dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 988 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 988 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł32 m² 17 155,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,06m2 to jeden pokój z balkonem i kuchnią w aneksie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Ostrowina

Ostrowina,dolnośląskie

1 783 900 zł17 839 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działki pod zabudowę mieszkaniową w Ostrowinie! Oleśnica - 14 km Wrocław - 45 km Trasa S8 - 10 km Działka z ogromnym potencjałem. Można na niej wybudować : -domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Chylicka

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

4 950 000 zł663 m² 7 466,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 314 m²

Unikalna nieruchomość z długą historią i ciekawą historią. Historyczny budynek z 1780 r. - pierwotnie młyn. Obecnie po wielu przebudowach jest w dobrej kondycji z wieloma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Knurów

Knurów,śląskie

259 000 zł52 m² 4 980,77 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe w Knurowie Szczygłowicach. Nieruchomość znajduje się na parterze w ocieplonym bloku. W skład mieszkania wchodzi salon, sypialnia, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pogodna

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

890 000 zł256 m² 3 478,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:330 m²

Szukasz domu dla siebie i rodziny? Marzysz o własnym ogródku i pięknej okolicy? Ten dom będzie idealny dla ciebie. Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 236 666 zł90 m² 13 740,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bliski termin oddania - klucze do odbioru w marcu 2025r. Polecam Państwa uwadze atrakcyjne 4 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, fantastycznie usytuowane, na pograniczu 3 dzielnic,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowa Wieś

Nowa Wieś,kujawsko-pomorskie

105 000 zł710 m² 147,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa Wieś ul. Cicha - mamy zaszczyt zaprezentować Państwu do sprzedaży 8 działek budowlanych o pow. od 629m2 do 710m2. Działki są w trakcie podziału. Informacje o działkach: - dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Probołowice

Probołowice,świętokrzyskie

106 880 zł5 344 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

W probołowicach w gminie Złota na Podlesiu mamy do sprzedania w przepięknej, zielonej okolicy działki o łącznej powierzchni 5344 m2 które tworzą atrakcyjną rekreacyjnie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

412 573 zł50 m² 8 353,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W dni Otwarte Oferta na dodatkowe rabaty tylko bezpośrednio u Nas w biurze Sprzedaży. Zapraszamy do Biura na inwestycji w godzinach 9-18, w sobotę od 9-14, gdzie znajdziecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Opole

Opole,opolskie

340 000 zł33 m² 10 303 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kompaktowego mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji na Zaodrzu. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w niskim, ocieplonym i zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zembrzyce

Zembrzyce,małopolskie

379 000 zł70 m² 5 414,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:513 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni około 70 m2 oraz działka budowlana 5 arów, położone w miejscowości Zembrzyce w województwie małopolskim. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Konwalii

Krępa,mazowieckie

1 150 000 zł110 m² 10 454,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:363 m²

Na sprzedaż piękny segment skrajny, zlokalizowany na zamkniętym osiedlu Chojnów Park w malowniczej miejscowości Krępa, w powiecie piaseczyńskim. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzeźnicka

Gdańsk,pomorskie

650 000 zł50 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie na Śródmieściu, z doskonałą lokalizacją. *Pierwszy pokój: 25,87 m2 *drugi pokój: 11,11 m2 *kuchnia: 5,06 m2 *łazienka: 3,60 m2 *przedpokój: 4,28 m2 *komórka lokatorska: 1,32 m2 Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gorczycowa

Wrocław,dolnośląskie

849 000 zł60 m² 14 254,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszam na niezobowiązującą prezentacje a następnie do zakupu wyjątkowego mieszkania z rynku wtórnego o powierzchni łącznej 59,56 m2 (3 pokoje) znajdującego się we Wrocławiu ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dziekaństwo

Dziekaństwo,opolskie

1 045 000 zł130 m² 8 038,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 627 m²

Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego zlokalizowanego w miejscowości Dziekaństwo gmina Komprachcice powiat Opole. Nieruchomość położna na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mława,mazowieckie

699 000 zł153 m² 4 568,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:378 m²

Krótko: przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość składająca się z dwóch działek gruntu o łącznej powierzchni 378 m2 położona przy ul. Osiedlowej w Mławie, na której znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowińskiego

Legionowo,mazowieckie

419 000 zł42 m² 9 905,44 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42 m , usytuowane na 7 piętrze w bloku z windą -legionowo, centrum, ul. gen. Józefa Sowińskiego. Świetna lokalizacja, w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Królikowo

Królikowo,warmińsko-mazurskie

250 000 zł5 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

BB Nieruchomości oferuję działkę budowlana z warunkami zabudowy pod zabudowę siedliskową o powierzchni 5000 m2 położoną na skraju Olsztynka w miejscowości Królikowo. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Złotów

Złotów,dolnośląskie

800 000 zł10 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 ha - Złotów Cena: 800 000 zł Lokalizacja: złotów, woj. wielkopolskie Powierzchnia: 1 ha (z czego 9 arów to las) Opis nieruchomości: przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Nasy

Nasy,warmińsko-mazurskie

1 200 000 zł4 300 m² 279,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta biura nieruchomości Atrakcyjna inwestycja nad jeziorem Dadaj. Kompleks 3 działek o łącznej powierzchni ponad 4300 mkw nad jeziorem Dadaj położona w miejscowości Nasy. Uzbrojenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 650 000 zł350 m² 4 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:586 m²

BB Nieruchomości oferuje duży dom wolnostojący w całości podpiwniczony o powierzchni całkowitej 350 m2 użytkowe j 230 m2 położonej na ogrodzonej i zagospodarowanej działc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Opole,opolskie

399 000 zł43 m² 9 787,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej 42,91 m2, znajdującego się w centrum Opola zlokalizowanego przy ulicy 1 Maja w niedalekiej odległości od dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Blatona

Warszawa,mazowieckie

769 000 zł64 m² 11 922,50 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Jeżeli szukasz mieszkania do własnej aranżacji, to jest to oferta która Cię zadowoli. 1. wygodny rozkład mieszkania 2. niski czynsz 3. loggia z możliwością zabudowy 4. piwnica zawarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Oleska

Dąbrówka Łubniańska,opolskie

87 000 zł1 200 m² 72,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w Dąbrówce Łubniańskiej o powierzchni 1200m2. Działka płaska, w kształcie trójkąta przy ul. Oleskiej, o numerze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana z linią brzegową Łojszyno

Łojszyno,zachodniopomorskie

891 000 zł6 600 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka nad morzem. Wyjątkowa okazja , obniżona cena na start do negocjacji. Działka nad morzem i nad rzeką Dziwną o numerze geodezyjnym 218 obręb Sierosław gmina Wolin zachodniopomorskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł59 m² 18 644,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania usytuowanego na warszawskim Mokotowie. Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Starachowice,świętokrzyskie

235 000 zł50 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży mieszkanie 2pokojowe przy ulicy Sienkiewicza w Starachowicach, w bardzo dobrej lokalizacji. W pobliżu szkoły, sklepy, poczta, galerie handlowe, dużo zieleni wokół. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gromskiego

Rzeszów,podkarpackie

729 000 zł80 m² 9 112,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaży dwupoziomowego mieszkania 4-pokojowego ul. Antoniego Gromskiego, rzeszów Na sprzedaż atrakcyjne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 80 m , położone w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Herbowa

Rzeszów,podkarpackie

690 000 zł142 m² 4 869,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż: dom szeregowy o powierzchni 141,70 m z garażem, miejscem postojowym oraz tarasem! Cena: 690 000 zł Lokalizacja: spokojna i malownicza okolica, idealna dla rodzin oraz osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Mingajny

Mingajny,warmińsko-mazurskie

16 000 zł2 937 m² 5,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

BB Nieruchomości oferuję działką rolną z możliwością uzyskania warunków zabudowy ponieważ działka graniczy z siedliskiem. Działka o powierzchni 2937 m2 położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wachowskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

540 000 zł72 m² 7 468,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Informacje pod numerem. Na sprzedaż przestronne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,30 m2 znajdujące się na 4 piętrze (w budynku 4 piętrowym) przy ulicy Wachowskiego, osiedle Pieczewo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Marki,mazowieckie

700 000 zł83 m² 8 416,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupoziomowe mieszkanie bezczynszowe z ogródkiem znajdujące się w podwarszawskich Markach przy ul. Długiej. Budynek wybudowano w 2021 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona Waplewo

Waplewo,warmińsko-mazurskie

150 000 zł5 600 m² 26,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja. Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 5600 m2 z możliwością uzyskania warunków zabudowy położona we wsi Waplewo gmina Olsztynek. Działka graniczy z siedliskiem. Media".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Kozery,mazowieckie

2 700 000 zł22 000 m² 122,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna położona w Kozerach gmina Grodzisk Mazowiecki. Usytuowana w strategicznej lokalizacji z łatwym dostępem do głównych dróg komunikacyjnych. Całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Świętopełka

Chmielno,pomorskie

1 999 999 zł4 200 m² 476,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

: na skróty : przepiękna działka nad jeziorem || 4 200 m || Sprzedaż Duża działka budowlana w malowniczej miejscowości nad jeziorem. : sprawdź, czy to dla ciebie : Działka idealna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydla

Kraków,małopolskie

770 000 zł47 m² 16 231 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,44m2, znajdujące się w Bronowicach, przy ulicy Rydla. Mieszkanie znajduje się na parterze w niskim czteropiętrowym bloku. Okna nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa ogrodzona Grabowska Huta

Grabowska Huta,pomorskie

980 000 zł16 780 m² 58,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferta dostępa tylko W ossa-nieruchomości! Przedstawiamy Państwu działkę z projektem budowlanym pod zabudowę zagrodową na sprzedaż objętą miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Technologiczna

Rzeszów,podkarpackie

975 870 zł108 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal usługowy o pow. 108,43 m2 zlokalizowany na parterze w nowo powstającym osiedlu wielorodzinnym na Dworzysku. Lokal usługowy o bardzo dużym potencjale zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Aleksandra Fredry

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

850 000 zł50 m² 16 996,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal dwu pokojowy, znajdujący się w apartamentowej części 5***** Hotelu aquarius spa, połączonej łącznikiem z hotelem. W obiekcie znajduje się strefa spa -basen z podgrzewana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bobrzyńskiego

Kraków,małopolskie

749 000 zł52 m² 14 403,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2 pokoje na ruczaju! lokalizacja: mieszkanie znajduje się w dzielnicy Dębniki - Ruczaj przy ul. Bobrzyńskiego. W bezpośrednim sąsiedztwie sklepy, restauracje, szkoły, przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbrowskiego

Częstochowa,śląskie

399 000 zł50 m² 7 980 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro Nieruchomości greathouse przestawia wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż! Prezentowana nieruchomość znajduje się w centrum miasta Częstochowa na drugim piętrze w kamienicy. Na zdjęciach.