dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 671 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 671 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

920 000 zł130 m² 7 077 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przedstawiamy do Sprzedaży bardzo nowoczesny Dom wolnostojący ok. 130 m, z bardzo przyjemnym cichym ogródkiem z tyłu domu. Budynek usytuowany na bardzo ładnym kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rumia

Rumia,pomorskie

547 260 zł68 m² 8 096,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Cena: 547 260,01 pln Powierzchnia: 67,59 m Piętro: 1 Liczba pokoi: 4 Termin oddania: IV kwartał 2024 roku Przedstawiamy nowoczesne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 67,59 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 120 000 zł149 m² 7 525 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

W dobrej lokalizacji Nowy Przestronny Bliźniak. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 150 m, posadowiony na pięknej, działce ok. 500m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

418 000 zł49 m² 8 458,11 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż wygodne mieszkanie w świetnej lokalizacji Prawobrzeża: - os. Słoneczne, ul. Rydla - 2 pokoje z balkonem i piwnicą - 49,42 m2 - 5. piętro w ocieplonym wieżowcu - pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Musuły

Musuły,mazowieckie

1 490 000 zł201 m² 7 412,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży rezydencji zlokalizowanych na małym leśnym osiedlu pod Grodziskiem Maz. Dojazd asfaltem, położenie przy lesie w malowniczych Musułach. Nowoczesna elegancka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

1 099 000 zł88 m² 12 488,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaproponować Państwu wyjątkową nieruchomość z klimatem. Dwa poziomy, powierzchnia po podłodze 100m2, użytkowa 88m2. Na dolnym poziomie, wygodny salon z jadalnią, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwartowa

Kraków,małopolskie

870 000 zł59 m² 14 745,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecamy! - do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie 59 m2 na ul. Kwartowej (śródmieście, prądnik Czerwony). Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze w zadbanego budynku 4 piętrowego z 1980 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sowińskiego

Legionowo,mazowieckie

480 000 zł53 m² 9 073,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Z nami kupisz bezpiecznie Klasyczne trzypokojowe mieszkanie w idealnej lokalizacji. Budynek usytuowany jest przy samej pętli autobusowej linii mzk 723, 731 ul. Sowińskiego. W najbliższej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasnogórska

Częstochowa,śląskie

330 000 zł48 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,Jasnogórska opis nieruchomości Lokal zlokalizowany na 2 piętrze 4 piętrowego bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lipienica

Lipienica,kujawsko-pomorskie

192 240 zł3 560 m² 54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szukasz ciszy i spokoju wśród drzew, zieleni, śpiewu ptaków, jeziora - to oferta dla ciebie. Malowniczy , dziewiczy teren położony nad samym jeziorem, bez linii brzegowej z prawem zabudowy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wyszyńskiego

Borne Sulinowo,zachodniopomorskie

330 000 zł62 m² 5 345,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Z balkonem, na I piętrze Z widokiem na piękną, dużą zadrzewioną działkę Zapraszamy do zakupu mieszkania z balkonem o pow. użytkowej 61,73 m2. Teren wokół budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klaudyny

Warszawa,mazowieckie

898 000 zł58 m² 15 482,80 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Przestronne i rozkładowe mieszkanie tuż przy Lesie Bielańskim w spokojnej okolicy Bielan. Na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni 57,7 m2 i wysokości 2,59 m w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

620 000 zł47 m² 13 163,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Przedstawiam Państwu 3-pokojowe, ustawne mieszkanie znajdujące się w Krakowskiej dzielnicy Nowa Huta na osiedlu Niepodległości. Idealne dla młodej pary/rodziny oraz jako inwestycja. Rezerwacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Konopnickiej

Rumia,pomorskie

1 040 000 zł185 m² 5 628,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:478 m²

Na sprzedaż duży dom wolnostojący w Rumi w atrakcyjnej lokalizacji. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej dzielnicy - Stara Rumia, w otoczeniu zieleni. Jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

979 000 zł49 m² 19 979,60 zł/m²

 

Piętro:10/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Ofertą sprzedaży jest ekskluzywny apartament w Hanza Tower z widokiem na Szczecin! Świetna propozycja na własne cele mieszkaniowe jak i dla inwestorów szukających bezpiecznej lokaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

439 000 zł44 m² 9 977,27 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Oferuję na sprzedaż mieszkanie, 44m2 na drugim piętrze w dziesięcio piętrowym bloku z windą, na osiedlu Słonecznym. Blok usytuowany jest w bardzo dobrej lokalizacji. Obok pawilon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pejzażowa

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł68 m² 18 382,30 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Wyjątkowy 3-pokojowy apartament z widokiem i dostępem do basenu przy ul. Pejzażowej Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 68 m , położony na 12. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brylantowa

Naterki,warmińsko-mazurskie

2 990 000 zł222 m² 13 498,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 226 m²

owoczesny dom gotowy do umeblowania , o przemyślanym rozkładzie, czeka na Twoją wyjątkową aranżację. To wszystko w jednej z prestiżowych lokalizacji koło Olsztyna jakimi są Naterki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Plac Szarych Szeregów

Lubań,dolnośląskie

599 000 zł176 m² 3 413,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowa niższa cena! nowa niższa cena! tylko U nas! lokal na sprzedaż W centrum lubania! pow. 175,5 M2, parter, duże witryny! nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł2 000 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prawie każdy z nas marzy o własnym kawałku ziemi. I oto mamy dla Państwa piękną działkę budowlaną w warszawskim Wawrze. Pierwszorzędna lokalizacja z wygodnym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 499 000 zł290 m² 12 065,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:479 m²

Wolnostojąca willa ulokowaną w prestiżowej okolicy - nieopodal Parku Szczęśliwickiego, w zielonej i zacisznej części warszawskiej dzielnicy Ochota. Architektura domu zainspirowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Świątnicka

Mogilany,małopolskie

786 470 zł91 m² 8 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:40 m²

Mogilany - funkcjonalne mieszkanie Z ogródkiem Przedstawiamy Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 91,45 m2 na sprzedaż, położone w Mogilanach przy ul. Świątnickiej. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyrska

Łaziska Górne,śląskie

129 000 zł34 m² 3 777,45 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Revelio! ** 2 osobne pokoje, pierwsze piętro ** blisko Netto, biedronka, przystanek, apteka Mieszkanie na pierwszym piętrze, w niskim bloku przy ul Wyrskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Pszczyńska

Gliwice,śląskie

349 000 zł26 m² 13 229,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Nowe gotowe 1-pokojowe mieszkanie w standardzie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marianów

Marianów,mazowieckie

1 598 000 zł254 m² 6 291,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

"Dom pachnący świeżością" i nie jest to nazwa projektu a pierwsze wrażenie jakie mamy po przekroczeniu jego progu. Dom o powierzchni 254m 2 we wsi Marianów w Gminie Leszno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Chojnów

Chojnów,dolnośląskie

299 000 zł49 m² 6 102,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu przytulne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Chojnowie, 2 min od Ścisłego centrum miasta. Budynek rodzaju: blok z cegły. Powierzchnia nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piękna

Sosnowiec,śląskie

269 000 zł46 m² 5 786,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam (bez pośredników) zadbane mieszkanie w Sosnowcu-Zagórzu przy ul. Pięknej. Sprzedaż od osoby prywatnej, uregulowany stan prawny bez jakichkolwiek zadłużeń. Status prawny mieszkania to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Ogrodowa

Stronno,kujawsko-pomorskie

109 000 zł1 000 m² 109 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż Działki budowlane uzbrojone w skrzynki elektryczne, wodociąg w drodze. Lokalizacja: stronno, gm. Dobrcz. Działki posiadają warunki zabudowy. Klasa ziemi IV. Media: prąd, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

705 344 zł68 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Duże, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,48m2 na zielonym, spokojnym Brochowie to podzielnica Krzyków w południowej części Wrocławia. Mieszkanie jest rozkładowe, 3 - pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 299 990 zł105 m² 12 396 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

Opiekun oferty tel. Na sprzedaż gotowy skrajny szereg w zabudowie bliźniaczej o podwyższonym standardzie wykończenia w nowej inwestycji w Polanowicach ze świetnym dojazdem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

879 000 zł135 m² 6 524,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Bez prowizj! bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! świetna oferta! wszystkie media! kanalizacja! światłowód Gorąco polecam domy w zabudowie szeregowej położone na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 689 900 zł162 m² 10 431 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 470 m²

Przestronny Dom w Pięknej Okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Parterowy Dom Wolnostojący o powierzchni ok. 162 m2, posadowiony na przestronnej działce z własnym stawem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna

Nowa Grobla,podkarpackie

4 200 000 zł236 729 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Jeżeli szukasz inwestycji, rekreacji, atrakcyjnej nieruchomości to zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą. Prezentowana działka znajduje się w miejscowości Nowa Grobla gmina Oleszyce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

735 000 zł56 m² 13 195,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Jasne i funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55,7m2, usytuowane na 4 piętrze w niskim budynku z windą zloklizowane w cichej i spokojnej okolicy na Białołęce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem

Łęki Dolne,podkarpackie

3 600 000 zł480 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż ekskluzywną nieruchomość, dom villa o powierzchni 480,0m2 użytkowych położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

490 000 zł69 m² 7 122,09 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą dużego mieszkania o powierzchni prawie 70m , znajdującego się na osiedlu Reda w zachodniej części miasta - Gumieńce. Idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Błonie

Błonie,mazowieckie

1 679 900 zł261 m² 6 436 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Piękny dom gotowy do wprowadzenia. Przedstawiamy do sprzedaży Piękny Dom o powierzchni ok. 260 m2, usytuowany na dużej, działce, usytuowany w cichej i malowniczej okolicy. Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

244 900 zł38 m² 6 444,74 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe na 1 pietrze - Kapuściska Lokal składa się z : - salonu od strony zachodniej - sypialni - kuchni - łazienki z wc - przedpokoju Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Byczyńska

Wrocław,dolnośląskie

809 990 zł60 m² 13 499,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szukasz nowoczesnego mieszkania z 3 pokojami oraz oddzielną, jasną kuchnią? Zależy Ci na lokalizacji, gdzie znajdziesz ciszę i zieleń? Jeśli tak - to mieszkanie jest dla Ciebie! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Sikorskiego

Żory,śląskie

312 000 zł55 m² 5 641,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-4 o powierzchni 55,30m2 usytuowane na III piętrze w niskim bloku na oś. Sikorskiego w Żorach. W skład mieszkania wchodzi: trzy nieprzechodnie pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Sygneczów

Sygneczów,małopolskie

849 000 zł84 m² 10 107,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie w Sygneczowie to idealna propozycja dla osób szukających komfortowego lokum w spokojnej okolicy, blisko Krakowa, z doskonałym dostępem do miasta. Zlokalizowane w malowniczej.