dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 968 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 968 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy

Raczki,podlaskie

298 000 zł220 m² 1 354,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:329 m²

Kup unikalną nieruchomość W centrum raczek! Oferujemy Państwu budynek piętrowy oraz budynek gospodarczy położony w miejscowości Raczki ( dojazd około 5 min od Suwałk drogą szybkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

738 461 zł48 m² 15 336,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mąkolice

Mąkolice,łódzkie

669 000 zł105 m² 6 371,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 390 m²

Zapraszamy do zakupu domu o powierzchni użytkowej 105 m2, z garażem 65 m2 oraz osobnym budynkiem garażowym z letniakiem, w miejscowości Mąkolice w gminie Glowno. Dom znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Opole

Opole,opolskie

2 000 000 zł260 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:-

Do sprzedania nieruchomość, która idealnie nadaje się do przystosowania pod lokale mieszkalne. Obecnie są to pomieszczenia biurowe z możliwością zmiany w sposobie użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Teligi

Kraków,małopolskie

660 000 zł45 m² 14 601,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 45,2 m2 położonego na osiedlu Nowy Prokocim w Krakowie. Mieszkanie z 1 sypialnią, salonem półotwartym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Urbanowicz

Sosnowiec,śląskie

199 000 zł24 m² 8 247 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż przestronne, słoneczne dwupokojowe mieszkanie w Sosnowcu o powierzchni 24,13 m2. W skład mieszkania wchodzą : - dwa nieprzechodnie pokoje - oddzielna kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Prusa

Niemodlin,opolskie

925 000 zł160 m² 5 781,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:612 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego domu jednorodzinnego znajdującego się w Niemodlinie województwo opolskie. Posiadłość o powierzchni użytkowej 153m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

612 000 zł58 m² 10 643,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Poleska 3 pok/ Apartament /lux /58m2 Polecamy na sprzedaz powierzchni 57m2 składa się z 3 pokoi, przedpokoju, osobnej kuchni, łazienki, wc oraz loggii. Przynależy do niego również pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zegrzyńska

Legionowo,mazowieckie

499 000 zł37 m² 13 388,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Dwupokojowe mieszkanie w Legionowie, o pow. 37 m2, usytuowane na parterze w 4 piętrowym budynku z lat 70-tych. Mieszkanie jednostronne (północny/wschód) w stanie do odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Sportowe

Kraków,małopolskie

760 000 zł49 m² 15 510,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2 pokoje W nowej hucie! lokalizacja: mieszkanie znajduje się na os. Sportowym w dzielnicy Nowa Huta. Dzielnica charakteryzuje się dobrze rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową: sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosmonautów

Knurów,śląskie

284 000 zł53 m² 5 348,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości w samym centrum Knurowa! Powierzchnia nieruchomości wynosi 53,1m2 wraz z przynależną piwnicą(5m2). Na powierzchnię mieszkalną (48m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Prószków

Prószków,opolskie

479 000 zł69 m² 6 988,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Cena promocyjna do końca grudnia 2024! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania o powierzchni 68,54m2 znajdującego się na nowym kameralnym osiedlu w Prószkowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pużaka

Opole,opolskie

651 000 zł62 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w niskim bloku na osiedlu Armii Krajowej w Opolu przy ul. Pużaka. Mieszkanie mieści się na parterze w zadbanym 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koszyka

Opole,opolskie

530 000 zł58 m² 10 172,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe, które znajduje się przy ulicy Koszyka w Opolu. Nieruchomość jest o powierzchni 57m2 i znajduje się na IV piętrze wyjątkowego budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sołtysowska

Kraków,małopolskie

694 419 zł64 m² 10 766,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji, zakup bezpośrednio od dewelopera. Promocja! 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem. Cena aktualna do 23.10! Mieszkanie składa się z : przedpokoju salonu połączonego z kuchnią 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Żórawina,dolnośląskie

1 599 999 zł250 m² 6 399,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:908 m²

przestronny dom wolnostojący z garażem / Żórawina Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni 250 m2 (238 m2 użytkowa) z dwustanowiskowym garażem usytuowanym w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zagony

Wrocław,dolnośląskie

1 499 000 zł156 m² 9 613,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:155 m²

Ogłoszenie sprzedaży domu szeregowego środkowego Lokalizacja: wrocław Powierzchnia całkowita: 155,92 m Powierzchnia użytkowa: 133,44 m Powierzchnia zabudowana: 66,74 m Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

902 721 zł79 m² 11 441,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 78,90m , z bardzo dużym ogródkiem 83 m , położone na parterze. Cena:902 721 zł. Układ mieszkania: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fliegera

Katowice,śląskie

580 000 zł68 m² 8 467,15 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 68,5 m2 położone na szóstym piętrze bloku przy ulicy Fliegera. Lokal składa się z trzech niezależnych pokoi (duży pokój z balkonem),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wejherowo,pomorskie

335 000 zł30 m² 11 166,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2 pokoje | inwestycja | słoneczne | balkon | Na sprzedaż oferujemy mieszkanie 2 pokojowe, które znajduje się na 3 piętrze w bloku w spokojnej okolicy. Osiedle znajduje się tuż pod lasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Sosnowiec,śląskie

265 000 zł49 m² 5 447,07 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż przestronne, słoneczne dwupokojowe mieszkanie w Sosnowcu o powierzchni 48,65 m2. W skład mieszkania wchodzą : - dwa ustawne nieprzechodnie pokoje - oddzielna kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niemierzyńska

Szczecin,zachodniopomorskie

271 000 zł49 m² 5 484,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

W odremontowanej kamienicy w pobliżu parku Kasprowicza w dzielnicy Arkońskie-Niemierzyn mamy na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe do generalnego remontu na trzecim piętrze. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

619 000 zł74 m² 8 382,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Oferta sprzedaży dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 73,84 m znajdującego się na Warszewie przy ulicy Szwedzkiej. Usytuowane jest ono na drugim piętrze dwupiętrowego budynku z 2004.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ceramiczna

Tułowice,opolskie

250 000 zł36 m² 6 983,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 35,80 m2, położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku w Tułowicach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Gajowa

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

720 000 zł164 m² 4 387,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 824 m²

Do sprzedaży nieruchomość przy ulicy Gajowej w Ostrowcu Świętokrzyskim. Nieruchomość położona w dzielnicy Gutwin w osiedlu domów jednorodzinnych, w niewielkiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Goździkowa

Banino,pomorskie

830 000 zł121 m² 6 832,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:256 m²

Brief Banino | dom w zabudowie szeregowej | 20 km od centrum Gdańska | pow. 121,48 m2 | działka 256 m2 | kameralne Osiedle Familijne | ul. Goździkowa | 2 piętra + poddasze | kominek | unikatowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kopańskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

370 000 zł29 m² 12 576,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż atrakcyjna kawalerka o powierzchni 29,42 m , zlokalizowaną przy ul. gen. Stanisława Kopańskiego w Szczecinie, za Sterem, gumieńce. Powierzchnia: 29,42 m Piętro: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modlińska

Wieliszew,mazowieckie

599 000 zł80 m² 7 460,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

3-pokojowe mieszkanie w Centrum Wieliszewa o pow. 80,29 m2, usytuowane na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku z 2013 r. Mieszkanie rozkładowe dwustronne w stanie do lekkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

430 157 zł44 m² 10 092,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dodatkowe rabaty tylko w Biurze dewelopera! Duży wybór gotowych mieszkań_przyjdź i zobacz na żywo :) w Dni otwarte pt/so U Nas najtaniej! hala do 50%rabatu :) najlepszy układ 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł41 m² 19 592,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz jasnego dwupokojowego mieszkania blisko plaży pod inwestycję lub do zamieszkania dla siebie? Idealnie trafiłeś/trafiłaś! Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopycińskiego

Wrocław,dolnośląskie

632 998 zł38 m² 16 441,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kopycińskiego/premium!/jagodno/okazja /2pok./Krzyki/balkon/top/ garaż w cenie! Miejsce w garażu podziemnym w cenie! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie o pow. 38,2 m2, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Młyńska

Koleczkowo,pomorskie

277 750 zł1 111 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ostatnia działka budowlana w sąsiedztwie lasu Działka budowlana o numerze 274/1 w miejscowości Koleczkowo, gmina Szemud, znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji pod względem zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzóski

Łódź,łódzkie

349 000 zł47 m² 7 518,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję fajne mieszkanie, które składa się z przestronnego salonu z wyjściem na balkon oraz sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki z wc i korytarza z szafą w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Gliwice

Gliwice,śląskie

257 000 zł27 m² 9 518,52 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Oferujemy Państwu do sprzedaży,wygodne,komfortowe,w pełni wyposażone i urządzone mieszkanie z klimatyzacją-salon z aneksem kuchennym i łazienką,na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Strachocin

Strachocin,zachodniopomorskie

319 000 zł84 m² 3 797,62 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne (84 m ), bezczynszowe 3-pokojowe mieszkanie na parterze w kameralnym, kilkurodzinnym budynku w Strachocinie, zaledwie kilka minut od centrum Stargardu. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brodnica

Brodnica,kujawsko-pomorskie

2 300 000 zł270 m² 8 522,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy Państwu wyjątkowy dom położony na działce o powierzchni 1,0500 ha w pięknym miejscu w otoczeniu lasów oraz w odległości około 400m od rzeki Drwęcy. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Głogoczów

Głogoczów,małopolskie

730 000 zł164 m² 4 451 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Więcej informacji e-mail: jeśli szukasz wygodnego domu w cichej okolicy niedaleko od Krakowa, to ta alternatywa jest dla Ciebie :). Oferujemy do sprzedaży dom w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Agatowa

Murowaniec,kujawsko-pomorskie

710 000 zł125 m² 5 680 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:525 m²

Rynek pierwotny: brak podatku 2% pcc Na sprzedaż: pół bliźniaka w miejscowości Murowaniec, powierzchnia domu 125 m2 (z garażem i kotłownią), z czego 100m2 powierzchni mieszkalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

609 000 zł38 m² 15 909 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Lokal w budynku apartamentowym o powierzchni 38,28m2 na którą składa się: - pokój z aneksem 17,51m2 - sypialnia 12,62m2 - łazienka 4,28m2, - hol 3,87m2 Ekspozycja okien południowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

498 282 zł35 m² 14 236 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mam przyjemność zaoferowania Państwu ładnej kawalerki na Tarchominie. Mieszkanie kompletnie wyposażone (tv, pralka, kuchnia gazowa, lodówka, odkurzacz, zastawa stołowa, kanapa, ława z krzesłami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łaziska

Łaziska,wielkopolskie

589 000 zł90 m² 6 544,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:102 m²

Na sprzedaż atrakcyjny gotowy dom w zabudowie szeregowej pod Wągrowcem Jeśli marzysz o spokojnym miejscu z dala od zgiełku miasta, ten dom jest idealnym wyborem dla Ciebie! Znajduje się.