dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 968 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 968 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

510 000 zł70 m² 7 254,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie bezczynszowe- 3 pokoje Z ogródkiem I dwoma miejscami parkingowymi kalisz - dobrzec Mieszkanie w stanie deweloperskim o pow. użytkowej 64,25m2, położone na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

1 500 301 zł102 m² 14 670 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. 4 pokojowe mieszkanie w nowym etapie inwestycji na Prądniku Białym. Mieszkanie składa się z: -Salon z aneksem kuchennym -3x Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Żuławska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 390 000 zł1 013 m² 2 358,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 221 m²

NA sprzedaż 2 hale magazynowo-składowe wraz Z działką W elblągu przy ul. Żuławskiej! Hale połączone są ze sobą zamykaną bramą w kształt litery " L" i położone na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Daglezji

Dziwnów,zachodniopomorskie

437 000 zł33 m² 13 270,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego i komfortowego mieszkania o powierzchni 32,93 m2, położonego w atrakcyjnej lokalizacji w Dziwnowie. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

6 500 000 zł4 702 m² 1 382,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości Gold House oferują na sprzedaż działkę budowlaną w Karpaczu - idealną pod inwestycje! Masz świetną okazję zainwestować w atrakcyjną nieruchomość składającą sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Rybaki

Świnoujście,zachodniopomorskie

319 000 zł25 m² 12 760 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Ta przytulna kawalerka o powierzchni 25 m2 znajduje się na parterze czteropiętrowego budynku przy ul. Rybaki w Świnoujściu. Mieszkanie, choć wymaga remontu, oferuje ogromny potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Popiełuszki

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

439 000 zł42 m² 10 415,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Rezerwacja! Szukasz funkcjonalnego, 2 pokojowego mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji ? Taka okazja szybko może się nie powtórzyć, dlatego zachęcam do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

690 000 zł52 m² 13 269,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: lipska, gliniana, chcesz mieszkać w wyjątkowej części Krakowa? Zapraszam do zapoznania sie z ofertą! Prezentuje trzypokojowe jasne i słoneczne mieszkanie tuż nad Bagrami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świerkowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

358 000 zł56 m² 6 393 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w spokojnej i cichej okolicy, a jednocześnie z pełną infrastrukturą handlowo-usługową? Chcesz się przeprowadzić do wyremontowanego mieszkania? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wrocławska

Kraków,małopolskie

1 190 000 zł47 m² 25 319,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Wrocławskiej w Krakowie, na siódmym piętrze siedmiopiętrowego budynku z 2018 roku w bardzo dobrze skomunikowanej i bliskiej centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Pyskowice

Pyskowice,śląskie

785 000 zł178 m² 4 410,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedmiotem tej oferty jest przestronny dom o powierzchni 178 mkw Przedmiotem tej oferty jest przestronny dom o powierzchni 178 mkw, zlokalizowany na działce o powierzchni 500 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

474 000 zł26 m² 18 465,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Marzysz o mieszkaniu, które łączy spokój podmiejskiego życia z doskonałym dostępem do centrum Warszawy? Przedstawiam wyjątkową propozycję w kameralnej inwestycji. Kompaktowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gorzeń

Gorzeń,kujawsko-pomorskie

135 000 zł1 125 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1125 m , zlokalizowaną w Kaźmierowie. Kaźmierowo powiat nakielski, 5 minut od Łochowa Jest to idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zbyszewskiego

Rzeszów,podkarpackie

440 000 zł48 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Park Nieruchomości prezentuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, położone przy ulicy Wiktora Zbyszewskiego w Rzeszowie. Mieszkanie usytuowane na parterze 4-piętrowego bloku w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Plac Tobrucki

Szczecin,zachodniopomorskie

10 000 zł33 m² 303,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do sprzedania lokal/pawilon handlowo - usługowo - biurowy o powierzchni 33,16m2 na Targowisku Tobruk w Szczecinie Śródmieście ul.Księcia Świętopełka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona

Brzozówka,małopolskie

640 000 zł800 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: działka położona w miejscowości Brzozówka, 10 km na północ od Krakowa. W pobliżu miejscowości: owczary, zielonki, przybysławice. Nieruchomość leży przy głównej trasie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Skierniewice

Skierniewice,łódzkie

100 000 zł10 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1 ha w Skierniewicach, mokra Prawa! Poszukujesz spokojnego miejsca na inwestycję lub przyszłą działalność rolniczą? Mamy dla Ciebie Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Warszawa,mazowieckie

1 099 000 zł69 m² 15 927,50 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Agencja Nieruchomości Digital Broker zaprasza do zakupu trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego na Bielanach przy ul. Bogusławskiego 19. Mieszkanie położone jest na 1 piętrze budynku w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 299 000 zł164 m² 7 920,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom | solec | sprzedaż | 1 299 000 zł | 164m2 całkowita | 141 m2 użytkowa Przedmiotem sprzedaży jest połowa domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej ( stan deweloperski ) o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Świnoujście,zachodniopomorskie

2 500 000 zł58 m² 43 402,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowy apartament w nowopowstającej inwestycji Baltic Park loft przy ulicy Uzdrowiskowej w Świnoujściu. Lokal zlokalizowany na pierwszym piętrze o metrażu 57,6m2, ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niemcewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

425 000 zł58 m² 7 318,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** *pełna własność Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 Pokojowe z oddzielną kuchnią z oknem, balkonem oraz piwnicą. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

587 613 zł38 m² 15 378,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis inwestycji: to nowoczesny projekt mieszkaniowy zlokalizowany w dynamicznie rozwijającej się części Wrocławia, w otoczeniu dwóch dużych parków - Parku Południowego i Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Reda,pomorskie

377 000 zł36 m² 10 472,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie do wejścia | kawalerka | duży balkon od zachodu| 7 minut do skm | reda lokalizacja: nieruchomość położona jest na pograniczu Redy i Rumi. W odległości ok. 600 m znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

680 800 zł45 m² 15 082 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji kraków - mistrzejowice we speak english Przedsięwzięcie deweloperskie cieszącej się dużą popularnością inwestycji dewelopera z ponad 25 letnim doświadczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Fabryczna

Poznań,wielkopolskie

199 000 zł16 m² 12 329,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka zlokalizowana w Poznaniu przy ul. Fabrycznej. Lokal użytkowy pełniący funkcję mieszkania, umiejscowione jest na 4 piętrze/poddaszu w przepięknej kamienicy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

1 100 000 zł96 m² 11 458,30 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchn i 95.64m , zlokalizowany na siedemnastym piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Wólka Mlęcka

Wólka Mlęcka,mazowieckie

220 000 zł2 800 m² 78,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: wieś Wólka Mlęcka, powiat miński. W odległości ok. 300 m płynie niewielka rzeka Rządza. Nieruchomość składa się z dwóch leżących obok siebie działek. Jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

696 500 zł60 m² 11 627,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie idealne dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu! Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Południowa

Staszów,świętokrzyskie

249 000 zł150 m² 1 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:736 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom o powierzchni 150 m2 położony w Staszowie na ulicy Południowej, na działce o powierzchni 736 m2. Wjazd na posesję bezpośrednio z drogi asfaltowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kraków

Kraków,małopolskie

2 100 000 zł327 m² 6 422 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

All in One Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży domu zlokalizowanego na Białym Prądniku w pobliżu Placu Imbramowskiego oraz Szpitala Jana Pawła II oraz Szpitala Narutowicza. Dom 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł61 m² 14 641,70 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Rezerwacja oferty Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 61,40m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne dla rodziny. Mieszkanie jest 3 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kamienica

Kamienica,małopolskie

154 000 zł1 100 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana z pięknym widokiem na góry o powierzchni 1100m2 w gminie Kamienica powiat Limanowski. Działka w kształcie prostokąta, teren płaski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Garncarska

Stargard,zachodniopomorskie

310 800 zł37 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest gustowne mieszkanie , w pełni umeblowane, położone w Stargardzie w bliskiej odległości od Starówki. Powierzchnia nieruchomości wynosi 37 m2 i składają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Brzozowa

Rybnik,śląskie

850 000 zł159 m² 5 342,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 626 m²

Oferta dostępna tylko w naszym biurze ***wyjątkowy dom blisko centrum Z imponującą działką Z prywatnym lasem*** Wszystkie zdjęcia nieruchomości dostępne na stronie internetowej biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

479 000 zł42 m² 11 404,80 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkania od dewelopera nie płacisz prowizji Nie płacisz pcc Zadzwoń już dzisiaj #telefon Promocja oferuje mieszkania o różnych układach. Napewno znajdziemy coś dla Ciebie! Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zamość,lubelskie

1 450 000 zł267 m² 5 430,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 333 m²

Nie przegap tej okazji! Przestronny Dom z Ogrodem i Garażem na Osiedlu Błonie w Zamościu. Lokalizacja: działka nr 45 o powierzchni 0,2333 ha, położona na osiedlu "błonie" przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

399 960 zł41 m² 400 059 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do Biura Sprzedaży po prawdziwą najniższą możliwą cenę. Oferta na Wyłączność! Dostępni jesteśmy w godzinach 9-18, w sobotę od 9-14, gdzie znajdziecie Bezpośrednią ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

239 000 zł37 m² 6 459,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie Z niskim czynszem I ogródkiem, w spokojnej dzielnicy Na sprzedaż własnościowe mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy na os. Wieprzyce. Mieszkanie znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pękowicka

Kraków,małopolskie

539 000 zł36 m² 14 972,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

1.B.2.07 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI Mieszkanie 2 pokojowe 36,2 m2 - Kraków Prądnik Biały/ Tonie Osiedle położone zaledwie 3,5 km od centrum miasta. Równowaga pomiędzy doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Tuwima

Piastów,mazowieckie

650 000 zł588 m² 1 105,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Piastowie o powierzchni 588m2 za 650.000 zł położona w rejonie ul Juliana Tuwima i Al. Jerozolimskich. W niedalekiej odległości znajduje się przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Strzeniówka

Strzeniówka,mazowieckie

1 170 000 zł2 600 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana położona na terenie bardzo ekskluzywnego osiedla w pobliżu lasu. Osiedle jest ogrodzone, znajduje się na nim niewiele domów/rezydencji, a ta działka jest jedną nielicznych.