dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 968 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 968 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

349 000 zł33 m² 10 575,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Murapol Portovo - Twoja Przystań w Sercu Gdańska! Zainwestuj w wyjątkowe lokale usługowe z możliwością wynajmu mieszkaniowego, zlokalizowane w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szymanowskiego

Słupsk,pomorskie

349 000 zł35 m² 9 971,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 1. piętro, 35 m , wysoki standard, słupsk, ul. Szymanowskiego Oferuję na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podwale

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

149 900 zł34 m² 4 408,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam, ustawne, 2 pokojowe mieszkanie w Bydgoszczy. Lokal położony jest przy ul. Podwale, świetna lokalizacja. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze. Lokal mieszkalny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowa

Zdzieszowice,opolskie

149 900 zł35 m² 4 282,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam gotowe do zamieszkania, w pełni wyposażone, ustawne, słoneczne, 1 pokojowe mieszkanie w Zdzieszowicach. Lokal położony jest przy "ul. Nowa 2a" Nieruchomość znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

1 080 000 zł78 m² 13 917,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Studio Nieruchomości Kraków prezentuje trzypokojowe mieszkanie o pow. 72,5 m2 z osobną otwartą kuchnią, w lokalizacji - Bronowice, ul. Głowackiego - autobus tramwaj - 4 minuty! mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Resko

Resko,zachodniopomorskie

85 000 zł2 066 m² 41,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 2066 m2 położona w cichej i spokojnej okolicy. Na oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem Nieruchomość w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kartuzy,pomorskie

990 000 zł198 m² 4 992,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:558 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu, nowy dom z pięknym widokiem na jezioro Klasztorne Małe w Kartuzach. Oferta dotyczy domu wolnostojącego, trzykondygnacyjnego (z podpiwniczeniem).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Lechitów

Wrocław,dolnośląskie

185 000 zł1 126 m² 164,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka rekreacyjna z potencjałem, tuż przy wałach, na Kowalach. Oferuję Państwu zgrabną, uzbrojoną w prąd i wodę (studnia głębinowa) działkę gruntu o pow. 1126.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Radoszowska

Rydułtowy,śląskie

70 000 zł1 115 m² 62,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka o pow. 1115 m2 w Rydułtowach przy ul. Radoszowskiej Działka w kształcie trapeza o wymiarach ok. 25 m x 37 m x 54m x 30m , teren pochyły. Działka graniczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ściegny

Ściegny,dolnośląskie

395 790 zł1 670 m² 237 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję do sprzedaży atrakcyjną widokową działkę połozoną tuż pod Karpaczem.w miejscowośći Ścięgny Nieruchomość znajduje sie w spokojnej lokalizacji z dobrym dojazdem , z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zgoda

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł44 m² 24 892,50 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Super eleganckie 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44.19 m2 z dużym balkonem 5,5m2 o orientacji zachodniej z widokiem na Pałac Kultury i Nauki Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

564 425 zł70 m² 8 096,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe do odbioru. Udogodnienia: idealne miejsce dla osób aktywnych, którzy cenią komfort i chcą być blisko z naturą a zarazem blisko centrum Rumii. W pobliżu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Perseusza

Głogów,dolnośląskie

269 000 zł51 m² 5 275 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Trzypokojowe mieszkanie 51 m z balkonem i klimatyzacją - ul. Perseusza, os. Kopernik Na sprzedaż oferujemy przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krosna

Gdańsk,pomorskie

795 000 zł63 m² 12 619 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie usytuowane w ścisłym centrum Głównego Miasta, doskonale skomunikowane, z zapleczem usługowo- handlowym w pobliżu. Osiedle z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Gbiska

Gbiska,podkarpackie

280 000 zł4 600 m² 61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż malowniczo położoną działkę, na Pogórzu Strzyżowskim w miejscowości Gbiska. Widok na otaczające lasy oraz pagórki tworzy piękną scenerię. To doskonała okazja, aby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gliwice,śląskie

2 790 000 zł295 m² 9 457,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 272 m²

R e ze R W A C J A! Zapraszam na prezentację nowoczesnego i luksusowego domu wolnostojącego w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Gliwicach - Obrońców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czeremchowa

Poznań,wielkopolskie

769 000 zł67 m² 11 493 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Wyjątkowe Mieszkanie na Sprzedaż - Poznań, dębiec, ul. Czeremchowa Serdecznie zapraszam do zakupu wyjątkowego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 66,91 m , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przybyszewskiego

Kraków,małopolskie

1 385 022 zł77 m² 17 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy do sprzedaży przestronne 3-pokojowe mieszkanie w ekskluzywnej inwestycji U Przybyszewskiego. To idealna propozycja dla rodzin ceniących komfort, przestrzeń i doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szydłowo

Szydłowo,wielkopolskie

273 000 zł51 m² 5 332,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! na sprzedaż! Przytulne Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 51,2 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kobylin

Kobylin,mazowieckie

1 650 000 zł8 738 m² 189 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 8738 m2, położona w miejscowości Kobylin (powiat Grójecki, gmina Grójec) znajdująca się w połowie drogi między Lesznowolą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Trockiego

Kraków,małopolskie

2 300 000 zł5 336 m² 431,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

płaska, uzbrojona; media/instalacje: w otoczeniu działki, woda, prąd, gaz, kanalizacja; otoczenie: nowa zabudowa; dojazd: droga w projekcie; wymiary: 54; 2 działki budowalno-usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Na Wzgórzu

Główczyce,pomorskie

299 000 zł70 m² 4 273,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie 69,96 m + piwnica 10 m w bloku ocieplonym 3. piętro Oferuję do sprzedaży piękne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 69,96 m , zlokalizowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sochaczewska

Warszawa,mazowieckie

1 985 433 zł125 m² 15 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:105 m²

We speak eng, pol, ua, rus | Bez prowizji, bez podatku pcc! Na sprzedaż piękny, przemyślany co do najmniejszych detali czteropokojowy dom w zabudowie szeregowej na Bemowie. Charakterystyczne cechy tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ruda

Ruda,świętokrzyskie

260 000 zł90 m² 2 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dla konesera sielskiego życia - siedlisko w Rudzie 5 km od Połańca. Przedstawiam do sprzedaży ciche siedlisko położone na końcu wsi Ruda k. Połańca, w otoczeniu starych akacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górników

Kraków,małopolskie

1 360 000 zł92 m² 14 831 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie w dobrze skomunikowanej części Krakowa. Mieszkanie nada się zarówno dla rodziny jak i pod inwestycję. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bytom,śląskie

235 970 zł51 m² 4 663,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Bytom ul. Felińskiego 167 - Mieszkanie obok lasu - Cicha oraz zielona okolica. Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie, usytuowane na 3-piętrze w budynku po termomodernizacji, w bardzo spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Kozia

Warszawa,mazowieckie

745 000 zł20 m² 37 046,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Oferuję do sprzedaży atrakcyjne mieszkanko W unikatowym miejscu warszawy - na ul koziej. Kozia to kameralna uliczka, równoległa do krakowskiego przedmieścia, jednocześnie na styku prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Syta

Warszawa,mazowieckie

8 400 000 zł600 m² 14 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Prezentujemy Państwu luksusowy 600 metrowy dom na zamkniętym osiedlu, położony obok terenów zielonych do wyłącznej dyspozycji mieszkańców. Całość wykończona z najwyższej klasy materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Pleśna

Pleśna,małopolskie

999 000 zł270 m² 3 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:718 m²

Jeden z tych nowocześnie, lecz z duszą urządzony dom w Pleśnej - na sprzedaż. Jeżeli Twoim marzeniem jest wysoka jakość, komfort i nowoczesność - ale ta podszyta duszą - zobacz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bytkowska

Katowice,śląskie

355 000 zł32 m² 11 093,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nr lokalu: M17 Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji 31,3m2 + balkon - mieszkanie w bardzo korzystnej cenie - Doskonała inwestycja! Przestronne mieszkanie, idealne dla rodziny z dziećmi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

592 737 zł51 m² 11 531,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Tramwaj * Realizacja 11.2024 Parterowe mieszkanie z tarasem oraz trawnikiem W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Turawska

Wrocław,dolnośląskie

1 329 130 zł143 m² 9 307,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:315 m²

Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Nad Zalewem

Kraków,małopolskie

2 099 500 zł208 m² 10 079,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Wola justowska środkowy lokal Z garażem W bryle I ogrodem teren zamknięty | 5 pokoi | klimatyzacja | strych N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Milonki

Milonki,małopolskie

1 021 000 zł145 m² 7 047,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Twój wymarzony dom w malowniczej okolicy! Wyobraź sobie miejsce, gdzie zieleń otacza Twój nowy dom, a spokój natury wprowadza harmonię do codzienności. Milonki, położone zaledwie 30 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bębło

Bębło,małopolskie

1 339 000 zł156 m² 8 589,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:980 m²

Twój wymarzony dom w malowniczej okolicy! Wyobraź sobie poranki, w których zapach świeżego powietrza miesza się z delikatnym szumem wiatru i śpiewem ptaków. Jesteś w Bęble,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Pawia

Wrocław,dolnośląskie

761 400 zł56 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja pawia od nowa! Projekt realizowany w oparciu o przebudowę zabytkowego folwarku przy ul. Pawiej. Inwestycja o unikatowym charakterze - wynikającym z lokalizacji przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ruda Śląska,śląskie

225 000 zł48 m² 4 688 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w Rudzie Śląskiej. Okna są na trzy strony dzięki temu światło naturalne świeci cały dzień. Na powierzchnię 48 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Katowice

Katowice,śląskie

420 000 zł1 167 m² 359,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

0 % prowizji od kupującego. Mamy przyjemno ść zaprezentowa ć atrakcyjn ą ofert ę sprzeda ż y dzia ł ki o powierzchni 1167m2, po ł o ż onej w urokliwej okolicy Podlesia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Biskupice

Biskupice,małopolskie

1 102 000 zł191 m² 5 773,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Twój wymarzony dom w malowniczej okolicy! Wyobraź sobie miejsce, w którym codzienne obowiązki płynnie łączą się ze spokojem natury. Poranne promienie słońca delikatnie oświetlają Twój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Koniusza

Koniusza,małopolskie

903 000 zł142 m² 6 362,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 095 m²

Twój wymarzony dom w malowniczej okolicy! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu na działce o powierzchni 10 arów, położonej w malowniczych Piotrkowicach Małych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szymańskiego

Kraków,małopolskie

419 000 zł33 m² 12 852,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

F-M1 Nie płacisz pcc 2% od dewelopera - Nie płacisz prowizji biura! Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie 32,5 m2 w zielonej okolicy Nowej Huty. Plus duży ogródek 7.5m2 W skład mieszkania.