dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 984 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 984 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, ul. Sielanki

Sadowa,mazowieckie

1 480 000 zł125 m² 11 840 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:950 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej sadowa/łomianki Oferujemy na sprzedaż połowę bliźniaka o powierzchni użytkowej 125 m , zrealizowanego według projektu firmy Archon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kórnik

Kórnik,wielkopolskie

2 834 000 zł21 800 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 2,18 ha, otoczona lasem. Dojazd do działki zorganizowany został betonową drogą. Woda, gaz i kanalizacja w odległości ok. 1,5 km. Wydano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Ligota

Ligota,dolnośląskie

249 500 zł3 171 m² 78,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

rolno-budowlana / okilice Trzebnicy, ligota Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w Ligocie, powiat Trzebnicki, gmina Trzebnica. Działka jest objęta Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Bochnia,małopolskie

374 000 zł48 m² 7 873,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie - bochnia N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,50 m2 usytuowane na wysokim parterze budynku z lat siedemdziesiątych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

243 296 zł29 m² 8 389,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Specjalna okazja na zakup inwestycyjnego studia w wyjątkowej cenie: ostatnie sztuki 1pok. na osiedlu w tym układzie! najniższe ceny tylko w grudniowej promocji. Świetnia lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazimierza Wielkiego

Kraków,małopolskie

799 000 zł48 m² 16 576,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Łobzów to wyjątkowa część miasta, zapewniająca mieszkańcom wysoko rozwiniętą infrastrukturę usługowo-handlową, tereny zielone, komunikację miejską oraz bliską odległość do centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Pogoria

Dąbrowa Górnicza,śląskie

650 000 zł4 946 m² 131,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka nad Pogorią IV Oferuję do sprzedania pięknie położoną działkę budowlano-rolną w Dąbrowie Górniczej. ( działka budowlana 1025 m2, 3921 m2 działka rolna, częściowo porośnięta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Galicyjska

Kraków,małopolskie

767 587 zł67 m² 11 499,40 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,75 m w nowej inwestycji zlokalizowanej w dynamicznie rozwijającej się części Krakowa, w pobliżu Galerii atut. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łódź,łódzkie

435 000 zł46 m² 9 366,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Tylko u nas! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 46,44 m , położone w pełni zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Drewnowskiej 9 w Łodzi. Mieszkanie znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

799 000 zł160 m² 4 993,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Rezerwacja! Szukasz dla Rodziny ciszy, spokoju, zieleni i możliwości oddychania pełną piersią na co dzień? Mam dla Ciebie wspaniałą wiadomość! Znalazłeś miejsce, gdzie otoczenie działa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielonogórska

Sosnowiec,śląskie

299 000 zł68 m² 4 377,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Sprzedam mieszkanie dwustronne w Sosnowcu Zagórze ul.Zielonogórska powierzchnia użytkowa 64,10 m2, 3 pokoje, kuchnia, oddzielna łazienka i wc, przedpokój, balkon, piwnica (4,21m). Piętro 1/4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Odrano-Wola,mazowieckie

1 230 000 zł1 500 m² 820 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka usługowo-mieszkaniowa w Grodzisku Mazowieckim o powierzchni 1500m2. -Uzbrojona w prąd oraz wodę -ogrodzona -regularny kształt 38mx40m Objęta mpzp symbolem 1mn/u: -przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Szydłowo

Szydłowo,wielkopolskie

145 000 zł613 m² 236,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana położona w centrum Szydłowa, nad brzegiem małego jeziorka. Prowizję biura pokrywa Sprzedający. Działka posiada warunki zabudowy z przeznaczeniem na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Komuny Paryskiej

Kraków,małopolskie

850 000 zł53 m² 16,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Komuny Paryskiej w Krakowie, na parterze trzypiętrowego apartamentowca z 2013 roku w atrakcyjnej, spokojnej i bardzo zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

466 755 zł56 m² 8 317,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe do odbioru. Udogodnienia: idealne miejsce dla osób aktywnych, którzy cenią komfort i chcą być blisko z naturą a zarazem blisko centrum Rumii. W pobliżu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Produkcyjna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

376 000 zł35 m² 10 733,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania w nowym budownictwie (2023r.), położonego w przy ulicy Produkcyjnej. Istnieje możliwość zakupienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Jagiełły

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł53 m² 9 341,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Miejsce dla pragnących spokoju I bliskości terenów zielonych Nieruchomość położona w prężnie rozwijającej się dzielnicy Gdańska - Orunia Górna-Gdańsk Południe. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościelna

Poznań,wielkopolskie

769 000 zł80 m² 9 612,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Marzysz o mieszkaniu gotowym do wejścia? A może szukasz nieruchomości w urozmaiconej lokalizacji z rozwiniętą komunikacją miejską? Strzał w dziesiąte! Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Białystok,podlaskie

1 590 000 zł157 m² 10 127,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:318 m²

Ten nowoczesny i elegancki dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany jest na os. Dojlidy Górne. Budynek usytuowany jest na spokojnym, zamkniętym osiedlu wśród zabudowy jednorodzinnej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

485 000 zł63 m² 7 698,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - funkcjonalne mieszkanie 3 pokoje z dużym balkonem, pow. 63 m2., IV piętro/IV, Opole stary ZWM O F E R T A N A W Y Ł Ą C Z N O Ś Ć! Proponujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Płużna

Wrocław,dolnośląskie

512 400 zł1 281 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wrocław, jerzmanowo ul. Płużna na wysokości adresu Płużna 29, działki budowlane, teren nieruchomości objęty obowiązującym mpzp oznaczony symbolem 1 mn / 16 zabudowa jednorodzinna mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

559 000 zł50 m² 11 200,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowe budownictwo! możliwośc trzech pokoi Gorąco polecam mieszkanie położone w Dobrzykowicach na nowym osiedlu. Mieszkanie o pow 49,91 mkw składa się z: - salonu z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przytulna

Gdańsk,pomorskie

575 000 zł40 m² 14 375 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferujemy na sprzedaż stylowe i praktyczne mieszkanie o powierzchni 40 m , znajdujące się na prestiżowym osiedlu Wiszące Ogrody przy ul. Przytulnej w Gdańsku. Lokal usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 999 zł65 m² 6 153,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż 3pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Fordon. Mieszkanie o łącznej powierzchni 65m2 znajdujące się na czwartym piętrze,ostatnim w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Opole

Opole,opolskie

330 000 zł29 m² 11 445,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowa kawalerka o powierzchni 29,27 m , zlokalizowana w sercu Opola, w Śródmieściu. Mieszkanie składa się z przestronnego, osobnego pokoju oraz dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zabrze,śląskie

585 000 zł81 m² 7 222,22 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament w centrum Zabrza, nowe budownictwo. Osiedle Grafitowe II. - 81 mkw - 3 pokoje - balkon - zewnętrzne rolety - ogrzewanie podłogowe - świetnie skomunikowane Na sprzedaż apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

449 000 zł47 m² 9 553,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz przytulnego mieszkania z widokiem na zieleń? Marzysz o idealnym miejscu do zamieszkania w spokojnej okolicy? bingo! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ołtaszyńska

Wrocław,dolnośląskie

591 129 zł39 m² 15 350 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Kontakt do doradcy: pm silesia nieruchomości Nowe 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabowo

Gdynia,pomorskie

459 000 zł35 m² 13 114 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

> atrakcyjne 2 -pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji < przedmiotem oferty jest funkcjonalne, przytulne, 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w kameralnym, IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

629 000 zł36 m² 17 261,20 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy gotowe 2-pokojowe mieszkanie w nowym budynku z 2023 roku Podgórze Duchackie ul. Walerego Sławka - 5 min pieszo do Galerii Bonarka! Najważniejsze atuty: powierzchnia: 36,44m +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Umieszcz

Umieszcz,podkarpackie

158 900 zł72 m² 2 206,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Do sprzedania dom z dużą działką budowlaną 18a w miejscowości Umieszcz województwo Podkarpackie. Jeżeli szukasz domu do własnej rozbudowy oraz aranżacji blisko Jasła, w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Podkowa Leśna,mazowieckie

1 650 000 zł2 484 m² 664,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę budowlaną zlokalizowaną w malowniczej Podkowie Leśnej, słynącej z pięknych terenów zielonych i spokojnej atmosfery. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Warszawa,mazowieckie

796 000 zł38 m² 20 892,40 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,10 m , 8 piętro w 8-piętrowym bloku z windą z 1995 roku -warszawa, mokotów, ul. Zygmunta Modzelewskiego. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

326 648 zł43 m² 7 655,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najniższe ceny tylko w Biurze Sprzedaży. Dni otwarte (sobota)! Duży wybór mieszkań_przyjdź i zobacz na żywo naszą inwestycję : Przestronne zachodnie 2pok. Z dużym balkonem 4,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne