dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 247 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 247 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pękowicka

Kraków,małopolskie

480 672 zł34 m² 14 276 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Promocja, obowiązuje do 20.12. Warunkiem jest podpisanie umowy rezerwacyjnej. Bez prowizji, zakup bezpośrednio od dewelopera. 2 pokojowe mieszkanie balkonem w nowo budowanej inwestycji. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lubliniec

Lubliniec,śląskie

547 000 zł76 m² 7 200,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Agencja nieruchomości housestate prezentuje Apartamenty na Lema to kameralny projekt mieszkaniowy, który obejmuje 27 przestronnych i funkcjonalnych lokali. Budynek, zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solskiego

Mielec,podkarpackie

219 000 zł32 m² 6 828,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

-kupujący nie płaci prowizji- prezentujemy przytulne mieszkanie o powierzchni 32m2, usytuowane na parterze, składające się z saloniku, sypialni, kuchni z oknem i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Lipowa

Szczecinek,zachodniopomorskie

275 000 zł102 m² 2 696,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezczynszowe przy ul. Lipowej - blisko centrum; możliwość zamiany na mieszkanie mniejsze Mieszkanie o pow. 79,70m2, położone na I piętrze, składające się z czterech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Wojska Polskiego

Nowogard,zachodniopomorskie

1 090 000 zł317 m² 3 438,49 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Powierzchnia działki:516 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący idealny na działalność gospodarczą lub cel mieszkalny, zlokalizowany w dzielnicy willowej ( zabudowa jednorodzinna) i posadowiony na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garbary

Poznań,wielkopolskie

550 000 zł46 m² 11 912,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 46,17 m2 położone na IV-piętrze w kamienicy przy ul. Garbary w ścisłym Centrum Poznania. Na powierzchnię 46,17 m2 składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polna

Wołomin,mazowieckie

390 000 zł44 m² 8 863,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie przy ulicy Polnej - Wołomin mieszkanie: powierzchnia w Księdze Wieczystej - 44 m2 Nieruchomość składa się z: - salon - korytarz - sypialnia - oddzielna kuchnia z oknem - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany, ul. Mrągowska

Poznań,wielkopolskie

85 000 zł16 m² 5 182,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:16 m²

Murowany garaż, 16,4 m2, ul. Mrągowska, grunwald, poznań wgn Poznań Krauthofera oferuje Państwu do sprzedaży murowany garaż w kompleksie garażowym przy ul. Mrągowskiej na poznańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Linówko

Linówko,zachodniopomorskie

94 000 zł760 m² 123,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ofertujemy atrakcyjną działkę nad Jeziorem Linówko. Nieruchomość położona w miejscowości Linówko w pięknym widokiem na jezioro Linówko, w sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

2 295 000 zł185 m² 12 405,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:620 m²

Zamieszkaj W domu klasy premium na płd. Wzgórzach krakowa N20 Nieruchomości oferuje nowy, 3 poziomowy dom wolnostojacy z garażem i ogrodem o powierzchni 185 m . Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Narcyzowa

Lublin,lubelskie

1 967 520 zł164 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Polecam na sprzedaż lokal usługowy o projektowanej powierzchni 163,96 m2 w stanie deweloperskim zlokalizowany na parterze. Inwestycja z gwarancją ceny! Termin realizacji: maj 2025r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Zakręt

Zakręt,mazowieckie

800 000 zł1 550 m² 516,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1 550 m , położona bezpośrednio przy głównej ulicy. Na działce znajduje się dom z lat siedemdziesiątych, typu kostka, który wymaga generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeligowska

Warszawa,mazowieckie

1 593 000 zł109 m² 14 673,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% prowizji. 0% podatku pcc. Termin oddania III kwartał 2026 roku. Komfortowy apartament na Bemowie w pobliżu budowanej stacji metra M2. Salon z aneksem 45,81 mkw. Dwa balkony o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bełchatowska

Częstochowa,śląskie

520 000 zł69 m² 7 536,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Woźniakowski Nieruchomości oferuje do sprzedaży przestronne mieszkanie w dzielnicy Lisiniec. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w dwupiętrowym bloku w bardzo zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pawińskiego

Warszawa,mazowieckie

969 000 zł67 m² 14 549,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,6 m2 usytuowane na parterze w 4 piętrowym budynku z 1970 roku zlokalizowane na Ochocie przy ul. Adolfa Pawińskiego. Mieszkanie na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

300 000 zł30 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Ogólne Informacje Typ lokalu: studio o powierzchni 30 m . Stan: po remoncie, gotowe do indywidualnego urządzenia według własnych potrzeb. Lokalizacja: mieszkanie usytuowane w piwnicy, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kłaj

Kłaj,małopolskie

1 045 000 zł259 m² 4 035 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Definito Nieruchomości i Geodezja oferuje na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony w spokojnej miejscowości Kłaj. Dom o powierzchni 259 m (częściowo podpiwniczony).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelecka

Poznań,wielkopolskie

498 500 zł38 m² 12 998,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w ścisłym centrum Poznania przy ulicy Strzeleckiej 19, w bardzo bliskim sąsiedztwie Kupca Poznańskiego, ulicy Półwiejskiej, starego Browaru i Starego Rynku. Idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szlak

Kraków,małopolskie

1 050 000 zł53 m² 19 811,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Świetna oferta inwestycyjna! Stylowe 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Angel City, w samym centrum Krakowa, tuż przy Galerii Krakowskiej. Doskonała lokalizacja zapewnia wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gdańska

Bytów,pomorskie

330 000 zł60 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie trzypokojowe w bloku mieszkalnym. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, wc i przedpokoju. Ogrzewanie miejskie, koszty do spółdzielni ok. 600 zł. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Otwock

Otwock,mazowieckie

1 249 999 zł360 m² 3 472,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 214 m²

Dom o powierzchni użytkowej około 260 m2 , usytuowany w Otwocku na pograniczu Świdra i Kresów. Dom znajduje się w uroczej bardzo dobrej lokalizacji Jest położony na lekkim zboczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leśna

Lubin,dolnośląskie

320 000 zł52 m² 6 201,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy Leśnej. Nieruchomość o powierzchni 51,60 m2 składa się z przestronnego salonu z wyjściem na balkon, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rudy-Rysie

Rudy-Rysie,małopolskie

99 000 zł1 220 m² 81,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż działkę budowlaną położoną w miejscowości Rudy-Rysie, powiat brzeski, gmina Szczurowa. Piękna działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stanisława Augusta

Rzeszów,podkarpackie

539 000 zł50 m² 10 780 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu mieszkanie o powierzchni 49,9 m2 znajdujące się w świetnej lokalizacji blisko centrum, przy ul. Króla Augusta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nałęczowska

Lublin,lubelskie

633 420 zł62 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku z windą. Inwestycja z gwarancją ceny!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nadolice Małe

Nadolice Małe,dolnośląskie

990 000 zł111 m² 8 884,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:654 m²

Atrakcyjna, nowoczesna architektura. Wyjątkowa urbanistyka i zagospodarowanie osiedla Rolety, ogrzewanie podłogowe oraz klimatyzacja Teren zamknięty Poszukujesz domu, który łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Biesiadna

Rzeszów,podkarpackie

489 000 zł68 m² 7 193,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ustawne 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,98 m2 na 1 piętrze kameralnej zabudowy dwu-lokalowej. Inwestycja znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Koszalińska

Koszalin,zachodniopomorskie

379 000 zł1 282 m² 295,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona działka budowlana Położona w Jamnie, 2 km do jeziora i 5 km do morza. Powierzchnia działki: 1 282 m2 Działka numer 161/19, regularny kształt - prostokąt. Ogrodzona panelem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Franciszkańska

Krosno,podkarpackie

1 899 000 zł500 m² 3 798 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

! nowa cena! 100 000 zł W dół! możliwość dalszej negocjacji! > krótki opis nieruchomości Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż nieruchomość zlokalizowaną w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lubliniec

Lubliniec,śląskie

375 000 zł52 m² 7 278,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

487 000 zł28 m² 17 306,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny projekt nieruchomościowy zaprojektowany w oryginalnej stylistyce na terenie dawnej dzielnicy Fabrycznej. Niegdyś funkcjonowały tutaj największe zakłady przemysłowe w regionie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Rosochata

Warszawa,mazowieckie

3 176 000 zł4 000 m² 794 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Eurovilla prezentuje działkę budowlaną o pow. 4000 m.2 w doskonałej lokalizacji na Zawadach. Lokalizacja Działka pięknie położona w cichym i zielonym miejscu, tylko 10 minut jazdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

644 995 zł52 m² 12 403,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Ołtaszyn Pikene z ogrodem /lux /51m2 Okazj polecamy na sprzedaz mieszkanie 2 pokojowe z tarasem w bardzo cichej okolicy. Na Ołtaszyn planowana jest budowa linii tramwajowej. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

930 000 zł74 m² 12 625,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Stara miłosna \\ Stan deweloperski (bez białego montażu) \\ balkon \\ ogrzewanie podłogowe \\ 3 sypialnie \\ 2 łazienki \\ salon z aneksem kuchennym \\ pow. użytk. 73,66 m2 \\ wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Białystok,podlaskie

667 000 zł51 m² 12 999,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam Państwa do zapoznania się z oferta sprzedaży mieszkania położonego w nowo wybudowanej inwestycji przy ulicy Nowowarszawskiej na osiedlu Piasta. Budynek 3 piętrowy mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miła

Rzeszów,podkarpackie

650 000 zł65 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu trzypokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 65 m2 zlokalizowane przy ulicy Miłej w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słowackiego

Konstantynów Łódzki,łódzkie

199 000 zł33 m² 6 030,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w bloku z cegły przy ulicy Słowackiego Mieszkanie składa się z dużego pokoju, łazienki z wc i dużej kuchni. Istnieje możliwość zrobienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Starachowice,świętokrzyskie

300 000 zł53 m² 5 660,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

W sprzedaży posiadamy mieszkanie o powierzchni 52,60 m2 na ul. Sienkiewicza w Starachowicach. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni i łazienki. Mieszkanie po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Briggsów

Marki,mazowieckie

780 000 zł59 m² 13 220 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Trzypokojowe, dwustronne, bardzo ciche mieszkanie z ogródkiem w bezczynszowym, nowym budynku wybudowanym w 2015 roku, położonym w Markach przy ulicy Braci Briggsów (okolica ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Bystrzyca

Bystrzyca,podkarpackie

199 000 zł6 150 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

61 ar, super położenie działka budowlana 199 000 pln, 23 km od Rzeszowa, która daje duze możliwości z pełnym uzbrojeniem prócz kanalizacji. Biuro nieruchomości dk brokers ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Górsk,kujawsko-pomorskie

139 000 zł1 318 m² 105,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu przestronną działkę zlokalizowaną w Górsku zaledwie 5 min od Torunia. Działka o powierzchni 1318 m2 objęta jest miejscowym planem zagospodarowania.