zł165 m² 6 949,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Termin realizacji kwiecień 2025 r. : opis inwestycji : Tym razem nasze nowe osiedle 21 nowoczesnych domów wolnostojących parterowych jest zrealizowane w Musułach w powiecie grodziskim przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Emów

Emów,mazowieckie

690 000 zł1 550 m² 445 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Kiedyś było tu osiedle ministerialne a teraz są przepiękne działki ze starymi drzewami z nowobudowanymi domami jednorodzinnymi. Ulubione miejsce w Wiazownie reżyserów, architektów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

5 399 000 zł453 m² 11 923,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 880 m²

Eurovilla prezentuje na sprzedaż przestronną willę z leśnym ogrodem na działce o powierzchni 2880 m2 w Konstancinie. English version below. Lokalizacja Willa położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Górna

Wąchock,świętokrzyskie

170 000 zł2 160 m² 78,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka budowlana przy ulicy Górnej w Wąchocku w bardzo cichej i spokojnej okolicy w otoczeniu zabudowa jednorodzinna i las. Działka o powierzchni 2160m2w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

588 993 zł36 m² 16 275 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowe Zerniki. piekny 2 pok apartament/garaz /2018! polecamy mieszkanie w Stan idealny , całkowicie wyposażone (wysoki standard: sprzęt Bosch, baterie kludi, roca, etc) mieszkanie w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Biskupice

Biskupice,małopolskie

783 000 zł142 m² 5 517,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Twój wymarzony dom w malowniczej okolicy! Wyobraź sobie poranki, gdy delikatne promienie słońca wpadają przez okna Twojego nowego domu, a Ty delektujesz się aromatem świeżo zaparzonej kawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Oława,dolnośląskie

599 000 zł57 m² 10 545,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1892

W ofercie prezentujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 56,08 m2, usytuowane w samym sercu Oławy na malowniczym placu Zamkowym. Kamienica, w której się znajduje, została wzniesiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kalety

Kalety,śląskie

498 900 zł110 m² 4 535,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Super okazja cena do negocjacji! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu położonego w cichej, malowniczej okolicy zielonych pól i lasów z możliwością własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł60 m² 16 549,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Przytulne i słoneczne mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 60 m ,w centrum Ursynowa. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w budynku z 2001 roku, z windą i miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Biskupice

Biskupice,małopolskie

822 000 zł191 m² 4 306,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Twój wymarzony dom w malowniczej okolicy! Wyobraź sobie miejsce, w którym codzienne obowiązki płynnie łączą się ze spokojem natury. Poranne promienie słońca delikatnie oświetlają Twój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Smolec,dolnośląskie

529 000 zł38 m² 14 106,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta bezpośrednio od właściciela bez prowizji dla kupującego Polecam do sprzedaży nowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na osiedlu Osada Dębowa przy ul. Granitowej w Smolcu zaledwie 3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mokra Strona

Rzeszów,podkarpackie

659 000 zł57 m² 11 608 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż na parterze z tarasem, pralnią i dwoma miejscami postojowymi, o powierzchni 56,77 m2 gotowe do zamieszkania w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

1 800 000 zł700 m² 2 571,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę z ogromnym potencjałem w części Kościeliska, która cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Dzialka jest w pełni uzbrojona i gotowa pod zabudowę.Znajduję się.