dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 272 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 272 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dybowskiego

Warszawa,mazowieckie

740 000 zł48 m² 15 416,70 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo funkcjonalne dwa pokoje o powierzchni 48 m2, usytuowane w odległości 800 m do stacji metra imielin! na czystym, zielonym osiedlu, przy ul. Dybowskiego. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Relaksowa

Brody,świętokrzyskie

155 000 zł3 200 m² 48,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działki budowlane o łącznej powierzchni 3200m2 przy ulicy Relaksowej w Brodach. Działki wąskie o szerokości od frontu około 13m z poszerzeniem do 16m, niewielki spadek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Opole

Opole,opolskie

415 000 zł47 m² 8 850,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

oraz podatku pcc! Inwestycja deweloperska w miejscowości Opola/ Chmielowice. Zabudowa szeregowa obejmująca lokale mieszkalne (góra dół): oferta dotyczy lokalu mieszkalnego zlokalizowanego na górze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bokserska

Warszawa,mazowieckie

626 689 zł30 m² 20 834,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę na Ursynowie przy Służewcu. W sąsiedztwie osiedla znajdują się miejsca sprzyjające zarówno rozrywce - np. kino czy Służewski Dom Kultury - jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Skalskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

4 000 000 zł5 000 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Mam na sprzedaż działkę usługowa w Pruszczu Gdańskim idealna pod Hale czy budynek. Działka 301/1

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

451 236 zł36 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

449 995 zł46 m² 9 763,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oleśnica/2pok./2024/parking/hit/balkon/od/zaraz! Prezentujemy Państwu na sprzedaż wykończone, nowy i gotowe do zamieszkania od zaraz mieszkanie w Boguszycach, 1,5 km od Oleśnicy z 2024 r!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kolanowice

Kolanowice,opolskie

154 070 zł994 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo atrakcyjnych działek budowlanych w malowniczych Kolanowicach koło Opola. Działki są w bardzo dobrej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Szklarska Poręba,dolnośląskie

625 000 zł45 m² 13 784,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Gotowy, urządzony apartament w Szklarskiej Porębie Lokal o powierzchni użytkowej 45m2, zlokalizowany na pierwszej kondygnacji. Duże przeszklenia w pokoju dziennym gwarantują słońce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

595 000 zł92 m² 6 446,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:559 m²

Oferuję Państwu do sprzedaży parterowy dom wolnostojący zlokalizowany w Rzeszowie, dzielnica Budziwój. Budynek o powierzchni użytkowej 92,3m2, posadowiony będzie na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Warszawa,mazowieckie

867 500 zł50 m² 17 256,80 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Do sprzedaży: nowoczesne, kompaktowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,27 m2 położone obok centrum handlowo-usługowego "promenada". Mieszkanie mieści się w budynku przy ul. Jana Nowaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kołowa

Warszawa,mazowieckie

839 800 zł70 m² 11 980 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

4 pokojowe mieszkanie | park wiecha | metro targówek | teatr rampa dla kogo: mieszkanie to świetna alternatywa dla inwestora poszukującego nieruchomości pod wynajem na pokoje, lub dużej rodziny. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jadwigi

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

319 000 zł35 m² 8 990,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam, piękne nowo wyremontowane mieszkanie w centrum miasta , znajdujące się w świeżo wyremontowanej trzy piętrowej kamienicy na pierwszym piętrze. Mieszkanie ma 35,48 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dręszew

Dręszew,mazowieckie

425 000 zł4 984 m² 85,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka jako bezpieczna lokata kapitału Do sprzedania 4984m2 działka położona wśród nielicznej zabudowy jednorodzinnej oraz oazy zieleni. Możliwość podziału, a co za tym idzie wzrost.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

532 700 zł36 m² 14 634,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najniższe ceny tylko w Biurze Sprzedaży. Dni otwarte (sobota)! Duży wybór mieszkań_przyjdź i zobacz na żywo naszą inwestycję : Specjalna okazja na zakup pięknego, przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zielona Góra,lubuskie

609 000 zł95 m² 6 383,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:233 m²

Rozpoczynamy sprzedaż nowej inwestycji mieszkaniowej - funkcjonalnych domów w Płotach przy ulicy Czeremchowej, na osiedlu otoczonym lasami! Bez pcc i prowizji. Wszystkie informacje dostępne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Czechówka

Czechówka,małopolskie

290 000 zł2 467 m² 117,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność, bez prowizji od kupujących Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki w Czechówce koło Dobczyc. Lokalizacja Czechówka to niewielka wieś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Miękinia

Miękinia,dolnośląskie

849 990 zł170 m² 4 994,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Stan deweloperski/dom wolnostojący/6 pokoi/ garaż Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący w stanie deweloperskim mieszczący się w okolicy Miękinii - malowniczych Księginicach, ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł55 m² 16 181,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

*Wyłącznie u nas* Szukasz dwóch pokoi w nowym budownictwie? Zależy Ci na mieszkaniu w stanie deweloperskim i dużym balkonie? Nie mogłeś lepiej trafić! Chcesz umówić prezentację?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Korzeniowskiego

Gdynia,pomorskie

5 800 000 zł500 m² 11 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:470 m²

!Rewelacyjny apartament na Kamiennej Górze! Apartamenty na Sprzedaż w Prestiżowej Lokalizacji Gdyni - Kamienna Góra Na sprzedaż oferujemy unikatowe apartamenty położone w najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Białystok,podlaskie

899 000 zł400 m² 2 247,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferuję do sprzedaży dom o pow. 400 mkw. z działką o pow. 600mkw. na osiedlu Wygoda. Proponowana nieruchomość posiada 4 piętra, po 100mkw. każde. W tym: - 4 pokoje na każde.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Bolesława Krzywoustego

Szczecin,zachodniopomorskie

184 900 zł45 m² 4 140,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Przedmiotem oferty jest lokal o powierzchni 44, 66 m2 znajdujący się przy ulicy Krzywoustego 17. Lokal znajduję się na poziomie -1. Wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Grunwaldzka

Krościenko Wyżne,podkarpackie

135 300 zł9 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie w biurze Stoprocent Nieruchomości Oferta działki na której możesz wybudować swój wymarzony dom! Prezentujemy Państwu jedną z działek znajdujących się w Krościenku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł36 m² 17 780,80 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 36,45m2 zlokalizowane na Starej Pradze przy Porcie Praskim. Nieruchomość położona na 10 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sikorskiego

Myszków,śląskie

420 000 zł73 m² 5 753,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy duże, słoneczne, 4 pokojowe mieszkanie z balkonem położone przy ul Sikorskiego w Myszkowie.Mieszkanie środkowe - ciepłe. W lokalu znajdują się szafy zabudowane. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 629 775 zł117 m² 13 917,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Piękny lokal usługowy o pow. 117,1m2 znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku z windą. Inwestycję proponuję jako lokal pod usługi, ale można też zaaranżować go jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Narutowicza

Błonie,mazowieckie

455 000 zł51 m² 8 974,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania wyjątkowo przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,07m2 zlokalizowane na parterze przy ulicy Narutowicza w centrum Błonia. Mieszkanie gotowe do wprowadzenie sprzedawane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Suwałki,podlaskie

249 000 zł60 m² 4 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:210 m²

Kup dom W centrum W okazyjnej cenie! Prezentujemy Państwu nieruchomość gruntową zabudowaną położoną przy ul. Utrata Krótka w Suwałkach. Bardzo dobra lokalizacja - blisko obiekty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna

Lyski,śląskie

140 000 zł7 600 m² 18,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Jest to działka rolna o powierzchni 7.600 m2: - Działka aktualnie jest uprawiana , daje plony - Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ozdobna

Radom,mazowieckie

425 736 zł53 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje / 52,56 m / 1 piętro / balkon 11 m Nowa inwestycja zakątek ozdobna to projekt polegający na budowie kameralnego osiedla zlokalizowanego przy ul. Ozdobnej w Radomiu w ramach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Poświętne

Poświętne,mazowieckie

258 900 zł1 726 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Warunki zabudowy na dom jednorodzinny już czekają Działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy: zabudowa wolnostojąca jednorodzinna). Nieruchomość położona w 2 linii zabudowy. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długa

Głogów,dolnośląskie

389 000 zł41 m² 9 441,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

* rezerwacja * Oferta sprzedaży dla osób szukających nowoczesnego mieszkania na Starym Mieście w Głogowie. Nieruchomość położona jest na 4 piętrze w kamienicy z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Mikołaja

Kowalewo Pomorskie,kujawsko-pomorskie

590 000 zł1 762 m² 334,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości położonej w mieście Kowalewo Pomorskie, powiecie golubsko-dobrzyńskim, woj. kujawsko-pomorskim. Działka o powierzchni 0,1762 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Jasieniec

Jasieniec,lubuskie

17 962 000 zł128 300 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 12,83 ha, położona w miejscowości Jasieniec, w gminie Trzciel, w powiecie międzyrzeckim, w województwie lubuskim. Teren zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Jaśminowa

Pawłówek,kujawsko-pomorskie

275 000 zł1 384 m² 198,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż: działka budowlana w miejscowości Pawłówek pod Bydgoszczą z obowiązującym mpzp (teren przeznaczony na cele zabudowy mieszkaniowej). Piękna i cicha okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Bielsko-Biała,śląskie

299 000 zł30 m² 9 966,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z propozycją 1- pokojowego mieszkania położonego na 3-cim piętrze niskiego bloku na Os. Złote Łany link do wideo > klik< jeśli marzysz o komfortowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 008 675 zł46 m² 22 168,70 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oddanie do użytku: III Q2025 Rzut lokalu znajduje się na drugim miejscu w galerii. Zadzwoń lub wyślij maila po więcej informacji na temat mieszkania. Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Ateny

Ateny,podlaskie

115 000 zł1 014 m² 113 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Prezentujemy Państwu piękną działkę budowlaną o powierzchni 1014 m2 położoną na Pojezierzu Augustowskim w miejscowości Ateny (gmina Nowinka). telefon do opiekuna: media: prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Kraków,małopolskie

749 000 zł40 m² 18 498,40 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferujemy do sprzedaży przytulne i funkcjonalne 2 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,49 m , położone przy al.Jana Pawła II w Krakowie. Idealne dla pary lub singla, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Bajana

Kraków,małopolskie

139 000 zł14 m² 9 928,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Olsza/ Meissner- ulica Jerzego Bajana Lokalizacja obok Ronda Pilotów i obok alma tower Mamy przyjemność zaprezentować Państwu garaż w zabudowie szeregowej o powierzchni około 14m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kondratów

Kondratów,dolnośląskie

470 603 zł5 957 m² 79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

* magiczny teren działki gruntu pod inwestycję - wymarzony dom w Parku Krajobrazowym "chełmy", na Pogórzu Kaczawskim * * dla biura nieruchomości! Do sprzedaży krajobrazowe trzy działki budowlane.