dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 253 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 253 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grodzka

Kraków,małopolskie

1 799 000 zł49 m² 36 432 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy unikalną nieruchomość zlokalizowaną na pierwszym piętrze zabytkowej kamienicy z XIV wieku, mieszczącej się przy ulicy Grodzkiej, w prestiżowej części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rybnicka

Wrocław,dolnośląskie

592 737 zł51 m² 11 531,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Plusy: 0 zł prowizji + 0 zł pcc => płacisz tylko za mieszkanie + notariusza Nie masz czasu zapoznać się z ogłoszeniem zadzwoń! Jestem dostępny pod numerem telefonu: - możliwość obsługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witosa

Suwałki,podlaskie

315 000 zł61 m² 5 174,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kup praktyczne mieszkanie na osiedlu północ! Oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie położone przy ul. Witosa w Suwałkach. Bardzo dobra lokalizacja - blisko szkoła, przedszkole, liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

125 600 zł628 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka na osiedlu domów jednorodzinnych w pobliżu rzeki Dziwnej I wyspy Chrzaszczewskiej.Na działkę były wydane warunki zabudowy pod dom jednorodzinny z garażem. Pomagamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przeciszów

Przeciszów,małopolskie

1 199 000 zł254 m² 4 720,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 048 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący 254 m2 na działce o powierzchni 30 arów, położony w miejscowości Przeciszów w województwie małopolskim. Nieruchomość zlokalizowana jest w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Katowice

Katowice,śląskie

498 752 zł48 m² 10 390,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedsprzedaż apartamentów tuż obok Parku wełnowieckiego. Najniższa cena tylko u w Biurze dewelopera. Jeśli nie dla siebie to idealne mieszkania pod inwestycję. Specjalna okazja na zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Plac Ratuszowy

Jelenia Góra,dolnośląskie

299 000 zł55 m² 5 476,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

= nieruchomość dostępna wyłącznie w Biurze Nieruchomości Aplauz = = brak prowizji dla kupującego = jesteśmy właścicielem tego mieszkania = Oferujemy unikalną możliwość zakupu tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Wieliczki,warmińsko-mazurskie

117 000 zł1 068 m² 109,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano - rekreacyjna o powierzchni 1068 m2, położona w miejscowości gminnej Wieliczki w powiecie oleckim. W odległości 90 m od działki znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zelwerowicza

Rzeszów,podkarpackie

669 000 zł60 m² 11 135,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Tylko w Biurze Stoprocent Nieruchomości wyjątkowa oferta 3 pokojowe, 61 metrowe mieszkanie na osiedlu Zalesie przy ul. Zelwerowicza w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

930 000 zł71 m² 13 098,60 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Lokalizacja: gądów Mały, metraż: 71 m2, piętro: 1/6, oddzielna kuchnia. Rozkład: salon, - sypialnia, - pokój, - kuchnia, - łazienka, - wc, - przedpokój. Największe atuty: - do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

518 940 zł38 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży dewelopera poleca zakup klasycznego mieszkania 2 pokojowego z balkonem 2 min od Jeziora Malta. Mieszkanie gotowe do odbioru - zadzwoń i zobacz mieszkanie na żywo. W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna ogrodzona Suchorzec

Suchorzec,podlaskie

235 000 zł38 652 m² 6,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Kup atrakcyjną działkę rolną! Prezentujemy Państwu nieruchomość położoną w miejscowości Suchorzec, gmina Bakałarzewo. Piękna okolica otoczona rozległymi zielonymi terenami, jeziorami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

429 000 zł50 m² 8 597,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Jeśli szukasz 3-pokojowego mieszkania, gotowego do wprowadzenia, w świetnej lokalizacji to nie możesz przegapić tej oferty! okolica: mieszkanie położone jest w budynku przy ulicy Bałtyckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konstytucji 3 Maja

Koszalin,zachodniopomorskie

279 168 zł29 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego! mieszkanie dostępne od września 2026r Słoneczne i nowoczesne 1-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Staszica

Wrocław,dolnośląskie

580 000 zł74 m² 7 793,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Nieruchomość z potencjałem. Topowa lokalizacja. Kamienica po kapitalnym remoncie, plan rewitalizacji podwórka. 3 osobne pokoje + możliwość wydzielenie kolejnych pokoi. Do sprzedaży świetne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Gębiczyna

Gębiczyna,podkarpackie

70 000 zł1 151 m² 60,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz zgrabnej działki do budowy domu, z dala od miejskiego zgiełku? Ta nieruchomość może Cię zainteresować. Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 11,51 ara, o numerach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Kluczbork,opolskie

280 000 zł62 m² 4 513,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni ok. 62 m2 położony na czwartym piętrze w budynku położonym przy ulicy Gałczyńskiego w Kluczborku. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Beskidzkie

Sucha Beskidzka,małopolskie

435 000 zł46 m² 9 560,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Suchej Beskidzkiej bezpośrednio od właściciela. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 45,5 m , położone na osiedlu beskidzkim. Lokal posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wilków Średzki

Wilków Średzki,dolnośląskie

199 000 zł147 m² 1 353,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom o powierzchni około 147 m2, położony na działce o powierzchni 700 m2 przeznaczony do generalnego remontu. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

881 750 zł3 527 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena Przedmiotem oferty jest 3527m2 nieruchomość z wydanym pozwoleniem na budowę budynku handlowo - usługowego o pow. 600m2. Teren jest w całości ogrodzony i utwardzony, ponadto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mozarta

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł47 m² 18 085,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkania o powierzchni 52 m 2, 2 pokojowego z oddzielną kuchnią i niezależnymi pokojami położone w Warszawie na Mokotowie przy ulicy Mozarta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

432 500 zł27 m² 15 836,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szukasz bezpiecznej i rentownej inwestycji? Mam coś dla Ciebie! Oferuje małe lokale użytkowe w sercu Gdańska - idealne pod wynajem z gwarancją wysokiego roi! Dlaczego warto? Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stawowa

Wrocław,dolnośląskie

509 785 zł31 m² 16 376 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Możliwość obsługi w języku angielskim - I speak English fluently Nie masz czasu czytać opisu? zadzwoń najważniejsze - brak prowizji - brak podatku pcc 0 zł - Jestem dostępny pod numerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Władysława Jagiełły

Gdańsk,pomorskie

756 073 zł64 m² 11 775 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu.! możliwy duży rabat + cashback 3% o którym opowiem na spotkaniu! - Zakup bezpośrednio od developera. - zakup bez prowizji. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Górki

Górki,opolskie

460 000 zł50 m² 9 126,98 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie z ogródkiem w nowej inwestycji w Górkach/ Opole. Prezentowane mieszkanie znajduje się na parterze w budynku oddanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Bartnicza

Imielin,śląskie

229 000 zł1 151 m² 198,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferuję Państwu na sprzedaż działkę pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 11,5 ar. Wymiary działki to ok 38x31 m2. Działka znajduję się w okolicach ulicy Bartniczej w Imielinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Warszawa,mazowieckie

3 100 000 zł136 m² 22 861,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prezentujemy Państwu lokal biurowy w topowej lokalizacji w Warszawie przy ul. Flory w przepięknej kamienicy z 1914 roku. Idealnie nadaje się pod działalność biurową tj. kancelarię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Galicyjska

Kraków,małopolskie

557 000 zł41 m² 13 585,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji, zakup bezpośrednio od dewelopera. Promocja! 2 pokojowe mieszkanie. Cena aktualna do 31.10! Mieszkanie składa się z : przedpokoju salonu połączonego z kuchnią sypialni łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łąkowa

Białystok,podlaskie

469 000 zł42 m² 11 196 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Korzystna inwestycja w uczciwej cenie! 2 pokoje z oddzielną kuchnią, łazienką, tarasem i piwnicą. + oraz opcjonalnie miejsce parkingowe w podziemnej hali garażowej. Białystok,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

645 000 zł50 m² 12 892 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

W znakomitej lokalizacji Piaseczna 2-pokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 50 m2 położone na I piętrze trzypiętrowego budynku z 2008 roku.Zamknięte kameralne osiedle otoczone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 099 791 zł43 m² 25 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Twoje miejsce w centrum Wrocławia! Proponuję Państwu prestiżową inwestycję, która wyróżnia się znakomitą lokalizacją (plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Archimedesa

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

1 900 000 zł5 000 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę pod zabudowę mieszkaniową o powierzchnie 0,51 ha Nieruchomość się znajduję na jednym z osiedl mieszkaniowych Kędzierzyna-Koźla przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Energetyczna

Piaseczno,mazowieckie

648 000 zł59 m² 10 983 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość kupna mieszkania na kredyt : Krótko: piaseczno ul. Energetyczna | Blok z 2010.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Raczki,podlaskie

298 000 zł220 m² 1 354,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:329 m²

Kup unikalną nieruchomość W centrum raczek! Oferujemy Państwu budynek piętrowy oraz budynek gospodarczy położony w miejscowości Raczki ( dojazd około 5 min od Suwałk drogą szybkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

738 461 zł48 m² 15 336,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mąkolice

Mąkolice,łódzkie

669 000 zł105 m² 6 371,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 390 m²

Zapraszamy do zakupu domu o powierzchni użytkowej 105 m2, z garażem 65 m2 oraz osobnym budynkiem garażowym z letniakiem, w miejscowości Mąkolice w gminie Glowno. Dom znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Opole

Opole,opolskie

2 000 000 zł260 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:-

Do sprzedania nieruchomość, która idealnie nadaje się do przystosowania pod lokale mieszkalne. Obecnie są to pomieszczenia biurowe z możliwością zmiany w sposobie użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Teligi

Kraków,małopolskie

660 000 zł45 m² 14 601,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 45,2 m2 położonego na osiedlu Nowy Prokocim w Krakowie. Mieszkanie z 1 sypialnią, salonem półotwartym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Urbanowicz

Sosnowiec,śląskie

199 000 zł24 m² 8 247 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż przestronne, słoneczne dwupokojowe mieszkanie w Sosnowcu o powierzchni 24,13 m2. W skład mieszkania wchodzą : - dwa nieprzechodnie pokoje - oddzielna kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Prusa

Niemodlin,opolskie

925 000 zł160 m² 5 781,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:612 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego domu jednorodzinnego znajdującego się w Niemodlinie województwo opolskie. Posiadłość o powierzchni użytkowej 153m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

612 000 zł58 m² 10 643,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Poleska 3 pok/ Apartament /lux /58m2 Polecamy na sprzedaz powierzchni 57m2 składa się z 3 pokoi, przedpokoju, osobnej kuchni, łazienki, wc oraz loggii. Przynależy do niego również pomieszczenie.