dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kamienna

Wrocław,dolnośląskie

389 600 zł28 m² 13 718,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

toplokalizacja/uniwersytet Ekonomiczny/1pok./okazja/Kamienna Przedstawiamy Państwu na sprzedaż kawalerkę do remontu mieszczącą się na 6-tym piętrze 10-piętrowego budynku z lat 70-tych przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolska

Wrocław,dolnośląskie

348 999 zł68 m² 5 170,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

centrum!/tanio/inwestycyjne/wolska/obniżona cena!/4pok./Leśnica/top Świetna alternatywa inwestycyjna! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 67,1 m2 które znajduje się przy ul. Wolskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Wyszyńskiego

Białystok,podlaskie

645 000 zł250 m² 2 580 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż

Biuro Nieruchomości Północ oferuje na sprzedaż budynek handlowo-usługowy z częścią mieszkalną, położony przy ul. Wyszyńskiego niemal w centrum Białegostoku, przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyspiańskiego

Gdynia,pomorskie

1 840 000 zł92 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

(pl) gdynia wzgórze św. Maksymiliana, apartament 200 M od morza! do dyspozycji hala I komórka lokatorska! prezentacja Zapraszam na prezentację apartamentu który znajduje się w wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prądzyńskiego

Wołomin,mazowieckie

420 000 zł46 m² 9 130,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam bez pośredników mieszkanie przy ul. Prądzyńskiego. Na powierzchnię ok 46 m2, składają się: - 2 oddzielne pokoje (mniejszy z balkonem) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł56 m² 7 184,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Szukasz dla swojej rodziny spokojnego miejsca? Mieszkanie, które chciałabym opisać, zapewni Ci nie tylko spokój, ale również świetną lokalizację i dużo przestrzeni. Zaciekawiłam Cię? Czytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lelewela

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

890 000 zł100 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biała Posesja Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkową ofertę zakupu nieruchomości położonej przy urokliwej ulicy Lelewela 20 w Bydgoszczy. Apartament znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Koszyce Małe,małopolskie

1 699 000 zł250 m² 6 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Przestronny dom z ogrodem i wyjściem do lasu oraz labiryntem krzewów w Koszycach Małych! Pragniemy zaprezentować Państwu tę wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marmurowa

Smolec,dolnośląskie

698 999 zł103 m² 6 766,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Obniżona cena!/wszystko w cenie!/okazja/smolec/premium/parking/balkon/top!/marmurowa/4pok. Obniżona cena! Niecałe 7 tyś za m2! Nowa kuchnia na gwarancji. Montaż w styczniu 2024r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

520 150 zł27 m² 18 983,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka z balkonem usytuowana na 2 piętrze w nowoczesnym budynku na warszawskim Bemowie. Mieszkanie będzie oddane do użytkowania w III kw 2026 r. Możliwość wykończenia mieszkania pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Stanisławice,małopolskie

750 000 zł126 m² 5 976 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Definito Biuro Nieruchomości i Geodezja ma przyjemność zaprezentować nową inwestycję na sprzedaż położoną w otoczeniu zieleni, zaledwie 10 km od rynku w Bochni. Domy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Raczyńskiego

Poznań,wielkopolskie

550 000 zł53 m² 10 397 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Zależy Ci na przestronnym mieszkaniu o niezależnym układzie pomieszczeń? A może szukasz mieszkania pod bezpieczną inwestycje? bingo! Z radością prezentuję jasne, 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Malczewskiego

Gdańsk,pomorskie

999 000 zł69 m² 14 497,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Główne atuty: 15 min spacerem do Centrum Gdańska oraz przystanku skm 1 min do przystanku tramwajowego 240m. W bliskiej odległości szpital, urząd, przychodnia, szkoły, przedszkola. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Vivaldiego

Wrocław,dolnośląskie

574 999 zł42 m² 13 561,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Top Krzyki Vivaldiego Premium Okazja Obniżona cena! 2pok- 42,5 m2 Balkon. Obniżona cena! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

1 399 000 zł70 m² 19 957,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament umiejscowiony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, na Mokotowie przy al. Wilanowskiej 95, w reprezentacyjnej przestrzeni Warszawy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hiszpańska

Wrocław,dolnośląskie

709 000 zł63 m² 11 307,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4-pok | Po remoncie! | ul. Hiszpańska- muchobór Polecam na sprzedaż przestronne, w pełni wyposażone mieszkanie składające się z 4 niezależnych pokoi. Lokalizacja: muchobór Mały, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Majdańska

Warszawa,mazowieckie

853 000 zł62 m² 13 648 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Gotowe do zamieszkania od zaraz!. Mieszkanie po remoncie -meble W zabudowie wymiana całej elektryki - materiały wysokiej jakości. Ładna willa nieruchomości prezentuje. Oaze ciszy, spokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Olecko

Olecko,warmińsko-mazurskie

325 000 zł44 m² 7 471,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nowe, wyremontowane, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 43,5 m2, położone w Olecku przy ulicy Leśnej. Mieszkanie usytuowane jest w kameralnym dwupiętrowym bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

3 500 001 zł162 m² 21 604,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:774 m²

Sedecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje wrocław śródmiescie, park biskupiński okokica, stylowy dom wolnostojący 160 M2, działka 774 M2 Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kłobucka

Warszawa,mazowieckie

776 000 zł46 m² 16 869,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Lokalizacja: ul. Kłobucka 8a Piętro: 6/6 z windą Metraż: 45,7 m2 + balkon 6,23 m2 Układ: salon z kuchnią, sypialnia, łazienka, korytarz Cena: 776 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł49 m² 16 306,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do zamieszkania. Mieszkanie po odświeżeniu z nowym lakierem na podłogach (deska). Piękne 2 pokoje w nowym budownictwie. Z bardzo dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szpaki

Gdańsk,pomorskie

539 000 zł45 m² 11 977,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

W sąsiedztwie nadmorskiego lasu, a jednocześnie pośród wszelkich wygód miejskiego życia (wokół szkoły, basen, sklepy duże i małe, dom sztuki), na nowego właściciela czeka dwupokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

599 000 zł53 m² 11 301,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie 2-pokojowe tuż przy Uniwersytecie Medycznym w Lublinie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 099 999 zł195 m² 10 758,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

6pok/dom/ołtaszyn/parafialna/radarowa/krzyki/garaż Przedstawiamy Państwu na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący na wrocławskim Ołtaszynie zlokalizowany przy bardzo cichej i kameralnej uliczce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Młochów

Młochów,mazowieckie

1 594 900 zł178 m² 8 945 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Przedstawiam do sprzedaży gotowy do zamieszkania Dom wolnostojący o powierzchni ok.178 m2, posadowiony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni ok. 2000 m2, piękna, malownicza okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, al. marsz. Józefa Piłsudskiego

Łódź,łódzkie

1 950 000 zł600 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do sprzedaży Hala magazynowa/produkcyjna o powierzchni 600 m2 + piwnica 180m2 usytuowana na działce o powierzchni 1545 m2. Grunt jest w użytkowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konna

Wysoka,dolnośląskie

799 999 zł103 m² 7 766,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

obniżona cena!/ok.Ołtaszyna/Premium4Podkowy/top/Wysoka/Partynice/3pok./Okazja/balkon! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż jasny, przestrony, rozkładowy, dwupoziomowy apartament mieszczący się na 3-cim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małeckiego

Poznań,wielkopolskie

435 000 zł32 m² 13 809,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Z wielką przyjemnością prezentuję Państwu kolejną ofertę, która trafiła w ostatnim czasie do mojego portfolio. Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bruna

Warszawa,mazowieckie

925 000 zł52 m² 17 788,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Opiekun oferty tel. Mam przyjemność zaprezentować państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52m2. Podstawowe informacje: mieszkanie składa się z salonu, dwóch pokoi, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sławka

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł49 m² 13 877,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji 3 pokojowe mieszkanie z piwnicą i zabudowanym balkonem, w tzw starym zielonym Ursusie. Mieszkanie na 3 - przedostatnim piętrze bez windy. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Młodzieżowa

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

745 000 zł80 m² 9 254,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 80.5 m2 z ogromną piwnicą 20.5 m2 oraz dwoma balkonami. Znajduje się w Nowym Dworze Mazowieckim, niedaleko Warszawy. To świetne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jaworzno

Jaworzno,śląskie

599 000 zł72 m² 8 319,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne 4 pokojowe mieszkanie o pow 72 mkw w dzielnicy Podłęże. Mieszkanie jest po remoncie I składa się Z; - ślicznego przestronnego salonu z którego są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

750 000 zł109 m² 6 881 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 109 m ,na kształtnej działce o powierzchni 750 m w spokojnej okolicy koło Żyrardowa. W skład każdego lokalu wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasztanowa

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

483 339 zł57 m² 8 414,68 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,44 m2 Mieszkania znajduje się na Osiedlu w Środzie Wielkopolskiej, które wyróżnia się funkcjonalnymi układami. Zielone rozwiązania jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opoczyńska

Wrocław,dolnośląskie

499 900 zł39 m² 12 857,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym - ul. Opoczyńska, złotniki Oferujemy na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 38,88 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pękowicka

Kraków,małopolskie

729 000 zł56 m² 13 017,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

1.B.3.15 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI Mieszkanie 3 pokojowe 55,81 m2 - Kraków Prądnik Biały/ Tonie Osiedle położone zaledwie 3,5 km od centrum miasta. Równowaga pomiędzy doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

899 000 zł147 m² 6 116 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Przedstawiamy do sprzedaży nowoczesny piętrowy dom położony w zielonej, spokojnej okolicy. Dom wolnostojący, parterowy o pow. ok.147 m2 usytuowany na działce 900m2. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Leśna

Tuchów,małopolskie

159 000 zł6 595 m² 24,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferuję do sprzedaży działkę usługową w miejscowości Tuchów, o powierzchni 66 arów. Pięknie położona na lekkim południowym stoku. W części porośnięta drzewami. Możliwość.