dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 964 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 964 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Wola Zabierzowska

Wola Zabierzowska,małopolskie

160 000 zł999 m² 160,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w pobliżu puszczy Przedstawiamy na sprzedaż bardzo ładną działkę budowlaną położoną w miejscowości Wola Zabierzowska, blisko Niepołomic. Działka położona w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zbyszewskiego

Rzeszów,podkarpackie

440 000 zł48 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 48 m2 zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Zbyszewskiego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Opole,opolskie

489 000 zł200 m² 2 445 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:839 m²

Do sprzedania dom wolnostojący położony w dzielnicy Wróblin. Nieruchomość położona jest między innymi wolnostojącymi budynkami. Działka to niecałe 8,5ara i daje wiele możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niewodnica Korycka

Niewodnica Korycka,podlaskie

799 000 zł229 m² 3 492,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:826 m²

Do sprzedania dom w otulinie lasu w malowniczym miejscu tuż pod Białymstokiem. Działka, na której znajduje się budynek jest w świetnej lokalizacji gwarantującej spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

512 550 zł42 m² 12 203,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie bez prowizji, bez podatku pcc! bezpośrednio od dewelopera! nowa lokalizacja! Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż bardzo ładne i ustawne mieszkanie, o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Tęczowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

449 999 zł800 m² 562,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję unikalną okazję dla inwestorów - działkę z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego dwulokalowego, co znacząco niweluje papierkową robotę związaną z rozpoczęciem budowy. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kobylany

Kobylany,podkarpackie

90 000 zł5 700 m² 15,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana położona w urokliwej miejscowości Kobylany obok Krosna i Dukli, woj. podkarpackie. Działka lekko nachylona, o powierzchni aż 57 ar. Wyjątkowe położenie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Rekowo

Rekowo,zachodniopomorskie

420 000 zł3 973 m² 105,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa super cena! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, niezabudowana, z bezpośrednim dostępem do jeziora Koprowo znajdująca się we wsi Rekowo gmina Wolin. Rekowo to spokojna wieś, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słonimskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 050 000 zł65 m² 16 153,80 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3-pokoje (64,45 m2), nad odrą, wysoki standard, balkon (3,75 m2 + 6,96 m2), garaż + kom. Lokatorska (28,98 M2). Na sprzedaż wyjątkowe 3 pokojowe, dwustronne mieszkanie zlokalizowane na ulicy Antoniego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Zagórze Śląskie

Zagórze Śląskie,dolnośląskie

125 000 zł1 812 m² 68,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferta dostępna tylko W naszym biurze oferta na wyłączność opis Na sprzedaż oferuję Państwu kompleks działek budowlanych położonych w Zagórzu Śląskim. Marzysz o własnym domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

849 000 zł126 m² 6 754,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Bez pcc l bez prowizji wysoki standard deweloperski! wszystkie media - woda, prąd, kanalizajca, gaz, drogi drogą asfaltową Gorąco polecam domy w zabudowie bliźniaczej położone w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Komandosów

Kraków,małopolskie

373 000 zł20 m² 18 465,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania 1 pokojowe mieszkanie na wysokim parterze bloku przy ul. Komandosów. Położone na os. Podwawelskim, blisko Ronda Grunwaldzkiego - bardzo dobrze skomunikowane z centrum. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głosków

Głosków,mazowieckie

1 150 000 zł122 m² 9 426,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

NA sprzedaż nowoczesny bliźniak 122m2 głosków, bez pcc Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w spokojnej i urokliwej części Głoskowa, zapewniając spokój i ciszę. Jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Opole,opolskie

890 000 zł86 m² 10 348,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:157 m²

Szanowni Państwo! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży komfortowego, funkcjonalnego, domu w Opolu. Budynek ma ponad 85 m2 powierzchni mieszkalnej plus taras, niewielki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Bartążek

Bartążek,warmińsko-mazurskie

219 928 zł1 486 m² 148 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

BB Nieruchomości oferuję działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy pod dom jednorodzinny dwulokalowy o powierzchni 1486 m2 położony na skraju Olsztyna w miejscowości Bartążek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Igołomia

Igołomia,małopolskie

159 000 zł1 540 m² 103,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu trzy działki budowlano- rolne, zlokalizowane w Igołomii (gm. Igołomia-Wawrzeńczyce), w bliskiej odległości do wielu dużych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bydgoska

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

269 000 zł63 m² 4 248,26 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Atrakcyjne mieszkanie z ogródkiem i garażem informacje ogólne: mieszkanie na sprzedaż. Rynek wtórny, jednopoziomowe. Typ 3 pokoje. Dostępne do uzgodnienia. Forma prawna odrębna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł32 m² 18 556,40 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe z opcją wydzielenia sypialni o pow. 32,28m2 z loggią w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin idealne pod wynajem. Etap w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

249 900 zł1 680 m² 148,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy położone na terenie miasta Rzeszowa. Atrakcyjna lokalizacja - w odległości tylko 6 km od centrum miasta. Działka o powierzchni 31,02 ara.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

567 440 zł35 m² 16 287 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w nowej inwestycji realizowanej na Krakowskich Mistrzejowicach zakup bez prowizji I pcc Możliwość wykończenia pod klucz inwestycja Kilkuetapowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zamość

Zamość,kujawsko-pomorskie

1 190 000 zł210 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Polecamy do zakupu komfortowo wykończony dom wolnostojący, znajdujący się w odległości 1 km od Zamościa. Dom posadowiony bezpośrednio przy lesie, w cichym i spokojnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łaziska,wielkopolskie

589 000 zł90 m² 6 655,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:102 m²

Na sprzedaż atrakcyjny gotowy dom w zabudowie szeregowej pod Wągrowcem Jeśli marzysz o spokojnym miejscu z dala od zgiełku miasta, ten dom jest idealnym wyborem dla Ciebie! Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Łaszewo

Łaszewo,kujawsko-pomorskie

40 000 zł3 800 m² 10,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż: wyjątkowa działka rolna w Łaszewie, gmina Bartniczka. Z przyjemnością prezentuję Państwu atrakcyjną działkę rolną klasy III, położoną w malowniczej wsi Łaszewo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

425 000 zł76 m² 5 614,27 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Wombat Nieruchomości oferuje na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie w kamienicy , położone na 1. piętrze, o powierzchni 75,70 m . Nieruchomość oferuje wyjątkowy komfort , znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Wrocław,dolnośląskie

509 499 zł56 m² 9 094,95 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Niska cena! do remontu 2 pok z balkonem/żelazna Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe / rozkładowe o łącznej powierzchni z Księgi Wieczystej 56,2 m2 z balkonem, zlokalizowane na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Braniborska

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł55 m² 14 456,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dlaczego warto się zainteresować tą ofertą?: blisko zieleni oraz komunikacji - tylko 5 min na przystanek tramwajowy Idealna lokalizacja 6 min rynek Blisko stacji pkp Możliwość obsługi w języku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chełmsko Śląskie

Chełmsko Śląskie,dolnośląskie

560 000 zł100 m² 5 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferujemy do sprzedaży nieduży, bardzo funkcjonalny dwukondygnacyjny dom, o powierzchni ok. 100 m2. Nieruchomość położona w wyjątkowym, malowniczym miejscu, w małej klimatycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleje Mikołaja Kopernika

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

235 000 zł57 m² 4 088,38 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzy Pokoje w Dobrej Cenie Do Aranżacji informacje ogólne: mieszkanie na sprzedaż. Rynek wtórny, jednopoziomowe. Typ 3 pokoje. Standard wykończenia: do remontu. Dostępne do uzgodnienia. Forma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Rusa

Poznań,wielkopolskie

430 000 zł46 m² 9 450,55 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Zapraszam do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą, 2-pokojowego mieszkania z balkonem na osiedlu Rusa! Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym bloku z roku 1982r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Bolesława Chrobrego

Opole,opolskie

630 000 zł2 742 m² 229,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo atrakcyjnej działki budowlanej w Opolu przy ulicy Bolesława Chrobrego, o powierzchni 2742 m2. Działka w kształcie prostokątu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żeromskiego

Zelów,łódzkie

850 000 zł220 m² 3 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Mamy do zaoferowania Państwu wyjątkową nieruchomość w Zelowie. Szczegóły Nieruchomości: lokalizacja: zelów, ul. Żeromskiego Powierzchnia: domu 220 m , działki 750 m . Układ: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Borkowo

Borkowo,pomorskie

1 090 000 zł212 m² 5 141,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Szukasz atrakcyjnego domu w okolicach Trójmiasta położonego w zaciszu, z dobrym dojazdem do Obwodnicy Trójmiasta? Ta propozycja jest właśnie dla Ciebie. Przedstawiamy do sprzedaży dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Przemysłowa

Tułowice,opolskie

649 000 zł147 m² 4 414,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży lokalu produkcyjno-usługowego o powierzchni 147 m , znajdującego się w przemysłowej części Tułowic. Nieruchomość położona jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Pawęzów,małopolskie

135 000 zł1 100 m² 122,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż w popularnym Pawęzowie Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej, położonej w popularnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Wola Rzędzińska,małopolskie

77 000 zł1 006 m² 76,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana blisko lasu w Woli Rzędzińskiej Działka na sprzedaż Wola Rzędzińska Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej w miejscowości Wola Rzędzińska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Bolesława Chrobrego

Opole,opolskie

378 000 zł1 789 m² 211,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo atrakcyjnej działki budowlanej w Opolu przy ulicy Bolesława Chrobrego, o powierzchni 1789 m2. Działka nr 648 w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Złoczew,łódzkie

1 200 000 zł560 m² 2 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 539 m²

Do sprzedaży dostępna jest połowa bliźniaka w Złoczewie, którego budowa została zakończona w 2000 roku, a w 2021/2022 roku przeszedł generalny remont. Powierzchnia użytkowa tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głowackiego

Katowice,śląskie

299 000 zł38 m² 7 868,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Do sprzedaży mieszkanie w okolicach awf u.l Głowackiego koło wejścia do parku Kościuszki. Mieszkanie w dobrym stanie. Łazienka łazienka do remontu. Lokal składa się z salonu, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

259 000 zł30 m² 8 539,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Mam przyjemność przedstawić Państwu komfortowe mieszkanie o powierzchni 30,33 m na Osiedlu Leśnym w Bydgoszczy. Budynek zbudowany z cegły i ocieplony. Położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Byszyce

Byszyce,małopolskie

399 000 zł1 340 m² 297,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu piękną, widokową działkę budowlaną, o powierzchni około 13,5 ar zlokalizowaną w Byszycach (gmina Wieliczka). Odległości do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Półwiejska