dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 677 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 677 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany

Warszawa,mazowieckie

697 500 zł32 m² 21 796,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Nowa oferta: 3.12.2024 Lokal Inwestycyjny (32 m2) na Warszawskiej Woli na Sprzedaż. Apartament dwupokojowy na 11 piętrze w inwestycji Varsovia Apartamenty może być bardzo dobrą inwestycją na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wąska

Kodeń,lubelskie

130 000 zł80 m² 1 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:526 m²

Na sprzedaż dom, położony w gminnej miejscowości Kodeń, powiat bialski, województwo lubelskie. Dostępne media: woda, prąd, światłowód Dom wybudowany w 1975 roku. Jego powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Sopot,pomorskie

185 900 €96 m² 1 936,46 €/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Ostatni apartament w Orihuela 3 sypialnie, 2 łazienki, cena netto: 185.950 Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową okazję ostatni dostępny apartament w nowoczesnym, pięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dominikański

Wrocław,dolnośląskie

1 838 750 zł74 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dwustronny, 3-pokojowy apartament w Centrum Miasta Opiekun oferty: tel. Apartament sprzedawany w stanie deweloperskim - do własnej aranżacji Otoczenie nieruchomości: lokalizacja proponowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szeligowska

Warszawa,mazowieckie

1 570 250 zł103 m² 15 218,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowy apartament z antresolą i dwoma tarasami na Bemowie w pobliżu budowanej stacji metra M2. Bez pcc. Bez prowizji. Black week - zapytaj o rabat na prezentowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grzymalin

Grzymalin,dolnośląskie

799 000 zł140 m² 5 707,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu wolnostojącego w stylu prowansalskim usytuowanego w Grzymalinie. Dużym atutem nieruchomości jest spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

592 737 zł51 m² 11 531,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe mieszkanie z tarasem i ogrodem o powierzchni 51,4 na Książu Wielkim we Wrocławiu przy ulicy Blizanowickiej w otoczeniu wyjątkowych terenów zielonych krajobrazu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Glinno

Glinno,łódzkie

102 000 zł1 450 m² 70,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1450 m 2 w miejscowości Glinno w okolicy zalewu Jeziorsko. Działka zadbana z doskonale utrzymanym trawnikiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waniliowa

Wrocław,dolnośląskie

565 000 zł40 m² 14 303,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferta na wyłączność! po remoncie! do sprzedania mieszkanie O powierzchni 39,50 M2 wrocław - lipa piotrowska/ ul. Waniliowa. Rok budowy: 2016 Do sprzedaży przestronne dwupokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

1 390 000 zł180 m² 7 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży wolnostojącego domu w Rzeszowie przy ul. Miejskiej wg projektu "opałek II N 2g". Dom o powierzchni około 180 m2 zlokalizowany jest w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Ostrowite

Ostrowite,kujawsko-pomorskie

890 000 zł420 m² 2 119,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:7 416 m²

Tylko U nas! Na sprzedaż Obiekt o powierzchni 420,00 m2., położony w miejscowości Ostrowite, gmina Lniano, powiat świecki, woj.kujawsko-pomorskie. Działka o powierzchni 7416 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kromera

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

549 000 zł71 m² 7 718,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

NA sprzedaż: przestronne mieszkanie na parterze 71,13m2, dwa balkony! Ulica Kromera na fordońskim Osiedlu Tatrzańskim. Na powierzchnię mieszkania składają się: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Żerdź

Żerdź,lubelskie

1 490 000 zł38 287 m² 38,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność oferować Państwu atrakcyjną działkę inwestycyjną pod produkcję rolniczą , zlokalizowaną w miejscowości Żerdź w gminie Żyrzyn. Grunt dostępny wyłącznie poprzez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwiatowa

Lublin,lubelskie

599 000 zł69 m² 8 688,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szanowni Państwo, chcielibyśmy zaprezentować gotowe do wejścia mieszkanie (idealne dla pary z dzieckiem!) o powierzchni 68,94 m2, znajdujące się przy ulicy Kwiatowej w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Diamentowa

Gdańsk,pomorskie

360 000 zł36 m² 9 972,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Jeśli poszukujesz słonecznego mieszkania o funkcjonalnym układzie, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! główne atuty: -Panorama Gdańska widoczna z okien -odległość 2 km od Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Nadolice Małe

Nadolice Małe,dolnośląskie

225 999 zł1 194 m² 189,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana / pod dom / Nadolice Małe nadolice Małe- na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana pod zabudowę jednorodzinną lub bliźniaczą. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

432 521 zł53 m² 8 150 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży nowe mieszkanie o metrażu 53,07 m2 w II etapie inwestycji zlokalizowanej przy ul. Dębickiej w Rzeszowie. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze, składa się z 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

3 500 000 zł509 m² 6 876,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przestronny dom W konstancinie dane techniczne: dom-bliźniak usytuowany na działce o powierzchni 750m2, jego powierzchnia użytkowa to aż 509m2. Rozkład pomieszczeń: na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bydgoska

Gdynia,pomorskie

2 246 400 zł90 m² 25 071,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

:na skróty: na sprzedaż nieruchomość o powierzchni całkowitej 86,4 m2 - w sercu Gdyni. 3 pokoje - duży taras - dwa miejsca w hali garażowej - duża piwnica :dla kogo?: -Dla inwestora -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

412 000 zł49 m² 8 432,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Optima ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie dwupokojowe ulokowane na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym w Jeleniej Górze. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Świdnica,dolnośląskie

215 000 zł27 m² 7 898,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Oferuję na sprzedaż mieszkanie, zlokalizowane na I piętrze w bloku na Osiedlu Młodych. Na powierzchnię 27,22m2 składają się: - pokój z wnęką - kuchnia - łazienka - przedpokój Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Słupsk

Słupsk,pomorskie

459 000 zł58 m² 7 974,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie marzeń na osiedlu Batorego w Słupsku gotowe do wprowadzenia! Idealne dla rodziny, pary lub inwestora! Przedstawiamy trzypokojowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 57,53 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

588 577 zł51 m² 11 599,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dlaczego warto się zainteresować tą ofertą?: blisko zieleni i środków edukacyjnych dla dzieci (szkoła i przedszkola) Niska zabudowa - kameralne osiedle blisko Park Pilczycki Umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piastów,mazowieckie

649 900 zł60 m² 10 831,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3-pokojowego, o powierzchni 60 m , położonego przy ulicy Wojska Polskiego w Piastowie. Mieszkanie wymaga remontu lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kaliska

Bełchatów,łódzkie

698 000 zł200 m² 3 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Przedstawiamy ofertę domu szeregowego położonego przy ul. Kaliskiej w Bełchatowie. Dom usytuowany na działce o powierzchni 375 m2, o powierzchni użytkowej ok. 255 m2. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionowa

Białystok,podlaskie

449 000 zł59 m² 7 662,12 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Układ: na powierzchnię 58,6 m2 składa się salon z wyjściem na zabudowany balkon, 2 sypialnie, łazienka, toaleta i korytarz. Do wszystkich pomieszczeń można wejść bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

489 000 zł33 m² 14 786,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja na rynku! Nie masz czasu, aby zapoznać się z opisem? czekam na twój telefon do godziny 21.00! Brak Prowizji: Reprezentuję dewelopera, co oznacza brak dodatkowych kosztów prowizji dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zduńska Wola

Zduńska Wola,łódzkie

349 000 zł64 m² 5 453,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m2 na Os. Południe w Zduńskiej Woli, położone na IV piętrze w bloku. Mieszkanie d wustronnie rozkładowe z widną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mszczonów

Mszczonów,mazowieckie

849 900 zł175 m² 4 857 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny Dom wolnostojący w okolicy Mszczonowa. Nieruchomość w bardzo dobrym stanie deweloperskim plus , o powierzchni ok 175 m2, posadowiona na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

679 000 zł58 m² 11 627 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam na sprzedaż przestronne, w pełni rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie na Szczepinie z opcją wydzielenia 4 pokoju. We speak English, ukrainian and Russian. Contact us and the appropriate Agent.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowosądecka

Rzeszów,podkarpackie

525 000 zł52 m² 10 194,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Sprzedam Mieszkanie w Rzeszowie, ul. Nowosądecka Oferuję na sprzedaż piękne mieszkanie zlokalizowane na parterze niskiego bloku przy ul. Nowosądeckiej w Rzeszowie. Mieszkanie sprzedawane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Czysta

Wrocław,dolnośląskie

560 017 zł27 m² 20 664,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 1 - pokojowe mieszkanie na 3 piętrze o powierzchni 27,10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wieluńska

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł28 m² 19 551,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 28,08 m w atrakcyjnej lokalizacji. Mieszkanie znajduje się w spokojnej okolicy, tuż przy parku, co stanowi idealne miejsce do odpoczynku i rekreacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna

Czechowice-Dziedzice,śląskie

589 000 zł4 215 m² 139,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki inwestycyjnej zlokalizowanej w Czechowicach-Dziedzicach w sąsiedztwie dk-1, przy ulicy Sąsiedzkiej. Działka o numerze 1040/4 - całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wołodyjowskiego

Wrocław,dolnośląskie

908 000 zł96 m² 9 480,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Propozycja idealna dla miłośników życia w spokojnej, zielonej okolicy! Osiedle to 58 lokali mieszkalnych, dla których przewidziane są miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz naziemne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

550 000 zł180 m² 3 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 446 m²

Klimatyczna miejscowość, o której marzą wszyscy miłośnicy spokoju i piękna natury. Otoczona bujnymi lasami i rozległymi łąkami, malownicza miejscowość urzeka swoim urokiem przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Szczecinek,zachodniopomorskie

320 307 zł82 m² 3 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W atrakcyjnej lokalizacji. Szczecinek ul. Kościuszki. Cena brutto z podatkiem vat. Kupujący nie płaci 2% pcc. Oferujemy do sprzedaży położony na pierwszym piętrze lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

420 000 zł42 m² 9 882,35 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna inwestycja w Chorzowie. Brak podatku pcc. Zakup bezprowizyjny. Przedstawiam ofertę mieszkań w znakomitej lokalizacji, dostępnych od IV kwartału 2024 roku, czyli już niebawem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Bolszewo,pomorskie

699 000 zł100 m² 6 990 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

| 4 pokoje | przestronne mieszkanie | dobra lokalizacja| Na sprzedaż przestronne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 100 m2 położone na 2 piętrze w bloku na kameralnym osiedlu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szpitalna

Radziejów,kujawsko-pomorskie

148 000 zł33 m² 4 431 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie na parterze o powierzchni użytkowej 33,40 m2 na ul. Szpitalnej w Radziejowie. Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze nieruchomości a kupujący nie ponosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ptakowice

Ptakowice,śląskie

835 000 zł144 m² 5 810,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:555 m²

Na sprzedaż gotowy wolnostojący dom w stanie deweloperskim o wysokim standardzie wykończenia z wszystkimi możliwymi instalacjami, na nowoczesnym osiedlu w spokojnej okolicy. Prywatne.