dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 968 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 968 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Tychy

Tychy,śląskie

250 000 zł645 m² 387,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Witam Mam do sprzedania działkę budowlaną. Znajdującą się w Tychach dzielnicy wygorzele przy ulicy Jaroszowicka. Działka jest w drugiej lini zabudowy. Media znajdują się w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

431 822 zł44 m² 10 092,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dodatkowe rabaty tylko w Biurze dewelopera! Duży wybór gotowych mieszkań_przyjdź i zobacz na żywo :) Rabat nawet 20-35 tyś w Dni otwarte pt/so U Nas najtaniej! hala do 50%rabatu :).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żelazna

Wrocław,dolnośląskie

828 950 zł78 m² 10 624,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Duże idealne dla rodziny/inwestycja+balkon/żelazna Oferujemy na sprzedaż duże mieszkanie z balkonem przy ul. Żelaznej w kamiennicy na 5 piętrze. Lokal posiada 3 duże niezależne pokoje. Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

563 941 zł67 m² 8 296,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

W dni Otwarte Oferta na dodatkowe rabaty tylko bezpośrednio u Nas w biurze Sprzedaży. Zapraszamy do Biura na inwestycji w godzinach 9-18, w sobotę od 9-14, gdzie znajdziecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Źródlana

Stary Sącz,małopolskie

200 000 zł50 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:1 024 m²

Stacja Paliw w Starym Sączu - przetarg ofertowy! Nieruchomość położona jest w Starym Sączu przy ulicy Źródlanej 22, województwo małopolskie. Stacja zlokalizowana jest w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łagiewnicka

Łódź,łódzkie

360 000 zł52 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Zamieszkaj w otoczeniu spełniającym wszelkie oczekiwania! Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Łagiewnickiej 80/98 w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Przemysłowa

Chełm,lubelskie

185 000 zł28 m² 6 654,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie idealne dla singla, pary, osoby lubiącej małe przestrzenie, osoby starszej. Nieruchomość znajduje się w malowniczej dzielnicy z dużą ilością zieleni przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Giżycko

Giżycko,warmińsko-mazurskie

749 000 zł106 m² 7 066,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:536 m²

NA sprzedaż dom W giżycku Piętrowy dom jednorodzinny w pełni podpiwniczony, z garażem w podpiwniczeniu. Budynek przeznaczony jest dla 3-5 osobowej rodziny. Na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Różana

Poznań,wielkopolskie

1 190 000 zł128 m² 9 296,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Kontakt: marta Motycka Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować naszą nową ofertę sprzedaży mieszkania położonego w kamienicy przy ul. Różanej w Poznaniu. Jasne i niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczytniki

Szczytniki,wielkopolskie

1 650 000 zł222 m² 7 432,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:879 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego, energooszczędnego domu położonego w Szczytnikach , tuż pod Poznaniem. Dom ten oferuje wyjątkową lokalizację, znajdując.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pocztowa

Szczecin,zachodniopomorskie

629 000 zł90 m² 7 027,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przedmiotem oferty sprzedaży jest przestronne mieszkanie o powierzchni 89,2 m2, zlokalizowane na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku w sercu Szczecina, w dzielnicy Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Czechowice-Dziedzice,śląskie

288 113 zł36 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 36,47 m , usytuowane w nowej inwestycji w Czechowicach-Dziedzicach. W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Kuligów

Kuligów,mazowieckie

235 000 zł2 706 m² 86,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Niebanalna działka W pierwszej linii zabudowy. # działka Z bezpośrednim dojazdem drogą gminną - dojazd drogą asfaltową zapewni Ci bezproblemowy dostęp do Twojej działki o każdej porze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Witosa

Rybnik,śląskie

110 000 zł582 m² 189 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działki budowlane położone w bardzo atrakcyjnej okolicy - Rybnik Zamysłów, w pobliżu ulicy Witosa. Działki przygotowane pod budowę, wykarczowane, wyczyszczone, wyrównane. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Częstochowa

Częstochowa,śląskie

599 000 zł120 m² 4 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:980 m²

Oferuję do sprzedaży dom wolnostojący położony na działce 980m2 w dzielnicy Stradom. Dom o powierzchni ok. 120m2, składający się z salonu otwartego na kuchnię, trzech sypialni, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łosie

Łosie,mazowieckie

460 000 zł80 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:825 m²

Dom W lesie. Do sprzedaży 80m2 dom posadowiony na 825m2 zadrzewionej, ogrodzonej działce. Nabywając tą posesję jeśli chcecie możecie Państwo zyskać: # Solidny, drewniany dom z murowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

185 000 zł469 m² 394,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezydent Miasta Nowa Sól ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż prawa własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w obrębie 2 miasta Nowa Sól, stanowiącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Szklarska Poręba,dolnośląskie

759 260 zł57 m² 13 390,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Gotowy, trzypokojowy i urządzony apartament Lokal o powierzchni całkowitej 56,7m2, zlokalizowany na 3 kondygnacji nadziemnej. Przestrzeń dzienna połączona z jadalnią, aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Kobierzyce,dolnośląskie

770 000 zł240 m² 3 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:493 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w Kobierzycach, powierzchnia użytkowa domu ok 140m2, powierzchnia całkowita ok. 240 m2. Powierzchnia działki 493 m2, z nasadzeniami, drzewami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staszica

Łódź,łódzkie

355 000 zł51 m² 6 990,94 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Kłosek Sp. z o.o. oferuje na sprzedaż: - 2 pokoje z możliwością aranżacji na 3, tuż przy Parku Szarych Szeregów! Opis mieszkania: zlokalizowane na 4. piętrze w wieżowcu, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

330 000 zł52 m² 6 346,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy dwupokojowe mieszkanie z balkonem. Mieszkanie położone na 4 piętrze, jest jasne przestronne oraz częściowo urządzone, po wejściu do mieszkania po lewej stronie znajduje się pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kórnik

Kórnik,wielkopolskie

639 000 zł96 m² 6 621,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 96,5 wraz z garażem miejscowości Mościenica. -istnieje możliwość wykończenia domu pod klucz- # lokalizacja # Mościenica położna jest tuż obok Kórnika zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Krzeszyce,lubuskie

820 000 zł180 m² 4 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:639 m²

Przedmiotem oferty jest wolnostojący dom w miejscowości Krzeszyce. Na posesji o pow. 639m2 znajduje się budynek gospodarczy z miejscem garażowym, teren w całość ogrodzony. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przylesie

Kiączyn,wielkopolskie

330 000 zł68 m² 4 852,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Chcesz samodzielnie zaaranżować genialną przestrzeń?a może planujesz mądrze ulokować środki? Zapraszam do zapoznania się z propozycją sprzedaży nieruchomości w miejscowości Kiączyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miarki

Chorzów,śląskie

210 000 zł29 m² 7 164,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1784

Najważniejsze informacje: bez prowizji! Wynagrodzenie Pośrednika Pokrywa Sprzedający! Przytulne dwupokojowe mieszkanie w trakcie remontu. Nowe okna pcv. W mieszkaniu będą wymieniane drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Henryka III

Siechnice,dolnośląskie

929 000 zł181 m² 5 132,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:167 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie szeregowej z ogrodem, zlokalizowany w cichej, zielonej dzielnicy Siechnic na osiedlu Osiedle Park. Zakup bez pcc zakup bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wołomin

Wołomin,mazowieckie

1 199 000 zł63 m² 19 031,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 031 m²

Ofertę stanowi zabudowana działka ponad 2000 m2 o wymiarach ok. 17 x 120m z zabudowaniami. Budynek parterowy , do remontu o wymiarach 9 x 7 ( 2 pokoje, kuchnia , łazienka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Katowice

Katowice,śląskie

450 977 zł39 m² 11 710,70 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta bezpośrednio od dewelopera, nie zapłacisz podatku pcc i prowizji Zachęcam do kontaktu i spotkania po więcej informacji, zaprezentuje cennik wszystkich lokali! Mieszkania 450m od Rynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zawadzkiego

Szczecin,zachodniopomorskie

349 000 zł31 m² 11 258,10 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferta wyłącznie U nas W biurze! Zawadzkiego -osiedle pełne zieleni ,spokojne ,wszystko w zasięgu ręki! Na sprzedaż super kawalerka balkon francuski , osobna jasna kuchnia ,łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Habicha

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł46 m² 16 956,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,42 m2. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 7-piętrowym budynku z 2021 roku położonym w Warszawskim Ursusie przy ul. Habicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lasków

Lasków,mazowieckie

136 000 zł850 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wymiarowa, objęta mpzp działka budowlana, szybka I prosta możliwość podłączenia mediów. # wymiarowa - dogodne wymiary pozwolą Ci na bezproblemowe posadowienie Twojego wymarzonego domu, # mpzp -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

396 000 zł46 m² 8 580,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż 2 duże pokoje, usytuowane na 1 piętrze kamienicy blisko centrum miasta! nieruchomość: mieszkanie o powierzchni użytkowej 46,15 m2: - salon z aneksem kuchennym o pow. ok. 25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

740 000 zł68 m² 10 882,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Kameralna inwestycja w centrum Ruczaju Zakup bez prowizji od kupującego! Do sprzedaży ustawne, wykończone dwupokojowe mieszkanie 50 m2 wraz z miejscem postojowym w garażu podziemnym pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałpusz

Wałpusz,warmińsko-mazurskie

875 000 zł201 m² 4 353,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:921 m²

Sprzedam dom całoroczny o powierzchni 201,69 m2 zlokalizowany w miejscowości Wałpusz, w okolicy Szczytna. => Rok budowy: 2008 (pierwszy właściciel). => Liczba sypialni: 6 => Liczba pokoi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Dworska

Siemianowice Śląskie,śląskie

629 060 zł78 m² 8 038,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Osiedle dworska to nowoczesne osiedle wśród zieleni , około 10 minut od centrum katowic. Cena obejmuje również ogród oraz miejsce postojowe. Etap I inwestycji przewiduje budowę czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Marki

Marki,mazowieckie

1 815 480 zł1 476 m² 1 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka W markach na pograniczu Z białołęką. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 26 m szerokości i 58 m długości. Przeznaczenie: zabudowa usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Stoku

Kraków,małopolskie

579 000 zł42 m² 13 785,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferta na wyłączność. Nie szukaj dalej! Zapraszam Cię do kontaktu! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie położone na os. Na Stoku czyli cichej i spokojnej lokalizacji. Bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 000 zł56 m² 8 910,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Opiekun oferty : prestige Nieruchomości Nowoczesny czteropokojowy lokal mieszkalny na sprzedaż o powierzchni 56 m2, usytuowany na 2 piętrze w niskim czteropiętrowym bloku na Wyżynach. PO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Radarowa

Rusiec,mazowieckie

1 485 000 zł149 m² 9 966,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Energooszczędny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 149 m2 i eleganckiej bryle w stylu nowoczesnej stodoły , położony w Ruścu (gmina Nadarzyn) przy ul. Radarowej na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł38 m² 18 157,90 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje 2-pokojowe świeżo wyremontowane mieszkanie na Pradze-Północ. Nieruchomość ma 38 m2 znajduje się na 1 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Inżynierska

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł52 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na 1 piętrze budynku na Wrocławskim Grabiszynie, o powierzchni 52 m , dodatkowo posiada balkon oraz piwnicę. W pełni rozkładowe dwustronne,.