dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 654 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 654 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kingi

Rzeszów,podkarpackie

595 200 zł64 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe, 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż! Powierzchnia: 64,00 m + balkon Lokalizacja: nowy etap osiedla przy bocznej ul. Św. Kingi (boczna ul. Lwowskiej) Promocja! Obniżka ceny o 200 zł/m!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wysoka

Wysoka,małopolskie

75 000 zł1 100 m² 68,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna, lekko nachylona na południe, działka budowlana o pow. 11 arów położona w Wysokiej w sąsiedztwie luźnej zabudowy jednorodzinnej, sklepu, cukierni. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolska

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł48 m² 15 336,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Zadbane i przestronne mieszkanie trzypokojowe w drugiej linii zabudowy przy ulicy Wolskiej, przez co jest ciche z widokiem na zielone podwórko. Kameralny, niski budynek trzypiętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hetmańska

Rzeszów,podkarpackie

515 000 zł49 m² 10 555,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania Hetmańska Rzeszów 48,79 m , 2 sypialnie, osobna kuchnia Rzeszów Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,79 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

982 318 zł78 m² 12 560 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy na inwestycję w pobliżu ch Targówek, w pobliżu trasy S8. Inwestycja to starannie zaprojektowany budynek o nowoczesnym wzornictwie, doskonale reprezentujący współczesne trendy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Pawła Adamowicza

Gdańsk,pomorskie

576 516 zł41 m² 13 996,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

:na skróty: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,19 m2 w promocyjnej cenie 576 516 zł, w nazywanej ostatnio dzielnicy Morenowy Jasień :dla kogo?: -Dla studentów -dla rodziny -dla singli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siemianowicka

Wrocław,dolnośląskie

839 000 zł63 m² 13 317,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż śliczne mieszkanie 3-pokojowe o całkowitej powierzchni 63 m , zlokalizowane przy ul. Siemianowickiej na nowym osiedlu Archicomu. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Maczka

Wrocław,dolnośląskie

589 000 zł50 m² 11 758,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż przestronne, dwustronne i rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 50.09 m2 przy ul. Maczka na osiedlu Partynice, dzielnica - Krzyki-Wrocław Link do Spaceru Wirtualnego: atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

635 300 zł58 m² 10 999 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

W ofercie biura Doradzamy nieruchomości przedstawiamy nowe, zadbane, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 57.76 m2 usytuowane przy ulicy Świętej Kingi na nowym osiedlu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

469 000 zł33 m² 14 016,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Proponuję Państwu piękne mieszkanie z balkonem - mieszkanie o pow. 33,46m2, 2 pokojowe, klasyczne z balkonem, z ekspozycją wschodnią, na 1 piętrze w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Białystok,podlaskie

535 000 zł63 m² 8 451,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na osiedlu Piasta przy ul. Mieszka I ! Zapraszamy na prezentację dużego, przestronnego mieszkania o powierzchni 63,3m2, położonego na osiedlu ze znakomicie rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Chorzów,śląskie

764 610 zł139 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:187 m²

Ostatni dom w tej cenie! tęczowa park to nowe osiedle powstające w Chorzowie przy ul. Tęczowej. Przedmiotem inwestycji jest budowa 23 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Dusin

Dusin,zachodniopomorskie

190 000 zł2 984 m² 63,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Ta wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1984 m znajduje się w malowniczej miejscowości Dusin, w gminie Kamień Pomorski. Jest to idealne miejsce dla osób pragnących zbudować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kaniów

Kaniów,śląskie

825 000 zł156 m² 5 302,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:590 m²

Na sprzedaż przytulny, parterowy dom z ogrodem i garażem w Kaniowie, gmina Bestwina, usytuowany na działce o powierzchni 591 m . Dom znajduje się w otoczeniu niskiej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

449 000 zł53 m² 8 471,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Charakterystyka mieszkania: zabytkowa kamienica z lat 30. XX wieku, mieszkanie odświeżone w 2023 roku. Powierzchnia: 53,1 m , pierwsze piętro. Ogrzewanie elektryczne. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 6 Sierpnia

Łódź,łódzkie

424 000 zł42 m² 10 163 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkania w bardzo dobrze zlokalizowanej części Łódź Stare Polesie. Zakup w cenie promocyjnej bez prowizji. Zakup bez prowizji wyłącznie dla Klientów indywidualnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Kraków,małopolskie

922 661 zł86 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - mistrzejowice wysoki standard 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym (możliwość aranżacji jako mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

2 250 000 zł176 m² 12 784,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:384 m²

Domo ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość, która łączy w sobie nowoczesną architekturę, doskonałą jakość wykończenia oraz unikalną lokalizację. Standard Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Kraków,małopolskie

744 660 zł53 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - mistrzejowice atrakcyjna lokalizacja|tereny rekreacyjne 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 53,19m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

390 000 zł22 m² 17 727,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie o powierzchni 22 m , położone na Pradze-Północ, oferuje doskonałą lokalizację z łatwym dostępem do centrum Warszawy. Komunikacja miejska: w pobliżu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Pstrągowa

Katowice,śląskie

2 072 406 zł5 194 m² 399 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 5194m2 w zielonej okolicy Katowic- zarzeczu. Możliwość dokupienia działki tuż obok o powierzchni 2465m2. Działka znajduje się blisko zjazdu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Poznań

Poznań,wielkopolskie

380 380 zł29 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W ofercie posiadamy ustawne, 1-pokojowe mieszkanie z balkonem, w stanie deweloperskim, blisko lasu, z świetnym dojazdem do centrum Poznania. Mieszkanie o powierzchni 29,26 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stalowa

Wrocław,dolnośląskie

584 000 zł41 m² 14 243,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż bardzo ładne, ustawne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 41 m2 na 2 piętrze 4 piętrowego budynku na Grabiszynie przy ul. Stalowej Lokal składa się: - salonu z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dadleza

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

449 000 zł44 m² 10 137,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Rezerwacja! Na sprzedaż przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,29 m , położone na parterze trzypiętrowego bloku z 2012 roku przy ul. Juliana Dadleza 5 w Olsztynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Gorzelnia

Gorzelnia,śląskie

155 000 zł1 051 m² 147,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży nowo wydzielone działki budowlane położone ok 3 km od granic miasta. Teren płaski bez zadrzewień. Woda i prąd przy działce. Kanalizacja w planach gminy. Wokół zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dobra

Juszkowo,pomorskie

799 000 zł220 m² 3 638,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wolnostojący / Podpiwniczony / Garaż z kanałem / Taras / Balkon / Sauna / Osobna kuchnia / 3 sypialnie / Open space / Ogrodzona działka / Pomieszczenia gospodarcze / Do remontu / Cicha okolica /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fordońska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

619 999 zł55 m² 11 273 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Marzysz o luksusowym mieszkaniu? - Odkryj swoje nowe miejsce na nowym, pięknym Osiedlu Panorama Wiślana! Przedstawiamy wyjątkowy, 3-pokojowy apartament na nowoczesnym osiedlu Panorama Wiślana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

437 000 zł33 m² 13 146,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu w dzielnicy Jasień. Mieszkanie ma powierzchnię 33,24m2 i zostało zaprojektowane w taki sposób, aby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Szczecin,zachodniopomorskie

525 000 zł53 m² 9 911,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! O mieszkaniu: metraż: 52,97 m2 Ilość pokoi: 3 rozkładowe, jasne pokoje, oddzielna kuchnia, osobna łazienka i toaleta. Dodatkowo duży balkon, piwnica ok 6 m2 i wózkarnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

251 000 zł42 m² 5 976,19 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Tylko W naszym biurze. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o poiwerzchni 42m2 z przydomowym ogródkiem w bocznej uliczce Nowego Miasta gotowe do wprowadzenia. Położony na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

510 000 zł30 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

| kawalerka | osobna kuchnia | po remoncie | nowa instalacja elektryczna | piwnica | chłopska | Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30 m2, położone na 2. piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Polarna

Tarnowskie Góry,śląskie

572 280 zł1 506 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam do sprzedaży dwie działki budowlane o powierzchni 753 m2 każda przy ul. Polarnej w Tarnowskich Górach - Rybnej. Działki mają kształt prostokąta. Zgodnie z obowiązującym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

789 900 zł125 m² 6 319 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Dom w pięknym rejonie. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. W ofercie Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 125 m2, usytuowany w malowniczej okolicy Osowca, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Dębskiego

Kraków,małopolskie

890 000 zł58 m² 15 344,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przedstawiamy Państwu ustawne i ciche 3 pokojowe mieszkanie z dwoma ogródkami przy ulicy Macieja Dębskiego w dzielnicy Opatkowice. Mieszkanie o powierzchni 58m znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Jałowcowa

Kolnik,pomorskie

280 000 zł1 499 m² 186,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest sprzedaż działki o powierzchni 1499m2 znajdującej się przy ul. Jałowcowej w miejscowości Kolnik w gminie Pszczółki, powiat gdański. Teren jest objęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętokrzyska

Świętochłowice,śląskie

319 000 zł53 m² 5 970,43 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal mieszkalny o łącznej powierzchni 53,43 m2 (50,28m2 mieszkanie + 3,15m2 piwnica - wpisana w księdze wieczystej). Mieszkanie zlokalizowane w Świętochłowicach ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hetmańska

Rybnik,śląskie

219 000 zł49 m² 4 476,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Idealna oferta w świetnej lokalizacji! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie(48,92 m2) na "paryżu"! Lokal składa się z dwóch przestronnych pokoi i równie dużej kuchni! Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

590 000 zł43 m² 13 720,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Obniżyliśmy cenę nieruchomości! Przedstawiam Państwu na sprzedaż mieszkanie na nowoczesnym osiedlu Nowe Żerniki - Atal oddane do użytku w 2019 roku. Osiedle z pełną infrastrukturą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Spacerowa

Rzeszów,podkarpackie

639 000 zł76 m² 8 462 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro stoprocent nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję na nowatorskim osiedlu domów w zabudowie szeregowej dwulokalowej które znajdować się będą na południu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Gdańsk,pomorskie

1 685 000 zł86 m² 19 593 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Penthouse na sprzedaż - ostoja myśliwska - Gdańsk, myśliwska 33 Cena: 1 685 000 pln Na sprzedaż wyjątkowy penthouse o powierzchni 86 m z ogromnym tarasem o powierzchni 98 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piaskowa

Kiełpino,pomorskie

1 899 000 zł241 m² 7 871,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 813 m²

Atuty: - świetna lokalizacja, - przestronny, 7-pokojowy dom, - wysoki standard wykończenia, - duży ogród z wiatą grillową i jacuzzi, - 40m2 garaż dwustanowiskowy dom: wolnostojący.