dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 965 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 965 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka, ul. Leśna

Jaroszowa Wola,mazowieckie

349 000 zł2 200 m² 158,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż / 2200m2 / działka / 349 000zł / Jaroszowa Wola Atrakcyjna działka budowlana przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Działka o powierzchni 2200m2, w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Nowy Ostrów,podlaskie

62 000 zł2 200 m² 28,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas - oferta na wyłączność! Przedstawiamy Państwu atrakcyjne działki o metrażu 2200 m2, położone w dolinie rzeki Słoja w miejscowości Nowy Ostrów, obręb Ostrów Nowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Gostyń

Gostyń,zachodniopomorskie

324 000 zł1 731 m² 187,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam do zaoferowania nietuzinkowe działki w Gostyniu. Nieruchomość znajduje się w cichej okolicy. Na działki są uzyskiwane warunki zabudowy pod budownictwo wielorodzinne. Z uwagi na to,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wczasowa

Przyłęki,kujawsko-pomorskie

1 349 000 zł176 m² 8 232,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:935 m²

Tym razem zdecydowanie mam o czym mówić i zrobię to z niebywałą przyjemnością :) Piękny dom parterowy o nie typowej bryle w kształcie litery L, , z pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

476 744 zł38 m² 10 407,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najmniejszy układ 2 pokoi na inwestycji. Wyprzedaż apartamentów w lokalizacji Sarniego Stoku. Najniższe ceny tylko u w Biurze dewelopera. Jeśli nie dla siebie to idealne mieszkania pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miła

Rzeszów,podkarpackie

619 000 zł62 m² 9 983,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż 3 - p okojowe mieszkanie o powierzchni 62 m2 znajdujące się przy ul. Miłej na kameralnym osiedlu w Rzeszowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

920 299 zł48 m² 19 045,90 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Marzysz o przestrzeni, w której każdy detal został przemyślany z myślą o Twoim komforcie? Znakomita lokalizacja, nowoczesne udogodnienia i komfortowa przestrzeń - znajdziesz tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

1 099 999 zł67 m² 16 417,90 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie z widokiem na las na osiedlu Olimpia Port! Sam zaaranżuj swoją przestrzeń! Polecam na sprzedaż mieszkanie czteropokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 67 m2, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sienna Grobla

Gdańsk,pomorskie

2 099 000 zł91 m² 23 065,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowy, czteropokojowy apartament z balkonem (ok 8m2) w inwestycji Nadmotławie oddanej w 2023 roku, w dzielnicy Śródmieście, ul. Sienna Grobla 8 przy samym nabrzeżu rzeki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Rogowo

Rogowo,zachodniopomorskie

654 000 zł32 m² 20 495,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Shellter hotel & apartaments | rogowo Unikalna lokalizacja, w połączeniu z najwyższej jakości materiałami, czyni Shellter nie tylko doskonałą inwestycją, ale i prywatnym azylem pośród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wola Skorzęcka

Wola Skorzęcka,wielkopolskie

580 000 zł120 m² 4 833 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Jeśli kochacie Państwo powietrze wolne od zapachu spalin, bliską odległość od lasu i jeziora ( 2 km) sąsiedztwo zieleni i pól, widok na otwartą przestrzeń, a dodatkowo potrzebujecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kępa Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

1 349 000 zł65 m² 20 754 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie o powierzchni 65 m2 znajduje się na V piętrze w nowoczesnym budynku położonym niedaleko rzeki. Brak podatku pcc! Otoczenie nieruchomości: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, Rynek

Trzebnica,dolnośląskie

1 639 000 zł414 m² 3 960,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż wyjątkowa i świetnie położona restauracja w samum centrum Trzebnicy, idealna pod inwestycję. Lokalizacja: trzebnica to miasto położone na północ od Wrocławia, bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borkowska

Gdańsk,pomorskie

598 000 zł60 m² 9 966,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Murapol Osiedle Zen - Twój Spokój Blisko Natury i Centrum Gdańska! Opis inwestycji Murapol Osiedle Zen to nowoczesne osiedle zlokalizowane w dzielnicy Orunia Górna-Gdańsk Południe, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

2 550 000 zł150 m² 17 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 400 m²

Przedstawiam do sprzedaży klimatyczny dom w zielonej okolicy w Ołtarzewie o powierzchni około 150 m2 posadowiony na działce ok. 6400 m2. Rozkład pomieszczeń : Parter: - wiatrołap - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wierzchosławice

Wierzchosławice,małopolskie

680 000 zł190 m² 3 579 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom położony w zielonej okolicy dla osób ceniących sobie bliskość natury i szybki dostęp do infrastruktury miejskiej. Lokalizacja: wierzchosławice, powiat tarnowski (małopolskie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Owsiana

Rumia,pomorskie

413 000 zł46 m² 8 978,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najtańsze mieszkania w Rumi! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, idealne dla singla, pary lub inwestora! Szczegóły mieszkania: powierzchnia: 46m parter, kameralny, 2-piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kilińskiego

Zduńska Wola,łódzkie

124 500 zł23 m² 5 413,04 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji, w drodze elektronicznej, nieruchomości w postaci lokalu mieszkalnego, położonego przy ul. Kilińskiego 33/60, 98-220.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czynszowa

Warszawa,mazowieckie

1 020 000 zł67 m² 15 223,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 67 m , 5 piętro w 5-piętrowym bloku z windą z 2002 roku -warszawa, praga-Północ, ul. Czynszowa. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kościerska

Glincz,pomorskie

4 700 000 zł650 m² 11 956,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:4 587 m²

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu luksusową posiadłość, położoną w miejscowości Glincz, 15km od Gdańska. Obiekt znajdujący się w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

611 235 zł42 m² 14 450 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa oferta mieszkania w Katowicach - bez prowizji, bez ukrytych kosztów! Zakup bezprowizyjny Brak podatku pcc Negocjacje cen i ekskluzywne rabaty - tylko u nas! Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

797 000 zł61 m² 13 033,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania, które zachwyci Cię od pierwszego wejrzenia? Przestronna, 3-pokojowa przestrzeń, gdzie każdy detal został przemyślany z myślą o najwyższym komforcie życia. Dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Szczecin,zachodniopomorskie

799 000 zł61 m² 13 013 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta specjalna na black week! do 31 grudnia br. Cena obniżona Z 899 000 zł na 799 000 zł! Apartament 2 pok. w Arkona Residence - prestiżowa lokalizacja na Starym Mieście. Prawdziwa perełka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łąkowa

Kościan,wielkopolskie

258 000 zł32 m² 8 190,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Funkcjonalne mieszkanie 1- pokojowe w nowej inwestycji - Osiedle Nowe Gurostwo. Wybierz dla siebie mieszkanie - Odwiedź naszą stronę internetową - W ofercie są też dostępne mieszkania 1, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Klaudyn

Klaudyn,mazowieckie

2 450 000 zł338 m² 7 249 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Tylko u nas! Atrakcyjne, kameralne miejsce przy Kampinoskim Parku Narodowym. Cicha, spokojna okolica, luźna zabudowa jednorodzinna. Dogodna komunikacja. 15 km do centrum Warszawy. 5 min do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołłątaja

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

945 500 zł48 m² 19 502,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferuję duże, przestronne mieszkanie, które daje ogromne możliwości aranżacyjne. Mieszkanie znajduje się w wyjątkowej lokalizacji, gdzie wygodna przestrzeń i duży metraż to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Ogrodowe

Kraków,małopolskie

749 000 zł47 m² 15 868,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Oferta sprzedaży mieszkania Osiedle Ogrodowe 3 pokoje. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania na osiedlu Ogrodowym, idealnego dla rodziny, pary, bądź inwestora!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pana Tadeusza

Kraków,małopolskie

1 077 321 zł59 m² 18 393,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,57 m w nowoczesnym, kameralnym osiedlu, usytuowanym w prężnie rozwijającej się dzielnicy Zabłocia, w sąsiedztwie Ocean Office Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kocoń

Kocoń,śląskie

120 000 zł2 076 m² 57,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kocoń Działka o pow. 2 076 m2 Budowlana Piękny widok Cena: 120 000 zł Kocoń gmina Ślemień - działka budowlana o pow. 2 076 m2 położona na południowym stoku z pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Osiedle Radosne

Czmoń,wielkopolskie

450 000 zł65 m² 6 899,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:75 m²

Polecam na sprzedaż 3 pokojowy dom z ogródkiem w zabudowie szeregowej na osiedlu Radosnym w Czmoniu obok Kórnika. Budynek położony na nowym osiedlu, z 2016 roku. Dom o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

830 000 zł60 m² 13 833,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:659 m²

Nieruchomość Przytulny segment z dwoma sypialniami w dobrej lokalizacji. Na parterze znajduje się salon z aneksem, przedsionek oraz toaleta. Na pietrze są dwie sypialnie i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Nowe Chechło,śląskie

538 400 zł1 346 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy piękną malowniczą działkę budowlaną w spokojnej okolicy, ostatnia linia zabudowy! Powierzchnia 1346m2(możliwość zakupu większej działki ). Działka o regularnym kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

5 851 000 zł12 626 m² 463,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka usługowa z dwoma wjazdami i mediami w ulicy. Plan miejscowy U. Położona w świetnie rozwijającej się Gminie Lesznowola, przy obwodnicy S7. Ul. Postępu z dogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

789 999 zł48 m² 16 427,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tarnogaj/3pok./ogród/parter/parking/winda/komórka Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Di Trevi o powierzchni 48 m2 na Tarnogaju. Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Staszica

Gdańsk,pomorskie

1 650 000 zł137 m² 12 034,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja: budynek przy ulicy Stanisława Staszica, w centrum Wrzeszcza - dzielnicy, którą gdańszczanie doceniają miedzy innymi za atrakcyjne tereny zielone, uznawanego niegdyś za handlową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Słowackiego

Stargard,zachodniopomorskie

127 000 zł17 m² 7 470,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Ciekawy lokal użytkowy o pow. 16,77 m2 położony w wysokim podpiwniczeniu kamienicy w ścisłym centrum Stargardu przy ul. Słowackiego. Lokal to jedno pomieszczenie z wydzieloną.