dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 654 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 654 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Marzenin

Marzenin,łódzkie

150 000 zł15 300 m² 9,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż 15300 m2 dobrze nasłonecznionej działki rolnej. Działka położona jest w gminie Sędziejowice. Prąd, woda w ulicy. Okolica bardzo ładna, pełna zieleni, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

699 000 zł85 m² 8 210,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:501 m²

Fotowoltaika! bez prowizjii! bez pcc! zakup od dewelopera! pompa ciepła! ogrzewanie podłogowe! duże działki 500 mkw Gorąco polecam domy parterowe w zabudowie bliźniaczej położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł43 m² 11 604,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie dostępne od zaraz Na sprzedaż mieszkanie położone przy ulicy Górczewska 116 w dzielnicy Wola, warszawa. Mieszkanie znajduje się w zabytkowej kamienicy z 1946 roku i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kwiska

Wrocław,dolnośląskie

729 000 zł64 m² 11 390,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Znakomita inwestycja dla przyszłego właściciela lub doskonała propozycja na wynajem! To wyjątkowe mieszkanie o rewelacyjnej lokalizacji przy rogu ulicy Legnickiej i Kwiskiej to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Górsk

Górsk,kujawsko-pomorskie

143 775 zł3 195 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas oferta na wyłączność! Na sprzedaż działka niezabudowana o powierzchni 3195m2 położona w Górsku , w gminie Zławieś Wielka, w województwie kujawsko-pomorskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamkowa

Ostróda,warmińsko-mazurskie

338 900 zł53 m² 6 382,30 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania przestronnego i rodzinnego? Chcesz zainwestować w nieruchomość? Sprawdź naszą ofertę! Lokalizacja : Idealne mieszkanie inwestycyjne pod najmy krótkoterminowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cieszyńska

Warszawa,mazowieckie

815 000 zł48 m² 16 979,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie po remoncie, gotowe do zamieszkania od już! Mokotów, ksawerów ul. Cieszyńska > 300 m do przystanków autobusowych, tramwajowych i stacji metra Wilanowska > 300 m do sklepu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piękna

Ełk,warmińsko-mazurskie

450 000 zł52 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Zapraszamy do mieszkania o wysokim standardzie - powierzchni 52,50 m2, zlokalizowane na parterze przy ul. Pięknej 25 w Ełku. Mieszkanie jest po generalnym remoncie - wymienione zostały wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

777 000 zł38 m² 20 555,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy wyjątkowe mieszkanie w nowoczesnym budynku, który znajduje się w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Krakowa. Inwestycja zostanie oddana do użytku w przyszłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wawelno

Wawelno,opolskie

125 000 zł800 m² 156,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Malownicza wieś Wawelno położona w województwie opolskim, powiecie opolskim, gmina Komprachcice obecnie przeżywa okres rozkwitu, z uwagi na jej atrakcyjne położenie, dostęp do ciekawych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piskórka

Piskórka,mazowieckie

1 099 000 zł125 m² 8 784,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedaż | 1 099 000 zł | 125,1 m2 | dom wolnostojący parterowy I piskórka Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu parterowego, wolnostojącego o powierzchni użytkowej 125,1 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marymoncka

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł54 m² 15 665,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1942

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 54,26m2 usytuowane na 1 piętrze w budynku 3 piętrowym z 1942 roku zlokalizowane na warszawskich Bielanach, przy ul. Marymonckiej. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Wodzisław Śląski,śląskie

249 000 zł51 m² 4 902,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żywnego

Warszawa,mazowieckie

659 000 zł36 m² 18 305,60 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36 m , parter w 12-piętrowym bloku z windą z 1969 roku- warszawa, mokotów, ul. Wojciecha Żywnego. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jeżewice

Jeżewice,kujawsko-pomorskie

495 000 zł129 m² 3 837,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:514 m²

Uwaga! grudniowa promocja! przy decyzji zakupowej do świąt cena 449 tys! na sprzedaż: super ekonomiczny bliźniak parterowy 129 m2, stan deweloperski "na bogato" w miejscowości Jeżewice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

657 000 zł39 m² 16 976,70 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Contact in english zakup bez podatku pcc 2% Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Walerego Sławka w Krakowie (dzielnica Podgórze). Budynek posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Fordońska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 844 500 zł3 689 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka inwestycyjna w pełni uzbrojona o powierzchni 3689 m2 położona na granicy dużego osiedla mieszkaniowego w trakcie budowy w Bydgoszczy przy ulicy Fordońskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Łabędzia

Stronno,kujawsko-pomorskie

95 000 zł943 m² 100,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż Działki budowlane w miejscowości Stronno, gmina Dobrcz. Do Bydgoszczy 25 minut. Cicha i spokojna okolica przy lesie. Warunki zabudowy. Prąd w drodze. Więcej info:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

940 000 zł38 m² 24 736,80 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2pokojowe na grzegórzkach W wysokim standardzie! lokalizacja: mieszkanie znajduje się w dzielnicy Grzegórzki na ul. Grzegórzeckiej. Dzielnica doskonale rozwinięta pod względem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

2 390 000 zł200 m² 11 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

|R| Property prezentuje dom jednorodzinny, wolnostojący w miejscowości Zakrzów przy ulicy Leśnej położony 6km od centrum Wieliczki. Lokalizacja: dom położony przy ul. Leśnej w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nikielkowo

Nikielkowo,warmińsko-mazurskie

2 894 640 zł24 122 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2 4 122 m2 z oznaczeniem w Planie Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Barczewo jako mnu, uk i U. Działka w pełni uzbrojona położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimczaka

Warszawa,mazowieckie

2 875 000 zł115 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Oferujemy przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 115 m , zlokalizowane na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku w prestiżowej dzielnicy Wilanów. W mieszkaniu znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Masłowiec

Masłowiec,dolnośląskie

95 000 zł1 000 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane znajdujące się we wsi Masłowiec przy ulicy Przebiśniegowej, zaledwie 15 minut od Trzebnicy! dostępne działki - 1000 m2 - 95 000 zł - 1521 m2 - 144.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Na Barciach

Kraków,małopolskie

760 000 zł45 m² 16 888,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Biuro Nieruchomości Livinder z przyjemnością prezentuje na sprzedaż świeżo wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie, gotowe do zamieszkania "pod klucz". To wyjątkowa okazja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Kołodzieja

Siemianowice Śląskie,śląskie

612 327 zł79 m² 7 750,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie od Dewelopera - oraz podatku pcc 2%. Service in English - read below. Zadzwoń Lokalizacja Siemianowice Śląskie - ul. Kołodzieja Lokalizacja to spokojne osiedle w Siemianowicach Śląskich,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Warszawa,mazowieckie

2 132 640 zł133 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Prezentujemy do lokal w budynku przy ul. Bukowińskiej 22a, warszawa Mokotów, przy stacji metro M1 Wilanowska. Piętro 1 133,29 m otwierane okna: tak dostępne od: natychmiast Lokal wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

309 000 zł27 m² 11 444,40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest bardzo ładna Kawalerka (27m2). Ulokowana na parterze w niskiej dwupiętrowej kamienicy w wyjątkowo spokojnej okolicy, otoczonej niską zabudową jednorodzinną na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bukowińska

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł82 m² 15 892,40 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES wyłącznie U mnie! Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

251 546 zł33 m² 7 599,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jeśli interesują Państwa inne metraże, proszę o kontakt chętnie przedstawię dostępne opcje. Mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bażyńskiego

Gdańsk,pomorskie

1 110 239 zł48 m² 22 934,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferuję mieszkanie w nowo powstałej inwestycji w zielonej części Gdańskiej Oliwy Uznanie międzynarodowych ekspertów: - nagroda European Property Awards 2022-2023, - dodatkowe wyróżnienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

1 690 000 zł150 m² 11 266,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:165 m²

Tylko U nas! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronny dom w zabudowie szeregowej, położony w malowniczej okolicy Skotniki w Krakowie. Nieruchomość Dom został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Wrocław,dolnośląskie

724 300 zł72 m² 10 094,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą z poziomu garaży. Budynek gotowy - zakup umową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Wrocław,dolnośląskie

590 000 zł60 m² 9 833,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania o powierzchni 60 m , położonego w pięknie odrestaurowanej kamienicy. Lokal jest przestronny, funkcjonalny i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

149 000 zł1 368 m² 108,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż: działka budowlana w kształcie trapezu 1368 m2, przy linii lasu. W drodze media: prąd, woda, gaz. Dostęp bezpośrednio z utwardzonej drogi publicznej. Ważne warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Gliwice

Gliwice,śląskie

235 493 zł18 m² 13 387,90 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży micro-apartament z łazienką,tarasem 3,31 m2 i ogródkiem 10,86 m2,na parterze nowoczesnego siedmiopiętrowego budynku z windą,halą garażową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mochnackiego

Warszawa,mazowieckie

1 690 000 zł99 m² 17 070,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Prezentowane mieszkanie składa się z: - salon, - kuchnia, - 2 x sypialnia, - łazienka, - toaleta, - 2 x hol, oraz - balkon. Prezentowane mieszkanie jest do generalnego remontu według własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bolesława Chrobrego

Zabrze,śląskie

299 000 zł62 m² 4 787,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja do 7.01.2025r.! Atuty nieruchomości: Dobrze skomunikowane/ 7 minut samochodem do ścisłego Centrum Zabrza; Blisko do DK88 + komunikacja miejska Mieszkanie dwupoziomowe, funkcjonalne- do ew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Trzebiechowo

Trzebiechowo,zachodniopomorskie

220 000 zł64 m² 3 464,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena - 220.000zł! Bezczynszowe mieszkanie 3 pokojowe z balkonem. Trzebiechowo, gm. Szczecinek Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63,50 m2 położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Abrahama

Gdynia,pomorskie

516 000 zł40 m² 12 759,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atuty: - w ścisłym centrum Gdyni, - 850 metrów do plaży miejskiej, - pełna infrastruktura handlowo- usługowa w zasięgu ręki, - blisko komunikacji miejskiej (pkp, skm, ztm). Budynek: budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

1 790 000 zł156 m² 11 460 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:906 m²

Przedstawiamy Do Sprzedaży Nowy Piękny Dom, w Bardzo Ładnym Rejonie. Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 155 m2, usytuowany na bardzo ładnie zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

611 483 zł52 m² 11 669,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Cena promocyjna! Mieszkanie o pow. 52,40m2 2 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z windą. Składa się z salonu z aneksem kuchennym o pow. 21,3m2.