dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 308 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 308 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

399 000 zł66,30 m² 6 018,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Tylko 6018 zl za m2 - najtaniej ma rynku kolobrzeskim! Mieszkanie składa sie z: - 3 pokoi, - osobnej kuchni, - łazienki, - osobnego wc, - przedpokoju, - balkonu, - do mieszkania przynalezy piwnica 13,23m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 515 zł102,90 m² 5 350 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Osiedle Brzozowe Etap III | Starcza, ul. Brzozowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, 4-pokojowego domu w zabudowie bliźniaczej o funkcjonalnym układzie: * przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 066 zł102,90 m² 5 540 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

596 820 zł102,90 m² 5 800 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

2 799 000 zł190 m² 14 731,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 454 m²

Dostępny od zaraz! Kupując ten wyjątkowy dom w stylu góralskim w Gliczarowie Górnym, zyskujesz idealne miejsce do życia w harmonii z naturą lub doskonałą bazę pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

4 499 000 zł3 600 m² 1 249,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka komercyjna | mpzp | Przy głównej arterii Niepołomic Oferta dostępna wyłącznie w homfi: na sprzedaż działka komercyjna o powierzchni 0,36 ha, zlokalizowana bezpośrednio przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł350 m² 5 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 037 m²

Prezentuję na sprzedaż wyjątkową, rezydencjonalną nieruchomość położoną w bezpośrednim sąsiedztwie Kampinoskiego Parku Narodowego, w Truskawiu przy ul. Lipkowskiej. Kupujący nie pokrywa.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł52,50 m² 11 028,57 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Kraków Prądnik Biały ul. Pachońskiego trzypokojowe mieszkanie w budynku z windą Nieruchomość: proponujemy Państwu do kupna mieszkanie o powierzchni 52,5m , znajdujące się na szóstym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

601 392 zł68,34 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2025

Oferta dotyczy 3-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, łazienką, wc oraz dwoma tarasami i ogródkami. Lokal znajduje się w inwestycji Osiedla Bella Vista w Kielcach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

741 703 zł72,01 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:grudzień 2025

Oferta dotyczy 4-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, łazienką, wc oraz dwoma balkonami. Lokal znajduje się w inwestycji Osiedla Bella Vista w Kielcach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

652 131 zł67,23 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2025

Oferta dotyczy 3-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, łazienką, wc oraz dwoma tarasami, ogródkami i schowkiem. Lokal znajduje się w inwestycji Osiedla Bella Vista w Kielcach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł100,45 m² 5 564,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:248 m²

W ofercie Centrum Inwestycji Deweloperskich narożny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 95,85 m2 z garażem w bryle i ogrodem o powierzchni ok. 110 m2. Domy.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł540 m² 1 851,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 191 m²

Nieruchomość zlokalizowana jest w obrębie Krajowice, gmina Kołaczyce. Nieruchomość leży przy ul. Krajowickiej w niewielkiej odległości od drogi krajowej dk Nr 73. Aktualnie obiekt jest.

Szczegóły ogłoszenia

749 999 zł32,64 m² 22 977,91 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Eleganckie 2 pokoje w nowoczesnej inwestycji | Mokotów | ul. Komputerowa 8 Są mieszkania, które ogląda się z ciekawości. I są takie, do których od pierwszej chwili chce się wracać. To.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł160 m² 5 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Wyjątkowa nieruchomość z potencjałem dom 160 m w otulinie lasów | Julianów Szukasz spokoju, bliskości natury, a jednocześnie miejsca z ogromnym potencjałem do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

948 704 zł58,31 m² 16 270,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament Z rynku pierwotnego 2025 roku - Warszawa Raków - 0% prowizji | notariusz po stronie dewelopera | parking Kupujesz bez prowizji i nie płacisz za notariusza - wszystkie koszty aktu.

Szczegóły ogłoszenia

573 900 zł59,16 m² 9 700,81 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 pokoje | loggia | po generalnym remoncie | Stare Miasto | rozkładowe | widne Są mieszkania, które się ogląda i są takie, w których od razu wyobrażasz sobie swoje życie. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 340 956 zł48,67 m² 27 552 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Przedmiotem ogłoszenia jest nowy lokal (usługowy) dwupoziomowy położony w budynku K "jarząbczy Wierch" w inwestycji Enklawa Polany w Kościelisku. Lokal ma powierzchnię 48,67 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 188 869 zł43,15 m² 27 552 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Przedmiotem ogłoszenia jest nowy lokal (usługowy) dwupoziomowy położony w budynku K "jarząbczy Wierch" w inwestycji Enklawa Polany w Kościelisku. Lokal ma powierzchnię 43,15 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 980 625 zł64,93 m² 30 504 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Przedmiotem ogłoszenia jest nowy lokal dwupoziomowy położony w budynku I "ornak" w inwestycji Enklawa Polany w Kościelisku. Lokal ma projektowaną powierzchnię ok. 64,93 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł53,83 m² 13 728,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,83 m , położone na zamkniętym, nowoczesnym osiedlu Aura Garden przy ul. Przejezdnej 12 na Białołęce. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł37,80 m² 19 550,26 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Prezentuję Państwu dwupokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy - Śródmieściu (muranów). 37,8 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 900 zł76,02 m² 5 260,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Uwaga! kupującu nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Przedstawiamy Państwu nowoczesne mieszkania bezczynszowe z balkonem i dodatkowym poddaszem w super lokalizacji-.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

941 715 zł110,79 m² 8 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Rezerwacja Ten przestronny lokal o powierzchni 110,79 m2 to idealne miejsce na rozwój Twojego biznesu. Składa się z funkcjonalnego pomieszczenia użytkowego o metrażu 80,51 m2, zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł1 149 m² 400,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana, uzbrojona 1149 m tuż przy lesie w Wisełce! Na sprzedaż uzbrojona, pięknie położona działka budowlana z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

1 559 192 zł127,64 m² 12 215,54 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Jeśli marzysz o dużej przestrzeni, własnym tarasie i spokojnej okolicy z zielenią za oknem to ogłoszenie jest dla Ciebie. 129 m jasnego, ustawnego wnętrza rozłożonego na 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Stargard,zachodniopomorskie

369 000 zł56,60 m² 6 519,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,6 m , położone w spokojnej i zielonej części Stargardu. Nieruchomość znajduje się w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł57,50 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji na warszawskiej Woli, przy ul. Pereca 13/19. Lokal znajduje się na 6. piętrze budynku z 1970 roku.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł46 m² 24 782,61 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1913

Zapraszamy na dzień otwarty, który odbędzie się 23 maja od godziny 10:00. Niższa cena wyłącznie na dzień otwarty Zamieszkaj lub inwestuj pod jednym z najbardziej prestiżowych adresów.

Szczegóły ogłoszenia

849 900 zł47,60 m² 17 855,04 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

3 pokoje przy Rondzie onz | ul. Pańska | 47,6 m | pełna własność Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,6 m , zlokalizowane w samym sercu Warszawy - przy ul. Pańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł135 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Dom z dużą działką.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 074 291 zł95,07 m² 11 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:159 m²

Kameralny luksus blisko Krakowa Na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni 95,07 m , stanowiący połówkę bliźniaka w otoczeniu zieleni z 160m2 ogrodem. Inwestycja obejmuje zaledwie 4.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł21,34 m² 22 914,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż Apartament Inwestycyjny w Bukowinie Tatrzańskiej Idealny pod wynajem krótkoterminowy lub jako miejsce dla własnego wypoczynku. Apartament jest sprzedawany z pełnym wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł73,30 m² 7 626,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:224 m²

Przedstawiamy kameralną inwestycję nowoczesnych lokali mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowaną w spokojnej części miasta na osiedlu Raduszka przy ul. Krokusów. Pierwszy etap.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł40,64 m² 17 199,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Kraków Górka Narodowa ul. Stefana Banacha dwupokojowe mieszkanie z loggią, miejscem postojowym i komórką lokatorską Nieruchomość: proponujemy Państwu do kupna dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

676 000 zł41,50 m² 16 289,16 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Oferuję na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Elbląskiej 37 na Żoliborzu (sady Żoliborskie). Atrakcyjny układ | oddzielna kuchnia z oknem | doskonale doświetlone | ciche |.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 440 m² 110,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1440 m2, położoną w Cyprzanowie w gminie Pietrowice Wielkie. Działka ma kształt prostokąta o wymiarach 32 m x 45.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł100,80 m² 8 422,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Oferujemy na sprzedaż piękne, duże i komfortowe mieszkanie w Siechnicach. Zadbane, bardzo gustownie urządzone i gotowe do zamieszkania. W skład mieszkania wchodzą: poziom I -.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł46,47 m² 25 823,11 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Apartament w inwestycji premium w samym centrum Gdańska. Atuty: dostęp do najlepszych restauracji, bliskość atrakcji turystycznych, m.in. Muzeum II wojny światowej, dostęp do strefy saun,.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł115,87 m² 15 966,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie położone w kamienicy z 1926 roku, w sercu Gdańska-Wrzeszcza, w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych otuliny Trójmiejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł54,83 m² 15 411 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Józefosław 55m2 - atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe, z aneksem kuchennym, w nowym osiedlu (z 2020 roku) Salon z aneksem kuchennym to duża, otwarta przestrzeń, wygodnie zaaranżowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł58 m² 18 086,21 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Prezentuję Państwu ofertę mieszkania w inwestycji Aurora na pograniczu Ochoty i Włoch. Wygodne 3 pokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 57,63m2 z 3 m2 tarasem oraz 65m2.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł65,97 m² 13 021,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania zlokalizowanego w sercu Płaszowa - idealnego miejsca dla rodziny, inwestora czy osoby ceniącej sobie dogodny dostęp do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 726 zł63,08 m² 10 950 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie na parterze 63,08 m 2 z ogródkiem i miejscem postojowym! Nowoczesne osiedle inspirowane harmonią natury i komfortem życia. N20 Nieruchomości oferuje do.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł105 m² 10 942,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:48 m²

Sprzedam bezpośrednio segment w zabudowie szeregowej na pograniczu Pruszkowa z Piastowem na Osiedlu Uroczym. Całkowita powierzchnia domu 105m2. Budynek składa się z dwóch kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 000 zł66 m² 42 409,09 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3 pokojowy Apartament o powierzchni 66,4 m w prestiżowej inwestycji - Rezydencja Łazienki Park. Jest to unikatowa inwestycja położona w części Śródmieścia, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł43 m² 18 023,26 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o pow. 43 m2 zlokalizowane przy ul. Myśliwskiej - Płaszów. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym bloku z 2025 roku. Blok posiada windę.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij