dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 882 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 882 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolbego

Rzeszów,podkarpackie

545 000 zł46 m² 11 956,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Wyłącznie w ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , zlokalizowane czteropiętrowym budynku na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Sejmowa

Częstochowa,śląskie

4 568 000 zł35 136 m² 130,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Teren inwestycyjny - działka pod usługi lub handel. Umowa na wyłączność, dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Myszków,śląskie

10 000 000 zł15 000 m² 666,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy teren inwestycyjny o powierzchni łącznej 15000m2! Możliwość zakupu części nieruchomości! Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego Miasta Myszkowa jest to teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

420 000 zł69 m² 6 129,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczecin w sąsiedztwie Parku Żeromskiego i i Teatru Polskiego do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 68,52 mkw. Położone na trzecim piętrze w kamienicy po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borkowska

Gdańsk,pomorskie

509 000 zł51 m² 9 980,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Murapol Osiedle Zen - Twój Spokój Blisko Natury i Centrum Gdańska! Opis inwestycji Murapol Osiedle Zen to nowoczesne osiedle zlokalizowane w dzielnicy Orunia Górna-Gdańsk Południe, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pileckiego

Szczecinek,zachodniopomorskie

245 000 zł50 m² 4 931,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie Z garażem przy parku I jeziorze. Szczecinek ul. Pileckiego. Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkania położonego na parterze kamienicy, usytuowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

3 850 000 zł390 m² 9 871,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Do sprzedaży nowoczesny komfortowy dom jednorodzinny w Dąbrowie Górniczej nad jeziorem Pogoria IV. Nieruchomość położona w pierwszej linii zabudowy od jeziora co daje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polna

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

1 250 000 zł132 m² 9 445,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:976 m²

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Szukasz nieszablonowego, oryginalnego projektu, który wyróżnia się na tle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wyszyńskiego

Szczecinek,zachodniopomorskie

426 000 zł95 m² 4 484,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena - 426.000zł! PRZESTRONNE MIESZKANIE 3 POKOJOWE W CENTRUM. 2 kondygnacyjne Z tarasem szczecinek, ul. Wyszyńskiego. Mieszkanie bezczynszowe Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojaczka

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł46 m² 13 427,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania znajdującego się na ulicy Wojaczka 17 na wrocławskich Sołtysowicach. Nieruchomość: oferowane mieszkanie to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Rynek

Cieszyn,śląskie

1 250 000 zł368 m² 3 397,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1800

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży kamienicy/lokali zlokalizowanej na Rynku 4 w Cieszynie. Ta urokliwa nieruchomość stanowi doskonałą okazję dla osób poszukujących unikalnego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

299 000 zł47 m² 6 394,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Cztery Kąty ma do zaoferowania mieszkanie położone w śródmiejskiej, zielonej części miasta, z dobrym dostępem do centrum i komunikacji miejskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kaliska

Warszawa,mazowieckie

605 000 zł31 m² 19 516,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie jednopokojowe usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z 1939 roku zlokalizowane na Starej Ochocie. Na powierzchnię mieszkania składa się: pokój dzienny z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ścinawa

Ścinawa,dolnośląskie

340 000 zł144 m² 2 366,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Okazja cenowa - niższa cena obowiązuje do końca roku - 420 000zł na 340000 zł Dom w zabudowie bliżniaczej na nowo powstającym osiedlu w Ścinawie - Wiosenna Ostoja to jeden z 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

429 000 zł47 m² 9 128 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż oferujemy komfortowe mieszkanie zlokalizowane w centrum Świdnicy. Mieszkanie jest świeżo po remoncie, wykończone z użyciem materiałów najwyższej jakości. Jego przemyślany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Poznań

Poznań,wielkopolskie

2 150 000 zł1 197 m² 1 796,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 052 m²

Na sprzedaż nieruchomość magazynowo - usługowa. Z przyjemnością prezentujemy Państwu unikalną ofertęnieruchomości zlokalizowanej w Poznaniu w dzielnicy wola/smochowice.Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Starogajowa

Wrocław,dolnośląskie

860 000 zł109 m² 7 916,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:254 m²

Funkcjonalny rozkład pomieszczeń - spokojna I zielona okolica Mam Państwu do zaoferowania przestronny i nowoczesny dwupoziomowy dom w zabudowie bliźniaczej z końca 2023r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Niepodległości

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

2 300 000 zł200 m² 11 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 164 m²

Zapraszamy do odkrycia uroków jednego z najpiękniejszych polskich kurortów - Międzyzdrojów! Położone na zachodnim wybrzeżu Bałtyku, to miejsce, gdzie spotkasz najcieplejsze morze naszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Biskupice

Biskupice,zachodniopomorskie

34 900 zł1 420 m² 24,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Pięknie położone działki budowlane pod lasem, biskupice gm. Biały bór. Oferujemy do sprzedaży działki budowlane położone pod lasem, w sąsiedztwie zabudowań. Teren działek równy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sławińska

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł39 m² 23 266,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

W skrócie: wola, ul. Sławińska 6 Rok budynku 2018. Powierzchnia 38,64 m2 Salon z kuchnią z wydzieloną strefą sypialnianą. Świetna skomunikowana lokalizacja nieruchomość: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

674 371 zł64 m² 10 590 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 63,68 m2 na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku na Sławinie. Opis mieszkania: pokój dzienny o pow. 27,48 m2 z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane

Warszawa,mazowieckie

4 750 000 zł380 m² 12 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Eurovilla prezentuje na sprzedaż dom- segment na Sadybie o powierzchni 342 m2, przystosowany na cele biurowe. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się na Sadybie. W okolicy panuje cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wierzbięcice

Poznań,wielkopolskie

350 000 zł26 m² 13 318,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej kawalerki w odnowionej kamienicy przy ulicy Wierzbięcice 31 w sercu Poznania. Ta stylowa kawalerka przeszła kompleksowy remont i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

1 020 000 zł38 m² 26 652,70 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 1-pokojowy apartament (sprzedawany jako lokal niemieszkalny) o pow. 38,27 m2 z dużym balkonem, zlokalizowany przy ul. Kasprzaka na Woli. Lokal usytuowany na 10 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zabrzańska

Bytom,śląskie

239 500 zł60 m² 3 991,67 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

"Człowiek żyje dla swojej przyszłości" powiedział Paulo Coelho. Przyszłość rysuje się w miejscu gdzie żyjemy, zajmujemy się sprawami ważnymi i zwykłymi. W domu, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 050 000 zł137 m² 7 683 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 059 m²

Przedsprzedaż nowoczesny Dom wolnostojący, położony w zielonej, spokojnej okolicy. Rozpoczęcie budowy jeszcze w tym roku! Dom o pow. ok. 137 m2, usytuowany w Pięknym Zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Koiszków

Koiszków,dolnośląskie

350 000 zł1 000 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działki w miejscowości Koiszków, gmina Legnickie Pole wraz z projektem i pozwoleniem na budowę/ rozpoczęta budowa. **lokalizacja:** Koiszków, gmina Legnickie Pole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Twardowskiego

Luzino,pomorskie

949 000 zł225 m² 4 221,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:651 m²

Przestronność i Nowoczesność w Zgodzie z Naturą - Spełnienie Marzeń w Barłominie! Opis Nieruchomości: oto niepowtarzalna okazja, aby zamieszkać w domu o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

355 854 zł44 m² 8 051 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Specjalna okazja na zakup pięknego, przestrzennego mieszkania w wyjątkowej cenie: ostatnie sztuki 2pok. na osiedlu w tym układzie! najniższe ceny tylko u grudniowej promocji. Koniec budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Legionowo,mazowieckie

497 000 zł90 m² 5 503,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz przestrzeni do prowadzenia swojej działalności w doskonałej lokalizacji? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokalu użytkowego położonego na parterze budynku w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

350 000 zł30 m² 11 620,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 30,12 m - Osiedle Glinki Oferujemy na sprzedaż przytulne, umeblowane mieszkanie o powierzchni 30,12 m , położone na 1. piętrze w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

542 033 zł34 m² 15 942,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Komfortowa kawalerka o powierzchni 34 m2 o praktycznym układzie z wydzieloną kuchnią w Rynku! Z uwagi na doskonałą lokalizację, będzie to świetna propozycja inwestycyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Na Stoku

Kraków,małopolskie

850 000 zł61 m² 13 934 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Ciekawa alternatywa dla osób szukających wygodnego i nowoczesnego mieszkania do zamieszkania wraz z doskonałym połączeniem komunikacji miejskiej z każdą częścią Krakowa. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Podmiejska

Warszawa,mazowieckie

66 300 zł7 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Uwaga, mamy przyjemność zaprezentować Państwu super lokal usługowy na małe biuro lub pokój do wynajęcia. Budynek znajduje się przy ul. Podmiejskiej. Stan lokalu - deweloperski. Status - biurowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Gruntowa

Tarnów,małopolskie

599 000 zł100 m² 5 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:796 m²

Do sprzedania dom wolnostojący, parterowy w dzielnicy Chyszów. Dom o powierzchni około 100m, trzy pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój, pomieszczenie gospodarcze. Dom ocieplony, kryty blachą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

979 000 zł146 m² 6 698,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:66 m²

! ostatni segment! gotowe do odbioru 0% pcc 0% prowizji Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży ostatniego skrajnego segmentu o powierzchni całkowitej 146m2 i powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pawia

Lubin,dolnośląskie

378 000 zł50 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowość! dobra lokalizacja! Oferujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,40 m2 zlokalizowane jest na spokojnym osiedlu Przylesie, przy ul. Pawiej. W mieszkaniu została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

469 000 zł37 m² 12 675,70 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Załączone wizualizacje prezentują przykładowe możliwości aranżacyjne wykończenia wnętrza mieszkania. Dla kupującego istnieje możliwość wykończenia lokalu zgodnie z projektem architekta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Aspekt

Warszawa,mazowieckie

918 000 zł59 m² 15 559,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Komfortowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 59 m2, położonej w Warszawie, w dzielnicy Bielany, przy ulicy Aspekt. Słoneczne, rozkładowe mieszkanie, usytuowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Klikuszowa

Klikuszowa,małopolskie

235 000 zł1 125 m² 208,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Powierzchnia działki: 1125 m2 Transakcja: sprzedaż, własność, księga wieczysta Rodzaj działki: budowlana, (z pozwoleniem budowy 3 nowoczesnych stodół) Media: gaz(marzec 2025), prąd (wrzesien 2024).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Lisia

Józefów,mazowieckie

2 500 000 zł328 m² 7 633,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu położonego w malowniczej miejscowości Józefów. Ta urokliwa nieruchomość jest doskonałą propozycją dla osób ceniących.