dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 015 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 015 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Wałbrzych,dolnośląskie

195 000 zł26 m² 7 647,06 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka o podwyższonym standardzie, usytuowana na piątym piętrze w bloku dziesięciopiętrowym, zlokalizowanym na wałbrzyskim Białym Kamieniu. Nieruchomość po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Pruszowice

Pruszowice,dolnośląskie

504 000 zł1 400 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana 1400 m w Pruszowicach, gmina Długołęka - Idealne miejsce na Twój dom! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1400 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

749 001 zł64 m² 11 760,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie w szeregu | Ogródek | 3pok. |Wilczyce!. Tylko U nas! Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,6m2 + duży ogródek ok 110 m2. Opiekun oferty : Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Bohaterów Warszawy

Nowogard,zachodniopomorskie

434 000 zł4 475 m² 96,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolno-budowlana nr.418/8 zlokalizowana w cichej części Nowogardu o powierzchni użytkowej 4475 m2 z warunkami zabudowy.Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sandomierska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

459 000 zł48 m² 9 642,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkania, znajdującego się w niskim bloku położonym w doskonałym miejscu osiedla Kapuściska w Bydgoszczy. Lokalizacja przy ul. Sandomierskiej mówi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

1 400 000 zł73 m² 19 178,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Mokotów to miejsce idealne dla osób poszukujących nowoczesnego i wygodnego miejsca do życia, dzielnica oferuje wszystkie udogodnienia potrzebne do codziennego życia, jednocześnie zachowując.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł37 m² 16 935,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w sercu Mokotowa! Jeśli szukasz miejsca, które łączy w sobie wygodę mieszkania blisko centrum Warszawy z pełnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osikowa

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł63 m² 12 400,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę, jasnego, przestronnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 62,90 m2 położonego na 4. piętrze 6. piętrowego budynku z 1983 r. usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Habicha

Warszawa,mazowieckie

710 000 zł41 m² 17 367,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę 2 - pokojowego, nowoczesnego mieszkania, o powierzchni 40, 88m2 , położonego na terenie dzielnicy Ursus przy ul. Habicha 17. Oferowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł49 m² 21 560,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

I'm speaking in Your language - pl/ua/ru/ang Włochy Raków to idealna dzielnica dla osób poszukujących spokojnego miejsca do zamieszkania, z dala od zgiełku centrum miasta a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banderii

Warszawa,mazowieckie

1 000 000 zł55 m² 18 083,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowy apartament na sprzedaż mieszczący się przy ul. Banderii 4 w dzielnicy Wola, młynów. Prezentowana nieruchomość usytuowana jest na 8 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Plac Grzybowski

Warszawa,mazowieckie

1 580 000 zł55 m² 28 863,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1921

Z wielką przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę - 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 54,74 m , znajdujące się przy u licy Plac Grzybowski 10 , w samym sercu centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wielbark

Wielbark,warmińsko-mazurskie

630 000 zł220 m² 2 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 851 m²

Na sprzedaż dom parterowy z poddaszem użytkowym w całości podpiwniczony o powierzchni całkowitej około 220 m2 użytkowej 170 m2 położony o ogrodzonej i zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Rogoźnik

Rogoźnik,śląskie

90 000 zł10 m² 8 645,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Idealne miejsce na start - Mikroapartament 10,41 m w spokojnym Rogoźniku Przytulna przestrzeń gotowa do zamieszkania! Oferujemy na sprzedaż mikroapartament o powierzchni 10,41 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Szydłowiec Śląski

Szydłowiec Śląski,opolskie

359 000 zł13 400 m² 26,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej, niezabudowanej o powierzchni 1,34 ha. Działka znajduje się w miejscowości Szydłowiec Śląski, gm. Niemodlin,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Szczecinek,zachodniopomorskie

714 000 zł117 m² 6 121,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena - 714.000,00 ZŁ! (DO NEGOCJACJI) DUŻE MIESZKANIE 3 POKOJOWE W WYJĄTKOWEJ LOKALIZACJI MIASTA. Szczecinek, ul. Wojska polskiego. Mieszkanie wraz Z wyposażeniem. Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona Suliszowice

Suliszowice,śląskie

160 000 zł33 200 m² 4,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę budowlano rolną o powierzchni ok 33200 m z dobrym dojazdem ( droga asfaltowa)część budowlana o powierzchni ok 680 metrów ma wymiary 31x22 m. W granicy działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wycieczkowa

Konstantynów Łódzki,łódzkie

850 000 zł118 m² 7 203 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:858 m²

Więcej informacji: jeśli szukasz nowoczesnego, komfortowego domu do którego dojazd do centrum Konstantynowa Łódzkiego bądź Łodzi jest szybki i sprawny, a jednocześnie chcesz odpocząć od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

635 000 zł48 m² 13 092,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowego apartamentu o powierzchni 48,5m2. Apartament znajduję się na pierwszym piętrze na nowo wybudowanym osiedlu w sąsiedztwie Centrum Handlowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

409 909 zł37 m² 11 019,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne i wygodne mieszkanie 2 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów Budynek 5 pięter, winda, domofon, plac zabaw, miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Prudnik,opolskie

239 000 zł63 m² 3 793 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie z balkonem w kamienicy przy ulicy Piastowskiej Mieszkanie składa się z : - kuchni z meblami, piekarnikiem, kuchenką gazową, lodówką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Petrykiewicza

Lublin,lubelskie

1 249 000 zł183 m² 6 828,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:420 m²

Na sprzedaż duży dom o trzech kondygnacjach położony w Lublinie przy ulicy Petrykiewicza 9. Nieruchomość to gotowy do sprzedaży miejsc noclegowych obiekt, który w ostatnim czasie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Lipowa

Polska Nowa Wieś,opolskie

120 000 zł867 m² 138,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka budowlana znajdująca się w miejscowości Polska Nowa Wieś, gm. Komprachcice. Nieruchomość położona jest w drugiej linii zabudowy od głównej drogi, ulicy Lipowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wagonowa

Wrocław,dolnośląskie

586 502 zł33 m² 17 581 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz sposobu na ulokowanie kapitału z szybkim zwrotem? Ta inwestycja jest dla Ciebie! Na sprzedaż lokal inwestycyjny z możliwością odliczenia 23% vatu. Kwota przedstawiona w ogłoszeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białystok,podlaskie

525 000 zł42 m² 12 440,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferuję na sprzedaż mieszkanie w nowoczesnym kameralnym bloku , w cichej oraz spokojnej okolicy. Nieruchomość znajduje się na oś. Bojary przy ul. Piasta. Powierzchnia nieruchomości to 42,20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Borówno

Borówno,kujawsko-pomorskie

1 295 000 zł160 m² 8 093,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Makler poleca Do sprzedania dom w Borównie w bardzo dobrej lokalizacji.Tereny spacerowe, wypoczynkowe, jezioro w bardzo bliskiej odległości co sprawia że czujemy się cały rok jak na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wola Batorska

Wola Batorska,małopolskie

1 890 000 zł7 310 m² 25,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka przemysłowo-usługowa w Woli Batorskiej Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę zlokalizowaną na Wschodnim Obszarze Niepołomickiej Strefy Inwestycyjnej w miejscowości Wola Batorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piława Górna

Piława Górna,dolnośląskie

579 000 zł180 m² 3 216,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:685 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 180 m2, posadowionego na działce o pow. 685 m2. Na parterze domu znajdują się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

450 000 zł39 m² 11 652 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na świetnej lokalizacji i dostępu do pełnej infrastruktury? Potrzebujesz mieszkania komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Betańskiego

Rzeszów,podkarpackie

564 000 zł1 128 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka Działka o powierzchni 11,28 ara na osiedlu domów jednorodzinnych * pozwolenie na budowę * projekt domu * media * udział w drodze opis: - działka o powierzchni 11,28 ara, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelecka

Poznań,wielkopolskie

535 000 zł37 m² 14 479 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wykończone pod klucz, modne, nowoczesne, eleganckie mieszkanie w ścisłym centrum Poznania przy ulicy Strzeleckiej, tuż przy Kupca Poznańskim, ulicy Długiej i Półwiejskiej. Zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

616 817 zł67 m² 9 238,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Najniższe ceny tylko u w Biurze dewelopera. Jeśli nie dla siebie to idealne mieszkania pod inwestycję. Ø skorzystaj z indywidualnych rabatów tylko dla decyzyjnych klientów Ostatni taki układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielawa

Bielawa,mazowieckie

4 990 000 zł400 m² 12 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom 400m2 || zadbany ogród || 5 sypialni || 4 łazienki || Taras || Wysoki standard wykończenia || Wspaniale położony dom wolnostojący na prestiżowym, strzeżonym osiedlu Konstancja, tuż przy American.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Staniszewskiego

Gdynia,pomorskie

742 000 zł70 m² 10 615,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie w w największej a zarazem kameralnej dzielnicy Gdyni. Najważniejsze atuty mieszkania to: powierzchnia: 66 m Lokalizacja: i piętro, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zawiszaków

Opole,opolskie

495 000 zł60 m² 8 237,64 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, pow. ok.60 m2. III piętro , Opole - nowy zwm, ul.Zawiszaków. O F E R T A N A W Y Ł Ą C Z N O Ś Ć tylko w naszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kuboszka

Rybnik,śląskie

249 000 zł50 m² 4 943,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Idealna oferta dla rodzin, które pragną uniknąć remontów i zamieszkać w dobrej lokalizacji! Na sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,37 m2, usytuowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

602 148 zł43 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na sprzedaż rozkładowe, nowe, 2 pokojowe o metrażu 43,32 m zlokalizowane na parterze w budynku 4-piętrowym z windą w dzielnicy Psie Pole Poświętne we Wrocławiu. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasińskiego

Świdnica,dolnośląskie

340 000 zł47 m² 7 220 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż mieszkanie, zlokalizowane na 4 piętrze w bloku na Osiedlu Młodych. Na powierzchnię 47,09m2 składają się: - salon z wyjściem na balkon - pokój - kuchnia - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wywła

Wywła,świętokrzyskie

1 099 000 zł190 m² 5 782,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Szanowni Państwo, przedstawiam atrakcyjną ofertę sprzedaży domu wolnostojącego położonego na dużej 31 arowej działce w miejscowości Wywła na pograniczu województwa świętokrzyskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sportowa

Suwałki,podlaskie

479 000 zł58 m² 8 258,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Sprzedam dwustronne mieszkanie w bloku z 2017roku o łącznej powierzchni użytkowej 58,78 m2 w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Sportowej, os. Olimpijskie Ogrody z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Graniczna

Bełk,śląskie

578 280 zł7 228 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki rolnej z dopuszczeniem zabudowy (symbol - 2r1), o łącznej powierzchni 7228,5 m . Położonej w miejscowości Bełk, gminie.