dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 964 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 964 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Głuchów

Głuchów,podkarpackie

260 000 zł2 900 m² 89,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 29 arów, położona pod Łańcutem, w miejscowości Głuchów. Działka w pierwszej linii zabudowy, przy drodze asfaltowej - droga krajowa nr 94 (dawna E4).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Sochaczew,mazowieckie

479 999 zł62 m² 7 704,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Jdk Nieruchomości przedstawia Państwu mieszkanie z jednostanowiskowym garażem w Sochaczewie, blisko stacji pkp. Cena ofertowa dotyczy całości. O mieszkaniu Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stara Stocznia

Gdańsk,pomorskie

1 499 000 zł70 m² 21 414,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

**kupujący jest zwolniony z 2% podatku pcc- sprzedaż na fv** inwestycja brabank: najbardziej ekskluzywna inwestycja w Gdańsku, zlokalizowana w samym sercu miasta, otoczona wodą Motławy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowa

Wrocław,dolnośląskie

529 900 zł48 m² 11 155,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Mieszkanie 2 pokojowe w zadbanej kamienicy - idealne dla inwestora lub jako pierwsze lokum. Zadzwoń i umów się na prezentację. Tel. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Korzeniowskiego

Gdynia,pomorskie

5 800 000 zł500 m² 11 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

!Rewelacyjny biznes budynek z gotowymi apartamentami! Apartamenty na Sprzedaż w Prestiżowej Lokalizacji Gdyni - Kamienna Góra Na sprzedaż oferujemy unikatowe apartamenty położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Porosły

Porosły,podlaskie

650 000 zł95 m² 6 532,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Proponowana inwestycja to dwa rodzaje układów mieszkalnych każdy z osobnym wejściem, klatką schodową/wiatrołapem i furtką wejściową, co zapewnia zarówno dyskrecję jak również komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Baszkówka

Baszkówka,mazowieckie

975 000 zł155 m² 6 290,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Prezentuję piękny bliźniak o powierzchni użytkowej 155mkw z przestronną działką o wielkości 500mkw. Jest to doskonała propozycja dla osób szukających przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rejtana

Opole,opolskie

470 000 zł54 m² 8 723,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie w sercu Śródmieścia Opola, przy ul. Rejtana. To urokliwe lokum znajduje się na pierwszym piętrze starannie utrzymanego i ocieplonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gdańska

Katowice,śląskie

409 000 zł56 m² 7 303,57 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży przestronne mieszkanie trzypokojowe powierzchni 55,78 m2 Katowice -zadole ul. Gdańska. Mieszkanie usytuowane na Wschód z balkonem dostępne od ręki. Do odświeżenia lub remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Baranowicka

Białystok,podlaskie

1 690 000 zł260 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:722 m²

NA sprzedaż oferuję wolnostojący budynek mieszkalny Z częścią usługową na parterze. Murowany w całości. Ogrzewany piecem gazowym. Parking. Pełne media. 2004 rok budowy. Korzystna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polna

Bolszewo,pomorskie

1 199 999 zł350 m² 3 429 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:800 m²

Niesamowita nieruchomość - gotowiec inwestycyjny z możliwością wysokiej stopy zwrotu Dom na sprzedaż | Bolszewo | Gotowy do zamieszkania lub wynajęcia Wstęp Przestronny, w pełni wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemysłowa

Bytom,śląskie

230 000 zł42 m² 5 227,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga! mieszkanie W jednej Z najlepszych lokalizacji W bytomiu przy parku kachla! Mamy przyjemność przedstawić Państwu - rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szafarnia

Gdańsk,pomorskie

1 750 000 zł86 m² 20 348,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą apartamentu o powierzchni 86 metrów kwadratowych, położonego w sercu historycznego Gdańska, na ulicy Szafarnia. Ta nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Turawa

Turawa,opolskie

439 042 zł64 m² 6 808,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:120 m²

Uwaga! Oferta już z pompą ciepła oraz z C.O. podłogowym. Jest możliwość zakupu nieruchomości z ogrzewaniem kominkowym wtedy cena obowiązująca to 380 054 pln Nowa inwestycja od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Spółdzielcza

Jelenia Góra,dolnośląskie

345 270 zł41 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z niezwykle atrakcyjną ofertą sprzedaży lokali mieszkalnych w nowopowstającej inwestycji deweloperskiej przy ulicy Spółdzielczej. Projektanci zadbali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Grabowiec

Grabowiec,podkarpackie

59 000 zł1 440 m² 40,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 14,4 ara położona w spokojnej okolicy w miejscowości Grabowiec na Podkarpaciu (powiat jarosławski, gmina Radymno). Działka z możliwością zabudowy. Może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konspiracyjnego Wojska Polskiego

Łódź,łódzkie

319 900 zł44 m² 7 354,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży mieszkanie na Dąbrowie. ul. Konspiracyjnego Wojska Polskiego 3 Cena: 319 900 zł Metraż: 43,5 m Piętro: 3 Oferujmy na sprzedaż 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 43,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

870 400 zł51 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy do sprzedaży nowe, wyjątkowe apartamenty położone w Szklarskiej Porębie Dolnej. Przedstawiona oferta dotyczy lokalu dwupoziomowego o powierzchni 51,2 m2. Należy zwrócić uwagę na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

421 074 zł28 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:7/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Ze mną nie zapłacisz podatku pcc i prowizji! Prestiżowa inwestycja w centrum Katowic: mieszkania o zróżnicowanych układach i szerokim wyborze metraży od 25 do 72m2, apartamenty 1,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lityńskiego

Suwałki,podlaskie

289 000 zł49 m² 5 897,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Kup ustawne mieszkanie przy ul. Lityńskiego! Prezentujemy Państwu odrębne własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego położonego na osiedlu Północ w Suwałkach. Mieszkanie posiada praktyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

820 000 zł57 m² 14 360,80 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z tym uroczym mieszkaniem o ogromnym potencjale! To nieruchomość do remontu, które czeka na nowego właściciela, gotowego nadać mu nowy, osobisty charakter. Ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Olecko

Olecko,warmińsko-mazurskie

350 000 zł67 m² 5 212,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1924

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,14 m2, położone w centrum Olecku przy ulicy Kościuszki. Duże mieszkanie znajduje się na parterze w dwu piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

598 900 zł104 m² 5 780,89 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Lokal mieszkalny 103,6m2, położony na parterze w budynku dwukondygnacyjnym z dwoma oddzielnymi wejściami, z dwoma ogródkami, podzielony na dwa niezależne mieszkania. Każde mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Barłogi

Barłogi,wielkopolskie

1 299 000 zł26 920 m² 48,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą działki inwestycyjnej w bliskiej odległości od Koła i Kłodawy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Jeżewo

Jeżewo,łódzkie

195 000 zł1 005 m² 194,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Nowa super cena! Ładna działka o powierzchni 1005 m w Miejscowości Jeżewo. Znajduje się w pobliżu lasu oraz terenów zielonych, co zapewnia piękne otoczenie i możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Opole

Opole,opolskie

797 700 zł84 m² 9 487,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą apartamentu w wysokim standardzie w samym centrum Opola. Nieruchomość Mieszkanie jest świeżo po remoncie. Zostały wymienione wszystkie instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ligota Wielka

Ligota Wielka,dolnośląskie

770 000 zł111 m² 6 936,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

! tylko U mnie! Zapraszam do składania ofert dotyczących wolnostojących domków jednorodzinnych w Ligocie wielkiej. To ogłoszenie dotyczy domku nr 1 (skrajnego), który składa się z: parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bagno

Warszawa,mazowieckie

3 500 000 zł96 m² 36 458,30 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Zapraszamy do zakupu 3 pokojowego apartamentu znajdującego się w luksusowej inwestycji Atelier Residence w samym sercu miasta. Apartament, to połączenie eleganckiej formy z najwyższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barcelońska

Pogórze,pomorskie

799 000 zł53 m² 15 075,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

> piękny, całkowicie wykończony i wyposażony apartament z dwoma dużymi tarasami zlokalizowany na prestiżowym osiedlu ogrody tesoro < przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowy apartament,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Koło

Koło,wielkopolskie

299 000 zł84 m² 3 559,52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Kole na osiedlu Bogumiła. Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się na osiedlu Bogumiła w Kole woj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona

Suwałki,podlaskie

1 700 000 zł5 562 m² 305,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka inwestycyjna W suwałkach! Oferujemy Państwu nieruchomość położoną przy ul. Sportowej oznaczoną w mpzp - 9u - teren usług. Działka znajduje się przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

937 800 zł78 m² 11 986,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferta specjalna ważna do końca grudnia! Od stycznia rozpocznie się remont/wykończenie mieszkania. Nowe mieszkanie gotowe do odbioru. Zakup bez podatku pcc (2%) możliwość otrzymania faktury vat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Opole,opolskie

680 000 zł160 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:910 m²

Przedstawiamy państwu dom o powierzchni użytkowej ok 140m2. Nieruchomość położona jest na zadbanej działce o powierzchni 960 m2. Dom jest podzielony na 3 odrębne mieszkania z osobnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

1 229 999 zł88 m² 13 977,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1956

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w kamienicy z końca lat 50-tych na dolnym Mokotowie, ul. Czerniakowska. Budynek: budynek znajduje się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

790 000 zł56 m² 14 107,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

*Lokalizacja: śródmieście/sępolno *metraż: 56 m2 *piętro: 0/2 *pełna własność rozkład: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, - pokój, - łazienka, - przedpokój. Największe atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 003 290 zł36 m² 27 962,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Twoje miejsce w centrum Wrocławia! Proponuję Państwu prestiżową inwestycję, która wyróżnia się znakomitą lokalizacją (plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Śliwowa

Wrocław,dolnośląskie

585 000 zł50 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Opiekun oferty: gotowe do wprowadzenia 2-pokojowe mieszkanie z balkonem. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się na zamkniętym osiedlu, na Maślicach. Inwestycja otoczona kameralną zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rycerska

Rzeszów,podkarpackie

529 000 zł43 m² 12 302,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2 zlokalizowane przy ul. Rycerskiej w Rzeszowie, na osiedlu 1000-lecia. Prezentowana nieruchomość znajduje się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Granitowa

Bieruń,śląskie

320 000 zł53 m² 6 038 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Marzysz o przestrzeni, którą możesz zaprojektować według własnych upodobań? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję! Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53m , usytuowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łęczyca

Łęczyca,łódzkie

1 190 000 zł270 m² 4 407,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 432 m²

Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż klimatyczny dom wolnostojący w Łęczycy o powierzchni 270 m2 plus garaż na jedno miejsce postojowe w bryle domu. Styl i klasa, to adekwatna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

929 136 zł44 m² 21 011,70 zł/m²

 

Piętro:10/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 44,22m2 loggią o pow. 7,49m2 z niesamowitym widokiem na Odrę w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym.