dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 215 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 215 ogłoszeń

1 890 000 zł138,28 m² 13 667,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2017

Uwaga! wraz Z ukazaniem się słońca za oknem majowa obniżka ceny! Dwupoziomowy komfort w prestiżowej części Ołtaszyna, dla wymagającej rodziny. Na sprzedaż eleganckie, dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł246,50 m² 4 661,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 978 m²

Link do filmu: Na sprzedaż dom z bali nad rzeką Barycz. To miejsce, które zaskakuje swoją harmonią z naturą. Położony wśród lasów i łąk,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł4 297 m² 116,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Czy szukasz może działki pod budowę domów jednorodzinnych, bądź też chciałbyś zainwestować w dobrze prosperujący grunt? Jeśli tak, to ta działka przerośnie Twoje oczekiwania! Działka nr 7.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł175 m² 5 537,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:777 m²

Dom jednorodzinny na uboczu w spokojnej okolicy, blisko miasta. Położony w miejscowości Sławacinek Stary, przy samym wjeździe do Białej Podlaskiej. Oddalony o 750 metrów od szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł58 m² 5 844,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dla kogo Mieszkanie idealne dla rodziny lub dla pary,która chciałaby komfortowo zamieszkać. Podstawowe informacje Osiedle Podłęże metraż 58,18 m 3 pokoje 2 piętro Standard wykończenia Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

727 927 zł61,27 m² 11 880,64 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego, funkcjonalnie zaprojektowanego mieszkania z balkonem, na świetnie usytuowanym osiedlu Szczepin w samym sercu Wrocławia. Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł56,89 m² 9 404,11 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i garażem dwustanowiskowym - Leszno, ul. Fabryczna Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 56,89 m , usytuowane na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł500 m² 158 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę nad morzem letniskową budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

552 000 zł52 m² 10 615,38 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Komfortowe, jasne i przewiewne mieszkania. Zielona okolica - szybki dojazd do centrum. Przedstawiam nowoczesne mieszkanie w dynamicznie rozwijającej się części miasta zaledwie kilka minut od.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł114 m² 2 807,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:243 m²

Nieruchomość 114 m | Centrum miasta | Al. Wyzwolenia | Potencjał inwestycyjny Na sprzedaż oferujemy budynek o powierzchni użytkowej 114 m , położony w ścisłym centrum miasta przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 000 zł133 m² 9 774,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:388 m²

Dom wolnostojący w prestiżowej, widokowej lokalizacji - Raciborsko | blisko Wieliczki i Krakowa Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący, położony w widokowym i prestiżowym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł240 m² 2 708,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:756 m²

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Dom wolnostojący, podpiwniczony, dwukondygnacyjny z użytkowym poddaszem o powierzchni 240m 2 , z oddzielnym garażem.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł48 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Dzierżoniowie na osiedlu Jasnym usytuowane na czwartym piętrze w bloku. Składające się z: - trzech pokoi, - kuchni, - łazienki z wc - przedpokoju Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł18 463 m² 135,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka przemysłowa - 1,9ha + budynki przemysłowe - 1 500M 2 - biała gm. Zgierz - 900M od wjazdu na A1 Oferuję Państwu działkę przemysłową o powierzchni 18 463m 2 zlokalizowaną w Leonowie.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł1 708 m² 204,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferuje na sprzedaż działkę zabudowaną położoną w miejscowości Głuszczyzna, ul. Gościnna, woj. lubelskie, powiat lubelski, gmina Głusk w pierwszej linii zabudowy Nieruchomość oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł81,94 m² 7 566,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1915

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji w Łodzi, w samym centrum. Idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja na wynajem. Zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

22 000 000 zł550 000 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

**woj.lubuskie-pow.Sulęcin-gm.Słońsk - Głuchowo** Głuchowo położone na skrzyżowaniu lokalnej drogi z Okszy do Lemierzyc i drogi do Słońska, 4 km na północ od Lemierzyc. Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

319 900 zł47,45 m² 6 741,83 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w Gryfinie. Niewątpliwym atutem nieruchomości jest cudowny widok z całego mieszkania. Lokalizacja to drugi atut, bliskość centrum miasta.