cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości na skróty
Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości
200 647 ogłoszeń
Od najnowszych
200 647 ogłoszeń
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Mieszkanie z ogródkiem, ul. Spacerowa
Rzeszów,podkarpackie
585 000 zł64 m² 9 180,79 zł/m²
Archiwalne
Apartament z garażem, ul. Sikorskiego
Wrocław,dolnośląskie
650 000 zł30 m² 21 666,70 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karpia
Poznań,wielkopolskie
699 000 zł53 m² 13 188,70 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orzeszkowej
Wrocław,dolnośląskie
799 999 zł76 m² 10 519,40 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego
Poznań,wielkopolskie
510 000 zł52 m² 9 732,82 zł/m²
Archiwalne
Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki
Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie
669 000 zł78 m² 8 576,92 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana Koźmice Wielkie
Koźmice Wielkie,małopolskie
470 000 zł5 752 m² 81,71 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana, ul. Szlak Królewski
Małe Rudy,kujawsko-pomorskie
89 000 zł800 m² 111,25 zł/m²
Archiwalne
Apartament z garażem, ul. Górnośląska
Warszawa,mazowieckie
1 650 000 zł72 m² 22 993,30 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z aneksem, Aleja Niepodległości
Borne Sulinowo,zachodniopomorskie
319 000 zł79 m² 4 053,37 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podwisłocze
Rzeszów,podkarpackie
463 000 zł48 m² 9 716,68 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie, ul. Grendysa
Ropczyce,podkarpackie
105 000 zł940 m² 112 zł/m²
Archiwalne
Apartament z kominkiem, ul. Smoluchowskiego
Gdańsk,pomorskie
2 200 000 zł243 m² 9 053,50 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Spółdzielczości Pracy
Lublin,lubelskie
495 553 zł36 m² 13 850 zł/m²
Archiwalne
Działka rekreacyjna, ul. Koronowska
Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie
75 000 zł360 m² 208,33 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana, ul. Turystyczna
Szczecinek,zachodniopomorskie
150 000 zł1 159 m² 129,42 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrocławska
Radwanice,dolnośląskie
659 001 zł59 m² 11 096,40 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie Jedzbark
Jedzbark,warmińsko-mazurskie
395 000 zł29 903 m² 13,21 zł/m²
Archiwalne
Działka rolna z dojazdem utwardzonym Żardeniki
Żardeniki,warmińsko-mazurskie
860 000 zł140 700 m² 6,11 zł/m²
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia